Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje - Kelionės su vaikais
Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje
Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje
2023-06-06

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Gimtadienis – viena iš laukiamiausių vaiko švenčių metuose. Tad kartą per metus visiems tėveliams kyla klausimas – kur švęsti vaikų gimtadienius. Vasara nuostabus metas – tad atrinkome Jums įdomiausias vietas Lietuvoje, kur įdomiai, originaliai ir netradiciškai galite švęsti savo vaikų gimtadienius gamtoje.

Dalinamės su Jumis idėjomis, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje visoje Lietuvoje. Džiaukimės vasara, grynu oru ir gamta. Švęskite gimtadienius įdomiai, originaliai ir kitaip.

Gidas, kur švęsti gimtadienius gamtoje

Norime su Jumis pasidalinti mums pačiomis smagiausiomis vietomis, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje. Čia galėsite su vaikais pažymėti linksmiausią gimtadienį:

 1. Šarkos parkas
 2. Žalia vaikų kūdra
 3. Debesų ganykla
 4. Vokės Vingio alpakos
 5. Tuomų ūkis
 6. Rancho Pancho
 7. Raudoni vakarai
 8. Grybų dvaro arklidės
 9. Vilko daina
 10. Partis pramogų parkas
 11. Jonavos alpakų ūkis
 12. OžkaMalė ūkis
 13. Palangos vasaros parkas
 14. Dino parkas
 15. Boom park
 16. Labirintų parkas
 17. Alpakalnis
 18. Molėtų technikos muziejus
 19. Teka Teka stovyklavietė
 20. Margas ponis
 21. Šiaurinė Ranča
 22. Kirkilų pramogų parkas
 23. Stovyklavietė Šilelis
 24. Montebolas
 25. Liberty Beach vandenlenčių ir vandens batutų parkas
 26. IŠSITAŠKOM pramogos

Daugiau apie visas vietas, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje – skaitykite straipsnyje žemiau.

Jūsų patogumui gimtadienių gamtoje vietos suskirstytos apskritimis (spauskite ant apskrities ir skaitykite tos apskrities rekomenduojamas vietas):

Kur ieškoti geriausios gimtadienių atributikos

Jei ieškote, kur geriausiomis kainomis įsigyti gimtadienio atributikos ir skanėstų šventei – mūsų didžiausia rekomendacija Babunė elektroninė parduotuvė. Čia geriausiomis kainomis rasite įvairios gimtadienio atributikos (balionų, žvakučių, vienkartinių indų). Taip pat didžiusią pasirinkimą įvairiausių skanėstų – saldainių, sausainių.

Ypatingai rekomenduojame atkreipti dėmesį į ypatinguosius dažomus meduolius, kurie gali tapti puikia veikla vaikams per įvairias šventes ar renginius.

Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadieniai

Išskirtinė pramoga gimtadieniui –  putų vakarėlis

Ar ieškote naujos, išskirtinės pramogos gimtadieniui? Siūlome Jums nerealią nepakartojamą pramogą ir idėją – putų vakarėlį!

Putų vakarėlis, tai:

 • Magiška aplinka. Sniego baltumo putos – nekasdienis vaizdas, kuris suteikia renginiui išskirtinumo.
 • Aktyvi pramoga. Putų vakarėliai skatina visus dalyvius aktyviai dalyvauti. Skirtingai nuo daugelio kitų pramogų, kur žiūrovai tiesiog stebi, čia kiekvienas gali tapti pramogos dalimi. Šokiai ir žaidimai putose neabejotinai patrauks tiek mažųjų, tiek suaugusių dėmesį. Ar žinote, kad putose galite žaisti net slėpynes?
 • Nuostabios šventės nuotraukos ir video. Putos kuria fantastiškus fono vaizdus nuotraukoms, todėl vakarėlio dalyviai gali įsiamžinti linksmoje ir neįprastoje aplinkoje.
 • Putų šou tinka įvairioms progoms –  vaikų gimtadieniams, darželių ir mokyklų šventėms ir išleistuvėms, vaikų vasaros stovykloms – organizuokite putų vakarėlį bet kokia proga!
 • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, todėl nesvarbu, kur vyksta jūsų šventė – Putų vakarėlis atvyks pas Jus!

