Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose Kelionės su vaikais
Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose
Pramogos ir apsipirkimas Lenkijoje Suvalkuose
2023-02-05

Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose

Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose puikiai dera tarpusavyje. Mes labai mėgstame Lenkiją – čia dažnai vykstame pramogauti ir atostogauti. O atostogas deriname ir su apsipirkimu! Norime pasidalinti su Jumis netoli Lietuvos esančio miesto Suvalkų pramogomis ir geriausiomis apsipirkimo vietomis!

Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose – viską, ką reikia žinoti rasite šiame straipsnyje.

Suvalkai – visai netoli Lietuvos

Suvalkai mums nuo namų nutolę 200 km, o nuvykti ten galime per 2,5 valandos. Tad jie pasiekiami mums greičiau ir paprasčiau nei Lietuvos pajūris. Tiek pat mums užtruka nuvykti aplankyti močiutę Šiauliuose. Tad puikiai suprantate, kad atstumas nedidelis, todėl taip dažnai ten ir lankomės. Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose mums tiesiog ranka pasiekiami.

SVARBU! Nors kelionė ir neilga, tačiau vis tik tai užsienis, todėl vykdami būtinai turėkite asmens tapaybės korteles ar pasus bei automobilio dokumentus. Paskutiniuoju metu, prasidėjus pabėgėlių krizei, dažnai stabo tiek Lietuvos, tiek Lenkijos pareigūnai ir tikrina dokumentus ir automobilių bagažines!

Pramogų parkas Movement Arena Suwałki

Movement Arena Suwałki tai tikras judėjimo, pramogų, akrobatikos ir parkūro pasaulis! Tai vieta absoliučiai kiekvienam vaikui, mažam ir dideliam, kuris nori aktyviai praleisti laiką. Ir visai nesvarbu, ar vaikas yra gimnastikos, akrobatikos, parkūro gerbėjas, ar tiesiog norite čia visa šeima puikiai praleisti laiką ir išbandyti savo jėgas – šioje arenoje galėsite šokinėti, laipioti ir kaboti ir pasitikrinti ką gali kūnas. Su nuolaidos kodu KELIONES mūsų skaitytojams bus taikoma 10 procentų nuolaida – nepamirškite prieš mokėdami tai pasakyti!

Vaikų zona (nuo 1 metų). Ideali vaikams nuo 3 iki 12 metų, taps kiekvieno vaiko mėgstamiausia vieta! Mažųjų laukia daugybė pramogų (beždžionių laipynės, slydimas į kamuoliukų baseiną, pontoninis ir vamzdinis čiuožimas ir daugelis kitų).

Šokinėjimo ir batutų zona (nuo 7 iki 12 metų). Patirkite adrenalino, šokinėdami nuo daugialygio bokšto ant oro pagalvės, atraskite džiaugsmą atšokdami nuo daugiau nei 20 batutų, tarp jų ir dviejų takų. Šuolis į putplasčio kubų baseiną. Atraskite savo parkūro gebėjimus mūsų uždengtame Parkūro parke. Čia rasite ir daugiau smagumų.

Patogumai: erdvė yra puikiai pritaikyta šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Lankytojų patogumui yra įrengtos saugios, švarios ir patogios rūbinės su rakinamomis spintelėmis, tualetai, taip pat tualetas su vystymo staliuku. Prie pat vaikiškų žaidimo erdvių yra staliukai, sofos ir kėdės, kur tėvai gali ilsėtis ir patogiai stebėti žaidžiančius vaikus. Kitoje poilsio erdvėje tėvai, laukdami vaikų (ypač vyresnių), gali smagiai leisti laiką žaisdami automatais arba tiesiog stebėdami visą salę iš viršaus.

TOP pramoga vaikams Suvalkuose – mūsų Movement Arena Suwałki apžvalga. Apsilankėme ir labai rekomenduojame!

Suvalkų vandens parkas

Viena iš smagiausių pramogų Lenkijoje Suvalkuose yra Suvalkų vandens parkas. Suvalkų vandens parkas idealiai tinkamas su mažesniais vaikais. Vaikams leidžia leistis nuo visų čiuožyklų, nėra ūgio apribojimų. Puikiai pritaikyti negilūs nusileidimai į vandenį. Penkiamečiui Motiejui parkas tikrai idealus! Suaugusiems yra kelios pirtys, jakuzi. Kainos tikrai nedidelės – dvi valandos suaugusiems – 25 zlotai (apie 5,5 euro).

