Ką veikti su vaikais Vilniuje - Kelionės su vaikais
Ką veikti su vaikais Vilniuje
Ką veikti su vaikais Vilniuje
2022-11-29

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Vilnius – Lietuvos sostinė, puikus ir gražus miestas, kuriame su vaikais rasite labai daug veiklų.

„Kelionės su vaikais®“ Jums paruošė išsamų gidą, ką veikti su vaikais Vilniuje. Tai ir pramogų parkai, ir žaidimų kambariai, įvairiausi muziejai ir teatrai bei gyvūnų ūkiai. O jei ieškote idėjų, ką veikti su vaikais Vilniuje gamtoje – paruošėme Jums žaidimų aikštelių, regyklų ir atodangų sąrašą.

Naujos vietos Vilniuje su vaikais

Kadangi Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, tad nuolatos jame atsidaro daug naujų vietų ir tikrai nereikia ilgai sukti galvos, ką veikti su vaikais Vilniuje. Mūsų naujai atrastomis vietomis norime pasidalinti su Jumis.

Mergaičių SPA

Kiekviena mergaitė anksčiau ar vėliau nori išbandyti grožio procedūras: pasidažyti blakstienas, pasidaryti veido kaukę, nusilakuoti nagus, susigarbanoti plaukus. Geriausia proga visą tai išbandyti – gimtadienis! Mergaičių SPA – atsakymas, kur švęsti tokius gimtadienius Vilniuje.

„Mergaičių SPA“ – tai naujai duris atvėrusi vaikų gimtadienio švenčių bei smagaus laiko praleidimo su draugais erdvė. Čia galėsite pasijusti it tikrame SPA rojuje! O mamoms daugiau nereikės sukti galvos kur švęsti mergaičių gimtadienius. Visi atvykę gaus puikią galimybę pasilepinti įvairiomis veido kaukėmis, mini makiažais prie kosmetinio stalelio, masažuojančiomis vonelėmis su druskomis pėdutėms, nagų lakavimu, šukuosenomis, jaukia fotosesija ir dar daug kitų linksmų pramogų! Labiausiai ši vieta pritaikyta 5-16 metų vaikams.

Daugiau informacijos su tiksliomis Mergaičių SPA koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Two foxes

Two foxes – nauja vieta Vilniuje, skirta patiems mažiausiems. Studija skirta 1 – 5 m. vaikams.

Tai saugi, moderni ir labai jauki šeimos studija ir žaidimų kambarys. Two foxes tikslas yra suteikti nepamirštamas akimirkas mažiesiems ir švęsti kartu svarbiausias gyvenimo šventes. Studija yra puikiai pritaikyta šeimos fotosesijoms. Two foxes kviečia į įvairius teminius renginius bei dirbtuvėles.

Norinčius tiesiog pažaisti, studija kviečia apsilankyti darbo valandomis.

Daugiau informacijos su tiksliomis Two foxes koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis – visus, neabejingus fantazijų pasauliui, kviečiame apsilankyti magiškame pasakų pasaulyje, kuris yra Vilniuje ir sukurtas pagal Editos Lei ,,Laiškas fėjai“, ,,Fėjų muzika“, ,,Miglų slėnio Fėjų pasakos“, ,,Miglų slėnio Fėjų burtai“, ,,Naminukas Nemigėlis, nuotykių pradžia” ,,Popierinė karūna” ir kitas knygas ir pasakas. Kadangi autorė yra lėlininkė, tai knygų iliustracijos yra personažų-lėlių ir jų aplinkos fotografijos.

Apsilankę šiame pasakų pasaulyje, galite ,,gyvai“ išvysti tai, apie ką kalbama knygose. Čia skaitytojai pamatys, kaip realiai atrodo jų pamėgti herojai ir kokio jie, bei jų namai dydžio. Keliaudami miško labirintu lankytojai stebės savo nameliuose ir kiemuose bruzdančias fėjas, puotaujančius gnomus, urvuose besislepiančius drakonus.

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis kviečia:

 • į kūrybines dirbtuves pasigaminti pavasariškų lankelių, medelių – sodų bei naujųjų žibintų ar sudalyvauti Fėjų grožio akademijos veiklose;
 • aplankyti Fėjų slėnio Pasakų pasaulį kartu su darželio grupe ar klase ir ieškoti jame knygose iliustruotų personažų ir butaforijų;
 • švęsti gimtadienius ar kitas šventes. Fėjų slėnyje gimtadienis labai ypatingas, nes Fėjų karalienė sukūrė pasaką būtent tam, kuris jį švenčia;
 • įsigyti naujai gautų pirmųjų Editos Lei knygų „Miglų slėnio fėjų pasakos” ir „Miglų slėnio fėjų burtai”;
 • rinkti tris spaudus ir tapti VIP slapto Fėjų slėnio klubo nariu, kuris startuoja jau balandžio 1 – ąją;
 • pasikviesti į svečius atvykti su muzikiniu Editos Lei knygų pristatymu.

Daugiau informacijos su tiksliomis Fėjų slėnio koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Džiaugsmoteka Vilnius

Džiaugsmoteka Vilnius – tai 2-tame Vilniaus Akropolio aukšte įsikūrusi džiaugsmonautų, mėgstančių dūkti, švęsti bei atrasti susibūrimo vieta!

