Fėjų slėnio Pasakų pasaulis - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Fėjų slėnio Pasakų pasaulis
Fėjų slėnio Pasakų pasaulis

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis – visus, neabejingus fantazijų pasauliui, kviečiame apsilankyti magiškame pasakų pasaulyje, kuris yra Vilniuje ir sukurtas pagal Editos Lei „Laiškas fėjai”, „Fėjų muzika”, „Miglų slėnio Fėjų pasakos”, „Miglų slėnio Fėjų burtai”, „Naminukas Nemigėlis, nuotykių pradžia”, „Popierinė karūna” ir kitas knygas ir pasakas. Kadangi autorė yra lėlininkė, tai knygų iliustracijos yra personažų-lėlių ir jų aplinkos fotografijos.

Apsilankę šiame pasakų pasaulyje, galite ,,gyvai“ išvysti tai, apie ką kalbama knygose. Čia skaitytojai pamatys, kaip realiai atrodo jų pamėgti herojai ir kokio jie, bei jų namai dydžio. Keliaudami miško labirintu lankytojai stebės savo nameliuose ir kiemuose bruzdančias fėjas, puotaujančius gnomus, urvuose besislepiančius drakonus.

Miško apsuptyje, gimusi pirma pasaka apie Sapnų fėją, pavirto ištisu pasauliu, kupinu mistinių būtybių. Daugelis pasakų nugulė knygų puslapiuose.  Knygos yra išsikirtinai iliustruotos, nes herojai, tai rankų darbo lėlės, todėl skaitytojų laukia tikra staigmena. Iš pasakų dirbtuvių, įsiamžinę knygų iliustracijose, herojai keliauja į Vilniuje įkurtą Fėjų slėnio pasakų pasaulį ir ten džiugina savo skaitytojus ar tuos kurie dar tik pradeda draugystę su knyga.

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis kviečia:

  • į kūrybines dirbtuves pasigaminti pavasariškų lankelių, medelių – sodų bei naujųjų žibintų ar sudalyvauti Fėjų grožio akademijos veiklose;
  • aplankyti Fėjų slėnio Pasakų pasaulį kartu su darželio grupe ar klase ir ieškoti jame knygose iliustruotų personažų ir butaforijų;
  • švęsti gimtadienius ar kitas šventes. Fėjų slėnyje gimtadienis labai ypatingas, nes Fėjų karalienė sukūrė pasaką būtent tam, kuris jį švenčia. Ji kviečia keliauti su fėjomis ir atlikti paslaptingas užduotis. Gimtadienio dalyviai taps herojais, o draugų kelionė bus aprašyta tikroje knygoje. Nusiteikite neskubėti ir atidžiai stebėti slėnio gyventojus. Tai kvietimas į pasaką, kurios herojais taps patys svečiai.
  • įsigyti naujai gautų pirmųjų Editos Lei knygų „Miglų slėnio fėjų pasakos” ir „Miglų slėnio fėjų burtai”;
  • ieškoti prekybos vietose žurnalo „Tavo vaikas” ir skaityti apie žalio slėnio tvarius sprendimus;
  • rinkti tris spaudus ir tapti VIP slapto Fėjų slėnio klubo nariu, kuris startuos jau balandžio 1 – ąją;
  • pasikviesti į svečius atvykti su muzikiniu Editos Lei knygų pristatymu;
  • pradėti registruotis Pavasario (Velykų) atostogų dienos stovyklai, kuri bus tokia pat žadą atimanti, kaip ir pirmojį, įvykusi vos prieš porą savaičių.

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų ką veikti su vaikais Vilniuje.

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis