Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje
Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Gimtadienis – viena iš laukiamiausių vaiko švenčių metuose. Tad kartą per metus visiems tėveliams kyla klausimas – kur švęsti vaikų gimtadienius. Vasara nuostabus metas – tad atrinkome Jums įdomiausias vietas Lietuvoje, kur įdomiai, originaliai ir netradiciškai galite švęsti savo vaikų gimtadienius gamtoje.

Dalinamės su Jumis idėjomis, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje visoje Lietuvoje. Džiaukimės vasara, grynu oru ir gamta. Švęskite gimtadienius įdomiai, originaliai ir kitaip.

Gidas, kur švęsti gimtadienius gamtoje

Norime su Jumis pasidalinti mums pačiomis smagiausiomis vietomis, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje. Čia galėsite su vaikais pažymėti linksmiausią gimtadienį:

 1. Šarkos parkas
 2. Žalia vaikų kūdra
 3. Debesų ganykla
 4. Vokės Vingio alpakos
 5. Tuomų ūkis
 6. Partis pramogų parkas
 7. Palangos vasaros parkas
 8. Dino parkas
 9. Boom park
 10. Labirintų parkas
 11. Molėtų technikos muziejus
 12. Margas ponis
 13. Šiaurinė Ranča
 14. Kirkilų pramogų parkas
 15. Stovyklavietė Šilelis

Daugiau apie visas vietas, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje – skaitykite straipsnyje žemiau.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Šarkos parkas

Šarkos parkas – puiki vieta gimtadienio šventimui šiltuoju metų laikotarpiu.

Tai erdvė su daugiau nei 60 medinių žaidimų stalų (ne stalo žaidimų) tinkančių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pateksite į vienintelį Lietuvoje Kalėdų Senelio vasarnamį, aplankysite kelmukų nameliuose gyvenančias fėjas ir nykštukus, pašėlsite ant piratų vaiko karstynių bei indėnų vigvame, nusifotografuosite ŠLuotų soste šalia įspūdingo Raganos namo!

Gimtadienių šventėms siūlome ne tik buvimą parke su visomis jame esančiomis pramogomis, bet ir galimybę šventės metu turėti asmeninį pripučiamą batutą bei švęsti su animatoriais. Siūlome daugybę personažų mažiems ir didesniems.

Švenčiantiems priklauso dengta pavėsinė su lauko stalais ir suolais su galimybe pasinaudoti greta esančiomis šašlykinėmis. Esant poreikiui, suteikiama prieiga prie elektros tiesiai pavėsinėje.

Šarkos parkas dirba nuo gegužės iki rugsėjo savaitgaliais nuo 11:00 val. iki vakaro. Darbo dienomis taip pat priimami užsakymai, tuomet visas parkas priklauso tik šventės dalyviams.

Šarkos parkas

Šarkos parkas

Žalia vaikų kūdra

,,Stebuklingas mišką galite rasti visai šalia tavęs, tik reikia žinoti kaip ieškoti! Jei nežinote – kartais padeda Žalia Kūdra esanti šalia jo.

Ten gyvena patys Stebuklingiausi Miško gyventojai, kurie begalingai mėgsta susitikimus su žmonėmis. Jų pasaulyje juk tokių nėra. Jie labiausiai mėgsta atkeliauti į svečius, papasakoti savo istorijas, burtus ir stebuklus. Kitų tokių nepamatysite ir nerasite. Fėjos, Elfai, Faunai, Nykštukai, Zuikiai, Vorai, Raganos… Oi, galėtume vardinti ir vardinti.

Atvykstame ne tik į svečius, bet dabar galime pakviesti ir Jus!

Dar šiek tiek pratinamės prie žmonių pasaulio, tačiau jau galime pastebėti kas jiems patinka.

Tad kviečiame į Trobelę švęsti šventes, aplankyti miško gyventojus, susipažinti su mišku ir prisipildyti pilnas kišenes magijos.

Stebuklingoje Miško Trobelėje mes stebuklus kuriame šiek tiek kitokius. O Jūs juos čia galite kurti kartu!

Žalia vaikų kūdra nuostabi vieta švęsti vaikų gimtadienius ir kitas šventes. O jei norite švęsti šventę pas save – drąsiai galite pasikviesti Žalią vaikų kūdrą į svečius.