Džiaugsmoteka Vilnius – čia kiekvienas atras sau pramogą:

 • Tinklų bokštas – turbūt didžiausias tinklų debesis Lietuvoje, leidžiantis įveikti aukščio baimę.
 • ZIP line čiuožykla – greitis ir adrenalino pliūpsnis.
 • JUST DANCE žaidimas – ko gero, mėgiamiausia vaikų ir tėvelių programa. Visą šeimą įtraukiantys šokiai.
 • Laipynių siena – paruošiantys užlipti į visus gyvenimo kalnus.
 • Besisukanti čiuožykla – daugelio mėgstamiausia.
 • Magnetinė siena – kiekvienam augančiam kūrėjui. Skaičiuoti, rašyti, kurti istorijas galima ne tik sąsiuvinyje, bet ir ant pramogų erdvės sienų.
 • Mažylių kavinė – vaidmenų žaidimai vystantys fantaziją.
 • Kamuoliukų baseinas – tarsi spalvų jūroje.
 • Taip pat kiekvieno svajonių gimtadienių įgyvendinti – įsikūrę net keturi gimtadienių kambariai: laboratorijos, fėjų, atradėjų bei keliautojų.

Daugiau informacijos su tiksliomis Džiaugsmotekos koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks

Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks – žaidimo, konstravimo ir laisvalaikio kambarys, kuriame ne tik vaikai, bet ir suaugę galės praleisti laiką konstruodami LEGO kaladėles. Realizuoti savo mintis ir idėjas statant miestą, kuriant infrastruktūrą, apželdinti jį žaluma, apgyvendinti žmonėmis ir gyvūnais ar tiesiog palikti vietą savo fantazijoms ir tegul pirštai konstruoja tam, kad siela ir mintys atsipalaiduotų.

Daugiau informacijos su tiksliomis BroBricks koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Ką veikti su vaikais Vilniuje – pramogos vaikams

Ką veikti su smalsiais ir aktyviais vaikais Vilniuje? Vilniuje rasite ir mini zoologijos sodą, ir nuostabių pramogų ir žaidimų parkų bei kambarių ir netgi galėsite pavažinėti kartingais, pritaikytais vaikams!

ZOOPARK Vilnius

ZOOPARK Vilnius – tai pirmasis modernus zoologijos sodas po stogu Vilniuje. Gyvūnai kaip šeimos nariai – zoologijos sodo šeimininkai, kuriais rūpinamės beatodairiškai kasdien.

Tai 2500 kv.m., beveik 90 skirtingų gyvūnų rūšių. Čia iš arti galėsite pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje ir pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas.

Zoologijos sode vyksta įvairios edukacijos ir edukacinės patirtys. Galite švęsti ir gimtadienius – 6 erdvūs gimtadienių kambariai Jūsų gimtadieniams su gyvūnais.

Daugiau informacijos su tiksliomis ZOOPARK Vilnius koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Adventica

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA – beveik 5000 kv. m. šeimos pramogų parkas po uždaru stogu. Parke daugybė pramogų ir atrakcionų visų amžiaus grupių vaikams: nuo karstynių iki kartodromo, nuo interaktyvių sienų iki didžiausio Baltijos šalyse vientiso pripučiamo batuto.

Parke įrengta net 14 teminių gimtadienio kambarių, žaidimai ir edukaciniai užsiėmimai vaikams, poilsio ir darbo erdvės tėvams bei pramogos, kuriose dalyvauti gali visa šeima.

Daugiau informacijos su tiksliomis Two foxes koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Kartlandas

Tai kartingai, kuriuose vaikai gali važiuoti vieni nuo 4 metų, o jiems pritaikyti nedideli kartingai. Čia dirba puikūs ir profesionalūs instruktoriai. Važiuojantis vienas vaikas iš pradžių yra prilaikomas instruktoriaus ir savarankiškai gali važiuoti tik tada, kai instruktorius mano, kad jam yra saugu. Patys kartingai yra po stogu, tad pasivažinėti jais galite visais metų laikais.

Be to KARTLANDAS turi ir nerealią mokyklą ir būrelius vaikams, kur vaikai ne tik mokomi važiuoti kartingais, bet ir mokosi saugaus eismo pradmenų ir taisyklių. Čia taip pat galite švęsti gimtadienius bei renginius.

Daugiau informacijos su tiksliomis Kartlando koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Bėgių parkas

Unikali ir nemokama erdvė vaikams ir suaugusiems Vilniaus geležinkelio stotyje. Autentiškoje erdvėje galite apžiūrėti istorinius riedmenis: šilumvežius, automotrises, tankinį vilkiką, garvežį, restoraną–vagoną, įvairius bėgių priežiūrai naudotus įrenginius, miegamąjį vagoną ir daugybę kietų kelio riedmenų.

Smagiausia – kad į daugelį iš jų galite įlipti ir pasivaikščioti viduje. Smagiausia dalis vaikams – viską galima paliesti, išbandyti, pačiupinėti. Patys galėsite išbandyti rankinę dreziną, pasisupti iš aširačių pagamintose supynėse. Taip pat čia Jūsų lauks ir stebuklingas, kelionių norus pildantis istorinis varpas.

Bėgių parko lankymas nemokamas. Veikia kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 iki 20.00 val.

