Žalia vaikų kūdra - Kelionės su vaikais
Žalia vaikų kūdra
Žalia vaikų kūdra

Žalia vaikų kūdra

Kartą seniai seniai… Gyveno maža mergaitė, kuri tikėjo pasakomis, fėjomis, magija, stebuklais. Per gyvenimą mokėsi visko. Buvo viskuo. Tačiau atėjo laikas, kai noras padėti stebuklų pasauliui pasiekti žmones – nugalėjo. Ir taip atsirado Žalia vaikų kūdra…

,,Stebuklingas mišką galite rasti visai šalia tavęs, tik reikia žinoti kaip ieškoti! Jei nežinote – kartais padeda Žalia Kūdra esanti šalia jo.

Ten gyvena patys Stebuklingiausi Miško gyventojai, kurie begalingai mėgsta susitikimus su žmonėmis. Jų pasaulyje juk tokių nėra. Jie labiausiai mėgsta atkeliauti į svečius, papasakoti savo istorijas, burtus ir stebuklus.

Kitų tokių nepamatysite ir nerasite. Fėjos, Elfai, Faunai, Nykštukai, Zuikiai, Vorai, Raganos… Oi, galėtume vardinti ir vardinti.

Atvykstame ne tik į svečius, bet dabar galime pakviesti ir Jus!

Dar šiek tiek pratinamės prie žmonių pasaulio, tačiau jau galime pastebėti kas jiems patinka.

Tad kviečiame į Trobelę švęsti šventes, aplankyti miško gyventojus, susipažinti su mišku ir prisipildyti pilnas kišenes magijos. Stebuklingoje Miško Trobelėje mes stebuklus kuriame šiek tiek kitokius. O Jūs juos čia galite kurti kartu!

Žalia vaikų kūdra nuostabi vieta švęsti vaikų gimtadienius ir kitas šventes. O jei norite švęsti šventę pas save – drąsiai galite pasikviesti Žalią vaikų kūdrą į svečius.

Daugiau idėjų, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje.

Žalia vaikų kūdra