DINO parkas - Kelionės su vaikais
DINO parkas
Dino stovykla ir TOP pramogos su vaikais pajūryje

DINO parkas

DINO parkas – šią vietą galima jau drąsiai vadinti „Lietuvos MUST SEE“ objektu keliaujant su vaikais.

5 priežastys, kodėl verta apsilankyti Radailių DINO PARKE:

  1. Tai pirmasis ir didžiausias dinozaurų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse! Skirtas visai šeimai, tiek mažiems, tiek dideliems.
  2. Parko apsuptyje ,,gyvena“ 50 iš priešistorės sugrįžusių, įspūdingų, realaus dydžio dinozaurų.
  3. Čia gausu ne tik dinozaurų, bet ir pramogų vaikams ir suaugusiems: 5D kinas, karuselės, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, batutai, šikšniukų kalva, mini zoo, laipynių trasa ir dar daugiau.
  4. Visos aktyvios pramogos esančios Dino parko teritorijoje yra įskaičiuotos į bilieto kainą, todėl jomis galėsite mėgautis tiek kartų kiek tik širdis geis!
  5. DINO parkas tikrai labai patogus, nes vienoje vietoje yra ne tik pramogos, bet ir kavinės – čia rasite grill kavinę, ledainę ir piceriją, o išėję iš parko galėsite gardžiai pavalgyti Radailių Dvaro restorane. Beje, ši vieta yra ir labai draugiška aplinkai ir skatina atsisakyti vienkartinių plastikinių indų.

Be to, šalia Dino parko rasite ir apverstą namą. Tai ant stogo pastatytas realaus dydžio namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojom, žaismingai sujaukiant mūsų kasdienę rutiną ir pojūčius. Jei galvojate, kad tai tik menkutė pramoga vaikams, patikėkite tėvams pojūčiai ir įspūdžiai dažnai būna kur kas stipresni. Puikus laikas ir įdomūs pojūčiai garantuoti, o jau nuotraukų linksmumas – tikrai grįšite namo su puikiais įspūdžiais.

Garantuojame įsimintiniausia diena vaikams metuose garantuota. O jei prisižaidę ir prisivalgę neturėsite jėgų keliauti toliau – pasilikite Radailiuose nakvynei!

Beje, išduosime paslaptį, jog šiais metais ir vėl vyksta DINO stovyklos. Daugiau: Dino stovykla ir TOP pramogos su vaikais pajūryje.

DINO parkas