ALISA žaidimų šalis - Kelionės su vaikais
ALISA žaidimų šalis
ALISA žaidimų šalis

ALISA žaidimų šalis

ALISA žaidimų šalis – žaidimų erdvė suderinta su gyvuoju kampeliu, kuriame gyvena triušiukai, jūrų kiaulytės, trys linksmos voverytės Degu. Gyvajame kampelyje auga daug augalų, akvariume plaukioja žuvytės, aplinka yra draugiška gamtai.

Edukacinių užsiėmimų metu naudojamos natūralios, saugios gamtinės priemonės (konkorėžiai, gilės, lapai, tošės lapeliai ir kt.).

Pats kambarys pritaikytas ir didesniems vaikams ir mažesniems.

Pritaikymas vaikams. Labai sužavėjo, kad erdvėje yra ne tik dideli stalai, bet ir specialiai vaikams pritaikyti nedideli staliukai su kėdutėmis.

Apgalvotos smulkmenos. Labai patogu, kad yra spintelės daiktams susidėti, tad nereikia sukti galvos, kur padėti svečių daiktus. Ar kaip nepamesti vaikų batukų.

Pati erdvė labai jauki, neperkrauta, tvarkinga. Jautiesi puikiai, lyg namuose. Apačioje prekybos centras ir parduotuvė, tad ekstra atveju, viskas šalia.

Alisos žaidimų šalyje Jūs galėsite žaisti, laipioti, šokinėti, suptis, mokytis pasidaryti įvairius darbelius tiek iš saugių modernių, tiek iš natūralių gamtinių priemonių, švęsti gimtadienius, krikštynas, šeimos šventes, organizuoti darželių, pradinių mokyklų išleistuves, gamtos pamokėlės, kurias praves mūsų puikios darbuotojos ar švęsti įmonių vaikų šventes.

Žaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijos

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų Ką veikti su vaikais Vilniuje.

ALISA žaidimų šalis