Daugiau informacijos su tiksliomis Bėgių parko koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Kuria vaikai

Laisvas žaidimas – esminė ir pamatinė Kuria vaikai pojūčių lavinimo programos, skirtos 9 mėnesių – 7 metų vaikams, dalis. Autorinė Kuria vaikai pojūčių lavinimo programa yra paremta būtent laisvo žaidimo, laisvos kūrybos, laisvo piešimo ir eksperimentų pagrindu.

Visos šios nuolat atnaujinamos priemonės ne tik padeda vaikus įtraukti į veiklą, sudominti, itin sparčiai lavina smulkiąją motoriką bei rankų-akių koordinaciją, bet ir laisvą žaidimą ir visas ugdomąsias jo savybes pakylėja į visai kitą lygmenį ir taip programą jūsų mažiesiems padaro maksimaliai naudingą bei efektyvią.

Alisa žaidimų kambarys

Žaidimų erdvė suderinta su gyvuoju kampeliu, kuriame gyvena triušiukai, jūrų kiaulytės, trys linksmos voverytės Degu. Gyvajame kampelyje auga daug augalų, akvariume plaukioja žuvytės, aplinka yra draugiška gamtai.

Alisos žaidimų šalyje Jūs galėsite žaisti, laipioti, šokinėti, suptis, mokytis pasidaryti įvairius darbelius tiek iš saugių modernių, tiek iš natūralių gamtinių priemonių, švęsti gimtadienius, krikštynas, šeimos šventes, organizuoti darželių, pradinių mokyklų išleistuves, gamtos pamokėlės, kurias praves mūsų puikios darbuotojos ar švęsti įmonių vaikų šventes.

Daugiau informacijos su tiksliomis Alisa žaidimo kambario koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Žaidimų kambarys Šypsenų miškas

Žaidimų kambarį Šypsenų miškas yra pritaikytas vaikams iki 7 metų, jame daug žaislų, veiklų, yra batutas, laipynės, kamuoliukų baseinas. Iš tėveliams skirtos zonos matomas visas kambarys, tad tėvams nereikės lakstyt paskui vaikus – jie juos matys, ramiai gerdami kavą ir bendraudami tarpusavy.

Klientai gali gauti pilną šventės paslaugų ir pramogų paketą už fiksuotą 165 Eur kainą, į kurią įeina:

 • žaidimų kambario nuoma,
 • pasirinktas personažas,
 • muzikinis fonas,
 • cukraus vatos ir popcornų aparatas,
 • reikiami indai,
 • kavos aparatas,
 • salės sutvarkymas po šventės.

Žaidimų kambarys Šypsenų miškas priklauso Vaikų švenčių organizatoriams „Šypsomės.lt“, kurie yra savo srities profesionalai. Jų veikloje viskas, nuo idėjos iki atlikimo ir makiažo, yra kruopščiai apgalvota ir patikrinta. Taip yra ir todėl, kad jie kelia sau svarbų tikslą – teikti tik aukštos kokybės paslaugą. Vaikams „Šypsomės.lt“ gali pasiūlyti išsirinkti net iš 100 personažų savo šventei, kurie atvyks į bet kurią šventę.

Įdomiausi muziejai Vilniuje

Europos parkas (Vilniaus rajonas)

Europos centro pasaulio meno muziejus po atviru dangumi, užimantis net 55 hektarus. Čia atrasite dideles ir mažas, neretai stebinančias skulptūras, kartu pabūsite tyrame ore ir gamtos garsų apsuptyje. Eksponatus galima liesti, iki valios prisibėgioti, surengti pikniką.

Europos parkas – ypatinga meno ir gamtos, estetikos ir ramybės erdvė visiems. Muziejus veikia kasdien ir yra šalia Vilniaus.

Europos parko eksponatai dažnai atrodo netikėti, nenuostabu, kad jais perteikiamos idėjos neatsiskleidžia iš pirmo žvilgsnio. Tačiau jie žadina vaizduotę, o kad dar daugiau atrastumėte, siūlome keletą patarimų:

 • Artėdami prie meno kūrinio, pagalvokite, padiskutuokite tarpusavyje: į ką jums panašu, ką įžvelgiate? Kaip jį pavadintumėte? Galite sugalvoti savo pavadinimą dar prieš pažvelgdami į aprašomąją lentelę prie kūrinio.
 • Stebėkite meno kūrinį įvairiais rakursais: Iš labai toli ir iš labai arti, įvairiais kampais – pamėginkite pasilenkti ar atsitūpti, pažvelgti iš apačios, apeikite aplink.

Daugiau informacijos su tiksliomis Europos parko koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Žaislų muziejus

Žaislų muziejus – pirmasis Lietuvoje žaislams ir žaidimų paveldui skirtas ir į šeimą orientuotas edukacijos centras.

Žaislų muziejaus ekspozicijos plotas siekia 150 kv. m. Muziejuje yra trys teminės ekspozicijos: „Seniausieji Lietuvos žaislai“, „Kelionė į akmens amžių“ ir „XX amžiaus prisiminimai“.

Energetikos ir technikos muziejus

Energetikos ir technikos muziejus – šeimoms draugiška įdomaus laisvalaikio erdvė, kur po vienu stogu telpa unikalus industrinis paveldas, interaktyvus mokslo pažinimas ir kultūriniai renginiai.

