EUROPOS PARKAS - Kelionės su vaikais
EUROPOS PARKAS

EUROPOS PARKAS

EUROPOS PARKAS – Europos centro pasaulio meno muziejus po atviru dangumi užimantis net 55 hektarus. Čia atrasite dideles ir mažas, neretai stebinančias skulptūras, kartu pabūsite tyrame ore ir gamtos garsų apsuptyje. Eksponatus galima liesti, iki valios prisibėgioti, surengti pikniką. Europos parkas – ypatinga meno ir gamtos, estetikos ir ramybės erdvė visiems. Muziejus veikia kasdien ir yra šalia Vilniaus.

Europos parko eksponatai dažnai atrodo netikėti, nenuostabu, kad jais perteikiamos idėjos neatsiskleidžia iš pirmo žvilgsnio. Tačiau jie žadina vaizduotę, o kad dar daugiau atrastumėte, siūlome keletą patarimų:

Artėdami prie meno kūrinio, pagalvokite, padiskutuokite tarpusavyje: į ką jums panašu, ką įžvelgiate? Kaip jį pavadintumėte? Galite sugalvoti savo pavadinimą dar prieš pažvelgdami į aprašomąją lentelę prie kūrinio.

Stebėkite meno kūrinį įvairiais rakursais: Iš labai toli ir iš labai arti, įvairiais kampais – pamėginkite pasilenkti ar atsitūpti, pažvelgti iš apačios, apeikite aplink.

Įdomi užduotis visai šeimai: ar galite „suvaidinti“ skulptūrą? Pamėginkite savo poza atkartoti kūrinio formas.

Jei norėsite apžiūrėti visus meno kūrinius, eisite pieva, tad pasirinkite tam pritaikytą avalynę, ypač esant lietingam orui.

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų Ką veikti su vaikais Vilniuje.

Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS