Geriausios pramogos su vaikais Palangoje - Kelionės su vaikais
Geriausios pramogos su vaikais Palangoje
Geriausios pramogos su vaikais Palangoje
2023-06-07

Geriausios pramogos su vaikais Palangoje

Šylant orams, judam į Lietuvos pajūrį. Ir jei Jums atrodo, kad Palanoje jau viską esate matę ir išbandę, yra vietų, kurios gali maloniai nustebinti. Siūlome išbandyti patį geriausią Palangos COMBO pasiūlymą šeimoms su vaikais – patogi nakvynė, pramogų parkas ir skanus maistas viename! Tai patogiausia nakvynė, skaniausias maistas ir geriausios pramogos su vaikais Palangoje, pačioje miesto širdyje, kokias galite rasti.

Kadangi orai Lietuvos pajūryje dažnai krečia išdaigas, norisi patogaus poilsio su daugybe veiklos vaikams. Būtent todėl jau keletą metų mūsų mėgstamiausias yra „Melt in Palanga“ – dėl puikios lokacijos, gražių kambarių, o svarbiausia – dėl NEMOKAMO apsilankymo pramogų parke esančiame iškart už lango. Šiemet čia daug staigmenų ir geriausios pramogos su vaikais Palangoje.

Geriausios pramogos su vaikais Palangoje

Geriausios pramogos su vaikais Palangoje

Kodėl „Melt in Palanga“ labai tinka keliaujant su vaikais?

Apie „Melt in Palanga“ esame jau rašę ir anksčiau straipsnyje Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje.

Melt in Palanga“ ir geriausios pramogos su vaikais Palangoje mums yra neišskiriami dalykai. Kodėl? Skaitykite toliau.

Po pirmojo apsilankymo čia, šis viešbutis iškart patiko dėl to, kad turi viską, ko ieško šeimos su vaikais, ar mažais, ar dideliais:

  • „Melt in Palanga“ puikiausioje Palangos vietoje – Basanavičiaus g., prie pat Palangos tilto, tad visi svarbiausi Palangos objektai lengvai pasiekiami net su mažais vaikais. Pats viešbutis naujas, tvarkingi kambariai, tad jauku čia būti su vaikais;
  • „Melt in Palanga“ turi vaikų žaidimų kampelį, sukurtą su nuostabia tvarumo idėja – visi čia esantys žaislai sunešti pačių darbuotojų arba palikti prieš tai buvusių svečių! Čia jie atgyja antram gyvenimui ir vėl džiugina atvykstančius vaikus;
  • „Melt in Palanga“ kiemelyje yra puiki  VanWurst užkandinė, tad išalkus nereikės sukti galvos, kur rasti maisto;
Nakvynė Palangos su vaikais

Nakvynė Palangos su vaikais

  • Smagiausia dalis – prie pat viešbučio yra „Palangos vasaros parkas“ – visiškai nuostabi vieta keliaujant su vaikais. Viskas yra taip arti, kad vos išėjus iš kambario galite užsisakyti kavos ir ramiai stebėti kaip vaikai šokinėja didžiausioje Lietuvoje batutų erdvėje arba tyrinėja kitas pramogas.
  • Suaugusiems „Melt in Palanga“ svečiams mini golfo žaidimas yra nemokamas, o mažiesiems svečiams nemokami  batutai, “Ninja Warrior” ir labirintas. Nakvodami „Melt in Palanga“ galėsite iki soties šėlti ant batutų, važinėtis kartingais, karstytis lynais, įveikti kliūčių ruožą “Ninja Warrior”, kuriame galima išmėginti jėgas bei varžytis tarpusavyje. Yra ir mini golfo laukas sudarytas iš 18 duobučių. Mokyklinukus tikrai sužavės ir galimybė išbandyti VR akinius!
  • „Palangos vasaros parkas“ šią vasarą atsinaujina ir turės naujienų.
  • „Kurortų pramogos“ dovanoja dviejų valandų pasivažinėjimą miesto dviračiais visai šeimai.

Na o prasidedančiam 2023 metų sezonui ,,Melt in Palanga“ paruošė ir puikią staigmeną – savo svečius NEMOKAMAI vaišins ledais!

Patogiausia nakvynę „Melt in Palanga“ galite užsisakyti jų internetinėje svetainėje.

