Tuomų ūkis - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Tuomų ūkis
Tuomų ūkis

Tuomų ūkis

Tuomų ūkis kviečia visus atvykti ir susipažinti su gyvūnais iš arčiau, juos paglostyti, pamaitinti, pasimėgauti jų draugija. Ūkyje auginamos avytės, ožkytės, žavingosios alpakos, poniai, triušiukai, antys, kalakutai bei vištos.

Edita ir Gražvydas Tuomai senelių sodyboje įkūrė išskirtinį ūkį. Jame sodybos svečiai gali ne tik susipažinti su įvairiausiais gyvūnais, bet ir įsiamžinti šeimos fotosesijose.

Edita ir Gražvydas Tuomai sako: “Esame du miestiečiai, iškeitę patogų miesto gyvenimą į kaimą. Jei kas būtų pasakęs anksčiau ,kad gyvensime kaime ir dar turėsime ūkį, tikrai nebūtume patikėję, bet visiškai neplanuotai karantino metu persikėlėme gyventi į kaimą.”

Ūkyje galite įsigyti vilnonių siūlų ( iš 100% avies vilnos), susuktų į kamuoliukus. Taip pat kojinyčių kūdikiams iš alpakų vilnos siūlų. Alpakų vilna yra labai šilta, daug kartų šiltesnė už avies. Alpakų vilna yra švelni ir “nesikandžioja” taip kaip avies vilna, taip pat neturi avių vilnai būdingo lanolino, todėl alpakų vilna neturi specifinio kvapo, tinka alergiškiems žmonėms.

Taip pat ūkyje galite įsigyti kokybiškų ūkyje išaugintų ir išgautų maisto produktų – uogų, kiaušinių ar kokybiškos mėsytės.

Svarbu: ūkyje nėra išpuoselėtos aplinkos ar trinkelėmis grįsto tako, todėl nepamirškite tinkamo apavo bei aprangos, kurios nebūtų gaila išsitepti. Atvykti su šuniukais draudžiama!

Dėl apsilankymo registruotis tel.+37064697564 arba asmenine žinute.

 

Daugiau lankytinų objektų Ukmergėje rasite„Kelionės su vaikais ®“ Ukmergės lankytinų vietų žemėlapyje.

Apsilankykite ir kituose ūkiuose Lietuvoje: Top70 gyvūnų ūkių ir parkų Lietuvoje.

Tuomų ūkis