LIBERTY BEACH vandens pramogų parkas - Kelionės su vaikais
LIBERTY BEACH vandens pramogų parkas
Liberty Beach vandenlenčių ir vandens batutų parkas

LIBERTY BEACH vandens pramogų parkas

LIBERTY BEACH vandens pramogų parkas- vandenlenčių ir vandens batutų parkas Tauragėje!

LIBERTY BEACH vandens pramogų parkas, tai:

  • Įspūdingas pripučiamų vandens batutų parkas
  • Vienos geriausių Lietuvoje vandenlenčių parko sistemos
  • Irklentės
  • Vandens dviračiai
  • Paplūdimio tinklinis
  • Pripučiami ir mediniai lauko žaidimai
  • Lenktynių simuliatoriai
  • Pirtis
  • Kavinė su įspūdinga terasa
  • Atskiros parko zonos šeimos renginiams

Vandens batutų parkas

„Liberty Beach“ vandenlenčių ir vandens batutų parke vandens batutai išskirtiniai tuo, kad turi dvi identiškas trasas, kuriose galima pasivaržyti estafetės principu.

Čia pramogauti gali tiek suaugusieji, tiek vaikai nuo 6 m. Vaikus iki 12 m. ant batutų būtinai turi lydėti vienas iš tėvų arba atsakingas pilnametis, nuo 12 m. užtenka pasirašyto tėvų sutikimo.

Nepraleiskite progos išbandyti šią išskirtinę pramogą!

Vandens batutų darbo laikas: nuo 12 iki 22 val.

Vandens batutų kainos: 1 val – 10 Eur; 2val – 15 Eur.; visa diena – 35 Eur. * Grupėms nuo 10 asmenų taikoma 20% nuolaida.

Vandenlentės

„Liberty Beach“ vandenlenčių parke įrengtos dvi sistemos, kurios puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir pažengusiems vandenlentininkams.

Pirmoji sistema. Tinka tiek visiškam naujokui, pirmą kartą stojančiam ant lentos, tiek norinčiam pirmą kartą „paimti“ figūrą bei išmokti pirmuosius triukus. Apie šią sistemą plačiau skaitykite Liberty Beach Wake Park internetinėje svetainėje, įsigykite abonementą arba rezervuokite šią sistemą.

Antroji sistema. Šioje sistemoje figūrų išdėstymas leidžia mokytis vidutinio ir pažengusiųjų lygio triukus, tačiau tinka ir naujokams, kurie nori pradėti sukti pirmuosius ratus ilgesnėje sistemoje. Apie šią sistemą plačiau skaitykite Liberty Beach Wake Park internetinėje svetainėje, įsigykite abonementą arba rezervuokite šią sistemą.

Šios paslaugos ir kitų vandens ir paplūdimio paslaugų kainas ir darbo laiką pasitikrinkite parko svetainėje.

Lenktynių simuliatoriai

Vandenlenčių parko pastate, antrame aukšte įkurtoje simuliatorių zonoje yra 2 profesionalūs lenktynių simuliatoriai. Simuliatorius turi sportinę sėdynę, galingą tiesioginio perdavimo vairo mechanizmą, sekvencinę pavarų dėžę bei profesionalius pedalus.

Išskritinis šio simuliatoriaus bruožas – jame įrengtą 4 cilindrų judesio sistema, kurių pagalba atkartojami trasos nelygumai ir automobilį veikiančios jėgos.

Simuliatorių zonoje yra taip pat mini baras ir poilsio zona.  Rezervuotą laiką galite dalintis, tad pramoga puikiai tinka draugų ar kolegų kompanijoms.

Šios paslaugos kainas ir kitą informaciją pasitikrinkite parko svetainėje.

Pirtis

Pirtis tinkama asmeninėms šeimos šventėms ar tiesiog tradiciniam pirties seansui su draugais. Pirtis puikiai įrengta, su visais patogumais. Daugiau apie ją galite skaityti Liberty Beach Wake Park internetinėje svetainėje.

Kavinė su terasa

Vieta atsipalaiduoti ir atsigaivinti! Apsilankykite virš vandens įrengtoje kavinės terasoje ir kupole. Čia galite pasimėgauti maistu, atsigaivinti įvairiais gėrimais, paskanauti ledų ar tiesiog atsipalaiduoti ir išgerti puodelį kavos. 2023 metų kavinės meniu.

Savaitgaliais ši kavinės terasa virsta į jaukų kino teatrą su sėdmaišiais ar įspūdingą vietą švęsti gimtadieniams, naktinį klubą po atviru dangumi.

Kavinės darbo laikas: pirmadieniais – ketvirtadieniais ir sekmadieniais nuo 12 iki 22 val.; penktadieniais – šeštadieniais nuo 12 val. iki 24 val.

Atskiros parko zonos šeimos renginiams ir ne tik

Dėl unikalios supančios gamtos ir infrastruktūros galite išsinuomoti atskiras parko zoną ar net visą „Liberty Beach“ jūsų renginiams. Daugiau apie tai galite skaityti Liberty Beach Wake Park internetinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie Liberty Beach vandens pramogų parką.

LIBERTY BEACH vandens pramogų parkas