Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke Kelionės su vaikais
Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke
Palanga summer park
2022-07-20

Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke

Turbūt daugelis tėvų kiekvienais metais suka galvą, kur ir kaip smagiau švęsti vaiko gimtadienį. Juk visuomet norisi suorganizuoti smagiausią ir originaliausią šventę savo vaikui.

Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke. Dalinamės su Jumis gimtadienio idėja gimusiems vasarą.

Gimtadienis batutų parke

Turbūt visi esate girdėję apie didžiausią batutų parką Lietuvoje. Apie jį jau rašėme. Tai Palangos vasaros parkas, kuriame yra ne tik didžiausias batutų parkas Lietuvoje bei daugybė kitų pramogų. Spėjame, kad kiekvienas vaikas, kuris atostogavo pajūryje tikrai šokinėjo ir pramogavo čia.

Turbūt neleisite sumeluoti, kad visi, arba beveik visi vaikai, mėgsta batutus. Todėl turbūt niekas neprieštaraus, jog šventė batutų parke yra originali gimatdienio idėja. Todėl jei ieškote vietos gimtadieniui – skambinkite tiesiai į Palangos vasaros parką. O svarbiausia – kad smagių pramogų čia ras ir mažesni ir vyresni vaikai.

Ketvirtas gimtadienis batutų parke

Nors mes patys labai mėgstame šį parką, tačiau apie galimybę švęsti čia gimtadienį sužinojome visai neseniai iš vienos mergaitės. Tai Aušrinė, ji visai neseniai čia atšventė savo 8-ąjį gimtadienį. Bet batutus ji taip mėgsta, kad tai jos jau ketvirtadienis būtent Batutų parke. Taip, taip, čia ji šventė savo 5-ąjį, 6-ąjį ir 7-ąjį gimtadienius.

Aušrinė mėgsta ne tik batutus, bet ir kita pramogas Palangos vasaros parke – tai labirintas, Ninja warrior, mašinėles bei karuselės. Tikrai originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke.

Kodėl verta rinktis gimtadienį batutų parke

Nesvarbu ieškote vietos mažylio gimtadieniui ar jau paauglio – čia yra tam visos sąlygos.

Mažiesiams yra puikiai pritaikytas vaikų labirintas. Neabejoju, kad net ir pirmąjį gimtadienį ten galima puikiai atšvęsti. Vyresniems tikrai patiks Ninja warrior.

Džiaugtis vasara ir švęsti galite gryname ore, tam yra visos sąlygos. Vieta labai šauni, sąlygos puikios, tereikia tik geros nuotaikos.

Daugelis paklausite ar tai nebrangu? Tikrai ne – 10 vaikų šventė kainuoja tik 60 eurų. Už tėvus nereikia mokėti. Mūsų nuomone tai tikrai puiki kaina.

Pasiūlymas, kai rūpintis niekuo nereikia

Visi pagrindiniai gimtadienių pasiūlymai.

O paskutinį vasaros mėnesį galioja ypatingos kainos bei spec. pasiūlymai. Palangos vasaros parkas pasirūpins viskuo o Jums liks tik smagiai švęsti. O tai mums labai patinka.

Štai su itin geri pasiūlymai gimtadieniams, kuriais norime pasidalinti.

  • Vasaros šėlsmas + maitinimas

Kaina: 199, vietoje 230€
Įskaičiuotos pramogos: batutai, Ninja Warrior, vaikų labirintas ir mini golfas
Trukmė: 4 val.
Privati sėdmaišių ir staliukų zona
Kaina už 10 vaikų (mokama tik už pramogas, tad tėvai galės sėdmaišių zonoje ilsėtis)
Maitinimas: pasirinktinai 10 porcijų vištienos kepsnelių su bulvytėmis ir gėrimais arba 10 kompleksų su dešrainiais, bulvytėmis ir gėrimu iš Van Wurst arba 2 užkandžių padėklai.

  • Aktyvūs nuotykiai + maitinimas

Kaina: 169, vietoje 190€
Įskaičiuotos pramogos: Batutai, Ninja Warrior
Trukmė: 4 val.
Privati sėdmaišių ir staliukų zona
Kaina už 10 vaikų (mokama tik už pramogas, tad tėvai galės sėdmaišių zonoje ilsėtis)
Maitinimas: pasirinktinai 10 porcijų vištienos kepsnelių su bulvytėmis ir gėrimais arba 10 kompleksų su dešrainiais, bulvytėmis ir gėrimu iš Van Wurst arba 2 užkandžių padėklai.

Jei ieškote smagios vietos ir norite nustebinti savo vaiką – suorganizuokite jam gimtadienį Palangos vasaros parke. Ir aišku nepamirškite savo įspūdžiais pasidalinti su mumis.

Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.