Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks
Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks

Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks

Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks – žaidimo, konstravimo ir laisvalaikio kambarys, kuriame ne tik vaikai, bet ir suaugę galės praleisti laiką konstruodami LEGO kaladėles. Realizuoti savo mintis ir idėjas statant miestą, kuriant infrastruktūrą, apželdinti jį žaluma, apgyvendinti žmonėmis ir gyvūnais ar tiesiog palikti vietą savo fantazijoms ir tegul pirštai konstruoja tam, kad siela ir mintys atsipalaiduotų.

Pagrindinis tikslas – atitraukti šiuolaikinį jaunimą nuo išmaniųjų įrenginių ir nors trumpam panardinti į LEGO pasaulio gelmes. Viena iš svarbiausių BroBricks siekių – tai vaikų laiko praleidimas ne virtualioje realybėje prie išmaniųjų įrenginių, o gyvai bendraujant, žaidžiant, konstruojant ir būnant čia ir dabar.

LEGO kaladėlių dėliojimas ugdo vaikų mąstyseną, kūribingumą, stiprina inžinerines ir matematines žinias. Plėtoja vaikų socialinius ir emocinius įgūdžius, lavina vaizduotę.

Taip pat fizinėje parduotuvėje galėsite nusipirkti jums patikusi LEGO rinkinį. O gal trūksta detalių įgyvendinti savo kūrinį? Galėsite išsirinkti jums trūkstamų ar patikusių detalių ir jas nusipirkti. Beje, savo sukonstruotą kūrinį iš kambaryje esančių detalių, galima bus taip pat nusipirkti ir jis keliaus su jumis namo.

Kokiam amžiui skirta? Nuo 7 metų ir iki…amžiaus ribos ,,iki” nėra. Kviečiame šeimas praleisti laiką drauge – vaikai su tėveliais gali žaisti, konstruoti drauge. O jei norite tiesiog pailsėti, kol vaikai žais – Jums tikrai patiks patogus laisvalaikio kampelis su minkštais foteliais ir kavos aparatu.

Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks jau veikia ir mes jau aplankėme – visus mūsų įspūdžius skaitykite Naujiena Vilniuje – Lego žaidimų ir konstravimo kambarys

Sekite BroBricks Facebook grupę.

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų ką veikti su vaikais Vilniuje.

Žaidimų-konstravimo kambarys BroBricks