Energetikos ir technikos muziejuje organizuojamos apžvalginės ir teminės ekskursijos, edukacinės programos bei kūrybinės dirbtuvės įvairaus amžiaus moksleiviams.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Geležinkelių muziejus

2022 m. pavasarį atnaujintas muziejus po 2,5 metų pertraukos atvėrė duris lankytojams.

Pagrindinė modernaus muziejaus idėja – „Spalvinga kelionė”! Čia lankytojų laukia daugybė skirtingų erdvių, suskirstytų į stotis ir peronus. Tai Traukinių, Signalų, Darbo ir kitos stotys, kur savarankiškai ar gido lydimi lankytojai interaktyvių priemonių pagalba galės atrasti geležinkelių istorijos paslaptis. Kviečiame pasinerti į traukinio mašinisto darbą, interaktyvių grindų pagalba atverti geležinkelio depo užkulisius, o Panerių tunelio projekcijose sužinoti, kas tyko tunelyje, kai traukiniai sustoja. Mažiesiems muziejaus svečiams skirtoje Vaikystės stotyje pamatysite veikiantį Mažojo vaikų geležinkelio maketą ir užklyskite į Iššūkių, Mažylių, Pažinimo ar Žaidimų peronus! Ekspoziciją galima aplankyti ir su audio gidu, kurį nemokamai paskirs muziejaus darbuotojai.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Mo muziejus

MO muziejus – modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus Vilniuje. MO muziejus yra kokybiško laisvalaikio kūrybinė platforma, kuri ne tik pristato meną, bet ir teikia aktualias paslaugas: veikia muziejaus parduotuvė, MO bistro, vyksta įvairūs, skirtingus interesus ir poreikius atliepiantys renginiai.

Edukacijos, jų vystymas ir plėtra yra vienas svarbiausių MO muziejaus prioritetų. Muziejus kaip vieta, kurioje galima mokytis visą gyvenimą. Čia vyksta edukacijos skirtingo amžiaus vaikams – nuo dvyliktokų iki pačių mažiausiųjų. Juos kviečia patirti meną čia ir dabar: pamatyti jį be išankstinių nusistatymų, per sąsajas su kitais dalykais, reiškiniais, taip pat ir per savo emocijas.

Gedimino pilis

Gedimino pilies bokštas yra lankomiausias Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys. Jame įkurta ekspozicija supažindina su Vilniaus, kaip politinio Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centro, istorija ir kviečia savo akimis išvysti nuostabią sostinės panoramą.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Valstybės pažinimo centras

Valstybės pažinimo centras – tai moderni edukacinė erdvė, duris atvėrusi 2016 m. Nuolatinėje Centro ekspozicijoje siekiama atsakyti į klausimus, kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kaip piliečiai gali prisidėti prie valstybės kūrimo ir valdymo, kokiais būdais galima spręsti visai visuomenei ar vietos bendruomenei aktualias problemas.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Muziejus saugo ir tyrinėja eksponatus, susijusius su Lietuvos teatro, muzikos ir kino istorija, be to, rengia parodas, koncertus, vakarus, ekskursijas, edukacinius užsiėmimus. Muziejuje numatytas „Šeimų šeštadienis. Miestų legendos: Paslaptingasis baziliskas“.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Valdovų rūmai

Valdovų rūmai – politinis, diplomatinis, administracinis ir kultūrinis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centras, gyvavęs XV–XVII a. pirmoje pusėje. Šiame muziejuje galima apžiūrėti keturias nuolatines ekspozicijas, pristatančias šios istorinės rezidencijos funkcijas.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Vilniaus muziejus

Vilniaus muziejus – sostinės pažinimo erdvė miesto gyventojams ir svečiams. 2021 m. pavasarį duris lankytojams atvėrusiame muziejuje pristatomi unikalūs ir dar nežinomi, tačiau aktualūs pasakojimai bei miesto istorijos.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Iliuzijų muziejus

Viliojantis. Paslaptingas. Nepaprastai stebinantis. Pagrindinę muziejaus ekspoziciją sudaro 600 m2, kur iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu: fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais ir klasikinėmis paslaptimis. Šią išskirtinę edukacinę patirtį praturtina interaktyvios pramogos — piešimas šviesa, šešėlių kūrimas ir nepamirštamos akimirkos pasaulyje aukštyn kojomis.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Pinigų muziejus

Lietuvos banko Pinigų muziejus – Lietuvos banko įsteigtas muziejus. Muziejuje atidarytos 5 teminės salės. Jos išsidėsčiusios per du aukštus ir užima 350 m² plotą. Čia galima susipažinti su pasaulio ir Lietuvos pinigų istorija. Įrengti judantys stendai, specialūs keltuvai leidžia ekspoziciją apžiūrėti įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat ir turintiems negalią lankytojams.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Bažnytinio paveldo muziejus

Bažnytinio paveldo muziejus – Vilniaus arkivyskupijos sakralinių meno vertybių muziejus, įsikūręs Vilniaus Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios patalpose. Bažnytinio paveldo muziejuje eksponuojami vertingiausi Lietuvoje sakralaus meno objektai. Pažinkite Vilniaus miesto istoriją per parodas, žaidimus ir edukacijas.

