AQUAPARK REDA - Kelionės su vaikais
AQUAPARK REDA

AQUAPARK REDA

Aquapark Reda – vandens nuotykių šalis. Spalvinguose baseinuose ir besisukančiose čiuožyklose galite rasti tikrų ryklių, plaukiančių didžiuliame koralų rifų akvariume. Įspūdingiausia iš visų yra AquaSpinner, t.y. pirmoji besisukanti čiuožykla Europoje!

Vandens nuotykiai vandens pilyje

Pasakas primenanti baseinų apdaila sukuria magišką atmosferą. Suoliukai su kaklo ir nugaros hidromasažu puikiai atpalaiduoja.

Ryklio nusileidimo takelis

Nuo ryklio nasrų tiesiai į baseiną su tikrais rykliais – tai geriausia čiuožykla pasaulyje. Įšokę į atvirus ryklio nasrus, pradedame 60 metrų ilgio nepaprastai jaudinantį čiuožimą. Išryškintas tunelis veda mus per rojaus akvariumą su tikrais rykliais.

Piratų įlanka

Baseinas patiems mažiausiems su nuostabiu laivu su septyniomis vandens čiuožyklomis. 30 cm gylio baseinas – rojus patiems mažiausiems. Mažylis gali saugiai žaisti. Čia galite rasti baseino vandens patrankų, septynias čiuožyklas, o geriausia vieta atsipalaiduoti yra banginio nugara.

Vandens kalneliai

Ekstremali čiuožykla – trys čiuožyklos, kurios garantuoja įvairų adrenalino lygį. „Multi Adventure“ – tai plati čiuožykla, puikiai tinkanti dviem asmenims ir grupės. Daugiaspalvis tunelis su įvairiomis apšvietimo dekoracijomis garantuoja geriausią pramogą didesnei grupei. „Blue Cosmo“ – tai kelionė į kosmosą, besibaigianti vandens bedugnėje, o jaudulio mėgėjai kviečiami į Ultra Speed vertikalią čiuožyklą.

Upės ekspedicija

315 metrų ilgio vandens maršrutas, t.y. vandens ekspedicija su daugybe nuotykių.

Bangų baseinas

Kunkuliuojantis vanduo su bangomis iki 1,5 metro pasiekiamas ne tik Baltijos jūroje.

Nardymo baseinas Deep Blue

Nardymui skirtas 2,2 metro baseinas, kurio viena sienelė permatoma, o už sienos matosi tikri rykliai! Jis prieinamas tik žmonėms, kurie moka plaukti. Nardymas su 15 ryklių dar niekada nebuvo toks lengvas. Išskirtiniu akvariumu galima grožėtis ir nuo laiptų prie stiklinės sienos.

O kur dar įvairios pirtys, masažai ir kiti spa malonumai.