Susisiekite per Putų Vakarėlis Jums Facebook paskyrą, el. paštu putuvakarelis@gmail.com ar telefonu +370 619 60660.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Šarkos parkas

Šarkos parkas – puiki vieta gimtadienio šventimui šiltuoju metų laikotarpiu.

Tai erdvė su daugiau nei 60 medinių žaidimų stalų (ne stalo žaidimų) tinkančių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pateksite į vienintelį Lietuvoje Kalėdų Senelio vasarnamį, aplankysite kelmukų nameliuose gyvenančias fėjas ir nykštukus, pašėlsite ant piratų vaiko karstynių bei indėnų vigvame, nusifotografuosite ŠLuotų soste šalia įspūdingo Raganos namo!

Gimtadienių šventėms siūlome ne tik buvimą parke su visomis jame esančiomis pramogomis, bet ir galimybę šventės metu turėti asmeninį pripučiamą batutą bei švęsti su animatoriais. Siūlome daugybę personažų mažiems ir didesniems.

Švenčiantiems priklauso dengta pavėsinė su lauko stalais ir suolais su galimybe pasinaudoti greta esančiomis šašlykinėmis. Esant poreikiui, suteikiama prieiga prie elektros tiesiai pavėsinėje.

Šarkos parkas dirba nuo gegužės iki rugsėjo savaitgaliais nuo 11:00 val. iki vakaro. Darbo dienomis taip pat priimami užsakymai, tuomet visas parkas priklauso tik šventės dalyviams.

Šarkos parkas

Šarkos parkas

Žalia vaikų kūdra

,,Stebuklingas mišką galite rasti visai šalia tavęs, tik reikia žinoti kaip ieškoti! Jei nežinote – kartais padeda Žalia Kūdra esanti šalia jo.

Ten gyvena patys Stebuklingiausi Miško gyventojai, kurie begalingai mėgsta susitikimus su žmonėmis. Jų pasaulyje juk tokių nėra. Jie labiausiai mėgsta atkeliauti į svečius, papasakoti savo istorijas, burtus ir stebuklus. Kitų tokių nepamatysite ir nerasite. Fėjos, Elfai, Faunai, Nykštukai, Zuikiai, Vorai, Raganos… Oi, galėtume vardinti ir vardinti.

Atvykstame ne tik į svečius, bet dabar galime pakviesti ir Jus!

Dar šiek tiek pratinamės prie žmonių pasaulio, tačiau jau galime pastebėti kas jiems patinka.

Tad kviečiame į Trobelę švęsti šventes, aplankyti miško gyventojus, susipažinti su mišku ir prisipildyti pilnas kišenes magijos.

Stebuklingoje Miško Trobelėje mes stebuklus kuriame šiek tiek kitokius. O Jūs juos čia galite kurti kartu!

Žalia vaikų kūdra nuostabi vieta švęsti vaikų gimtadienius ir kitas šventes. O jei norite švęsti šventę pas save – drąsiai galite pasikviesti Žalią vaikų kūdrą į svečius.

Debesų ganykla

Tai jaunas ūkis Vilniaus rajone, Dasionių kaime. Ūkio erdvėse taip pat yra 24 kv.m. pavėsinė su supynėmis, laužavietė, piešimo lenta su kreidelėmis, balansinis takas per pelkę, smėlio paplūdimys ir kūdra. Ideali vieta gimtadienio šventei. Ūkis priima tik po vieną kompaniją, tad pas visada turėsite privatumą ir galėsite mėgautis gamtos bei gyvūnų draugija.

Debesų ganykla

Debesų ganykla

Gimtadienio programa Debesų gamykloje

 • Susipažinimas su gyvūnais, jų maitinimas: pasisveikiname su visais Debesų ganyklos gyvūnais, kalbamės apie tai ką jie valgo, kaip ir kada miega ir kitas įdomybes. Paruošime skanėstų krepšelį, kuriuo pasidalindami galėsite maitinti arkliukus ir triušiukus. Jei norite papildomai palepinti mūsų gyvūnus kviečiame atsivežti morką ar obuolį. Trukmė apie 30 min.
 • Poniuko šukavimas ir balnojimas: kartu su vaikais šukuojame, valome poniuką, mokomės jį pabalnoti. Trukmė apie 30 min.
 • Vaikų jojimas poniuku: vaikai pasikeisdami, vedami trenerio su virve, žingsniu jodinėja poniuku. Bendras jojimo laikas priklauso nuo vaikų skaičiaus. Poniuku joti gali vaikai iki 35 kg.
 • Laisvas laikas: gimtadienio šventės metu aprūpiname jus lauko žaidimais – turėsite net 3 skirtingus lauko žaidimus (Kubb arba Vikingų šachmatus, Ring toss arba Žieduotus butelius ir Number Kubb). Žaidimų taisykles pateiksime.