Daugiau informacijos su tiksliomis muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Vilniaus teatrai

„Domino” teatras

Pirmasis Lietuvoje profesionalus komedijos teatras. Kiekvieną sezoną pristatoma naujausios populiarios komedijos, spektakliai ir šou vaikams bei visai šeimai, išskirtiniai muzikiniai pasirodymai. Šiuo metu vaikams rodomi nepakartojami spektakliai su jų mylima heroje Kake Make.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Šokio teatras „Dansema”

„Dansema“ – pirmasis šokio teatras Lietuvoje, 2007 m. pradėjęs kurti šiuolaikinio šokio spektaklius vaikams. Šio teatro spektakliai ypatingi tuo, jog jų kūrėjai pagarbiai atsižvelgia į vaikų auditorijos amžiaus ypatumus ir spektaklius kuria taip, kad skatintų mažylių kūrybiškumą, vaizduotę ir suteiktų pirmąsias judesio, šokio patirtis. „Dansemos“ spektakliai yra sensoriškai draugiški, todėl tinka vaikučiams, turintiems įvairių negalių, sutrikimų ir padidintą jautrumą aplinkai.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Raganiukės teatras

Tai novatoriškas teatras vaikams, rengiantis gausybę kultūrinės veiklos vaikams projektų.
Vaikams gausus ne tik spektaklių pasirinkimas, bet taip pat rodomi interaktyvūs spektakliai–žaidimai, kuriuose kartu su aktoriais vaidina ir žiūrovai, bei kalėdiniai spektakliai, kuriuose vaikai sutiks Kalėdų Senelį.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Išskirtinis teatras Vilniuje, organizuojantis muzikinio scenos meno kūrimą. Repertuare gausu operų, baletų, operečių, koncertų ir spektaklių vaikams. Tai pat čia rengiamos edukacijos bei ekskursijos.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Vilniaus mažasis teatras

Tai labai patraukli ne tik teatro, bet ir miesto kultūros erdvė. Teatre taip pat vyksta teatralizuotos ekskursijos vaikams ir jaunimui, kur būsit pakviesti ten, kur paprastam žiūrovui pakliūti dažniausiai netenka. Vienai valandai Jūs galite tapti didžiaisiais Teatro meno burtininkais!

Vilniaus kamerinis teatras

Siūlo savo žiūrovams įvairaus žanro spektaklius – nuo dramos, komedijos, amerikietiško miuziklo iki improvizuotų teatrinių muzikinių koncertų ir dar daugiau.

Valstybinis jaunimo teatras

Teatre vyksta šiuolaikinės dramaturgijos forumai, rengiami tarptautiniai projektai, akcijos, siejančios muziką, dailę ir teatrą.

Teatras vaikams „Pradžia”

Kultūros erdvė patiems mažiausiems žiūrovams ir juos lydintiems suaugusiems. Čia vyksta spektakliai, gyvos muzikos koncertai, teatro užsiėmimai kūdikiams ir teatro būrelis vaikams. Spektakliuose ypatingas dėmesys skiriamas vaiko raidos etapus atitinkančiam tikslingam turiniui.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Keistuolių teatras

Profesionalus teatras, vaidinantis vaikams ir suaugusiems. Teatro kūrybinė grupė ieško naujų bendravimo su žiūrovais formų, nebijo laužyti klasikinius muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų rėmus. Jų scenarijai perpinti subtilaus humoro bei ironijos gaidele.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Teatras „Lėlė“

Teatras turi dvi sales, kūrybinę studiją ir rūsyje veikiančią nuolatinę „Gyvojo lėlių muziejaus“ ekspoziciją. Teatras kuria spektaklius vaikams, jaunimui ir suaugusiems, rengiamos įvairios edukacijos, ekskursijos.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras

Moderni, šiuolaikiška, erdvi, tinkanti visokeriopiems įgūdžiams lavinti repeticijų ir sceninės praktikos aikštelė. Čia mokosi ir kuria būsimieji baleto artistai, taip pat, tai nauja erdvė menininkų kūrybos raiškai skleistis: savo sumanymus gali įgyvendinti šokėjai, muzikai, dailininkai, aktoriai, režisieriai, choreografai.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Naujasis teatras

Naujojo teatro spektakliai žavi savo tikrumu, nuoširdumu, jie nepalieka abejingų. Kuriama vaikams, paaugliams ir suaugusiems.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Vienas pagrindinių dramos teatrų Lietuvoje, įsikūręs sostinėje Vilniuje. Teatras pristato naujausius Lietuvos ir užsienio teatro kūrėjų darbus pagal šiuolaikinę ir klasikinę dramaturgiją.

Daugiau informacijos su tiksliomis teatro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Gyvūnų ūkiai Vilniuje ir Vilniaus rajone

Vokės Vingio alpakos (Vilnius)

Pagaliau alpakas galima aplankyti ir su jomis susitikti jau ir pačiame Vilniuje. Svarbiausia, kad čia atvykti galite ne tik savaitgaliais, bet ir po darbų ir pamokų – alpakų vakarienei. Tik nepamirškite prieš apsilankymą – pasiskambinti.

