Viešbutis “Melt in Palanga” - Kelionės su vaikais
Viešbutis “Melt in Palanga”
Viešbutis “Melt in Palanga”

Viešbutis “Melt in Palanga”

Viešbutis “Melt in Palanga” yra idealioje vietoje, pačioje kurorto širdyje, Basanavičiaus gatvėje, vos keli žingsniai nuo Palangos tilto. Viskas pasiekiama ranka – o su vaikais labai patogu.

Pats viešbutis – labai modernus, stilingas, o svarbiausia – švarus ir tvarkingas. Kambariuose – viskas patogiam poilsiui: TV, internetas, vonios kambarys, higienos priemonės. Jeigu reikia – yra lovytės vaikams. Labai aktualu, kad šiuo metu galima įsiregistruoti bekontakčiu būdu.

Nemokamas parkavimas – labai aktualu, nes daugelyje miesto vietų automobilių stovėjimas apmokestinamas. SVARBU – įvažiavimas ir išvažiavimas į Melt in Palanga automobilių stovėjimo aikštelę J. Basanavičiaus gatve yra leidžiami iki 13.00 valandos.

Taip pat čia apsistoję galėsite nemokamai lankytis “Palangos vasaros parke”. Laikas parke viešbučio svečiams neribojamas. Čia galėsite išbandyti kliūčių ruožą „Ninja Warrior”. Taip pat žaisti mini golfą, leistis lynų trasa, o mažieji galės leisti laiką vaikų labirinte – laipynėje.

Daugiau apie viešbutį „Melt in Palanga” ir pramogas šalia Palangos vasaros parke Geriausios pramogos su vaikais Palangoje ir Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje.

Viešbutis “Melt in Palanga”