Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais - Kelionės su vaikais
Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais
Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais
2023-04-05

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais

Lenkija viena iš arčiausiai Lietuvos esančių valstybių, kuri gali pasiūlyti tiek daug pramogų vaikams. „Kelionės su vaikais“ dalinasi su Jumis, kur geriausia pramogauti su vaikais Lenkijoje.

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais – tai smagiausi pramogų ir vandens parkai, įdomiausi muziejai ir įspūdingiausi zoologijos sodai.

Artėjant Velykų atostogoms, o ir vasarai mes jums patariame, kaip kur pramogauti su vaikais Lenkijoje. Tai gali būti ir puiki savaitgalio išvykos idėja. Pasirinkę keletą objektų iš mūsų paruošto pramogų gido – galite suplanuoti ir ilgesnes atostogas su šeima Lenkijoje.

Keliauti ir pramogauti Lenkijoje mes labai mėgstame. Į Lenkiją vykstame mažiausiai šešis kartus metus. Beveik visas šias pramogas esame aplankę ir išbandę patys, tad mūsų rekomendacijos Jums pačios nuoširdžiausios ir patikrintos.

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais – gidas jūsų atostogoms

Pramogauti Lenkijoje verta ne tik todėl, kad Lenkijoje parkų, muziejų ir atrakcionų pasirinkimas didesnis nei Lietuvoje, bet ir todėl, kad Lenkijoje žymiai pigiau.

Šis mūsų paruoštas išsamus gidas – Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais- padės Jums atsakyti į klausimus, kokius pramogų parkus verta aplankyti. Taip pat ką aplankyti ir pamatyti Lenkijoje su vaikais. Kokie muziejai verčiausi dėmesio ir kokie patiks ne tik vaikams, bet ir Jums. Sužinosite, kurie vandens parkai smagiausi ir tinkamiausi lankymuisi vasarą.

Lenkijos pramogų parkai su vaikais

Lenkijos pramogų parkai su vaikais

Geriausi pramogų parkai Lenkijoje su vaikais

Kelionė į Pramogų parkus Lenkijoje su vaikais tai greičiausiais ir paprasčiausias būdas vaikams padovanoti įspūdžių kupiną dieną. Daugelis šių parkų nutolę ne daugiau nei šešios valandos automobiliu nuo Vilniaus. Tik žymusis Energylandia šiek tiek toliau. Tad išsirinkite, koks parkas Jums įdomiausias ir planuokite artimiausią kelionę. Garantuojame pramogos su vaikais Lenkijoje ir jos pramogų parkuose – patiks tiek Jūsų vaikams, tiek Jums.

Energylandia

Tai didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, kuriame įrengtos trys pagrindinės zonos: Bajkolandia (skirta patiems mažiausiems), Šeimos ir Ekstremalioji.
Pačių mažiausių parko lankytojų laukia vaikystės rojus: ne tik karuselės ir traukinukai, bet ir mėgstamiausių pasakų herojai.

Šeimos zona įkurta Vikingų kaimelyje nenuvils ir adrenalino dozę padidins plaukimas tikru vikingų laivu pašėlusia upe, Drakono ir Bumerango traukinukai, interaktyvi monstrų ataka ir dar daugybė smagių atrakcijų.

Ekstremalioji zona – patiems drąsiausiems. Majų traukinuku pakilsite į 33 metrų aukštį, Formulės 1 atrakcionu lėksite 100 km/h greičiu, o Vandens traukinuku pakilsite į 60 metrų aukštį ir leisitės žemyn 110 km/h greičiu.

Labai rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto patikimoje ir išbandytoje rezervacijų sistemoje.

Apie kelionę į Energylandia skaitykite straipsniuose „Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais”  ,„Krokuva su vaikais: Energylandia parkas ir zoologijos sodas“

Pramogų parkas Movement Arena Suwałki

Movement Arena Suwałki tai tikras judėjimo, pramogų, akrobatikos ir parkūro pasaulis! Tai vieta absoliučiai kiekvienam vaikui, mažam ir dideliam, kuris nori aktyviai praleisti laiką. Ir visai nesvarbu, ar vaikas yra gimnastikos, akrobatikos, parkūro gerbėjas, ar tiesiog norite čia visa šeima puikiai praleisti laiką ir išbandyti savo jėgas – šioje arenoje galėsite šokinėti, laipioti ir kaboti ir pasitikrinti ką gali kūnas. Su nuolaidos kodu KELIONES mūsų skaitytojams bus taikoma 10 procentų nuolaida – nepamirškite prieš mokėdami tai pasakyti!

