Margas ponis - Kelionės su vaikais
Margas ponis
Margas ponis

Margas ponis

Margas ponis – pirmiausia, čia yra nuotabi aplinka su daugybe gyvūnų ir puikia, įdomia, gražiai pritaikyta šiuolaikiško kaimo infrastruktūra. O antra priežastis – patys šeimininkai! Tokie nuoširdūs ir draugiški, kad atrodo, jog visą gyvenimą juos pažįsti. Iškart aišku, kad žmonės įgyvendina čia savo svajonę ir kasdien tuo džiaugiasi, nes nepaisant gausybės sunkių darbų ūkyje vis kąžką vysto, tobulina, vis prigalvoja kūrybiškų ir smagių naujovių.

Apsilankę ,,Margame Ponyje” nustebsite kiek čia visko – 6 žirgai, 4 poniai, visokių veislių naminiai ūkio paukščiai, neapsakomo meilumo mažos ožkytės, triušiai. Visi jie turi vardus ir visi jie – didelės darnios šeimos dalis.

Žirgai ir poniai beveik visus metus gyvena laisvai. Bendravimas ir judėjimas, sako visad besišypsanti šeimininkė Apolonija, jiems svarbu. Žirgai labai ramūs, psichologinė būklė labai gera, nes jie laimingi.

Prasidėjo nuo svajonės apie juodą žirgą

Šis ūkis prasidėjo nuo vaikiškos svajonės, tiksliau nuo svajonės apie juodą žirgą. Kartą, dar būdama vaiku, Apolonija pareiškė: „Aš turėsiu juodą žirgą!“. Metai bėgo, mergina įstojo į universitetą, bet

Pasimokiusi vos tris mėnesius pajautė, kad kažko gyvenime trūksta. Tada ir nusipirko savo pirmąjį žirgą Soką – juodą!

Žirgą iš pradžių studentė apgyvendino žirgyne Kaune, nuolat pas jį važinėjo, prižiūrėjo. Galiausiai žirgas parvažiavo į senelių sodybą Dvariškiuose ir tapo sodybos puošmena. Sokui jau trisdešimt metų, jis iki šiol šioje sodyboje gyvena, mėgaujasi laiminga senatve ir pasitinka svečius.

Taip atsitiko, jog po kelerių metų, jau ištekėjusi ir vaikų susilaukusi Apolonija atvažiavo paskui savo juodąjį Soką į tą pačią senelių sodybą. Iš pradžių šeima į Dvariškes išvažiavo vasarai, bet kaimo gyvenimas taip juos įtraukė, kad čia ir pasiliko.

Sodyba atvira visiems, kas nori čia surengti savo šeimos ar grupės šventę. Čia kiekvienas yra laukiamas:

  • gimtadienių šventėse
  • edukacijose
  • ekskursijose
  • fotosesijose
  • mergvakariuose
  • individualiose jojimo treniruotėse
  • dienos stovyklose
  • savaitinėse vasaros stovyklose.

Norint atvykti į „Margą ponį“, reikia susitarti iš anksto, nes atvykusiems visada skiriamas individualus laikas. Sodybos svečiai yra smagiai supažindinami su gyventojais ir jų išskirtinėmis istorijomis.

Gamtos stovykla su gyvūnais „Margas ponis 2023”.

Daugiau panašių vietų: Top70 gyvūnų ūkių ir parkų Lietuvoje.

Margas ponis