Pramogos vaikams

Pramogos Suvalkuose Lenkijoje mums niekada neapsieina be apsilankymo Suvalkų plaza prekybos centre. Čia yra įspūdinga, per tris prekybos centro aukštus išsidėsčiusi čiuožykla. Čiuožykla nemokama ir sulaukia tikrai daug vaikų dėmesio.

Čiuožykla vaikams Suvalkų prekybos centre

Čiuožykla vaikams Suvalkų prekybos centre

Tame pačiame prekybos centre yra ir nedidelis, bet smagus žaidimų kambarys Kinderplaneta. 2 valandos pramogų vaikui kainuoja nuo 5 iki 7 eurų, priklausomai nuo savaitės dienos. Tikrai smagi vieta ir puikus laiko praleidimas vaikui, kol Jūs apsipirkinėjate. Gražiu oru smagu pasivaikščioti ir mieste, miesto centrinėje aikštėje veikia interaktyvūs fontanai.

Half price – nauja parduotuvė Suvalkuose

Jei vykstate į užsienį ar Lenkiją apsipirkinėti, tikrai žinote parduotuvę Tkmaxx. Tai firminių prekių išparduotuvė, kurioje prekės perpus pigesnės, nei tinklinėse parduotuvėse. O per išpardavimus galite rasti tikrų perliukų beveik už kelis ar keliasdešimt eurų. Arčiausiai nuo Lietuvos šią parduotuvę buvo galima rasti Bialystoke. Visai neseniai Lenkijoje atsidarė beveik identiška Tkmaxx parduotuvė Half price! Ir mano nuomone joje prekių pasirinkimas dar didesnis ir geresnis nei Tkmaxx. Ir SVARBIAUSIA – ši parduotuvė duris atvėrė sausio 26 d. Suvalkuose. Nors mums dar neteko apsilankyti joje, tačiau lankydamiesi Lodzėje aplankėme šią parduotuvę. Kad supranstumėte kokio gerumo ši parduotuvė pasidalinsiu savo perliukais. Kadangi dabar išpardavimų metas, tad ir čia labai daug išpardavimų prekių. O perkant dvi prekes – trečią gaunate nemokamai. Taigi pirkau dukrytei DKNY jeans kombinezoną, Convers kombinezoną ir DKNY rudeninę striukę ir už tris prekes sumokėjau tik 26 eurus! Wow ar ne?! Apsipirkimas Lenkijoje Suvalkuose dabar taps dar smagesnis! Parduotuvė įsikūrusi Multishop prekybos centre.

Apsipirkimas Suvalkuose

Suvalkuose yra du didesni prekybos centrai – Suwalki Plaza ir Multishop Suwalki. 

Multishop Suwalki rasite ir prieš tai aprašytą Halfprice parduotuvę, taip pat nebrangias rūbų parduotuves – Kik, Tedi, Pepco, House, Cropp ir kitas. Taip pat čia yra dvi didelės technikos parduotuvės. Šalia įsikūrusi ir mūsų mėgstamiausia maisto parduotuvė Biedrionka bei itin didelė ūkinių prekių parduotuvė OBI.

Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose

Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose

Suwalki Plaza – didelis prekybos, kuriame be parduotuvių yra daugybė kavinių, vaikų žaidimų kambarys bei mūsų taip mėgstama čiuožykla. Čia rasite H&M, Pandora, Medicine, Reserved. Čia yra labai puiki vaikų prekių parduotuvė SMYK. Labai rekomenduojame joje apsilankyti, nes tikrai, ypač per išpardavimus, galima rasti puikių prekių itin geromis kainomis.

Maisto parduotuvės Suvalkuose

Daugelis į Lenkiją vyksta apsipirkti ne tik pramoninių ir maisto prekių. Yra trys pagrindinės maisto prekių parduotuvės – Biedrionka, Kaufland ir Lidl.