Debesų ganykla

Tai jaunas ūkis Vilniaus rajone, Dasionių kaime. Ūkio erdvėse taip pat yra 24 kv.m. pavėsinė su supynėmis, laužavietė, piešimo lenta su kreidelėmis, balansinis takas per pelkę, smėlio paplūdimys ir kūdra. Ideali vieta gimtadienio šventei. Ūkis priima tik po vieną kompaniją, tad pas visada turėsite privatumą ir galėsite mėgautis gamtos bei gyvūnų draugija.

Debesų ganykla

Debesų ganykla

Gimtadienio programa Debesų gamykloje

 • Susipažinimas su gyvūnais, jų maitinimas: pasisveikiname su visais Debesų ganyklos gyvūnais, kalbamės apie tai ką jie valgo, kaip ir kada miega ir kitas įdomybes. Paruošime skanėstų krepšelį, kuriuo pasidalindami galėsite maitinti arkliukus ir triušiukus. Jei norite papildomai palepinti mūsų gyvūnus kviečiame atsivežti morką ar obuolį. Trukmė apie 30 min.
 • Poniuko šukavimas ir balnojimas: kartu su vaikais šukuojame, valome poniuką, mokomės jį pabalnoti. Trukmė apie 30 min.
 • Vaikų jojimas poniuku: vaikai pasikeisdami, vedami trenerio su virve, žingsniu jodinėja poniuku. Bendras jojimo laikas priklauso nuo vaikų skaičiaus. Poniuku joti gali vaikai iki 35 kg.
 • Laisvas laikas: gimtadienio šventės metu aprūpiname jus lauko žaidimais – turėsite net 3 skirtingus lauko žaidimus (Kubb arba Vikingų šachmatus, Ring toss arba Žieduotus butelius ir Number Kubb). Žaidimų taisykles pateiksime.

Turėsite 24 kv.m. pavėsinę su dideliu stalu ant kurio tilps visos jūsų vaišės ir, be abejonės, gimtadienio tortas. Yra laužavietė, kurioje labai skaniai iškepa zefyrai.

Vokės Vingio alpakos

Nuostabi vieta Vilniaus miesto pakraštyje. Šeimininkai kviečia visus norinčius susipažinti su alpakomis, jas pamaitinti, pasigrožėti ir stebėti jų natūralią elgseną. Bendravimas su alpakomis pakrauna geros energijos, optimizmo ir garantuoja šypseną veide. Tai puiki pramoga šeimai, vaikams ir draugams.

O ir švęsti gimtadienius čia puiki vieta. Prie Vokės upelio kranto pavėsinėje tikrai bus smagu suvalgyti tortą,  išklausyti pasakojimo apie alpakas, jų kilmę, naudą ir jas pamatinti. Pažintis su vilna, mezginiais ir kitais dirbiniais iš vilnos.

Čia Jūsų laukia pažintis su kiekviena  alpaka, kurios visos turi savo charakterį.

Papildomai: yra galimybė užsisakyti iškūrentą šašlykinę, užsakyti muiliukų gamybos su alpakos vilna užsiėmima, vasara galima maudytis upėje.

Tuomų ūkis

Tuomų ūkyje auginamos avytės, ožkytės, žavingosios alpakos, poniai, triušiukai, antys, kalakutai bei vištos.

Ūkis kviečia visus vaikus švęsti gimtadienius ir atvykti susipažinti su gyvūnais iš arčiau. Juos paglostyti, pamaitinti, pasimėgauti jų draugija. Sužinosite įdomių istorijų apie juos. Taip pat visi noritys vaikai (iki 35 kg ) galės pajodinėti poniu. Vaikai rungtyniaus estafėtese bei ieškos lobio. Likusį laiką galėsite surengti pikniką pavesineje bei žaisti žaidimų aikšteleje.

Ūkis naujas, tačiau labai gražus ir tvarkingas, o šeimininkai be galo mieli.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Kaune

PARTIS šeimos pramogų parkas

Puiki vieta švęsti vaikų gimtadienius Kaune. Čia rasite įvairių dydžių ir aukščių pripučiamus batutus, vietas piknikui, grill zoną, paviljoną asmeninėms šventėms.