Vaikų zona (nuo 1 metų). Ideali vaikams nuo 3 iki 12 metų, taps kiekvieno vaiko mėgstamiausia vieta! Mažųjų laukia daugybė pramogų (beždžionių laipynės, slydimas į kamuoliukų baseiną, pontoninis ir vamzdinis čiuožimas ir daugelis kitų).

Šokinėjimo ir batutų zona (nuo 7 iki 12 metų). Patirkite adrenalino, šokinėdami nuo daugialygio bokšto ant oro pagalvės, atraskite džiaugsmą atšokdami nuo daugiau nei 20 batutų, tarp jų ir dviejų takų. Šuolis į putplasčio kubų baseiną. Atraskite savo parkūro gebėjimus mūsų uždengtame Parkūro parke. Čia rasite ir daugiau smagumų.

Patogumai: erdvė yra puikiai pritaikyta šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Lankytojų patogumui yra įrengtos saugios, švarios ir patogios rūbinės su rakinamomis spintelėmis, tualetai, taip pat tualetas su vystymo staliuku. Prie pat vaikiškų žaidimo erdvių yra staliukai, sofos ir kėdės, kur tėvai gali ilsėtis ir patogiai stebėti žaidžiančius vaikus. Kitoje poilsio erdvėje tėvai, laukdami vaikų (ypač vyresnių), gali smagiai leisti laiką žaisdami automatais arba tiesiog stebėdami visą salę iš viršaus.

TOP pramoga vaikams Suvalkuose – mūsų Movement Arena Suwałki apžvalga.

Mandoria

Visus metus dirbantis didžiausias Europoje pramogų parkas po stogu. Atidarytas tik 2021 m. liepos mėnesį. Parkas nukels į Renesanso laikotarpį. Čia rasite 20 atrakcionų, iš jų du – pasivažinėjimai amerikietiškais kalneliais. Daugelis iš atrakcionų tinkami vaikams nuo 90 cm ūgio – tad puikiai tinka su mažesniais vaikais.

Visą straipsnį ir įspūdžius po mūsų apsilankymo skaitykite straipsnyje „Mandoria didžiausias uždaras pramogų parkas Lenkijoje“

Baltowski kompleksas

Tai didelis pramogų kompleksas, kuriame rasite pirmąjį Dinozaurų parką Lenkijoje, gyvūnų parką, jodinėjimą arkliais, miniatiūrų parką, priešistorinį akvariumą ir raganų kaimelį. Taip pat čia Jūsų laukia ir Safari parkas. Parkas yra įsikūręs pakeliui į Krokuvą, vykstant nuo Varšuvos.

Magiczne ogrody

Tai magiškas fėjų sodas-pramogų parkas. Parkas įsikūręs šalia žavingo ir turistų pamėgto Kazimierz Dolny miestelio, netoli prie Liublino. Parkas apima kelis hektarus teritorijos su gėlėmis, medžiais, upeliais, kriokliais ir žinoma atrakcijonais vaikams. Tai pasakų zonomis su paslaptingais gyventojais. Atrakcionai parke yra skirti visų amžiaus grupių vaikams. Ypatingai patiks mergaitėms.

Legendia

Seniausias pramogų parkas Lenkijoje, įsikūręs netoli prie Katovicų miesto. Čia rasite daugiau 40 atrakcionų visai šeimai – nuo pačių mažiausių iki didžiausių. Parkas panašus į Energylandia – tik senesnis ir mažesnis.

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais. Legendia pramogų parkas

Farma Iluzji

Veikia tik sezono metu. Parkas įsikūręs daugiau nei 6 hektarų žalioje, pusiaukelėje tarp Varšuvos ir Liublino. Čia kelios dešimtys atrakcionų įvairaus amžiaus vaikams. Mažiesiems įrengtos žaidimų aikštelės, eilės, įvairios linksmybės. Didesniems vaikams – iliuzijų pasaulis su skraidančiu paslapčių nameliu ir aukso kasykla. Kasdien galima pamatyti iliuzijos meno šou ir kitus pasirodymus. Vasaros metu veikia lauko baseinas.

Lunapark Sowinski

Veikia sezono metu, įsikūręs populiariame Lenkijos pajūrio mieste Vladyslavove, netoli prie Gdynios. Daug įvairių atrakcionų, amerikietiški kalneliai.

