Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį - Kelionės su vaikais
Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį
Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį
2022-10-20

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Ruduo, nors ir atneša lietų, vėsesnį orą ir trumpesnius vakarus, bet tikrai gali mus nustebinti savo grožiu. Pasakysite greitai temsta, po mokyklų, darželių ir darbų jau nieko nebespėsite nuveikti. Tikrai ne. Kviečiame Jus su vaikais aplankyti net 10 vietų Vilniuje, kurias iš miesto centro pasieksite greičiau nei pusvalandį ir spėsite po darbų aplankyti dar prieš sutemstant.

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį – iš ryto pasiruoškite užkandžių, termosą arbatos, po darbų, mokyklų ar darželių šokite į automobilį ir leiskitės pasigrožėti rudenėjančiu Vilniumi. Grynas oras, gražūs vaizdai ir pasivaikščiojimas – puiki veikla visai šeimai.

Pavilnių regioninio parko regykla

Apie ją pasakojome ne kartą – puiki, nedaugeliui žinoma vieta. Labai gražiai sutvarkyta, su nedidele vaikų žaidimo ir krepšinio aikštele, suoliukais, pavėsinėmis, grill zona ir labai gražia Vilniaus panorama.

Zamečkavo skulptūrų parkas, Sakiškių pažintinis takas ir Pasakiškių parkelis

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Trys jaukios, labai gražiai sutvarkytos vietos, idealiai tinkančios šeimos pasivaikščiojimams ir laisvalaikiui drauge. Parke vaikus tikrai sužavės labai tikroviškos miško žvėrelių skulptūros. Visos trys vietos – tikrai labai vaizdingose miškeliuose, be to viskas labai nauja, tvarkinga ir pritaikyta lankyti net su vežimėliais.

Gariūnų regykla

Ne visiems dar žinoma, todėl nėra labai gausiai lankoma. Tačiau nuo jos aukštumų atsiveria tikrai labai įstabi Vilniaus panorama. Puikiai matosi televizijos bokštas, Neries vingis ir tarsi skruzdėliukai susispietę gyvenamųjų namų kvartalai. Tikrai verta aplankyti.

Regykla prie Balsio ežero ir pėsčiųjų takas

Žalieji ežerai gražūs ne tik vasarą – tuo galite įsitikinti apsilankę būtent prie Balsio ežero. Aplink ežerą driekiasi vaizdinga maždaug 7 km ilgio pėsčiųjų trasa, ją rekomenduojame pasirinkti jau nebent savaitgalį, nes nueiti visą trasą užims nemažai laiko su vaikais. Netoli paplūdimio yra Balsio ežero regykla, nuo kurios atsiveria puikus ežero ir miškų vaizdas.

Markučių parkas

Tai dar viena mėgstama mūsų pasivaikščiojimo vieta, kuri taip pat idealiai tinka ir stebėti traukinius, berniukų mamos įsidėmėkite. Tai labai nedidelis, bet tikrai jaukus parkas su tvenkiniais centre, kuriame tikrai nėra daug žmonių, tad puikiai tinka ramiam pasivaikščiojimui.

Plikakalnio atodangos apžvalgos aikštelė

Dar kitaip ji žinoma kaip Lazdynų regykla. Tai jau tikrai populiari vieta, kurioje sutiksite daug tokių, kaip Jūs, kurie norės pasigrožėti puikiai nuo aikštelės atsiveriančiu Vingio parku, Vilniaus universiteto Botanikos sodu ir gražiu Neries vingiu.

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Neries senvagės slėnis

Tai visiškai nauja ir dar nebaigta vieta, kurią tiesiog turite aplankyti. Tai naujai įrengti dviračių takai nuo Ozo ir Linkmenų gatvės, bei pėsčiųjų takas, kuriuo galima pasiekti miesto centrą. Tai be galo moderniai ir naujoviškai įrengta pasivaikščiojimo vieta, su vaikų žaidimo aikštelėmis, aktyvaus sporto ir poilsio zonomis. Be to ji idealiai tinka pasivaikščiojimui su vežimėliais. Nors tai ir miesto centras – tačiau liksite nustebę, kokie gražūs panoraminiai vaizdai atsiveria einant šiuo slėniu.

Rokantiškių piliavietė ir Strielčikų pėsčiųjų takas

Dar viena mūsų labai mėgstama vieta, kuri rudenį pakeri savo gamtos spalvomis. Ypač palipėjus ant Rokantiškių piliavietės. Išduosime paslaptį, jei Jūsų vaikai, kaip ir mūsų, mėgsta traukinius. Būtent nuo šios piliavietės galima stebėti dažnai pravažiuojančius traukinius, nes jie puikiai matosi.
Pačioje teritorijoje įrengti pėsčiųjų takai su laiptais ir atokvėpio ir apžvalgos aikštelėmis, informaciniais stendais bei rodyklės. Galima pasirinkti 2,5 arba 3,5 km taką. Tikrai puikus pasirinkimas trumpam pasivaikščiojimui vakarėjant.

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį

Bernardinų sodas ir Trijų kryžių kalnas

Dažniausiai pamirštame tai, kas arčiausiai mūsų. Jei paklaustume vilniečių, kada paskutinį kartą buvo ant Trijų kryžių kalno, ne visi ir prisimintų. O labai gaila, nes tai idealiausia vieta pasigrožėti rudeniniu senamiesčiu. Pasigrožėję panorama, būtinai nusileiskite žemyn į Bernardinų sodą ir leiskite vaikams papramogauti.

Apžvalgos aikštelė Verkių dvarvietėje

Ši apžvalgos aikštelė yra pačiame Verkių rūmų architektūriniame ansamblyje. Nuo jos atsiveria tikrai platus vaizdas į Neries slėnį, Turniškių mišką, Trinapolio bažnyčią ir Valakupius.

Už nuotraukas dėkojame mūsų draugams We Love Lithuania.

Jums gali patikti ir kiti mūsų ruošti straipsniai apie pramogas ir lankytinas vietas Vilniuje: Nemokamos pramogos vaikams VilniujeDviračių takai su vaikais Vilniuje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.