Radailių dvaro kompleksas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Radailių dvaro kompleksas
Radailių dvaro kompleksas

Radailių dvaro kompleksas

Radailių dvaro kompleksas – po įspūdžių kupinos dienos DINO parke galėsite apsistoti šalia parko esančiuose jaukiuose „Radailių dvaro“ apartamentuose bei atsipalaiduoti Radailių SPA! Tai ypač patogu keliaujant su mažais vaikais, kurie greit pavargsta ir tikrai nenori vis važinėti iš vienos vietos į kitą.

Pramogos Radailių dvaro komplekse

Šis variantas, beje, yra SUPER patogus, jei keliaujate pvz. su vyresniais vaikais ir kūdikiu. Kol vyresnieji tyrinės dinozaurus ar važinėsis turbo mašinėlėmis, kūdikį galėsite ramiai pervystyti, pamaitinti ir migdyti apartamentuose. Vakare visa šeima, arba pamainomis galėsite atsipalaiduoti puikiame SPA su pirtimis, baseinais ir sūkurine vonia.

Šis specialus pasiūlymas šeimai puikus ir tuo, kad tinkamas bet kokiu oru, net sezono pradžioje ar pabaigoje – daugeliu pramogų galėsite naudotis visą dieną, o vėliau vakare pasišildyti jacuzzi burbuliukuose.

Radailių dvaro restoranas

Būtinai apsilankykite Radailių dvaro restorane. Čia rasite ne tik skanų naminį maistą, bet ir vaikams pritaikytą meniu bei vaikų žaidimų erdvę.

Apsilankykite ir visai netoliese esančiuose Babilono soduose.

Radailių dvaro kompleksas