Turėsite 24 kv.m. pavėsinę su dideliu stalu ant kurio tilps visos jūsų vaišės ir, be abejonės, gimtadienio tortas. Yra laužavietė, kurioje labai skaniai iškepa zefyrai.

Vokės Vingio alpakos

Nuostabi vieta Vilniaus miesto pakraštyje. Šeimininkai kviečia visus norinčius susipažinti su alpakomis, jas pamaitinti, pasigrožėti ir stebėti jų natūralią elgseną. Bendravimas su alpakomis pakrauna geros energijos, optimizmo ir garantuoja šypseną veide. Tai puiki pramoga šeimai, vaikams ir draugams.

O ir švęsti gimtadienius čia puiki vieta. Prie Vokės upelio kranto pavėsinėje tikrai bus smagu suvalgyti tortą,  išklausyti pasakojimo apie alpakas, jų kilmę, naudą ir jas pamatinti. Pažintis su vilna, mezginiais ir kitais dirbiniais iš vilnos.

Čia Jūsų laukia pažintis su kiekviena  alpaka, kurios visos turi savo charakterį.

Papildomai: yra galimybė užsisakyti iškūrentą šašlykinę, užsakyti muiliukų gamybos su alpakos vilna užsiėmima, vasara galima maudytis upėje.

Tuomų ūkis

Tuomų ūkyje auginamos avytės, ožkytės, žavingosios alpakos, poniai, triušiukai, antys, kalakutai bei vištos.

Ūkis kviečia visus vaikus švęsti gimtadienius ir atvykti susipažinti su gyvūnais iš arčiau. Juos paglostyti, pamaitinti, pasimėgauti jų draugija. Sužinosite įdomių istorijų apie juos. Taip pat visi noritys vaikai (iki 35 kg ) galės pajodinėti poniu. Vaikai rungtyniaus estafėtese bei ieškos lobio. Likusį laiką galėsite surengti pikniką pavesineje bei žaisti žaidimų aikšteleje.

Ūkis naujas, tačiau labai gražus ir tvarkingas, o šeimininkai be galo mieli.

Rancho Pancho

Rancho Pancho – nereali nauja vieta Vilniaus rajone! Kaubojų miestelis kaip is Western filmų! Edukacijos apie indėnų kultūrą, pavėsinės gimtadieniams ir šventėms, alpakos, pramogos! Neabebojame, kad tai bus vienas iš originaliausių Jūsų vaiko gimtadienių gamtoje!

Gimtadieniams paruoštos atskiros teminės pavėsinės Jūsų šeimai, draugams ar kolektyvui.

Galite užsisakyti edukacinę programą, kuri neabejojame patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Edukacijos metu galėsite artimiau susipažinti su indėnų istorija, gyvenimo būdu, jų ginklais ir indėnų tradiciniais žaidimais bei kultiniais papročiais. Pamatysite indėnų tradicinius būstus: Tipį, Vigvamą ir Hoganą. Matysite indėnų kasdieninio gyvenimo ekspoziciją bei turėsite galimybę išbandyti tradicinius indėnų žaidimus: šaudymas iš lanko, lankelių metimai ant bizono ragų, Šošenų pusiausvyros išbandymas ir kt. Edukacinės programos pabaigoje Jūsų lauks pažintis su egzotiškomis alpakomis. Yra laužavietė ir didelis tvenkinys su dekoratyvinėmis žuvytėmis, kurias taip pat leidžiama maitinti edukacijos metu.

Rancho Pancho – čia galima užkasti, pasimėgauti ledais, kava.

