Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais - Kelionės su vaikais
Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais
Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais
2022-12-01

Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais

Krokuva – nuostabus Lenkijos miestas, kurį Jums rekomenduojame aplankyti. Greitai čia galėsite atvykti ne tik automobiliu, bet ir traukiniu tiesiai iš Vilniaus.

Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais – puiki idėja ilgajam savaitgaliui su šeima arba trumpoms atostogoms. Šis Lenkijos miestas puikiai tinka ir norint pažinti Lenkijos kultūrą ir istoriją. O taip pat kelionė į Krokuvą tiks ir norint pramogauti su visa šeima.

„Kelionės su vaikais®“ Jums paruošė išsamų GIDĄ su vaikais po Krokuvą. Čia rasite visą informaciją ką aplankyti, kur pramogauti, kur skaniai pavalgyti, kur nakvoti bei kur pasivaikščioti.

Ką aplankyti Krokuvoje

Vavelio pilis

Įspūdingo dydžio pilis, kurią verta aplankyti, jei atvykstate į Krokuvą ir turite šiek tiek daugiau laiko. Pilis įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Rekomenduojame labai įdomų, tačiau nebrangų turą. Taip pat rekomenduojame turą pirkti kartu su įėjimo bilietais.

Daugiau informacijos su tiksliomis Vavelio pilies koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Turgaus aikštė

Turbūt populiariausia vieta visoje Krokuvoje. Itin didelė aikštė su daugybe kavinių, parduotuvių, pramogų. Vakarais vyksta daug artistų pasirodymų, nuo čia galite pasivažinėti karietomis su žirgais. Turbūt populiariausi pramoga Krokovoje. Pasivažinėjimai prasideda Turgaus aikštėje. 30 min kaina apie 50 eurų.

Turgaus halė

Turgaus aikštės vidury viduramžiais iškilęs pastatas – Sukiennice, arba Turgaus halė. Nuo XIII amžiaus šioje vietoje veikdavo dengtas turgus. Dabar čia prekiaujama suvenyrais.

Žydų kvartalas

Istorinė vieta pasivaikščioti. Galbūt vaikams nelabai įdomu, tačiau šiame rajone gausu labai smagių kavinių. Šis kvartalas išgarsėjo tuomet, kai čia buvo nufilmuotas garsusis S.Spilbergo filmas „Šindlerio sąrašas“, kuris buvo apdovanotas „Oskaru“.

Veličkos druskų kasyklos

Netoli Krokuvos esanti druskos kasykla – tai 2,5 km ilgio ekskursijų trasa, vedanti tuneliais, esančiais 64-135 m gylyje po žeme. Viena įdomiausių kasyklos vietų – po žeme įrengta koplyčia, kurioje visos detalės yra išdrožinėtos iš druskos. Bendras druskos kasyklų labirinto, išsidėsčiusio net 9 lygiais, ilgis – apie 300 km. Rekomenduojame įsigyti bilietą iš anksto aplenkiant eiles ir būtinai pasinaudoti gido paslaugomis, nes sužinosite daug įdomių dalykų.

Daugiau informacijos su tiksliomis Veličkos druskų kasyklų koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Aušvico muziejus

Vaikams nuo 12 metų. Aušvico koncentracijos stovyklos pavadinimas daugeliui gerai žinomas. Jis primena skaudžią mūsų istorijos dalį apie holokaustą. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto, kad netektų stovėti eilėje.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Inžinerijos ir technologijų muziejus

Labai įdomus ir interaktyvus muziejus, kuris galbūt patiks vyresniems vaikams.

Florianska gatvė

Populiari pėsčiųjų gatvė, kurioje daugybė kavinių, parduotuvių, įdomių vietų.

Kur pramogauti Krokuvoje

Energylandia

Energylandia – didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, kuriame įrengtos trys pagrindinės zonos: Bajkolandia (skirta patiems mažiausiems), Šeimos ir Ekstremalioji. Pačių mažiausių parko lankytojų laukia vaikystės rojus: ne tik karuselės ir traukinukai, bet ir mėgstamiausių pasakų herojai. Šeimos zona įkurta Vikingų kaimelyje nenuvils ir adrenalino dozę padidins plaukimas tikru vikingų laivu pašėlusia upe, Drakono ir Bumerango traukinukai, interaktyvi monstrų ataka ir dar daugybė smagių atrakcijų. Ekstremalioji zona – patiems drąsiausiems. Majų traukinuku pakilsite į 33 metrų aukštį, Formulės 1 atrakcionu lėksite 100 km/h greičiu, o Vandens traukinuku pakilsite į 60 metrų aukštį ir leisitės žemyn 110 km/h greičiu.
Didžiausias pramogų parkas Lenkijoje turi ir didžiausią atvirą vandens parką. Net 14 įspūdingo dydžio vandens kalnelių ir labai didelė parko parko teritorija tikrai nepaliks abejingų. Labai rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto.

Daugiau informacijos su tiksliomis Energylandia koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Krokuvos zoologijos sodas

Zoologijos sode yra apie 260 rūšių, 1500 gyvūnų, teritorija užima beveik 17 hektarų plotą. Zoologijos sodo automobilių stovėjimo aikštelė yra tolokai nuo pačio sodo, tad jeigu yra galimybė, siūlome automobiliu atvažiuoti iki pat zoologijos sodos, išleisti vaikus (su vieno suaugusiojo priežiūra, žinoma). Kol jie nusipirks bilietus, automobilį pastatyti aikštelėje, kuri yra maždaug už 1 km, ir ateiti pėsčiomis. Daugiau informacijos zoologijos sodo internetinėje svetainėje. Labai patogu pirkti bilietą kartu su paėmimu ir parvežimu iš viešbučio.

Daugiau informacijos su tiksliomis Krokuvos zoologijos sodo koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Krokuvos vandens parkas

Krokuvos vandens parkas turi nemažai čiuožyklų, yra pritaikytų su vaikais. Vasaros metu veikia baseinas lauke.

Nemo vandens parkas

Nemo vandens parkas įsikūręs netoli Katovicų miesto, apie 70 km nuo Krokuvos. Turi tris baseinus lauke, kurie veikia sezono metu, lauko batutus vaikams, taip pat lauko ir vidaus kavinę. Viduje puiki zona vaikams.

Daugiau informacijos su tiksliomis Nemo vandens parko koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Gojump megapark

Didelis batutų parkas, kurį tikrai patiks vaikams. Puikus išsigelbėjimas prastu oru.

Aviacijos muziejus

Šis muziejus Krokuvoje turi itin didelę daugiau nei 200 įvairių lėktuvų 100 lėktuvų variklių ekspoziciją. Tikrai patiks besidomintiems aviacija. Labai patogu bilietus įsigyti iš anksto.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Žaidimų automatų muziejus

Šis muziejus Krokuvoje tikrai nukels mus į vaikystę. Daugiau nei pusantro šimto senovinių žaidimų aparatų, kuriais dar ir galima pažaisti. Daugiau informacijos muziejaus internetinėje svetainėje. Labai patogu bilietus įsigyti iš anksto.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Pasiplaukiojimas Vitulos upe

Labai smagi ir populiari pramoga. Patiks ir vaikams ir suaugusiems. Mes išbandėme šį maršrutą. Mums labai patiko šis pasiplaukiojimas.

Daugiau informacijos su tiksliomis šio objekto koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ Krokuvos lankytinų vietų žemėlapyje.

Kur pasivaikščioti Krokuvoje

 • Stanislaw lem eksperimentų sodas – puikus parkas vaikams, kuriame įvairiausios karstynės, laipynės, skulptūros lavinančios vaikų vaizduotę.
 • Pasaulio miesteliai – edukacinis parkas. Puiki vieta vaikams susipažinti su pasaulio kultūra ir tradicijomis. 3 hektarų teritorijoje vaikai galės susipažinti su visu pasauliu.
 • Vistulos upės promenada ir Father Ojca Bernatka tiltas. Labai populiari pasivaikščiojimų vieta. Daug kavinių, maisto vagonėlių. Pakeliui gausu vaikų žaidimų aikštelių. Būtinai pereikite žymiuoju tiltu!

Kur pavalgyti Krokuvoje

 • Judah food market. Labai populiari maisto furgonėlių vieta. Randasi žydų kvartale.
 • Wezze krafta. Labai populiari vieta tarp jaunimo ir turistų. Turi puikų kiemelį ir kepa labai skanias picas.
 • Pod wawelem. Lenkiškos ir vokiškos virtuvės miskas. Labai skanus maistas ir milžiniškos porcijos. Kainos labai draugiškos.
 • Barka. Restoranas laive, Vistulos upėje. Vyksta koncertai, paprastas, bet tikrai skanus maistas.
 • Stara paczkarnia. Labai populiaraus tinklo spurginė, su dieviško skonio spurgytėmis. Jei esate jų mėgėjas – tiesiog privalote aplankyti.
 • Cafe Mini Kraków. Nuostabūs desertai.

Praktiški patarimai

 • Jei planuojate Krokuvoje aplankyti daugiau muziejų, labai pravers KRAKOW CARD CITY PASS kortelė, kuri suteiks Jums galimybę ne tik aplankyti 37 muziejus, bet ir naudotis transportu – tik pažymėkite, kad renkatės variantą su transportu.
 • Jei atvykstate į senamiestį automobiliu – labai patogu parkuotis požeminėje aikštelėje šalia Vavelio pilies. Adresas: plac Na Groblach 24, 31-101 Kraków. Koordinatės google maps – 3W4J+6Q Krokuva
 • Būtinai pasinaudokite nemokamai organizuojamomis ekskursijomis po Krokuvą.
 • Ankstyvą rytą šeštadieniais ir sekmadieniais Plac Nowy turgaus aikštėje atidaromas garsusis sendaikčių turgus.

Kelionė traukiniu į Krokuvą su vaikais

Naujiena! Nuo gruodžio 11 d. keliauti į Lenkiją bus galima ir traukiniu.
Kelionė traukiniu į Lenkiją – užtruks ilgiau nei automobiliu. Kelionė nuo Vilniaus iki Krokuvos su persėdimu truks apie 12,5 val.
Kelionė į Lenkiją traukiniu vyks su persėdimu. Keleiviams keliaujantiems tiek iš Vilniaus ar Kauno teks persėsti į kitą traukinį Mockavoje, Lazdijų rajone. Naujo bilieto nereikės pirkti, nes vienas bilietas galios visos kelionės metu.
Kelionė maršrutu Vilnius – Krokuva kainuos 30EUR. Iš Vilniaus traukinys išvyks kiekvieną dieną 12 val. 10 min., iš Kauno – 13 val. 20 min. Į Krokuvos centrinę stotį traukinys vietos laiku atvyks 23 val. 39 min.
Iš Krokuvos į Vilnių traukinys kiekvieną dieną išvyks 4 val. 01 min. Šis traukinys Kauną pasieks 16 val. 25 min, o Vilnių – 17 val. 34 min. Lietuvos laiku.

Apie Krokuvą ir pramogas su vaikais rašėme anksčiau: Krokuva su vaikais: Energylandia parkas ir zoologijos sodas.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Lenkijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LENKIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Lenkijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.