Daugiau informacijos su tiksliomis Vokės Vingio alpakų koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Rancho Pancho (Rudamina)

Rancho Pancho – nereali nauja vieta Vilniaus rajone! Kaubojų miestelis kaip is Western filmų! Edukacija apie indėnų kultūrą, pavėsinės, alpakos, pramogos, gimtadieniai!

Daugiau informacijos su tiksliomis Rancho Pancho koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Debesų ganykla (Vilniaus rajonas)

Debesų ganykla – jaunas ūkis Vilniaus rajone, Dasionių kaime. Šiuo metu ūkyje 4 arkliai – du žirgai ir du poniai, bei 2 triušiai. Šeimininkai ateityje planuoja plėstis ir turėti daugiau gyvūnėlių.

Ūkio erdvėse taip pat yra 24 kv.m. pavėsinė su supynėmis, laužavietė, piešimo lenta su kreidelėmis, balansinis takas per pelkę, smėlio paplūdimys ir kūdra. Šiuo metu Debesų ganykla priima svečius švęsti savo šventes, gimtadienius arba atvažiuoti pasibūti ir suorganizuoti pikniką gamtoje. Priimama tik po vieną kompaniją, tad pas visada turėsite privatumą ir galėsite mėgautis gamtos bei gyvūnų draugija.

Daugiau informacijos su tiksliomis Debesų ganyklos koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Raudoni vakarai (Vilniaus rajonas)

Raudoni vakarai – tai vieta visai šalia Vilniaus, tačiau rodos, kad toli nuo bet kokio didmiesčio. Miškų, pievų ir upės apsuptyje sukurta erdvė, kuri ne tik savo aplinka, bet ir idėjomis primena kaimą – kai viskas paprasta, jauku ir šilta.

Žirgų kaime ne tik mokoma joti ir rūpintis šiais gyvūnais, bet ir organizuojami žygiai gamtoje. Raudoni vakarai – nėra tiesiog žirgynas. Tai vieta, kur renkasi geri žmonės.

Žirgynas kviečia įvairaus amžiaus ir dydžio vaikų grupes edukaciniam laisvalaikio praleidimui! Organizuojami gimtadieniai, mokyklinių klasių ir darželinukų išleistuvės bei ekskursijos!

Daugiau informacijos su tiksliomis Raudonų vakarų koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Arklių slėnis (Vilniaus rajonas)

Tai reabilitacinė erdvė sužalotiems ir savininkų atstumtiems. Čia galite su vaikais atvykti aplankyti arklius, juos pažinti, pamaitinti ir paglostyti. Būtina suderinti iš anksto atvykimo laiką.

Pelėdų parkas (Rudamina)

Pelėdų parkas – vieta visai netoli Vilniaus, kur turėsite galimybę susipažinti su įvairių rūšių pelėdomis iš arčiau, pajausti šių nuostabių gyvūnų didingumą. Parko šeimininkai – be galo atsidavę ir labai myli šiuo gyvūnus, todėl parkas toks išpuoselėtas ir jaukus. Rekomenduojama prieš apsilankant pasiskambinti.

Daugiau informacijos su tiksliomis Pelėdų parko koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Alpakų pieva (Vilniaus rajonas)

Alpakų pieva – tai augantis nuostabių gyvūnų ūkis. Čia vaikų lauks švelniausio kailiuko alpakos ir nuostabus laikas gamtoje. Be to tai ideali vieta pabėgti nuo miesto šurmulio ir triukšmo.

Kavinės su vaikais Vilniuje

Marmaluzi BISTRO

Kūdikių kavinė, restoranas, valgyklėlė? Reziumė – skambiai MARMALUZI BISTRO KŪDIKIAMS!

Marmaluzi BISTRO durys atvertos visiems Vilniaus kūdikiams, mažiems vaikams bei miesto mažiesiems svečiams, kuriuos aptarnausime, kaip suaugusiųjų restorane, kokybišku, šiltu ir jiems suderintu maisteliu. Marmaluzi BISTRO meniu, kuris tiks ne tik kūdikėliui, bei tėveliai turės galimybę pasigardžiuoti beržų sula, arbata ar pasimėgauti kava, kol vaikutis ar vaikučiai pusryčiaus, pietaus ar vakarieniaus.

Daugiau informacijos su tiksliomis Marmaluzi bistro koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Kikilio lizdas

Šeimos kavinė, kuri mums labiau primena žaidimų kambarį dėl savo pramogų vaikams gausos.

Casa La Familia

Nedidelė ir labai jauki picerija, kuri turi mini žaidimų kampelį. Jis pritaikytas labiau mažesniems vaikams.

Čili pica (Vingis)

Turi labai puikią ir pakankamai didelę žaidimų aikštelę vaikams.

Veranda

Turi pačią smagiausią žaidimų aikštelę kieme. Todėl vasarą – tai mūsų labai mėgstama vieta.

Nykštukas

Naujai atgimusi legendinė Vilniaus kavinė. Tobulai pritaikyta būtent vaikams.

Ką veikti su vaikais Vilniuje – geriausios žaidimų aikštelės

Amatų skvero žaidimų aikštelė

Pati naujausia žaidimų aikštelė ir erdvė laisvalaikiui. Įkurta šalia Vinted būstinės. Tinka įvairaus amžiaus vaikams.