Čia gausu pramogų tiek mažesniems, tiek ir didesniems. Vaikams tikrai patiks kamuoliukų baseinas, putų ir muilo burbulų mašina bei įvairūs stalo žaidimai. Pramogų parke yra ką veikti ir vaikučių tėveliams – jiems skirtos poilsio zonos su lauko baldais, sėdmaišiai medžių paunksnėje, stalo tenisas.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Palangos vasaros parkas

Palangos vasaros parkas – turbūt geriausia vieta švęsti vaiko gimtadienį vasarą Palangoje. Gimtadienis Palangos vasaros parke visada linksmas ir kupinas tik gerų emocijų. Švęsdami vaiko gimtadienį čia, gausite net keturias valandas pasirinktų pramogų už patraukliausią kainą. Į kainą įskaičiuota ir atskira sėdmaišių ir staliukų zoną į kurią galite atsinešti vaišių. O jums pageidaujant ši zona bus ir papuošta.

Palangos vasaros parkas siūlo tris skirtingas gimtadienių programas skirtingo amžiaus vaikams.

Mūsų išsamią apžvalgą skaitykite Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke.

Dino parkas

Užsakykite vaikui nepamirštamą gimtadienį Dino parke. Jums nereikės nieko ruoštis ir sukti dėl to galvos, o Jūsų vaikas bus be galo laimingas!

Dino parkas turi net tris skirtingus gimtadienio pasiūlymus, kurių kainos tikrai labai draugiškos. Galite rinktis gimtadienį švęsti privačiame namelyje, jei bijote lietaus ar besikeičiančio oro. O jei niekuo nenorite rūpintis – Dino parkas tai padarys už Jus – suorganizuos programą su animatoriumi, asmeninį dinozauro pasveikinimą ir net elektroninius kvietimus.

Apie Dino parką ir ką jame rasite, skaitykite Dino stovykla ir TOP pramogos su vaikais pajūryje.

Geriausias gimtadienis

Geriausias gimtadienis

Boom park

Puiki vieta pajūryje švęsti vaikų gimtadienius. Jei gyventume Klaipėdos rajone – tikrai norėtumė švęsti gimtadienį čia. Čia daugybė pramogų vaikams ir nuostabios erdvės.

Didžiuliai, 2500 m2 vandens batutai patinka tiek vaikams, tiek vyresniems broliams bei seserims. O štai įkopti į penkiaaukščio namo dydžio kalną ir nuo jo nučiuožti „zip line“ susigundo net tėvai. Taip pat čia: elektrinių mašinėlių miestas, pripučiamos padangos, vandens dviračiai, tinklinio aikštelė, teniso kortai ir daug daugiau.

O šventėms yra Boom park yra specialiai įrengtos net šešios pavėsinės.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Utenos apskrityje

Molėtų technikos muziejus

Molėtų technikos muziejus, lankytojams duris atvėręs 2019 – aisiais su kuklia ekspozicija, kurią sudarė 140 transporto priemonių, penktą sezoną pradeda su – daugiau nei 290 lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų, priekabų bei kitų transporto priemonių.  Molėtų technikos muziejuje galite švęsti gimtadienius ar asmenines šventes. 

Ką Jums siūlo Molėtų technikos muziejus – lauko teritoriją su pavėsinėmis, daug įdomios veiklos mūsų ekspozicijoje ne tik mažiems bet ir dideliems, profesionalaus gido Ričardo paslaugas.

Muziejaus draugai Eva kepyklėlė pasirūpins šventės užkandžiais, pagamins skaniausią gimtadienio tortą. O smagiausia pramoga taps pasivažinėjimai senoviniu gaisriniu automobiliu bei senoviniu autobusu.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Labirintų parkas

Jei ieškote vietos, kur vaikų gimtadieniai būtų kupini nuotykių, smagių pramogų ir Jūsų vaikams paliktų nepaprastai smagius prisiminimus – tuomet Labirintų parkas yra puikiausias pasirinkimas!  Jums nereikės laužyti galvos, galvojant kuo reiks užimti svečius, kad jie nenuobodžiautų. Čia Jūsų laukia daugybė neribotų pramogų, įvairiausių atrakcionų, tyras oras ir gamtos apsuptis, erdvės komandiniams žaidimams bei įvairiausi labirintai.

Jūsų patogumui, patogioje parko vietoje, šalia vaikų žaidimų aikštelės yra įrengta nemokama pikniko zona su stalais ir suoleliais. Ją rekomenduojame prieš atvykstant iš anksto rezervuoti. O jei norite privačios erdvės – tuomet trisdešimties vietų uždara gimtadienių palapinė yra kaip tik Jums! Palapinę galite pasipuošti įvairiausiomis Jūsų mėgstamomis dekoracijomis, kad Jūsų šventė įgautų dar daugiau puošnumo ir atspindėtų Jūsų pasirinktą gimtadienio temą.

