Lietuvos jūrų muziejus - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Lietuvos jūrų muziejus
Lietuvos jūrų muziejus

Lietuvos jūrų muziejus

Lietuvos jūrų muziejus – tobula vieta visos šeimos laisvalaikiui ir pažinimui. Jūs pateksite į tikrą jūrinę tvirtovę, kurioje dabar – ne kareiviai, o pingvinai, ruoniai, Šiaurės jūrų liūtas ir daug daug gražiausių viso pasaulio žuvų! Įspūdingajame tunelyje susidursite akis į kaį su putrečio metro eršketais.

Delfinariumas ir Saulės įlanka visada nuteikia atostogų nuotaikai, nes čia išdykauja, šypsosi ir žaidžia delfinai ir išradingieji kaliforniniai jūrų liūtai. O kur dar nemokamos ekspozicijos – milžininški laivai po atviru dangumi, Etnografinė pajūrio žvejo sodyba su žvejiškais žaidimais ir ožkomis.

Naujiena! Edukacinė poilsio erdvė šeimoms

Lietuvos jūrų muziejuje prie Etnografinės pajūrio žvejo sodybos atidaryta nauja nemokama edukacinė žaidimų erdvė, kurią projektavo tarptautinį pripažinimą pelniusi dizaino įmonė UAB DADADA.

Ateinant marių krantine iš Senosios perkėlos lankytojai pirmiausiai pastebės kalnelį, už kurio slepiasi vėtrungėmis puoštas stilizuotas Kuršmarių uostelis. Ši lauko edukacinė erdvė – tarsi prieplauka, kurioje yra ir marių krantas, ir sustojęs laivas, linguojantys jo stiebai.

Po Jūrų muziejaus būtinai užsukite ir į vandens pramogas Klaipėdos baseine.

Lietuvos jūrų muziejus