Eksperyment mokslo centras - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Eksperyment mokslo centras

Eksperyment mokslo centras

Eksperyment mokslo centras – čia veikia interaktyvi paroda, suteikianti erdvės kūrybiniams eksperimentams. Čia gimsta susižavėjimas mokslu. Kviečiame visus apsilankyti ir leistis į kelionę atrasti ir tyrinėti pasaulį. Mūsų mokslo parodos, seminarai ir renginiai įtraukia, moko ir linksmina. Įvairios temos, interaktyvios pramogos – pamatykite, palieskite ir sužinokite. Ypatingai rekomenduojame viskuo besidomintiems vaikams.

Ekspozicijos ir temos

ŽMOGUS – kiekvienas iš mūsų yra sudėtingos konstrukcijos biologinė mašina – nuo mažiausios ląstelės iki sudėtingų organų sistemų. Parodoje nenaudodami skalpelio turėsite galimybę pamatyti, kas slypi žmogaus viduje.

GYVENIMO MEDIS – mes esame natūralios aplinkos dalis, gamtos elementase. Mokomės, stebime, mėgdžiojame, o kartais bandome prisijaukinti.

VANDENS PASAULIS – parodoje vanduo parodomas iš įvairių perspektyvų. Nors atrodo įprasta, tai tikrai nuostabi medžiaga, turinti įdomių savybių. Tai yra mūsų gyvenimo pagrindas ir kartu elementas, kurį žmonės visada stengėsi panaudoti.

NEMATOMOS JĖGOS – fizika yra gamtos mokslas plačiąja prasme. Paaiškina pagrindinius santykius ir savybes, valdančias pasaulį. Be jo negalėtume suprasti daugelio chemijos, astronomijos, meteorologijos ar biologijos klausimų.

SVEIKATA yra mūsų kūno, proto ir dvasios gerovės būsena. Tai gera fizinė, psichinė ir emocinė būklė. Darniai gyventi, gerai jaustis pagal savo pasirinkimus ir įpročius kasdieniame gyvenime, taip pat žinoti, kaip nerizikuoti ligomis – tai ilgalaikės geros sveikatos receptas.

Gdynioje aplankykite ir AQUAPARK REDA.

Eksperyment mokslo centras