Šventės maitinimu galite pasirūpinti patys, arba maistą užsisakyti iš Labirintų parke veikiančios kavinės. Jei vis dėlto nusprendėte gimtadienio metu vaišintis savo atsineštomis vaišėmis – pas mus nemokamai galite gauti šašlykinę bei malkas, tik iš anksto informuokite mus apie poreikį ir Jums beliks pasirūpinti kepsniais bei grotelėmis.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Panevėžio apskrityje

Šiaurinė ranča

Šiaurinė ranča- tai naminių gyvūnėlių namai, kuriuose galėsite susipažinti su šios fermos gyventojais. Kviečiami visi gyvūnėlių mylėtojai aplankyti šios rančos gyventojus ir smagiai praleisti dieną naminių gyvūnėlių apsuptyje.

Šiaurinė ranča – puiki nauja vieta švęsti vaikų gimtadienius:

 • Jums bus pasiūlyta atskira erdvė rančoje arba atskira vieta kavinėje (pagal pageidavimą);
 • neribotos pramogos batutų ir karuselių zonoje;
 • neribotas laikas lankant gyvūnėlius;
 • jei pageidaujate, šeimininkai gali pasirūpinti užkandžiais, animatoriais.

Kirkilų pramogų parkas

Kirkilų pramogų parkas – įvairios pramogos ir veiklos visai šeimai! Daugybė pramogų vienoje vietoje: animacinių herojų parkas, gravitacinis namas, iliuzijų tunelis, siaubo namas, diskogolfas, minigolfas, šaudymas lankais bei air soft ginklais, pasivažinėjimas elektriniais keturračiais, triušiukų erdvė, pažintinis NATURA 2000 paukščių takas, batutas, kanapių labirintas, siaubo labirintas.

Kirkilų pramogų parke kviečiame švęsti ne tik vaikų gimtadienius, bet ir kitas asmenines šventes:

 • Jums bus pasiūlyta atskira erdvė parke arba atskira vieta kavinėje (pagal pageidavimą)
 • neribotos pramogos Kirkilų pramogų parke
 • Jūsų pageidavimu bus pasirūpinti ne tik užkandžiais, bet ir  puikiu maistu Kirkilai Bistro kavinėje.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje Šiaulių apskrityje

Margas ponis

Margas ponis – nuostabus nedidelis žirgynas, kuriame šeimininkauja Apolonija. Viena iš šilčiausių žmonių, kuriuose mums teko sutikti. Šis žirgynas – tai mamos Apolonijos išsipildžiusi svajonė, kuris sužavės kiekvieną. Čia Jūs galite betarpiškai supažindinti vaikus su mažaisiais poniais ir kitais gyvūnais, rengti nuostabiausius gimtadienius ir asmenines šventes ir fotosesijas. Garantuojame – vieta tikrai sužavės. Būtina susitarti dėl apsilankymo.

Daugiau apie šią nuostabią vietą skaitykite straipsnyje MARGAS PONIS – smagiausias laikas tikrame kaime.

Stovyklavietė Šilelis

Stovyklavietė Šilelis įsikūrusi gražaus pušyno ir Ventos upės vingio apsuptyje. Tai puiki vieta vaikų gimtadieniams. Stovyklavietėje yra salė talpinanti iki 30 asmenų, uždara pavėsinė talpinanti iki 12 asmenų, miegamos vietos, didelė lauko terasa su integruotu kubilu, baidarės. Įrengtos sanitarinės patalpos: WC ir praustuvės, šaltas-karštas vanduo.

Jūsų šventei galite prašyti aktyvių pramogų: šratasvydis, kliūčių ruožas, tinklinis, baidarės, fotosesija.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
gimtadieniai gamtoje, Gimtadienio pramogos, Gimtadienio šventė, Gimtadienis, Kur originaliai švęsti gimtadienį, Kur švęsti, Kur švęsti darželių išleistuves, Kur švęsti vaikų gimtadienį, Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje, Kur švęsvti vaikų gimtadinienius Kaune, Kur švęsvti vaikų gimtadinienius Klaipėdoje, Kur švęsvti vaikų gimtadinienius Vilniuje, Originalūs gimtadieniai, reklama, Vaikai, vaikų gimtadieniai, Vaikų šventės