Naujiena Vilniuje - Lego žaidimų ir konstravimo kambarys -
Naujiena Vilniuje – Lego žaidimų ir konstravimo kambarys
Naujiena Vilniuje - Lego žaidimų ir konstravimo kambarys
2023-03-22

Naujiena Vilniuje – Lego žaidimų ir konstravimo kambarys

Labai smagu, kad Vilniuje nuolatos atsiranda vis naujų ir labai įdomių vietų vaikams ir visai šeimai.

Visiška naujiena Vilniuje – Lego žaidimų ir konstravimo kambarys visai šeimai. Šis vaikų laisvalaikio, žaidimo ir konstravimo kambarys duris atvėrė tik šį pirmadienį, tad skubėkite apsilankyti, nes vieta tikrai WOW.

Naujiena Vilniuje Lego žaidimų ir konstravimo kambarys – BroBriks

Ši naujiena Vilniuje – Lego žaidimų ir konstravimo kambarys yra puiki vieta visai šeimai. Tai laisvalaikio, žaidimų ir konstravimo kambarys ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Ši vieta skirta tiems, kurie turi aistrą LEGO kaladėlėms. Drąsiai galime pasakyti, kad mums buvo taip pat įdomu, kaip ir Motiejui. Ir nors praleidome čia valandą, bet patikėkite laiko neužteko, tad jei planuojate čia apsilankyti, skirkite bent pusantros valandos.

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Čia jūs galėsite ne tik prisidėti prie esamo miesto statybų ir jo tobulimo, bet ir konstruoti bei realizuoti savo sugalvotus statinius, pasitelkus fantaziją arba pasinaudoti pateiktomis instrukcijomis. Čia rasite šimtus tūkstančių įvairiausių kaladėlių, kurių dalis – šeimos kolekcija, o kitos atkeliavusios iš visos Lietuvos. Beje, savo sukonstruotą kūrinį iš kambaryje esančių detalų, galima bus nusipirkti ir jis keliaus su jumis namo.

Čia galite apžiūrėti kiekvieną dieną besikeičiantį kaladėlių miestą, įvairius jau sukonstruotus Lego. O dalis jų labai ypatingi, kolekciniai, kurių garantuoju net neesate matę.

Čia taip pat galite nuspirkti jums patikusi LEGO rinkinį. O gal trūksta detalių įgyvendinti savo kūrinį? Jas taip pat galėsite čia nusipirkti. Mums ypatingai patiko nuostabi Lego žmogeliukų kolekcija. O dalis jų kolekciniai, tokie, kokių prekyboje jau niekur nerasite (nebent įvairiuose aukcionuose arba Lego mėgėjų forumuose).

90 minučių konstravimo vaikui arba suaugusiam kaina 15 eurų. Jei konstruoja vaikas – lydintis asmuo nemoka. Konstravimo kambario šeimininkai sako, jog 90 minučių yra labai optimalus laikas, nes ilgiau sunku susikaupti ir išlaikyti dėmesį konstruojant.

Tėvams yra patogus kampelis atsisėsti, tačiau manau daugeliui tėvų net nepasinaudos šiuo kampeliu, nes tikrai bus įdomu apžiūrėti patį konstravimo kambarį, miestelį ar ekspoziciją. Parkavimas prie žaidimų kambario nemokamas, o tai labai patogu.

BroBriks laisvalaikio, žaidimo ir konstravimo kambarys įsikūręs Vilniuje, Laisvės pr.79E.

Junkitės į BroBricks grupę ir gaukite pačią aktualiausią informaciją apie naujienas, renginius ir kitus įvykius.

Lego žaidimų ir konstravimo kambarys – atsiradimo istorija

Ši naujiena Vilniuje – Lego žaidimų konstravimo ir konstravimo kambarys tai vieta, gimusi iš didelės meilės Lego kaladėlėms. Kuomet Lego kaladėlės ir statiniai nebetilpo Lego žaidimų ir konstravimo kambario įkūrėjo namuose – idėjos savininkas nusprendė įkurti šį laisvalaikio, žaidimo ir konstravimo kambarį. Įspūdingą kolekciją, kurią šiuo metu galite pamatyti Bro briks žaidimų kambaryje idėjos savininkas rinko daugiau nei penkis metus.

Lego žaidimų ir konstravimo kambario administratorė – konsultantė mielai padės Jums Bro briks fizinėje parduotuvėje išsirinkti trūkstamų ar patikusių detalių ir jas nusipirkti.

Lego kaladėlių dėliojimas ugdo vaikų mąstyseną, kūrybingumą, stiprina inžinerines ir matematines žinias. Plėtoja vaikų socialinius ir emocinius įgūdžius, lavina vaizduotę.

BroBricks siekis – tai vaikų laiko praleidimas ne virtualioje realybėje prie išmaniųjų įrenginių, o gyvai bendraujant, žaidžiant, konstruojant ir būnant čia ir dabar.

Aukščiausias Lego bokštas Lietuvoje

Vienas iš įspūdingiausių dalykų Lego žaidimų ir konstravimo kambaryje – tai 2 mėnesius trukęs ir 4 žmonių pagalbos pareikalavęs 2,7 metro bokštas iš lego kaladėlių. Jo statybai sunaudota 647263 vienetų lego kaladėlių. Jokių klijų ar magnetų, tik statybinės ir architektinės žinios. Dėl šio lego kaladėlių bokšto yra pateiktas prašymas Lietuvos Gineso rekordų knygai kaip aukščiasiam kaladėlių statiniui Lietuvoje.

Patikėkite manimi, šis bokštas nerealus. Jame įmontuotos mašinos, gyvūnai, įmantriausios lego detalės. Turbūt apžiūrinėjau jį kokias geras 20 minučių, ten ten ir langeliai atsidaro ir juda įvairiausios detalės.

Nuoširdžiai galime pasakyti, kad ši vieta mus labai nustebino. Verta atvykti bent pasižiūrėti.

Daugiau idėjų ką veikti su vaikais Vilniuje rasite straipsnyje „Ką veikti su vaikais Vilniuje”, „Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį“ ir „Nemokamos pramogos vaikams Vilniuje”.

Lego žaidimų ir konstravimo kambarį  aplankė viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Agnė su Motiejumi. Mūsų tikslas – patiems aplankyti, išbandyti ir pasidalinti su Jumis tikromis patirtimis.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
idėjos ką veikti su šeima, Ką veikti su vaikais Vilniuje, Ką veikti Vilniuje, kelionės su vaikais, Laisvalaikis su vaikais, Lego, pramogos vaikams Vilniuje, Žaidimų kambariai Vilniuje