Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA -
Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA
Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA

Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA

Vaikų gimtadieniai vyksta ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku. Šiltuoju laiku smagu švęsti ir lauke, bet kai už lango tokie nevasariški orai, visada saugiau planuotis svarbias šventes uždaruose pramogų parkuose ir žaidimų kambariuose.

Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA. Pripažinsiu, kad iki šiol gimtadienius labiau mėgome švęsti mažesniuose kambariuose, kur galima erdvę rezervuoti tik savo šventei. Tačiau šiais metais susigundėme švęsti Šeimos pramogų parke ADVENTICA, Vilniuje.

Iškart sakau – vaikai liko SUŽAVĖTI… Jubiliatas dingo net nesulaukęs svečių. O po mūsų Oskaro gimtadienio jo draugai pradėjo rezervuoti gimtadienio šventes į priekį. Taigi jei vaikai laimingi, tėvai dar labiau. Šis gimtadienis kol kas be konkurencijos – pats geriausias iš visų. Sesė šįkart pavydėjo ne tiek dovanų broliui, kiek pačios gimtadienio šventės vietos.

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA

Beveik 5000 kv. m. šeimos pramogų parkas po uždaru stogu. Skirtumas nuo visų kitų pramogų parkų tai, kad jame pramogos yra pritaikytos patiems mažiausiems, bet yra daug veiklų net ir paaugliams bei suaugusiems!

Adventica pramogų parke radome:

 • Karstynių ir laipynių erdves mažesniems ir didesniems;
 • Elektrinių mašinyčių kartodromą;
 • Ypatinga Nindzių zoną, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį;
 • Virtualios realybės, interaktyvių žaidimų pramogas (tokių originalių dar niekur neteko matyti);
 • 500 kv. m užimantį, specialiai šiai erdvei kurtą pripučiamą batutą. Jis toks didelis, kad net krepšinį jame galėsite sužaisti, įveikti kliūčių ruožą, nučiuožti viena iš 4 čiuožyklų ar pašokinėti ant oro pagalvės;
 • Įvairias čiužyklas ir labirintus;
 • Patirčių ir žaidimų erdvę. Tai vieta smalsiems, žingeidiems ir ištroškusiems ko nors naujo. Tinkama ir įdomi ir patiems mažiausiems ir didesniems – interatyvios sienos ir žaidimai, dviračiai, gaminantys elektrą, šviesų siena ir daugybė kitų pažintinių veiklų bei pramogų, kurių net nespėjome išbandyti;
 • Mažylių erdvę. Ji tokio dydžio, kaip kiti žaidimų kambariai! Aptakios ir saugios formos, edukaciniai žaidimai, motoriką lavinantys užsiėmimai ir pamogos;

Ir dar daug kitų linksmybių, atrakcijų ir pramogų!

Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA

Adventica pramogų parke yra net 14 teminių gimtadienio kambarių, talpinančių nuo 10 iki 25 vaikų. Įvairiausios temos – ledų kambariai, piratai ar kambarys, specialiai pritaikytas kūdikiams. Mes rinkomės dinozaurų kambarį, kitam gimtadieniui jau nusižiūrėtas Riedlienčių kambarys. O draugė jau rezervavo Ledų kambarį.

Rezervacija labai sklandi. Išsirinkti patinkantį kambarį ir rezervuoti galima internetu.

Vaikai gali dalyvauti procese – iš pateiktų nuotraukų išsirinkti patinkantį ir reikiama data laisvą kambarį. Kartu sudaryti svečių sąrašą ir suskaičiuoti kiek jų bus.

Kartu su rezervacijos patvirtinimu gausite ir kvietimo šabloną.

Jubiliatas netikėtai susirgo? Kreipkitės į pramogų parką ir jums padės pakeisti užsakymo datą ar pakeisti rezervacijos mokestį į dovanų kuponus, arba, jeigu jūsų planai pasikeitė dėl COVID, – grąžins sumokėtą sumą.

Ką reikia žinoti švečiant gimtadienį pramogų parke ADVENTICA

 • ADVENTICA yra erdvė be batų, draudžiama būti ir basomis – pasirūpinkite kojinytėmis iš anksto arba įsigykite jas vietoje. Mes tokias jau turime! Kojines gali įsigyti ir suaugusieji.
 • Gimtadieniui švęsti skiriama 2,5 val., įskaitant kambario sutvarkymą. Išimtis – šeštadieniais esantis 19:30 – 21:30 laikas, kuriam skiriama tik 2 val. Tuo metu gimtadienio kambariai yra taip pat pigesni.
 • Pasiruošti kambarį galima likus 15 minučių iki rezervuoto gimtadienio laiko. Po gimtadienio šventės kambarį reikia atlaisvinti, tačiau esate kviečiami pasilikti toliau dūkti pramogų parke ADVENTICA!
 • Kiekvienam vaikui, dalyvaujančiam gimtadienio šventėje, leidžiama su savimi atsivesti iki dviejų suaugusiųjų be papildomo mokesčio.
 • Gimtadienio kambaryje jūsų laukia stalas su kėdėmis. Virdulys karštam vandeniui, vaza gėlėms. Esant poreikiui – paskolins jums peilį tortui pjauti ar degtukus žvakutėms uždegti. Vienkartiniais indais reikia pasirūpinti patiems.
 • Galite atsinešti savo vaišes arba rezervuoti vietoje iš anksto arba atvykus.
 • Švarūs, vaikams pritaikyti WC.

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA jau ir Rygoje

2021 m. vasarą Rygoje (Latvija) prekybos centro OLIMPIA antrame aukšte atsidarė naujas šeimos pramogų parkas ADVENTICA! Daugaiu nei 2.300 kv. m. ploto patalpose kaip visada ypatingai didelis dėmesys skiriamas lankytojų saugumui, patogumui ir komfortui.

Kitos idėjos gimtadieniams: Žaidimų kambarys „Alisa” – apžvalga ir rekomendacijosOriginali gimtadienio idėja: šventė batutų parke

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.