Movement Arena Suwałki - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Movement Arena Suwałki
Movement Arena Suwałki

Movement Arena Suwałki

Movement Arena Suwałki tai tikras judėjimo, pramogų, akrobatikos ir parkūro pasaulis! Su nuolaidos kodu KELIONES mūsų skaitytojams bus taikoma 10 procentų nuolaida – nepamirškite prieš mokėdami tai pasakyti!

Pramogų parkas Movement Arena Suwałki

Tai vieta absoliučiai kiekvienam vaikui, mažam ir dideliam, kuris nori aktyviai praleisti laiką. Ir visai nesvarbu, ar vaikas yra gimnastikos, akrobatikos, parkūro gerbėjas, ar tiesiog norite čia visa šeima puikiai praleisti laiką ir išbandyti savo jėgas – šioje arenoje galėsite šokinėti, laipioti ir kaboti ir pasitikrinti ką gali kūnas.

Šaunu ir tai, jog Movement Arena yra puikiai pritaikyta vaikams, net ir mažiausiems, tad veiklos čia ras visa šeima.

Movement Arena Suwałki pramogų zonos

Vaikų zona (nuo 1 metų). Ideali vaikams nuo 3 iki 12 metų, taps kiekvieno vaiko mėgstamiausia vieta! Mažųjų laukia daugybė pramogų (beždžionių laipynės, slydimas į kamuoliukų baseiną, pontoninis ir vamzdinis čiuožimas ir daugelis kitų).

Šokinėjimo ir batutų zona (nuo 7 iki 12 metų). Patirkite adrenalino, šokinėdami nuo daugialygio bokšto ant oro pagalvės, atraskite džiaugsmą atšokdami nuo daugiau nei 20 batutų, tarp jų ir dviejų takų. Šuolis į putplasčio kubų baseiną. Atraskite savo parkūro gebėjimus mūsų uždengtame Parkūro parke. Čia rasite ir daugiau smagumų.

Gimtadieniai ir ne tik

Movement Arenoje vyksta ir nuolatiniai gimnastiniai, parkūro, aerobikos užsiėmimai, organizuojami vaikų gimtadieniai (tam skirta speciali erdvė). Taip pat vyksta sqasho treniruotės ir lazertago žaidimai.

Patogumai

Smagu, jog ši erdvė yra puikiai pritaikyta šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Lankytojų patogumui yra įrengtos saugios, švarios ir patogios rūbinės su rakinamomis spintelėmis, tualetai, taip pat tualetas su vystymo staliuku.

Prie pat vaikiškų žaidimo erdvių yra staliukai, sofos ir kėdės, kur tėvai gali ilsėtis ir patogiai stebėti žaidžiančius vaikus. Kitoje poilsio erdvėje  tėvai, laukdami vaikų (ypač vyresnių), gali smagiai leisti laiką žaisdami automatais arba tiesiog stebėdami visą salę iš viršaus.

Movement Arena Suwałki darbo valandos

  • Atostogų metu (nuo birželio 26 iki rugpjūčio 31 d.): 10.00 – 20.00 val.
  • Nuo rugsėjo 1 iki birželio 25 d.: 13.00 – 20.00 val.

Movement Arena Suwałki bilietų kainos

  • Šokinėjimo zona (amžius nuo 7 metų): 1 val. – 35 PLN, 2 val. – 53 PLN.
  • Vaikų zona: 1 val. – 27 PLN, 2 val. – 35 PLN.
  • MIX bilietas (vaikų ir šokinėjimo zonos, amžius 7-12): 1 val. – 45 PLN.

*Atvykimo ir pramogų laiką galima rezervuoti internetu, tačiau tai tikrai nebūtina.

SVARBU – Su nuolaidos kodu KELIONES mūsų skaitytojams bus taikoma 10 procentų nuolaida – nepamirškite prieš mokėdami tai pasakyti!

Daugiau apie Movement Arena Suwałki skaitykite TOP pramoga vaikams Suvalkuose.

Poilsį ir pramogas derinkite su apsipirkimu Lenkijoje ir sutaupykite.

Lenkijoje keliaukite į Suvalkus – Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose. O jei iškelsite sau iššūkį keliauti su vaikais traukiniu į Lenkija, paskaitykite – Kelionė į Varšuvą traukiniu su vaikais – rimtas iššūkis, ar smagi patirtis?

Movement Arena Suwałki