Mandoria pramogų parkas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Mandoria pramogų parkas
Mandoria didžiausias uždaras pramogų parkas Lenkijoje

Mandoria pramogų parkas

Mandoria didžiausias uždaras pramogų parkas Lenkijoje. Taip pat tai didžiausias visus metus veikiantis pramogų parkas ne tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Jis įsikūręs netoli Lodzės, valanda kelio nuo Varšuvos.

Jis užima milžinišką teritoriją, tad rekomenduojame jam skirti visą dieną.

Bilietai ir naudinga informacija

SVARBU – rekomenduojame bilietus pirkti internetu. Jie pigesni 5 eurais vienam asmeniui, nei perkant vietoje. Be to, nereikės stovėti eilėje. Nors mes lankėmės viduryje savaitės, tačiau žmonių tikrai buvo nemažai. Įėjimas į parką nemokamas vaikams iki 85 cm. Virš 85 cm galioja viena kaina – 120 zlotų, perkant internetu – 99 zlotai.

Maitinimas

Didžiausiame pramogų parke Europoje Mandoria veikia labai daug kavinių – prekiaujama desertais, kava, ledais. Kainos tikrai draugiškos, aišku šiek tiek aukštesnės nei įprastai, bet nėra labai stipriai užkeltos.

Kokio amžiaus vaikams tinkamas šis parkas

Didžiausiame uždarame pramogų parke Mandoria pramogų tikrai daug. Nuo pramogų, kurios patiks vaikams iki tų, kurios bus smagios ir tėvams. Didžiojoje dalyje atrakcionių yra ūgio apribojimai. Atrakcionuose ūgio apribojimai skirstomi į dvi dalis. Kuomet vaikas gali naudotis atrakcionu vienas arba su lydinčiu asmeniu. Didžiąja dalimi atrakcionų vaikai virš 100 cm gali pramogauti su lydinčiu asmeniu. Kadangi mes išbandėme visas pramogas – galime šį parką rekomenduoti šeimoms su 3-8 metų vaikais.

Pramogos parke

Visas pramogų parkas įrengtas renesanso stiliumu. Interjeras labai gražus. Viduje tikrai puikiai išpildyta parko tema. Vien tik pasivaikščioti jame smagu. Pramogų parke Mandoria atrakcionai ir veiklos suskirstytos pagal amžių. Patiems mažiausiems yra keletas žaidimų aikštelių, laipynių, čiuožyklų, laivelių. Mums labai patiko dviejų aukštų įspūdinga karuselė, kuri tinka visų amžių lankytojams. Ją išbandėme su 3 savaičių sesyte. Taip pat čia yra trys amerikietiški kalneliai. Vienas iš jų – ilgiausias esantis uždaroje patalpoje Lenkijoje. Kitas labai smagus – esantis  visiškoje tamsoje.

Didžiausiame pramogų parke rasite įvairius laivelius, pritaikytus skirtingo amažiaus vaikams. Mums labai patiko įspūdingo aukščio ir ilgio čiuožykla.

Motiejui itin patiko mašinėlės, taip pat viduramžių siuvėjo kliūčių ruožas. Labai smagus ir siūbuojantis bei besisukantis laivas.

Taip pat galite paskaityti apie kitą Lenkijoje, Krokuvoje, esantį pramogų parką Energylandia.

Mandoria pramogų parkas