Geriausi Lenkijos vandens parkai

Kelionė į Lenkijos vandens parkus – tai puiki patirtis visai šeimai. Be to pats didžiausias vandens parkas Europoje įsikūręs visai netoli Varšuvos ir kviečia pramogauti visus metus. Lenkijoje yra daugybė pramogų parkų, kurie veikia tiek žiemą, tiek vasarą. Daugelis vandens parkų vasarą turi lauko baseinus ir čiuožyklas, tad šiltuoju metu laiku juose lankytis dvigubai smagiau.

Suntago

Tai didžiausias Europoje vandens pramogų parkas, kurio dydis apie 70 000 kv. m. Per dieną jame gali apsilankyti apie 15 tūkst. žmonių. Šiame vandens pramogų parke, kuriame oro temperatūra siekia apie 32 laipsnius ir auga 740 palmių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos, galėsite smagiai leisti laiką. Parkas suskirstytas į tris atskiras zonas. „Relax Suntago“, „Jamango“ ir „Saunaria Suntago“.

Parkas dirba nuo 10.00 val. išskyrus šventines dienas. Čiuožyklos dirba nuo 13.00 val., nuo tada pradeda daugėti žmonių. Jei norite pasimėgauti parku, kuomet yra mažiau žmonių – atvykite nuo 10.00 val. Geriausia vykti paprastą darbo dieną, ne savaitgalį, nes žmonių tikrai daug.

Nors parke kavinių ir restoranų tikrai daug, tačiau esant didesniam žmonių skaičiui gali reikėti laukti ir daugiau nei valandą. Maisto pasirinkimas didelis – nuo picų iki azijietiško maisto ir ledų. Kainos tikrai draugiškos. Yra keletas kavinių, kur mamos galės išgerti ir vyno, ar kokteilį. Rekomenduojame su savimi turėti gėrimų ar užkandžių, vasarą lauke, o žiemą viduje laisvai galite surengti pikniką. Maisto ir gėrimų laisvai galima įsinešti į parką.

Rekomendacijos planuojantiems apsilankymą Suntago

Bilietus įsigykite iš anksto, nes eilės dvigubai ar trigubai trumpesnės patekti į parką jau turint įsigytus bilietus. Be to, turėdami bilietą esate garantuoti 100 proc., kad pateksite į parką, nes žmonių skaičius per covid pandemiją buvo ribojamas. Bilietus galite įsigyti parko internetinėje svetainėje.

Bilietų kainos mažesniems vaikams nustatomos pagal ūgį iki 90 cm, iki 120 cm. Nors didžioji dalis čiuožyklų yra skirtos nuo 120 cm, tačiau čiuožyklą prižiūrintis asmuo sprendžia, ar leisti vaikui ja leistis.

Yra trys zonos, su vaikais galima patekti tik į Jamango. Kitose zonose žmonių tikrai mažiau, nes daugelis į parką atvyksta su vaikais.

Beje, prieš įeinant į parką yra parduotuvė – jei kartais pamiršote plaukimo ratą, šlepetes, šampūną ar kitą maudynėms reikalingą atributiką.

Rekomenduojame parkui skirti visą dieną, nes veiklos tikrai daug. Keturių valandų bilieto tikrai per mažai, nes nespėsite išbandyti net ir nedidelės dalies pramogų. O apie dviejų valandų bilietą net ir neverta galvoti!

Parkas įsikūręs šiek tiek už Varšuvos. Nuo Vilniaus 6-7 val. automobiliu. Nors yra ir nakvynės namelių prie parko, tačiau jų kainos didelės. Rekomenduojame rinktis nakvynę Varšuvoje, bei aplankyti daugybę smagių vietų Lenkijos sostinėje.

Energylandia

Didžiausias pramogų parkas Lenkijoje turi ir didžiausią atvirą vandens parką. Net 14 įspūdingo dydžio vandens kalnelių ir labai didelė parko parko teritorija tikrai nepaliks abejingų.

Labai rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto patikimoje ir išbandytoje rezervacijų sistemoje.

Vroclavo vandens parkas

Labai puikiai vertimas, siūlo daugybę pramogų tiek patiems mažiausiems, tiek ir suaugusiems.

Reda akvaparkas

Tai vienas ir smagiausių vandens parkų, ir viena iš tų vietų, kurias turite aplankyti jei atostogaujate Lenkijos pajūryje, nes parkas yra visai netoli Gdynios. Turi vienintelę besisukančią vandens čiuožyklą Lenkijoje. Vandens parke taip pat yra vandens atrakcionas, kuriuo plaukiant per ryklių akvariumą.

