Žaidimų kambarys „Alisa” - apžvalga ir rekomendacijos
Žaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijos
Žaidimų kambarys „Alisa”

Žaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijos

Turbūt visoms mamoms, gimus vaikui, kiekvienais metais kyla tas pats klausimas. Kaip švęsti vaiko gimtadienį? Kaip surengti smagiausią šventę? Kur švęsti ir ką pakviesti? Aš ne išimtis – man vaiko gimtadienis ir malonumas ir svarbi diena, bet ir galvos skausmas. Kur, kaip ir kas. Sutiksite, kad kiekvienais metais norisi savo vaikui padovanoti įsimintiną šventę. Tad kaip ir kur mes šventėme Motiejaus ketvirtąjį gimtadienį skaitykite toliau.

Žaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijos.

Vietos pasirinkimas

Motiejaus gimtadienis rugpjūčio 22 dieną. Vasaros pabaiga, o orai pas mus tikrai neprognozuojami. Pirmąjį gimtadienį, organizavome sodyboje, su daug žmonių, didele gražia palapine, batutu vaikams ir kitomis pramogomis. Tačiau lietus ir šaltas oras paskutinę dieną pakoregavo planus. Todėl nuo to laiko, nuprendėme, kad šventes organizuosime uždarose patalpose. Tad kaip ir kiekvienais metais leidausi į žaidimų kambario paieškas. Turbūt sutiksite, kad žaidimų kambarių ir erdvių Vilniuje tikrai nemažai. Tad belieka išsirinkti sau tinkančią ir patinkančią. Po ilgų paieškų išsirinkome žaidimų kambarį „Alisa”. Ir nė akimirkos nepasigailėjome savo sprendimu.

“Alisa” žaidimų kambarys – apžvalga ir rekomendacijos

Kodėl pasirinkome šį žaidimų kambarį ir kas įtakojo mūsų sprendimą:

  • Vieta. Visų pirma mums labai patiko jo vieta – Ogmios mieste. Patogus susisiekimas, jokių problemų, kur palikti automobilį ir kaip atvykti svečiams. O tai labai aktualu.
  • Pats kambarys pritaikytas ir didesniems vaikams ir mažesniems. Tai taip pat buvo aktualu, nes Motiejaus draugų rate ir jaunesni ir bendraamžiai vaikai.
  • Pritaikymas vaikams. Labai sužavėjo, kad erdvėje yra ne tik dideli stalai, bet ir specialiai vaikams pritaikyti nedideli staliukai su kėdutėmis. Tad ir susėsti vaikams patogu ir maistą pasiekti.
  • Apgalvotos smulkmenos. Labai patogu, kad yra spintelės daiktams susidėti, tad nereikia sukti galvos, kur padėti svečių daiktus. Ar kaip nepamesti vaikų batukų.
  • Pati erdvė labai jauki, neperkrauta, tvarkinga. Jautiesi puikiai, lyg namuose. Apačioje prekybos centras ir parduotuvė, tad ekstra atveju, viskas šalia. Mums pritrūko vandens ir servetėlių, tad nereikėjo sukti galvos iš kur jų gauti.
  • O pagrindinė priežastis, kodėl vis tik pasirinkome šį žaidimų kambarį buvo ta, kad jame auga tikri gyvūnėliai, su kuriais vaikai gali pažaisti, juos pamaitinti ir paglostyti. Kadangi Motiejus, kaip ir aš dieviname gyvūnus, tai mums tai buvo tiesiog wow. O ir patiko visiems svečiams, ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Žaidimų kambarys – iš meilės vaikams

Po apsilankymo, kuris mus taip sužavėjo, kad tikrai grįšime, nusprendėme pakalbinti žaidimų kambario savininkę Moniką Saulę.

„Žaidimų kambario idėja mintyse sukosi jau keletą metų, ypatingai auginant vaikučius. Matant vaikų emocijas apsilankius žaidimų erdvėse buvo aišku, kad tai vieta kur norisi grįžti ne kartą. Žinoma buvo baisu net pagalvoti nuo ko viską pradėti, tačiau vieną dieną pastebėjau, kad mums gerai žinomas žaidimų kambarys ieško naujų šeimininkų. Susitikus su Alisos įkūrėjais labai greitai supratome, kad tai vieta kur norime įsikurti ir tęsti šio kambario gyvavimą. Taip ir prasidėjo mūsų istorija Alisoje” – pasakoja Monika Saulė.

„Žinoma myliu vaikus, mėgstu bendrauti su tėveliais, pasidalinti vaikų auginimo iššūkiais, patarti ar paguosti, kad visi auginimo etapai laikini ir reikia džiaugtis kiekvienu juo, nors kartais ir atrodo labai sunku. Taip pat dievinu švenčių organizavimą, mano pačios vaikų šventės būna suplanuotos iki menkiausios smulkmenos, todėl mielai dalinuosi savo patarimais ir atradimais kartu su klientais” – su dideliu užsidegimu akyse girdžiu iš Monikos Saulės lūpų.

Dar kartą įsitikinu, kad geriausios idėjos gimsta būtent iš asmeninio tėvų poreikio. Juk niekas kitas nesukurs geresnio žaidimų kambario, nei vaikus mylinti mama.

Paklausus Monikos Saulės apie gyvūnėlius ji papasakoja, kad yra „Alisa” yra vienintelis žaidimų kambarys, turintis savo gyvūnėlius. „Pas mus vaikai ir žaidžia ir susipažįsta su triušiais, jūrų kiaulytėmis, Degu voverytėmis. Dažnai ateina kartu su tėveliais apžiūrėti prieš pradėdami auginti namuose” – pasakoja žaidimų kambario savininkė.

Vaikų priežiūra, kol tėvai apsipirkinėja

Po gimtadienio sužinojome, kad žaidimų kambaryje ne tik galima švęsti gimtadienius. Jei atvykstate apsipirkti ar turite kitų reikalų – čia galite vaikus palikti priežiūrai.

Vaikučius priima nuo 3 metų amžiaus. 1 val. Kaina 7 eur, kiekviena papildoma val. 2 eur. Su vaikučiais žaidimų kambario darbuotojos žaidžia, piešia, gamina darbelius. Jei vaikai paliekami ilgesniam laikui, tėveliai gali palikti ir užkandžių, vaikučiai prie staliukų pavalgo.

“Alisa” taip pat priima ir pradinukus po pamokų, gali prižiūrėti ruošiant namų darbus.

Tad jei ieškote vietos šventei, gimtadieniui ir susitikimui – nuoširdžiai rekomenduojame „Alisą”. Žaidimų kambarys jaukus, mielas, įdomus, įvairiapusis ir kupinas emocijų, įkvėptų nuostabios savininkės Monikos Saulės.

Kitos mūsų anksčiau aprašytos idėjos gimtadieniui: Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICAOriginali gimtadienio idėja: šventė batutų parke.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.