Vingio parko žaidimų aikštelė

Tinkama įvairaus amžiaus vaikams, nuo mažiausių iki didžiausių. Vyresniems labai patinka nusileidimo lynas, kuris taip pat yra nemokamas. Šalia daug dviračių takų, kelios kavinės. Puiki erdvė šeimos laisvalaikiui.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Žaidimų aikštelė šalia Vilniaus oro uosto

Tai tikrai smagi ir įdomi vieta tiek patiems mažiausiems, tiek ir vyresniems vaikams. Šalia šios aikštelės įrengta ir labai smagi žaidimų aikštelė. Smagiausia, kad vyksta daug lėktuvų pakilimų ar nusileidimų. Rekomenduojame užeiti į Vilniaus oro uosto puslapį. Jame matosi realiu laiku keleivinių lėktuvų skrydžiai. O taip pat rekomenduojame puslapį Flightradar. Jame rodoma informacija ne tik apie keleivinius, bet ir krovininius ar techninius skrydžius.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Reformatų skveras ir žaidimų aikštelė

Labai smagus skveras, kuriame smagu laiką leisti ir su vyresniais, ir su mažesniais vaikais. Yra labai puikios dvi žaidimų aikštelės – viena skirta didesniems vaikams, kita mažesniems. Vyresniems vaikams labiausiai patinkanti pramoga – metalinė čiuožykla.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Baltojo tilto sporto erdvė ir žaidimų aikštelė

Ši vieta idealiai tiks šeimoms ir su pačiais mažiausiais, ir jau su vyresniais vaikais. Čia vyresni vaikai gali aktyviai ir nemokamai leisti laiką viename didžiausių Vilniuje riedučių ir riedlenčių parke. Taip pat visai šalia yra trys šiuolaikiškos krepšinio aikštelės. Taip pat ir tinklinio aikštelės. O kur dar įvairūs treniruokliai. Mažesniems vaikams įrengtos dvi žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Linkmenų g. laisvalaikio erdvė ir žaidimų aikštelė

Tai puiki vieta šeimos laisvalaikiui. Naujai ir labai gražiai sutvarkyta teritorija, kurioje galima pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu. Taip pat čia rasite ir sporto aikšteles, ir treniruoklius. O atskirų pagyrimų vertos ir dvi žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Ogmios miesto žaidimų aikštelė

Čia galime išskirti dvi vietas – vandens dušus, kurie vaikams puiki pramoga vasaros metu. Galima ir išsimaudyti, ir pabėgioti. Taip pat šiek tiek toliau, prie kavinių zonos, yra labai smagi žaidimų aikštelė vaikams. Privalumas – tėvai gali sėdėti kavinėje, o vaikai žaisti aikštelėje.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Akropolio prekybos centro žaidimų aikštelė

Puiki žaidimų aikštelė tiek mažesniems, tiek didesniems vaikams. Labai tvarkinga, tik vienas minusas, kad danga – smulkūs akmenukai, tad reikia saugoti pačius mažiausius.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Žirmūnų g. 20 ir Juozo Lukšos Daumanto skvero aikštelės

Šios dvi aikštelės įsikūrusios viena netoli kitos. Juozo Lukšos Daumanto skvere – aikštelė išsiskiria dvivietėmis supynėmis. Žirmūnų g. 20 – nors ir nedidelė, tačiau labai smagi aikštelė įvairaus amžiaus vaikams.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Bernardinų sodo žaidimų aikštelė

Kadangi mes dažnai lankomės centre, tai ši aikštelė viena iš mūsų mėgstamiausių. Yra dvi aikštelės, kurios puikiai tinka įvairaus amžiaus vaikams. Pats parkas puikiai tinkamas pasivaikščioti ir smagiai praleisti laiką su šeima.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Rūdininkų skvero aikštelė

Nors nėra labai didelė ar ypatinga – tačiau mūsų labai mėgstama. Šalia – net keletas kavinių, kur sėdėdami lauke galite stebėti žaidžiančius vaikus. Kavinių staliukai prie pat žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos su tiksliomis žaidimų aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ VILNIAUS lankytinų vietų žemėlapyje.

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Belmonto komplekso žaidimų aikštelė

Labai smagi žaidimų aikštelė prie Vilnelės. Ypač patiks mergaitėms, nes pati žaidimų aikštelė – kaip pilis.

Paupio žaidimų aikštelė

Labai smagi vieta tiek didesniems, tiek mažesniems vaikams. Pats Paupys puikiai sutvarkytas ir labai tinka tiek pasivaikščiojimams, tiek šeimos laisvalaikiui.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro žaidimų aikštelė

Smagi aikštelė su įvairaus amžiaus vaikais. Vienintelis minusas – jei atvykstate su automobiliu, sunku rasti, kur prisiparkuoti.

UNO parko Lizdeikos g. nemokama žaidimų aikštelė

Nors UNO parko pramogos mokamos, tačiau šalia yra labai smagi nemokama žaidimų aikštelė, kuri tikrai patiks vaikams.

Ką veikti su vaikais Vilniuje – gražiausios regyklos ir atodangos

Pavilnių regioninio parko regykla

Nedaugeliui žinoma vieta. Labai gražiai sutvarkyta, su nedidele vaikų žaidimo ir krepšinio aikštele, suoliukais, pavėsinėmis, grill zona ir labai gražia Vilniaus panorama. Nors erdvė nedidelė, tačiau su sutvarkytais takeliais, kurie tinkami važiavimui ir su vaikišku vežimėliu.