Nemo vandens parkas

Parkas įsikūręs netoli Katovicų miesto. Ypatingai tinkamas lankyti vasarą, turi nemažai lauko baseinų ir pramogų. Mes ji aplankėme tuomet kai atostogavome ir lankėmės Krokuvoje. Lenkijos vandens parkų didelis privalumas tas, kad vasaros metu, jie turi didelius baseinus ir pramogas laukas, ko labai pasigentu Lietuvos baseinuose.

Warszawianka vandens parkas

Įsikūręs viešbutyje ir pramogų komplekse Varšuvoje. Nėra labai didelis, tačiau labai vertinamas turistų ir vietinių. Labai rekomenduojame apsilankyti.

Krokuvos vandens parkas

Puikus vandens parkas, kurį privalu aplankyti jei keliaujate pietų Lenkijoje. Apie tai ką veikti Krokuvoje, kur pramogauti ir ka aplankyti skaitykite straipsnyje „Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais” bei „Krokuva su vaikais: Energylandia parkas ir zoologijos sodas“

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais

Pramogų parkai Lenkijoje su vaikais

Lodzės vandens parkas FALA

Vandens parkas, kurį labai patogu aplankyti vykstant automobiliu į Vokietiją ar į kitas Europos šalis. Turi labai puikų lauko baseiną ir labai daug lauko čiuožyklų. Labai smagus ir tikrai labai rekomenduojame. Jei vasarą planuojate atostogauti Lenkijoje – labai rekomenduojame lankyti su pramogų parku Mandoria. Puiki atostogų kryptis ir net du pramogų vaikams traukos centrai.

Atostogos ir poilsis Lenkijoje

Atostogos ir poilsis Lenkijoje

Geriausi vandens parkai Lenkijoje

Geriausi vandens parkai Lenkijoje

Sopoto vandens parkas

Priklauso dideliam pramogų kompleksui. Itin populiari vieta, ypač tarp poilsiaujančių prie jūros.

Zakopanės vandens parkas

Išskirtinis savo vaizdais į Tatrų kalnus. Kai kurios parko dalys dirba tik sezonu metu.

Tropikana vandens parkas

Vandens parkas labai mėgstamas Lietuvių, įsikūręs nedideliame Mikolaikų miestelyje Golebiewski viešbutyje. Viešbučio svečiams apsilankymas nemokamas. Labai smagi vasaros metu, lauke yra daugybę baseinų, žaidimų aikštelė, todėl galima praleisti ir visą dieną. Yra baras lauke, jei esate viešbučio svečias galite užsisakinėti į kambario sąskaitą, jei lankotės tik vandens parke – atsiskaityti reikės grynais arba kortele. Vandens parkas duoda rankšluoščius, net jei neesate viešbučio svečias, todėl savo turėti nereikia. Labai puikus baseinas vaikams viduje su čiuožyklėlėm ir pramogom mažesniems vaikams. Vandens parkas nėra naujas ar labai modernus, nepalyginamas su didžiausiais vandens parkais, tačiau savaitgalio pramogom su vaikais puikiai tinkamas.

Kutno vandens parkas

Naujas, modernus, tačiau nėra labai didelis. Puikiai tinka sustoti vykstant į Vokietiją ar Europą pailsėti.

Suvalkų vandens parkas

Viena iš smagiausių pramogų Lenkijoje Suvalkuose yra Suvalkų vandens parkas. Suvalkų vandens parkas idealiai tinkamas su mažesniais vaikais. Vaikams leidžia leistis nuo visų čiuožyklų, nėra ūgio apribojimų. Puikiai pritaikyti negilūs nusileidimai į vandenį. Suaugusiems yra kelios pirtys, jakuzi. Mes čia lankomės labai dažnai. Itin draugiška kaina.

Daugiau apie pramogas skaitykite mūsų paruoštame straipsnyje „Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose“.

Termy unieliow

Turi didelę lauko zoną, labai puiki sustojimo vieta grįžtant iš vakarų Europos. Labai puikūs atsiliepimai iš apsilankiusių šeimų.

Tropical pool

Natūralių atogrąžų augalų apsupti baseinai yra įstiklintoje erdvėje su stumdomu stogu. Čia rasite 3 dideles vandens čiuožyklos, kurių bendras ilgis 300 m., įvairias žaidimų aikštelė vaikams, baseinas su vandens čiuožyklomis mažiausiems vaikams. Parkas yra Kielc miestelyje.