Būtinai prieš kelionę parsisiųskite parduotuvių elektronines nuolaidų korteles į savo mobiliuosius telefonus! Šiuo metu populiariausios maisto prekių parduotuvės (Kaufland, Lidl, Biedrionka) leidžia registruoti paskyrą Lenkiškai kortelei su Lietuvišku telefono numeriu! Jei nenorite registruoti kortelių tiesiog paieškokite internete, įvairiose grupėse ar forumuose rasite nuolaidų kortelių nuotraukų! Jas pakanka nuskanuoti kasoje ir veikia puikiai. Tikrai galite puikiai sutaupyti – dažnai su kortele perkant parduotuvės taiko tikrai geras nuolaidas arba 1+1 akciją. 

Labiausiai iš visų mes mėgstame Biedrionka. Parduotuvė panašį į Lidl prekybos tinklo parduotuves, neturi sveriamų prekių skyriaus, tačiau maisto produktų pasirinkimas itin didelis. Čia perkame ir lenkiškas sauskelnes Dada. Jos tikrai kokybiškos, pirkome mūsų pirmagimiui, o dabar naudojame ir antram vaikui. Dažnai joms būna akcija 1+1, o ir kaina be akcijos būna tikrai gera. 

Daug vokiškų mums patinkančių prekių rasite ir Kaufland prekybos tinkle. Lidl Lenkijos parduotuvėse asortimentas panašus į lietuviško Lidl asortimentą. Tačiu rasite ir kitokių prekių.

Kita naudinga informacija

Būdami Lenkijoje visuomet apsilankome ir vaistinėje. Čia kainos ženkliai skiriasi nuo Lietuvos ir kai kuriuos medikamentus galite nusipirkti ir perpus pigiau nei Lietuvoje. Lenkijos vaistinėse taip pat galioja ir Lietuvoje išrašyti receptai. Tačiau juos reikia turėti popierinius. Mums labiausiai patinka Apteka Gemini. Kiek esame pirkę čia dažniausiai būna geriausios kainos.

Mes į Suvalkus vykstame per Lazdijų pasienio postą. Iš kart už jo kairėje pusėje yra dvi keityklos. Jose kursas būna panašus. Keičiant didesnę sumą visuomet net ir be derybų duoda geresnį kursą. O jei keisite didelę sumą – galite drąsiai derėtis. Tik nepravažiuokite. Šios keityklos yra iškart kirtus Lietuvos-Lenkijos sieną. Antrame namelyje, toliau nuo Lietuvos – darbuotojos turi vaikams ledinukų. Tad nors ir keičiame nedidelę sumą, visuomet sustojame.

Pavažiavus už keityklų šiek tiek toliau – mums puikiai pažįstama parduotuvė Vynoteka. Čia rasite ne tik Vynotekai būdingų prekių, bet ir mėsos, bakalėjos produktų tikrai geromis kainomis. O ir Vynotekos pagrindinio asortimento kainos žymiai geresnės nei Lietuvoje.

Kur pavalgyt ir kur nakvoti Suvalkuose

Labai rekomenduojame išbandyti Kuchnia Tatarska u Alika. Tai totoriškos, slaviškos ir rytietiškos virtuvės miksas. Labai graži aplinka ir maistas tikrai skanus. Porcijos tikrai didelės. Toliau nuo miesto centro. Vasarą veikia terasa, o vaikams yra žaidimų aikštelė.

Greito maisto kavinių yra nemažai Suwalki plaza, tad jei skubate – tikrai rasite kur užkąsti. Netoli prie Suvalkų plaza yra Browar Północny – labai populiari vieta. Maistas labai skanus. Jei ieškote naminio maisto ar tradicinių lenkiškų patiekalų bei kaimo stiliaus aplinkos – Karczma Polska kaip tik vieta Jums.

Nakvynei dažniausiai renkamės prie Suvalkų vandens parko esantį viešbutį Loft1898 viešbutį. Labai tvarkingas, puikiai įrengtas, labai skanūs pusryčiai.

Jei vykstame didesnė kompanija renkamės šiuos apartamentus – Apartament Park nad Hańczą . Fantastiškai stilingai įrengti. Telpa 8 žmonės.

Daugiau apie pramogas ir keliones Lenkijoje gali paskaityti „Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais“, „Krokuva su vaikais: Energylandia parkas ir zoologijos sodas“  ir „Kelionė į Varšuvą traukiniu su vaikais – rimtas iššūkis, ar smagi patirtis?“, „Mandoria didžiausias uždaras pramogų parkas Lenkijoje”.

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Lenkijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LENKIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Lenkijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.