ZOOPARK Vilnius - Kelionės su vaikais
ZOOPARK Vilnius
ZOOPARK Vilnius

ZOOPARK Vilnius

2018 metų rugpjūčio 31 dieną duris lankytojams atvėrė pirmasis Vilniuje zoologijos sodas – Zoopark Vilnius. Tai 2500 kv.m., beveik 90 skirtingų gyvūnų rūšių, 6 erdvūs gimtadienių kambariai!

ZOOPARK Vilnius – tai pirmasis modernus zoologijos sodas po stogu Vilniuje. Gyvūnai kaip šeimos nariai – zoologijos sodo šeimininkai, kuriais rūpinamės beatodairiškai kasdien.

Šeimų ir mokymo įstaigų pamėgta laiko leidimo vieta, kurioje galima ne tik smagiai, bet ir turiningai praleisti laiką.

Čia iš arti galėsite pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje ir pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas.

Vaikai iki 2 metų įleidžiami nemokamai. Vaikams iki 10 metų apsilankymas Zooparke galimas tik su pilnamečiais lydinčiais asmenimis.

Zoologijos sode vyksta įvairios edukacijos ir edukacinės patirtys

Pamaitinkite smalsias beždžiones, išdykusias surikatas ir šikšnosparnius jų mėgstamais užkandžiais!

Ši edukacinė patirtis padės pasijusti kaip tikru zoologijos sodo gyvūnų prižiūrėtoju! Galėsite ne tik savo rankomis pamaitinti gyvūnus, bet ir sužinosite įdomybių apie šias gyvūnų rūšis, jų mitybos ypatumus bei išmoksite interpretuoti jų elgesį.

Turėsite galimybę padaryti nuostabių nuotraukų, todėl nepamirškite pasiruošti telefono kameros!

Gimtadieniai su gyvūnais

Lemūrai, beždžionės, surikatos, triušiai… Jie visi dalyvaus gimtadienyje! Švęskite šventę tarp gyvūnų Zooparke. Ypatinga atmosfera leis pasijausti tikru gamtos ir gyvūnų tyrinėtoju.

Daugiau apie tai, ką veikti su vaikais Vilniuje.

ZOOPARK Vilnius