Terma Bialka

Tai kompleksas, kuriame yra terminių baseinų, įvairių pirčių, vandens čiuožyklos, sveikatingumo centras. Kadangi šis kompleksas randasi prie didžiausios Lenkijoje slidinėjimo kurorto, yra ypač populiarus. Jei keliaujate į Zakopanę – labai rekmenduojame apsilankyti. Jei ieškote informacijos apie kelionę su vaikais su į Zakopanę ar Tatrų kalnus skaitykite straipsnį – „Kelionė į Tatrus su vaikais ir kūdikiu“

Įdomiausi muziejai Lenkijoje

Kelionė į Lenkijos muziejus gali būti tarpinė stotelė vykstant automobiliu ar grįžtant po atostogų Europoje. Rekomenduojame Jums net aštuonis muziejus, kurie tikrai verti dėmesio.

Koperniko mokslo centras

Koperniko mokslo centre galite apsilankyti parodose, kuriose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Centre taip pat galite apsilankyti Robotų teatro bei Aukštos įtampos teatro spektakliuose arba sudalyvauti moksliniuose eksperimentuose. Jūsų taip pat laukia mini dirbtuvės centro laboratorijose bei kvapą gniaužiantys pojūčiai viename moderniausių planetariumų Lenkijoje. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto, nes muziejus labai populiarus.

Hewalianum centras

Kelionė aplink pasaulį? Hevelianum tai įmanoma! Septyni žemynai. Iš viso 90 interaktyvių stendų laukia smalsių vaikų ir suaugusių. Galite sužinoti apie Afriką, Pietų Ameriką, Šiaurės Ameriką, Antarktidą, Aziją, Australiją ir Europą.

Eksperyment mokslo centras

Interaktyvi paroda, suteikianti erdvės kūrybiniams eksperimentams. Čia gimsta susižavėjimas mokslu. Mokslo parodos, seminarai ir renginiai įtraukia, moko ir linksmina. Įvairios temos, interaktyvios pramogos – pamatykite, palieskite ir sužinokite. Ypatingai rekomenduojame viskuo besidomintiems vaikams.

Hydropolis

Tai vandens muziejuje „Hydropolis“ VROCLAVE. Muziejus simboliškai įsikūrė istoriniame XIX a. požeminiame švaraus vandens rezervuare, kurio plotas 4000 m². Tai interaktyvi ekspozicija „Žemė – vandens planeta“, kurioje pasakojama apie vandens kilmę ir jo reikšmę mūsų planetai. Visa vandens įvairovė pristatoma pasitelkiant multimediją, modelius, interaktyvias instaliacijas, jutiklinius ekranus. Bilietus vasarą rekomenduojame įsigyti iš anksto.

Muziejuje ypatinga aplinka, tamsu, čia galima išsitiesti ant gultų ir stebėti, kaip kažkurioj fantastinėj planetoj kyla mėnulis. Vaikams labai patiks, nes viskas interaktyvu, galima visą spaudyti, daug šviesų.

Ką aplankyti su vaikais Lenkijoje

Ką aplankyti su vaikais Lenkijoje

Žaislų muziejus

Varšuvoje esančiame muziejuje yra daugiau nei 150 istorinių namų, parduotuvių ir lėlių namų kolekcija. Eksponatai atkeliauja iš viso pasaulio, seniausiems – daugiau nei 200 metų. Kolekcijoje – bene didžiausioje ir įdomiausioje šioje Europos dalyje – keli tūkstančiai miniatiūrinių daiktų ir žaislų, taip pat gausu senų žaidimų ir galvosūkių.

Iliuzijų muziejus

Labai populiarus muziejus Varšuvoje. Patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Bilietus galite įsigyti iš anksto – sutaupysite daug laiko.

Aviacijos muziejus 

Šis muziejus Krokuvoje turi itin didelę daugiau nei 200 įvairių lėktuvų 100 lėktuvų variklių ekspoziciją. Tikrai patiks besidomintiems aviacija. Labai patogu bilietus įsigyti iš anksto.

Žaidimų automatų muziejus

Šis muziejus Krokuvoje tikrai nukels mus į vaikystę. Daugiau nei pusantro šimto senovinių žaidimų aparatų, kuriais dar ir galima pažaisti. Labai patogu bilietus įsigyti iš anksto.

Įdomiausi zoologijos sodai Lenkijoje

Vroclavo zoologijos sodas

Vroclavo zoologijos sodas buvo įsteigtas 1865 m., kuomet miestas dar buvo Prūsijos karalystės dalimi. Tai – ne tik pats seniausias, bet ir pats didžiausias zoologijos sodas Lenkijoje. 33 hektarų teritorijoje galite išvysti 1100 skirtingų rūšių gyvūnų. Iš viso čia gyvena daugiau nei 14000 individų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių – Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos. Rekomenduojame įsigyti bilietus iš anksto.

