Palangos vasaros parkas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Palangos vasaros parkas
Palanga summer park

Palangos vasaros parkas

Palangos vasaros parkas – tai didžiausias batutų parkas Lietuvoje, esantis pačioje Palangos miesto širdyje, šalia viešbučio “Melt in Palanga”.

Šiame komplekse veikia didžiulis batutų parkas, su krepšinio lankais ir batutais, kurie gali iškelti žmogų net į 6 metrų aukštį.

Čia rasite veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kol vaikai smagiai šėlsta ant batutų, klūčių ruože “Ninja Warrior” ar trijų aukštų žaidimo aikštelėje, tėveliai gali ramiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir naršyti internete ar išbandyti mini golfą.

Ekstremalesnius nuotykius mėgstantiems – įkurtas lynų takas medžiuose, kuris yra ko gero arčiausiai jūros visoje Lietuvoje. Parke taip pat galite pasisupti karuselėje ar palenktyniauti itališkų automobilų trasoje.

Čia gausu kavinių, poilsio zonų, veikia masažo salonas tad atvykę, tikrai nenuobodžiausite. Įėjimas į parką yra nemokamas, mokama tik už pramogas.

Čia galite švęsti ir savo vaiko nuostabiausią svajonių gimtadienį. Daugiau apie tai: Originali gimtadienio idėja Jums – šventė Palangos vasaros parke.

Visi renginiai, naujienos – Palangos vasaros parkas Facebook paskyroje.

Daugiau apie Palangos vasaros parką straipsnyje Geriausios pramogos su vaikais Palangoje

Savaitgaliui ar atostogoms Palangoje: Nakvynė ir pramogos su vaikais PalangojeKitos pramogos ir veiklos Palangoje: Poilsis su vaikais Palangoje.

Palangos vasaros parkas