Hewelianum centras - Kelionės su vaikais
Hewelianum centras

Hewelianum centras

Hewelianum centras, mokslo centras – būtinas aplankyti su kiekvienu vaiku, besilankančiu Gdanske. Čia vaikai gali mėgautis kūrybine žaidimų aikštele, P. Klekso laboratorija ir Judėjimo galerija, naktiniais vaiduoklių susitikimais.

Kelionė aplink pasaulį? Hevelianum tai įmanoma! Septyni žemynai. Iš viso 90 interaktyvių stendų laukia smalsių vaikų ir suaugusių. Galite sužinoti apie Afriką, Pietų Ameriką, Šiaurės Ameriką, Antarktidą, Aziją, Australiją ir Europą.

Kas yra šiluma? Ar šviesos spindulys pajudins plokštumą? Kaip galima pamatyti mūsų planetos taršą iš kosmoso? Tai tik dalis klausimų, į kuriuos parodoje galima rasti atsakymus.

Sąvoka „vaikai“ reiškia 3–9 metų amžiaus žmones. Jiems siūlome ne tik Kūrybinę žaidimų aikštelę, kurioje jie galės eksperimentuoti ir lavinti savo kūrybiškumą ir dirbtuves su pedagogais.

Parke galite pasivaikščioti su šunimi, pabėgioti, užsiimti joga, surengti pikniką ar tiesiog pasėdėti ant žolės su vaizdu į Gdansko panoramą.

Peržiūrėkite Hevelianum renginių kalendorių ir mėgaukitės kartografinėmis parodomis, pasivaikščiojimais su gidu ar pasirodymais.

Lankydamiesi Gdanske, būtinai nuvažiuokite į Gdansko zoologijos sodą.

Hewelianum centras