2014 m. muziejuje  įkurtas Afrikariumas (sukurtas iš Afrikos ir akvariumo žodžių derinio). Dėl įrenginio koncepcijos Afrikariumas tapo unikaliu pasauliniu kompleksu, pristatančiu Afrikos aplinką. „Raudonoji jūra“ (1 mln. l talpos rezervuare sukurti koraliniai rifai, tarp kurių nardo 60 rūšių spalvingų žuvyčių), „Rytų Afrika“ (didžiuliame akvariume nardantys begemotai), „Mozambiko kanalas“ (18 m permetomas akrilo tunelis, kuriuo keliaudamas gali grožėtis vėžliais, rajomis, lyg raketos pralekiančiais rykliais), „Kongo upės džiunglės (krokodilai, sirenos), „Skeletų pakrantė“ (medūzos, morenos, kiti įdomūs duobagyviai ir unguriažuvės). Afrikos žemynui skirta ekspozicija lankytojui leidžia pasijusti esant ne tik džiunglėse, bet ir po vandeniu, kur gali nors visą dieną stebėti Afrikos pakrančių ir gelmių fauną. Ne veltui šis paviljonas Lenkijoje yra atrakcija Nr. 1.

Gdansko zoologijos sodas

Zoologijos sodas yra įsikūręs miesto pakraštyje, iki jo galima nuvažiuoti 179 autobusu. Veikia visus metus, dalis gyvūnų yra lauke, dalis uždaroje teritorijoje. Parkas didelis, jam skirkite pusdienį. Yra nemažai poilsio erdvių. Bilietų kainos skiriasi nuo sezono.

Krokuvos zoologijos sodas

Zoologijos sode yra apie 260 rūšių, 1500 gyvūnų, teritorija užima beveik 17 hektarų plotą. Zoologijos sodo automobilių stovėjimo aikštelė yra tolokai nuo pačio sodo, tad jeigu yra galimybė, siūlome automobiliu atvažiuoti iki pat zoologijos sodos, išleisti vaikus (su vieno suaugusiojo priežiūra, žinoma). Kol jie nusipirks bilietus, automobilį pastatyti aikštelėje, kuri yra maždaug už 1 km, ir ateiti pėsčiomis. Labai patogu pirkti bilietą kartu su paėmimu ir parvežimu iš viešbučio.

Apie kelionę ir lankymąsi Krokuvos zoologijos sode skaitykite straipsnyje „Krokuva su vaikais: Energylandia parkas ir zoologijos sodas“

Poznanės zoologijos sodas

Šis zoologijos sodas yra vienas seniausių Lenkijoje. Tačiau gyvūnai dabar laikomi atnaujintame zoologijos sode, nors išlikusi ir senoji istorinė zoologijos sodo dalis.

Varšuvos zoologijos sodas

Sodas įsikūręs pačiame Varšuvos miesto centre, lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Šiandien 40 ha plote gyvena apie 500 skirtingų rūšių gyvūnų, iš viso – apie 4000 individų. Tai aktyvus ir modernus zoologijos sodas. 2003 m. sode atidaryta 6 tūkst. kvadratinių metrų užimanti dramblių zona – specialus aptvaras su išoriniais ir vidiniais baseinais, namu, specialiu plotu, skirtu dramblių pasivaikščiojimui.

Mėgstate keliauti Lenkijoje – prisijunkite Facebook grupės „Kelionės su vaikais. Lenkija“. Čia rasite daugybę idėjų, patarimų ir rekomendacijų. o taip pat kviečiame pasidalinti ir savo kelionių po Lenkiją įspūdžiais.

Lankytinos vietos Lenkijoje su vaikais

Lankytinos vietos Lenkijoje su vaikais

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atostogos ir poilsis Lenkijoje, Atostogos Lenkijoje, Energylandia, Ką pamatyti Lenkijoje, Kelionė į Energylandia, Kelionė į Lenkiją, Kelionė į Suntago, Kelionės į Lenkiją, kelionės su vaikais, kelionės su vaikais rekomenduoja, Kur pramogauti Lenkijoje, Lenkija, Lenkija su vaikais, Lenkijos pramogų parkai su vaikais, Pramogų parkai Lenkijoje, Suntago, Suntago vandens parkas