Raudoni vakarai

Raudoni vakarai – tai vieta visai šalia Vilniaus, tačiau rodos, kad toli nuo bet kokio didmiesčio. Miškų, pievų ir upės apsuptyje sukurta erdvė, kuri ne tik savo aplinka, bet ir idėjomis primena kaimą – kai viskas paprasta, jauku ir šilta.

Raudoni vakarai – nėra tiesiog žirgynas. Tai vieta, kur renkasi geri žmonės.

Žirgynas kviečia įvairaus amžiaus ir dydžio vaikų grupes edukaciniam laisvalaikio praleidimui, gimtadienių ir kitų švenčių šventimui.

Atnaujinta, tvarkinga, atskira laisvalaikio zona su hamakais, sėdmaišiais, dvejomis pavėsinėmis, kepsninėmis, lauko žaidimais ir visu kitu reikalingu “inventoriumi” Jūsų tobulam laiko praleidimui gamtoje! Šeimininkai bendradarbiauja su maisto tiekėjais, animatoriais, bei fotografais.

Grybų dvaro arklidės

Grybų dvaro arklidės – tai jaukus, 16 metus skaičiuojantis, šeimos ūkis, įsikūręs Purnuškių kaime, netoli Vilniaus. Čia, žirgų, ponių ir kitų dvaro gyventojų – avių, ožkelių, paukščių, kačių ir šunų draugijoje švenčiamos linksmiausios šventės ir smagiausi gimtadieniai.

Arklidžių erdvė yra jauki, švari ir sutvarkyta, pritaikyta įvairaus dydžio svečių kompanijoms ir susibūrimams. Švenčių metu dvaro šeimininkai rūpinasi maitinimu, gėrimais ir pramogomis, kol lankytojai bendrauja ir jodinėja žirgais žirgais specialiai pritaikytoje aikštėje, lydimi profesionalių trenerių.

Grybų dvaro arklidėse lankytojai priimami visus metus, bet kokiu oru švęsti įvairias progas – nuo vaikų gimtadienių iki vestuvių ir užgavėnių ar Kalėdų švenčių su Kalėdų seneliu. Renkasi šią nuostabią vietą ir edukacijoms, ir darželių bei mokyklų išleistuvėms. Grybų dvaro arklidžių šeimininkai pasirūpins, jog kiekviena šventė atitiktų jūsų lūkesčius, tematiką ir nuotaiką.

Grįžti į apskričių sąrašą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Kaune ir Kauno apskrityje

Sodyba „Vilko daina”

Sodyboje Vilko daina gyvena 5 Sibiro haskiai, samojedas ir 2 grifoniukai. Du pagyvenę pelėdūnai, o dar ir katė, pelė ir tarakonas. Šeimininkai sako: „Tarpais kažkas atsikrausto, o kažkas išsikrausto…”

Gimtadieniai sodyboje „Vilko daina” visada prasideda pažintimi su šuneliais, tinkamo elgesio aptarimu. Tada einama į žygį, jo metu dalyviai išbando bėgimo su šunimis įrangą. Grįžę ir pasistiprinę tęsia nuotykius pagal iš anksto pasirinktą programą. Galiausiai žaidžia aktyvius kontaktinius žaidimus su šuneliais bei visi kartu sudainuoja vilkišką sveikinimą.

Šiltuoju metų laiku vaišintis ir gimtadienio tortą skanauti siūloma apie 20 žmonių talpinančioje pavėsinėje, o šaltuoju – panašaus talpumo tipi stiliaus palapinėje su ugniakuru. Pageidaujant galima vaišes keptis kepsninėje arba ugniavietėje lauke.

Gimtadienio programos:

 • Lobio ieškotojas – aktyvi programa, rekomenduojama nuo 6 iki 99 metų. Naudodamiesi kompasu, žemėlapiu, nuorodomis dalyviai ieško paslėpto lobio. Atradę lobį visi dalyviai gauna nedidelę dovanėlę gimtadieniui atminti.
 • Jaunasis vadas – mažiau aktyvi, tačiau labai spalvinga programa, rekomenduojama jaunesniems dalyviams. Jos metu paaiškės, koks gyvūnas-totemas globoja jaunąjį vadą bei jo svečius, bus gaminamas plunksnų papuošalas, paišomi veidai, mokomasi šaudyti iš lanko bei medžiojama miške.
 • Naktinis gimtadienis – rekomenduojama vyresniems nuotykių ieškotojams.
 • Miškinio gimtadienis – smagios fizinės užduotys aktyviems vaikams: maskuotės kūrimas, lipimas į medį, ėjimas rastais, maišų mūšis ir panašios.

