Šarkos parkas - Kelionės su vaikais
Šarkos parkas
Šarkos parkas

Šarkos parkas

Šarkos parkas – praleiskite savaitgalio dieną žaisdami ir piknikaudami po atviru dangumi. Jūsų laukia 60 senovinių Europos tautų žaidimų, karstynės, batutas ir pasižvalgymas po Pasakų miškelį. Mažieji lankytojai ras atskirą žaidimų zoną. Pramogausite ne vieną valandą, tad pasirūpinkite pikniku, arba išsikepkite skanėstų vietoje. Parke parduodami ledai ir kava.

DALYVAVIMAS EDUKACIJOSE

Sudalyvaukite neeilinėse edukacijose, kurių siūlome įvairių – apie pasaulio kalėdines tradicijas, apie senovės lietuviškas raganas ir apie fėjų tautas pagal keltų mitologiją. Dvi pastarosios skirtos grupėms iki 25 žmonių ir užsakomos atskirai. Užtat visi lankytojai savaitgalį patenka į nemokamą edukaciją į Kalėdų senelio vasarnamį.

GIMTADIENIAI ŠARKOS PARKE

Šarkos parkas – puiki vieta gimtadienio šventimui šiltuoju metų laikotarpiu. Tai erdvė su daugiau nei 60 medinių žaidimų stalų (ne stalo žaidimų) tinkančių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pateksite į vienintelį Lietuvoje Kalėdų Senelio vasarnamį, aplankysite kelmukų nameliuose gyvenančias fėjas ir nykštukus, pašėlsite ant piratų vaiko karstynių bei indėnų vigvame, nusifotografuosite ŠLuotų soste šalia įspūdingo Raganos namo!

Gimtadienių šventėms siūlomas ne tik buvimas parke su visomis jame esančiomis pramogomis, bet ir galimybė šventės metu turėti asmeninį pripučiamą batutą bei švęsti su animatoriais. Siūloma daugybė personažų mažiems ir didesniems.

Švenčiantiems priklauso dengta pavėsinę su lauko stalais ir suolais su galimybe pasinaudoti greta esančiomis šašlykinės. Esant poreikiui, suteikiama prieiga prie elektros tiesiai pavėsinėje.

Šarkos parkas dirba nuo gegužės iki rugsėjo savaitgaliais nuo 11:00 val. iki vakaro. Darbo dienomis taip pat priimami užsakymai, tuomet visas parkas priklauso tik šventės dalyviams.

Daugiau idėjų, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje.

Šarkos parkas