VIEŠBUČIO VIDEO APŽVALGA

Idėjos kur pavalgyti Palangoje su vaikais

VanWurst – belgiškų bulvyčių ir vokiškos dešrelės draugystė

Nakvodami „Melt in Palanga“ turite po ranka VanWurst – būtent apie jį daugelis žmonių mažai žino ir mano, kad tai tik greito maisto užkandinė. O tiesa tokia, kad VanWurst tai viena artimiausių vietų nuo Palangos tilto, kur galima prisėsti, skaniai ir sočiai pavalgyti, nes maisto porcijos čia tikrai didelės!

Kur pavalgyti su vaikais Palangoje

Kur pavalgyti su vaikais Palangoje

Kadangi vieta yra labai žalia, ir praktiškai pačiame pramogų parke, tai suaugusieji gali ramiai pavakaroti, kol vaikai pramogaus ant batutų parke.

Visai šalia yra ir Palangos apžvalgos ratas, tad jei nenorite gerėtis vaizdais iš aukščio, galite palaukti šeimos narių ir užkąsti arba pasimėgauti kokteiliu iš atnaujinto meniu. Beje, meniu čia nuolat atnaujinamas, todėl jeigu buvote pernai, verta užsukti ir šiemet, nes tikrai rasite skanių naujienų.

Checkpoint – žymiosios Palangos spurgytės

Jei dar neragavote, būtinai susiraskite jas šią vasarą! Visiškai tinkamos vaikams, nes tešla gaminama čia pat visada šviežiai, naudojami tik natūralūs ingredientai, be jokių priedų. Varškės spurgytės rasite Vytauto g./ Basanavičiaus g. pradžioje bei VanWurst‘e. Šias spurgytes galima sutikti įvairiose miestelių šventėse, mugėse. Jos jau tapo tikrai gerai žinomos, tad net miestų šventėse ieško būtent šių Palangos spurgyčių.

Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje

Gimtadienio pramogos

Palangos vasaros parkas – didžiausias batutų parkas Lietuvoje

Palangos vasaros parko komplekse veikia didžiulis batutų parkas, su krepšinio lankais ir batutais, kurie gali iškelti žmogų net į 6 metrų aukštį. Čia rasite veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kol vaikai smagiai šėlsta ant batutų, klūčių ruože “Ninja Warrior” ar trijų aukštų žaidimo aikštelėje, tėveliai gali ramiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir naršyti internete ar išbandyti mini golfą. Ekstremalesnius nuotykius mėgstantiems – įkurtas lynų takas medžiuose, kuris yra ko gero arčiausiai jūros visoje Lietuvoje. Parke taip pat galite pasisupti karuselėje ar palenktyniauti itališkų automobilų trasoje. Įėjimas į Palangos vasaros parką yra nemokamas, mokama tik už pramogas.

Be to Palangos vasaros parkas puiki vieta švęsti gimtadienį. Apie smagiausius gimtadienius Palangos vasaros parke: Originali gimtadienio idėja: šventė batutų parke.

TOP idėjos aktyviam poilsiui Palangoje su vaikais

Palanga sezono metu dažnai asocijuojasi tik su „pliažinėjimu“ dienomis ir Basanavičiaus kavinėmis vakarais. Tačiau iš tikrųjų Palanga turi pasiūlyti daugybę vietų, kur galima nueiti pėstute arba nuvažiuoti dviračiu.

TOP3 būdai įdomiai keliauti po Palangą

Dviračiais – savo arba nuomojamais, su kėdutėmis, su priekabomis, kur galima susodinti net ir abu vaikus.

PATARIMAS: „Melt in Palanga“ svečiai dovanų gauna dviejų valandų kuponą  NEMOKAMAI pasivažinėti dviračiais. Tad jei čia nakvojate tuo pačiu galite ir sutaupyti nemažai pinigų – nuomos punktuose dviračių kaina 4-6 eurus už valandą arba 20-30 eurų už parą.

Velomobiliais – ypač patogu keliaujant su vaikais, nes galite čia patogiai sutalpinti visą šeimyną ir važinėtis po miestą.

Palangos traukinuku – puikus ir įdomus transportas, kuriame tilps ne tik visa šeima, bet ir močiutės arba draugų šeima, su kuria atvažiuosite drauge.