PARTIS šeimos pramogų parkas

Puiki vieta švęsti vaikų gimtadienius Kaune. Čia rasite įvairių dydžių ir aukščių pripučiamus batutus, vietas piknikui, grill zoną, paviljoną asmeninėms šventėms.

Čia gausu pramogų tiek mažesniems, tiek ir didesniems. Vaikams tikrai patiks kamuoliukų baseinas, putų ir muilo burbulų mašina bei įvairūs stalo žaidimai. Pramogų parke yra ką veikti ir vaikučių tėveliams – jiems skirtos poilsio zonos su lauko baldais, sėdmaišiai medžių paunksnėje, stalo tenisas.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Jonavos alpakų ūkis

Jonavos alpakų ūkis įkurtas 2018 metais, šalia Jonavos miesto 2-ojo tvenkinio. Gyvūnai čia auginami ir veisiami tik jų prigimčiai tinkamoje aplinkoje, sukurtoje ne tik natūralios gamtos, bet ir prieš daug metų šiose vietovėse gyvenusių ūkininkų. Daugelis lankytojų yra įsimylėję ir sako, kad Jonavos alpakos yra draugiškos, švelnios, smalsios ir labai gera šalia jų tiesiog pabūti. Kalvos papėdėje tyvuliuoja 2-asis Jonavos tvenkinys, šalia – puikūs dviračių takai, vaikų žaidimo aikštelė ir Jonavos miesto 3-iojo tvenkinio paplūdimys.

Šalia Jonavos alpakų ūkio esančioje stovyklavietėje su pavėsine, šašlykine ir laužaviete galima švęsti ne tik vaikų gimtadienius, krikštynas, mergvakarius, bet ir įvairius susitikimus kitomis progomis. Stovyklavietė yra pačiame Jonavos alpakų ūkyje, privačioje ir ramioje aplinkoje. Norint užsirezervuoti stovyklavietę renginiui, būtina išankstinė registracija telefonu.

OžkaMalė ūkis

OžkaMalė ūkis Prienų rajone. Čia galėsite ne tik smagiai praleisti laiką ar paiškylauti, bet ir galėsite pasimėgauti edukacija apie ožkas ir kitus ūkio gyventojus. Čia sutiksite ir alpakas, ir triušiukus. Ūkyje taip pat galėsite pamaitinti ūkio gyvūnus.

Ūkio teritorijoje taip pat rasite vaikų žaidimų aikštelę, pripučiamą batutą. Yra galimybė organizuoti ir rengti privačias šventes, vaikų gimtadienius ir kt. Yra pavėsinė, šašlykinė. Visos su asmeninėmis šventėmis ir edukacijomis susiję detalės derinamos individualiai.

Grįžti į apskričių sąrašą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Palangos vasaros parkas

Palangos vasaros parkas – turbūt geriausia vieta švęsti vaiko gimtadienį vasarą Palangoje. Gimtadienis Palangos vasaros parke visada linksmas ir kupinas tik gerų emocijų. Švęsdami vaiko gimtadienį čia, gausite net keturias valandas pasirinktų pramogų už patraukliausią kainą. Į kainą įskaičiuota ir atskira sėdmaišių ir staliukų zoną į kurią galite atsinešti vaišių. O jums pageidaujant ši zona bus ir papuošta.

Palangos vasaros parkas siūlo tris skirtingas gimtadienių programas skirtingo amžiaus vaikams.

Mūsų išsamią apžvalgą skaitykite Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke.

Dino parkas

Užsakykite vaikui nepamirštamą gimtadienį Dino parke. Jums nereikės nieko ruoštis ir sukti dėl to galvos, o Jūsų vaikas bus be galo laimingas!

