Debesų ganykla - Kelionės su vaikais
Debesų ganykla
Debesų ganykla

Debesų ganykla

Debesų ganykla – jaunas ūkis Vilniaus rajone, Dasionių kaime.

Šiuo metu ūkyje 4 arkliai – du žirgai ir du poniai, bei 2 triušiai. Šeimininkai ateityje planuoja plėstis ir turėti daugiau gyvūnėlių, tačiau, kaip jie sako: „mūsų tikslas yra ne kiekybė, o kokybiškos sąlygos gyvūnams – mūsų augintiniais turi plačias erdves, kurios suteikia judėjimo galimybę ir pasirinkimo laisvę.”

Ūkio erdvėse taip pat yra 24 kv.m. pavėsinė su supynėmis, laužavietė, piešimo lenta su kreidelėmis, balansinis takas per pelkę, smėlio paplūdimys ir kūdra.

Šiuo metu Debesų ganykla priima svečius švęsti savo šventes, gimtadienius arba atvažiuoti pasibūti ir suorganizuoti pikniką gamtoje. Priimama tik po vieną kompaniją, tad pas visada turėsite privatumą ir galėsite mėgautis gamtos bei gyvūnų draugija.

Gimtadienio programa Debesų ganykloje

  • Susipažinimas su gyvūnais, jų maitinimas: pasisveikinimas su visais Debesų ganyklos gyvūnais, susipažinimas apie tai ką jie valgo, kaip ir kada miega ir kitas įdomybes. Gausite skanėstų krepšelį, kuriuo pasidalindami galėsite maitinti arkliukus ir triušiukus. Jei norite papildomai palepinti gyvūnus kviečiame atsivežti morką ar obuolį. Trukmė apie 30 min.
  • Poniuko šukavimas ir balnojimas: kartu su vaikais šukuojamas, valomas poniukas, mokomasi jį pabalnoti. Trukmė apie 30 min.
  • Vaikų jojimas poniuku: vaikai pasikeisdami, vedami trenerio su virve, žingsniu jodinėja poniuku. Bendras jojimo laikas priklauso nuo vaikų skaičiaus. Poniuku joti gali vaikai iki 35 kg.
  • Laisvas laikas: gimtadienio šventės metu galėsite žaisti lauko žaidimus – turėsite net 3 skirtingus lauko žaidimus (Kubb arba Vikingų šachmatus, Ring toss arba Žieduotus butelius ir Number Kubb). Žaidimų taisyklės pateikiamos.
  • Turėsite 24 kv.m. pavėsinę su dideliu stalu ant kurio tilps visos jūsų vaišės ir, be abejonės, gimtadienio tortas.
  • Yra laužavietė, kurioje labai skaniai iškepa zefyrai. Malkų galite atsivežti patys arba nusipirkti ūkyje (kaina 5 eur, kiekis neribojamas).
    Galėsite bendrauti su gyvūnais, maitinti savo atsivežtais skanėstais (obuoliais arba morkomis).
  • Galėsite fotografuotis, lakstyti pievomis ar kritę ant žemės ganyti debesis.

Apsilankykite ir kituose ūkiuose Lietuvoje: Top70 gyvūnų ūkių ir parkų Lietuvoje.

Debesų ganykla