Suntago vandens parkas - Kelionės su vaikais
Suntago vandens parkas
Suntago vandens parkas

Suntago vandens parkas

Suntago vandens parkas – didžiausias vandens parkas Europoje netoli Varšuvos!

Suntago vandens parkas – darbo laikas

Parkas dirba nuo 10.00 val. išskyrus šventines dienas. Čiuožyklos dirba nuo 13.00 val., nuo tada pradeda daugėti žmonių. Jei norite pasimėgauti parku, kuomet yra mažiau žmonių – atvykite nuo 10.00 val.

Geriausia vykti paprastą darbo dieną, ne savaitgalį, nes žmonių tikrai daug.

Maitinimas

Nors parke kavinių ir restoranų tikrai daug, tačiau esant didesniam žmonių skaičiui gali reikėti laukti ir daugiau nei valandą. Maisto pasirinkimas didelis – nuo picų iki azijietiško maisto ir ledų. Kainos tikrai draugiškos. Yra keletas kavinių, kur mamos galės išgerti ir vyno, ar kokteilį.

Rekomenduojame su savimi turėti gėrimų ar užkandžių, vasarą lauke, o žiemą viduje laisvai galite surengti pikniką. Maisto ir gėrimų laisvai galima įsinešti į parką.

Bilietai ir naudinga informacija

Bilietus įsigykite iš anksto, nes eilės dvigubai ar trigubai trumpesnės patekti į parką jau turint įsigytus bilietus. Be to, turėdami bilietą esate garantuoti 100 proc., kad pateksite į parką, nes žmonių skaičius per covid pandemiją buvo ribojamas. Bilietus galite įsigyti parko internetinėje svetainėje.

Bilietų kainos mažesniems vaikams nustatomos pagal ūgį iki 90 cm, iki 120 cm. Nors didžioji dalis čiuožyklų yra skirtos nuo 120 cm, tačiau čiuožyklą prižiūrintis asmuo sprendžia, ar leisti vaikui ja leistis.

Yra trys zonos, su vaikais galima patekti tik į Jamango. Kitose zonose žmonių tikrai mažiau, nes daugelis į parką atvyksta su vaikais.

Beje, prieš įeinant į parką yra parduotuvė – jei kartais pamiršote plaukimo ratą, šlepetes, šampūną ar kitą maudynėms reikalingą atributiką.

Rekomenduojame parkui skirti visą dieną, nes veiklos tikrai daug. Keturių valandų bilieto tikrai per mažai, nes nespėsite išbandyti net ir nedidelės dalies pramogų. O apie dviejų valandų bilietą net ir neverta galvoti!

Parkas įsikūręs šiek tiek už Varšuvos. Nuo Vilniaus 6-7 val. automobiliu. Nors yra ir nakvynės namelių prie parko, tačiau jų kainos didelės. Rekomenduojame rinktis nakvynę Varšuvoje, bei aplankyti daugybę smagių vietų Lenkijos sostinėje.

Poilsį ir pramogas derinkite su apsipirkimu Lenkijoje ir sutaupykite.

Lenkijoje keliaukite į Suvalkus – Apsipirkimas ir pramogos Lenkijoje Suvalkuose. O jei iškelsite sau iššūkį keliauti su vaikais traukiniu į Lenkija, paskaitykite – Kelionė į Varšuvą traukiniu su vaikais – rimtas iššūkis, ar smagi patirtis?

Suntago vandens parkas