Geriausios pramogos su vaikais Palangoje

Geriausios pramogos su vaikais Palangoje

TOP5 įdomios vietos Palangoje su vaikais

Šunų muziejus

Šunų muziejus – tai privati V.V. Kusų suvenyrinių šunų kolekcija, kurioje apie 2000 eksponatų iš 37 pasaulio šalių, iš 22 skirtingų medžiagų. Muziejus įdomus ne tik vaikams, jaunimui, bet ir suaugusiems savo unikalia ekspozicija, daugiausia tai – suvenyrinės šunų skulptūros.

Šunų muziejuje galima pamatyti ir unikalią V. Kuso įvairių paukščių kiaušinių raižinių kolekciją, originalius tapybos darbus.

Kur? Taikos g. 8,  Palanga

Palangos pasakų parkas

Ne kiekvienas žino, jog Palangoje yra ir lietuviškų pasakų parkas – pasakas čia galima ne tik „pačiupinėti“, bet ir išgirsti! Pušyne ties Birutės parku ir meno bei pramogų klubu „Kupeta“ esanti kone du hektarus apimanti naujoji laisvalaikio praleidimo erdvė patraukli visokio amžiaus lankytojams. Kiekviena iš skulptūrų galima ne tik grožėtis, bet ir „išbandyti“ – laipioti, sukioti atskiras skulptūrų detales ar kitaip žaisti.

Daugiau informacijos su tiksliomis šios vietos koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Tradicinių amatų centras-galerija bei gintaro apdirbimo dirbtuvės

Čia galima ne tik pasigrožėti eksponuojamais Lietuvos menininkų sukurtais stiklo, medžio, lino, keramikos, gintaro dirbiniais, tapybos darbais, įsigyti patikusį suvenyrą, bet ir sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose. Apsilankiusieji čia gali susipažinti su gintaro savybėmis, apžiūrėti modernias bei senovines gintaro apdirbimo stakles, stebėti, kaip patyrusio meistro rankose „gimsta“ originalūs dirbiniai, o taip pat ir patys pamėginti susikurti sau patinkantį gintarinį papuošalą ar suvenyrą.

Tradicinių amatų centre-galerijoje susipažinti galima ne tik su gintaro apdirbimo subtilybėmis – numatyta galimybė besidominčiuosius supažindinti ir su kitais senaisiais amatais, pavyzdžiui, medžio drožyba ar audimu.

Kur? S. Dariaus ir S. Girėno g. 27A, Palanga

Mažųjų džiaugsmo oazė – Vaikų parkas

Jei keliaujate su mažyliais, važinėdami dviračiais užsukite į šį parką. Naglio alėjos ir Šermukšnių gatvės sankirtoje įsikūrusiame žaidimų parke mažieji gali nemokamai džiaugtis jiems skirtomis pramogomis – iki 7 metrų aukščio spalvingais jūros tematikos žaidimų įrenginiais, įvairiomis karstynėmis, sūpuoklėmis ir karuselėmis, skirtomis įvairaus amžiaus vaikams. Teritorija aptverta, įrengtos stebėjimo kameros, parkas apšviestas. Veikia 10 – 21 val.

Daugiau informacijos su tiksliomis šios vietos koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Palangos vaikų parkas. Nuotraukos autorius Palangos m. savivaldybė

Palangos vaikų parkas. Nuotraukos autorius Palangos m. savivaldybė

Bėgimo takas „Labrytys“

Aktyvios mankštos mėgėjų laukia šalia Vaikų parko pajūrio pušynu besidriekiantis sveikatingumo takas „Labrytys“. Čia galima bėgioti ar apeiti 6 kilometrų ilgio didelį žiedą sudarančiu miško taku, o per atokvėpio pertraukėles pasimankštinti „Labryčio“ take įrengtose penkiose aktyvaus poilsio zonose su lauko treniruokliais ir sporto įrenginiais. Šią naujovę netruko išbandyti ir įvertinti Palangos gyventojai, mankštintis miške jau pamėgo ir kurorte atostogaujantys sporto entuziastai. Ši vieta tobulai tinka pasivaikščioti su vaikais.

Daugiau informacijos su tiksliomis šios vietos koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Daugiau lankytinų objektų Palangoje su vaikais rasite straipsnyje Poilsis su vaikais Palangoje.

Daugiau patarimų dėl nakvynės ir pramogų Palangoje. 

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.