Dino parkas turi net tris skirtingus gimtadienio pasiūlymus, kurių kainos tikrai labai draugiškos. Galite rinktis gimtadienį švęsti privačiame namelyje, jei bijote lietaus ar besikeičiančio oro. O jei niekuo nenorite rūpintis – Dino parkas tai padarys už Jus – suorganizuos programą su animatoriumi, asmeninį dinozauro pasveikinimą ir net elektroninius kvietimus.

Apie Dino parką ir ką jame rasite, skaitykite Dino stovykla ir TOP pramogos su vaikais pajūryje.

Geriausias gimtadienis

Geriausias gimtadienis

Boom park

Puiki vieta pajūryje švęsti vaikų gimtadienius. Jei gyventume Klaipėdos rajone – tikrai norėtumė švęsti gimtadienį čia. Čia daugybė pramogų vaikams ir nuostabios erdvės.

Didžiuliai, 2500 m2 vandens batutai patinka tiek vaikams, tiek vyresniems broliams bei seserims. O štai įkopti į penkiaaukščio namo dydžio kalną ir nuo jo nučiuožti „zip line“ susigundo net tėvai. Taip pat čia: elektrinių mašinėlių miestas, pripučiamos padangos, vandens dviračiai, tinklinio aikštelė, teniso kortai ir daug daugiau.

O šventėms yra Boom park yra specialiai įrengtos net šešios pavėsinės.

Grįžti į apskričių sąrašą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Utenos apskrityje

Molėtų technikos muziejus

Molėtų technikos muziejus, lankytojams duris atvėręs 2019 – aisiais su kuklia ekspozicija, kurią sudarė 140 transporto priemonių, penktą sezoną pradeda su – daugiau nei 290 lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų, priekabų bei kitų transporto priemonių.  Molėtų technikos muziejuje galite švęsti gimtadienius ar asmenines šventes. 

Ką Jums siūlo Molėtų technikos muziejus – lauko teritoriją su pavėsinėmis, daug įdomios veiklos mūsų ekspozicijoje ne tik mažiems bet ir dideliems, profesionalaus gido Ričardo paslaugas.

Muziejaus draugai Eva kepyklėlė pasirūpins šventės užkandžiais, pagamins skaniausią gimtadienio tortą. O smagiausia pramoga taps pasivažinėjimai senoviniu gaisriniu automobiliu bei senoviniu autobusu.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Labirintų parkas

Jei ieškote vietos, kur vaikų gimtadieniai būtų kupini nuotykių, smagių pramogų ir Jūsų vaikams paliktų nepaprastai smagius prisiminimus – tuomet Labirintų parkas yra puikiausias pasirinkimas!  Jums nereikės laužyti galvos, galvojant kuo reiks užimti svečius, kad jie nenuobodžiautų. Čia Jūsų laukia daugybė neribotų pramogų, įvairiausių atrakcionų, tyras oras ir gamtos apsuptis, erdvės komandiniams žaidimams bei įvairiausi labirintai.

Jūsų patogumui, patogioje parko vietoje, šalia vaikų žaidimų aikštelės yra įrengta nemokama pikniko zona su stalais ir suoleliais. Ją rekomenduojame prieš atvykstant iš anksto rezervuoti. O jei norite privačios erdvės – tuomet trisdešimties vietų uždara gimtadienių palapinė yra kaip tik Jums! Palapinę galite pasipuošti įvairiausiomis Jūsų mėgstamomis dekoracijomis, kad Jūsų šventė įgautų dar daugiau puošnumo ir atspindėtų Jūsų pasirinktą gimtadienio temą.

Šventės maitinimu galite pasirūpinti patys, arba maistą užsisakyti iš Labirintų parke veikiančios kavinės. Jei vis dėlto nusprendėte gimtadienio metu vaišintis savo atsineštomis vaišėmis – pas mus nemokamai galite gauti šašlykinę bei malkas, tik iš anksto informuokite mus apie poreikį ir Jums beliks pasirūpinti kepsniais bei grotelėmis.

Alpakalnis

Tai šeimos ūkis Molėtų rajone, kuriame kiekvienas lankytojas gali asmeniškai susipažinti su didžiule meile ir išskirtinėmis sąlygomis laikomais gyvūnais: alpakomis, įvairių veislių vištomis, viščiukais, šetlando poniuku, švelniakailiu triušiuku ir kitais ūkio gyventojais.

