ENERGYLANDIA - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA ENERGYLANDIA
ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA – tai didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, kurį būtina aplankyti su vaikais!

Energylandia parkas milžiniškas, jis suskirstytas į 7 zonas! Mes patikslintume į dvi dideles dalis – atrakcionų parką ir vandens parką.

Bajkolandia

Energylandia Bajkolandia zona skirta patiems mažiausiems lankytojams. Dauguma atrakcionų gali naudotis net 2 metų amžiaus vaikai. Tai pati seniausia Energylandia zona, kuri yra įsikūrusi nuo parko atidarymo. Čia 20 skirtingų atrakcionų, kurie patiks ir patiems mažiausiems ir jau vyresniems vaikams.

Family zone (Šeimos zona)

Šeimos zonoje rasite net 14 atrakcionų visai šeimai. Vaikams čia labai patiks, bet ir suaugusieji taip pat smagiai praleis laiką.

Smoczy Gród zona

Ši zona turbūt pati įspūdingiausia savo dekoru – nameliai, drakonai, viduramžių atmosfera. Pagrindinė Smoczy Gród atrakcija – aukščiausi pasaulyje mediniai amerikietiški kalneliai Zadra.

Aqualantis

Tai buvo naujausia Energylandia zona, prieš 2024 metų balandžio 27 dieną atsidariusiai Sweet Valley zonai. Pagrindinis „Aqualantis” atrakcionas neabejotinai yra dvigubo paleidimo kalneliai „Abyssus” (vieno važiavimo metu kalneliai paleidžiami du kartus).

Extreme Zone

Pramogų parke „Energylandia” esanti ekstremalioji zona – tai vieta, skirta žmonėms, ieškantiems didžiausios adrenalino dozės. Neabejotinai šios zonos pažiba – Hyperion, kuris yra aukščiausias ir greičiausias atrakcionas visame Energylandia parke.

Sweet Valley zona

Naujausia Energylandia zona, kuri atsidarė tik 2024 m. balandžio 27 dieną.

Vandens parkas

Didžiausias pramogų parkas Lenkijoje turi ir didžiausią atvirą vandens parką. Net 14 įspūdingo dydžio vandens kalnelių ir labai didelė parko parko teritorija tikrai nepaliks abejingų.

Praktiniai patarimai vykstant į Energylandia atrakcionų parką

  • Labai rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto išbandytoje ir rekomenduojamoje rezervacijų sistemoje.
  • Parkui skirkite dvi dienas, taip galėsite be vargo ir streso išbandyti visus atrakcionus, papietauti kavinėse, išbandyti vandens parką.
  • Papildomai mokėti už vandens parką nereikia, galite pasisupti atrakcionais, nueiti į vandens parką, vėl grįžti į atrakcionų parką, tačiau turėkite omenyje, kad suptis ant atrakcionų su maudymosi kostiumėliais griežtai draudžiama. Mes pirmą dieną skyrėme atrakcionams, antrą dieną pasisupome dar kartą mums labiausiai patikusiais atrakcionais, pusę dienos skyrėme vandens parkui ir tuomet lankėme pasirodymus.
  • Parkavimas prie parko mokamas, jis kainuoja 20 zlotų. Važiuojant link parko Jus kvies į daugybę kitų aikštelių, bus daug nuorodų, tai privačios aikštelės, kurios yra šiek tiek toliau nuo parko. Tad gali tekti nemenkai paeiti, tad važiuokite iki pat pabaigos, iki Energylandia parko.
  • Parko teritorijoje yra didelės džiovyklės, jose galite išsidžiovinti rūbus, jei norite po vandens atrakcionų.
  • Įėjus į parką yra didelės spintelės, kuriose galite palikti daiktus, kurių Jums nereikia. Tai yra galite palikti rankšluosčius vandens parkui ir nesinešti jų į atrakcionų zoną. Taip pat rekomenduojame ten palikti ir striukes, jei anksti ryte vėsu, o dieną šilta. Tokių spintelių yra ir visame parke.

Pati išsamiausia ENERGYLANDIA apžvalga –  „Kelionės su vaikais” apsilankė ir Jums paruošė apžvalgą, patarimus bei rekomendacijas! Būtinai paskaitykite prieš važiuodami.

Powered by GetYourGuide
ENERGYLANDIA