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Rokantiškių piliavietės apžvalgos aikštelė

Sakyčiau geriausia vieta stebėti traukinius Vilniuje su puikiu vaizdu. Taip pat matomos ir Naujosios Vilnios apylinkės. Netoli – mūsų mėgstamas Strielčiukų žygtakis-pažintinis takas.

Subačiaus apžvalgos aikštelė

Vasarą čia vyksta šokiai, veikia kavinė su nuostabiais ledais ir kava. O vaizdas į Vilniaus senamiestį tiesiog nuostabus.

Pūčkorių atodanga (aukščiausia Lietuvoje)

Įspūdingai atrodanti tiek žiūrint nuo viršaus, tiek iš apačios. Norint aplankyti iš viršaus, nelabai patogu su vaikišku vežimėliu, nes laiptukai ir pakankamai statu. Apačioje – Belmonto pažintinis takas, kuriuo vaikštant patogu apžiūrėti atodangą iš viršaus. Takas tinkamas su vežimėliu.

Pūčkorių atodanga

Pūčkorių atodanga

Lazdynų skardis (antra pagal aukštį Lietuvoje)

Nuo jo atsiveria puiki panorama į Vingio parką ir Nerį.

Verkių dvaro apžvalgos aikštelė

Labai graži vieta pasivaikščioti, o taip pat nuo čia atsiveria ir puiki Vilniaus panorama su ypatingai gražiu vaizdu į Valakampius ir Trinapolio bažnyčią.

Gariūnų regykla

Mažai vilniečiams žinoma, bet tikrai verta dėmesio vieta. Atsiveria puiki panorama su Vilniaus televizijos bokštu ir gyvenamaisiais rajonais. Labai ramu. Dažnai čia tiesiog būsite vieni, nes lankytojų tikrai nedaug.

Balsio regykla

Nuo čia atsiveria puikus vaizdas į Žaliuosius ežerus. Puiki vieta prisiminti linksmas vasaros maudynes.

Vilniaus televizijos bokšto apžvalgos aikštelė (mokama)

Aukščiausiai esanti Lietuvoje apžvalgos aikštelė. Visas Vilnius ir jo apylinkės kaip ant delno. Svarbu vykti tik esant geram orui. Skirtingais metų laikai atsiveria labai skirtingi vaizdai.

Vilniaus televizijos bokštas

Vilniaus televizijos bokštas

Gedimino pilies bokštas

Turbūt viena iš lankomiausi turistų vietų Lietuvoje. Atsiveria nuostabūs Vilniaus vaizdai. Užlipti į kalną sunkoka, tačiau vaizdas viską atperka. Norint patekti į patį bokštą – reikia pirkti bilietą.

O mes rekomenduojame pasivaikščioti ir po Gedimino prospektą – ir ne šiaip pasivaikščioti, o su Guide 24/7 programėle – lietuviškai kalbančiu „gidu“. Parsisiųskite lietuvių sukurtą programėlę Guide 24/7 iš apple arba google play parduotuvių. Parsiuntimas nieko nekainuoja! Maršrutas po Gedimino prospektą – taip pat! Išgirsite įdomių faktų ir istorijų, kurių garantuojame dar niekada negirdėjote!

Šv. Jonų bažnyčios bokštas (mokamas)

Aukščiausias Vilniaus senamiesčio pastatas, į kurį galite pasikelti. O pasikėlus – atsiveria nuostabi Pilies gatvės ir senamiesčio panorama. Norint pakilti į viršų – reikia įveikti 193 medinius laiptelius. Jei esate su vaikais – yra liftas.

SKYBAR viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ terasa (mokama)

Turbūt aukščiausias viešbutis Vilniuje su puikia panorama, kuri atsiveria iš „Radisson Blu Hotel Lietuva” 22 aukšto. Labai smagu apsilankyti su visa šeima. Smagu apsilankyti tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu.

SKYBAR

SKYBAR

Vilniaus katedros varpinė (mokama)

Dar viena puiki vieta Vilniuje, kurią tikrai reikia aplankyti bent kartą gyvenime. Smagiausia ją aplankyti šventiniu laikotarpiu, kai Katedros aikštė būna šventiškai pasipuošusi.

Trijų kryžių kalno apžvalgos aikštelė

Reikia įveikti nemažai laiptelių, galima patekti iš dviejų pusių. Tačiau užlipus ant kalno atsiveria puiki Vilniaus miesto panorama, kuri tikrai skiriasi skirtingais metų laikais. Su mažesniais vaikais sunkoka – tačiau įveikiama.

Taurakalnio aikštelė

Puiki vieta pasivaikščioti, o žiemą čia puikiausia vieta miesto centre žiemos pramogoms, nes kalniukas čiuožinėjimui nuostabus. Taip pat galite surengti ir smagų pikniką ant pievelės ar automobilyje, nes vaizdas nuo kalno – tiesiog puikus.

Ką veikti su vaikais Vilniuje taip pat skaitykite: Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenįNemokamos pramogos vaikams VilniujeDviračių takai su vaikais Vilniuje.

Šis straipsnis Ką veikti su vaikais Vilniuje yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.