Alpakalnis kviečia švęsti vaikų gimtadienius gamtoje (būtina išankstinė registracija):

 • pažintinė gyvūnų edukacija
 • pasivaikščiojimai su alpakomis
 • batutas
 • muilo burbulai
 • žvejyba
 • pavėsinė

TekaTeka stovyklavietė

TekaTeka stovyklavietė – draugiška vieta šeimoms su vaikais ir augintiniais. TekaTeka stovyklavietė, įsikūrusi Anykščių mieste, nuostabios gamtos apsupty. Čia galėsite švęsti asmenines šventes didžiojoje palapinėje, kurioje gali būti įrengta pokylių salė, šokių aikštelė ar padengtas švediškas stalas.

Grįžti į apskričių sąrašą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Panevėžio apskrityje

Šiaurinė ranča

Šiaurinė ranča- tai naminių gyvūnėlių namai, kuriuose galėsite susipažinti su šios fermos gyventojais. Kviečiami visi gyvūnėlių mylėtojai aplankyti šios rančos gyventojus ir smagiai praleisti dieną naminių gyvūnėlių apsuptyje.

Šiaurinė ranča – puiki nauja vieta švęsti vaikų gimtadienius:

 • Jums bus pasiūlyta atskira erdvė rančoje arba atskira vieta kavinėje (pagal pageidavimą);
 • neribotos pramogos batutų ir karuselių zonoje;
 • neribotas laikas lankant gyvūnėlius;
 • jei pageidaujate, šeimininkai gali pasirūpinti užkandžiais, animatoriais.

Kirkilų pramogų parkas

Kirkilų pramogų parkas – įvairios pramogos ir veiklos visai šeimai! Daugybė pramogų vienoje vietoje: animacinių herojų parkas, gravitacinis namas, iliuzijų tunelis, siaubo namas, diskogolfas, minigolfas, šaudymas lankais bei air soft ginklais, pasivažinėjimas elektriniais keturračiais, triušiukų erdvė, pažintinis NATURA 2000 paukščių takas, batutas, kanapių labirintas, siaubo labirintas.

Kirkilų pramogų parke kviečiame švęsti ne tik vaikų gimtadienius, bet ir kitas asmenines šventes:

 • Jums bus pasiūlyta atskira erdvė parke arba atskira vieta kavinėje (pagal pageidavimą)
 • neribotos pramogos Kirkilų pramogų parke
 • Jūsų pageidavimu bus pasirūpinti ne tik užkandžiais, bet ir  puikiu maistu Kirkilai Bistro kavinėje.

Montebolas Mantagailiškio dvaro parke

MONTEBOLAS – žaidimas atvirame ore ir puikiausias būdas atsipūsti su šeima, draugais ar kolegomis!

Pasivaikščiokite po erdvų Mantagailiškio dvaro parką, žaisdami unikalų žaidimą – MONTEBOLL. Žaidimo principas – įspirti kamuolį į parko pievoje įrengtas duobutes, atliekant kuo mažiau spyrių, tačiau viskas nėra taip paprasta – parko dydis apie 20 ha, kamuolio nevalia įspirti į smegduobę (o jų aplink Jus bus virš 50!). Žaidimo trukmė nuo 3 iki 4 val.(būtina išankstinė rezervacija).

Įdomu tai, kad:

 • Šį žaidimą gali žaisti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, nes žaidimas nereikalauja išankstinio fizinio pasiruošimo, o dalyvių skaičius gali būti nuo 5 iki 63.
 • Ypač populiaru MONTEBOLL žaisti tapo komandomis, švenčiant įvairias asmenines ar įmonių šventes.
Grįžti į apskričių sąrašą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Šiaulių apskrityje

Margas ponis

Margas ponis – nuostabus nedidelis žirgynas, kuriame šeimininkauja Apolonija. Viena iš šilčiausių žmonių, kuriuose mums teko sutikti. Šis žirgynas – tai mamos Apolonijos išsipildžiusi svajonė, kuris sužavės kiekvieną. Čia Jūs galite betarpiškai supažindinti vaikus su mažaisiais poniais ir kitais gyvūnais, rengti nuostabiausius gimtadienius ir asmenines šventes ir fotosesijas. Garantuojame – vieta tikrai sužavės. Būtina susitarti dėl apsilankymo.

Daugiau apie šią nuostabią vietą skaitykite straipsnyje MARGAS PONIS – smagiausias laikas tikrame kaime.

Stovyklavietė Šilelis

Stovyklavietė Šilelis įsikūrusi gražaus pušyno ir Ventos upės vingio apsuptyje. Tai puiki vieta vaikų gimtadieniams. Stovyklavietėje yra salė talpinanti iki 30 asmenų, uždara pavėsinė talpinanti iki 12 asmenų, miegamos vietos, didelė lauko terasa su integruotu kubilu, baidarės. Įrengtos sanitarinės patalpos: WC ir praustuvės, šaltas-karštas vanduo.

Jūsų šventei galite prašyti aktyvių pramogų: šratasvydis, kliūčių ruožas, tinklinis, baidarės, fotosesija.

Grįžti į apskričių sąrašą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Tauragės apskrityje

Liberty Beach vandenlenčių ir vandens batutų parkas

Dėl unikalios supančios gamtos ir infrastruktūros galite išsinuomoti atskirą parko zoną ar net visą „Liberty Beach“ jūsų renginiams.

Čia jūsų laukia šios vandens, paplūdimio ir kitos pramogos:

 • Įspūdingas ir didžiausias Lietuvoje pripučiamų vandens batutų parkas
 • Vienos geriausių Lietuvoje vandenlenčių parko sistemos
 • Irklentės
 • Vandens dviračiai
 • Paplūdimio tinklinis
 • Pripučiami ir mediniai lauko žaidimai
 • Lenktynių simuliatorius

„Liberty Beach“ taip pat rasite:

 • Kavinę su įspūdinga terasa
 • Pirtį
 • Atskiras parko zonas šeimos renginiams.

IŠSITAŠKOM pramogos

IŠSITAŠKOM vasaros metu keliauja po Lietuvą su batutais ir pramogomis visai ŠEIMAI – taip taip, batutai subalansuoti suaugusiems, bet puikiai tinka ir vaikams! Juos galite užsisakyti didelėms įmonių šventėms, renginiams, stovykloms.

IŠSITAŠKOM batutus galite sutikti vis kitame mieste! O SVARBIAUSIA ­– IŠSITAŠKOM skiriasi nuo kitų tuo, jog Lietuvoje jie keliauja vis su skirtingais batutų atrakcijų sektoriais. Tad jei viename mieste išbandėte vienas pramogas ­– kitame jau bus kitokios!

O ar esate girdėję apie Laser TAG žaidimą?! Kuris gali būti smagiausia pramoga vaikų gimtadieniams ir šventėms?! Laser tag ­– tai strateginis žaidimas, kurio metu šaudoma infraraudonųjų spindulių ginklais, kurių šūviai absoliučiai nekenksmingi bei nepaliekantys žymių ant kūno. IŠSITAŠKOM komanda Laser TAG žaidimus organizuoja Meižės poilsiavietėje, Tauragėje, medžių ir gryno oro apsuptyje. Tačiau jei yra stiprus noras bei galimybės – su visa amunicija atvyksta į bet kurį Lietuvos kampelį.

Be to IŠSITAŠKOM turi ir nerealią PUTŲ mašiną bei nuomoja milžiniškus medinius žaidimus ir kubilą Jūsų šventėms.

Laukia didelis renginys – kvieskite IŠSITAŠKOM batutus!

Grįžti į apskričių sąrašą.
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Grupėje Žaidimų kambariai, pramogos, stovyklos, būreliai ir veiklos vaikams! rasite daugybę naudingų rekomendacijų!
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
batutai, batutai gimtadieniams, gimtadieniai gamtoje, Gimtadienio pramogos, Gimtadienio šventė, Gimtadienis, gimtadienis gamtoje, Kur originaliai švęsti gimtadienį, Kur švęsti, Kur švęsti darželių išleistuves, Kur švęsti vaikų gimtadienį, Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje, Kur švęsvti vaikų gimtadinienius Kaune, Kur švęsvti vaikų gimtadinienius Klaipėdoje, Kur švęsvti vaikų gimtadinienius Vilniuje, Originalūs gimtadieniai, reklama, Vaikai, vaikų gimtadieniai, Vaikų šventės