Geriausios vietos vaikų gimtadieniams - Kelionės su vaikais
Geriausios vietos vaikų gimtadieniams
Geriausios vietos vaikų gimtadieniams
2023-08-23

Geriausios vietos vaikų gimtadieniams

Kur švęsti vaikų gimtadienius, kokios yra geriausios vietos vaikų gimtadieniams – toks klausimas kartą metuose iškyla kiekvieniems tėveliams. Todėl paruošėme Jums išsamų sąrašą, kokios yra geriausios vietos vaikų gimtadieniams visoje Lietuvoje. Čia rasite ir puikių idėjų, kur švęsti pirmąjį vaiko gimtadienį, sužinosite, kur yra smagiausios ir labiausiai pritaikytos vietos švęsti kūdikių gimtadienius.

Šios geriausios vietos vaikų gimtadieniams tiks švęsti šventes visais metų laikais. O jei Jūsų vaiko gimtadienis vasarą ir norite jį švęsti lauke, esame Jums paruošę straipsnį, kokios yra geriausios vietos vaikų gimtadieniams gamtoje – Kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje.

Geriausios vietos vaikų gimtadieniams visoje Lietuvoje

Norime su Jumis pasidalinti kokios yra geriausios vietų vaikų gimtadieniams visoje Lietuvoje. Čia galėsite su vaikais pažymėti linksmiausią ir įsimintiniausią gimtadienį. Daugiau apie visas vietas, kuriose geriausia švęsti vaikų gimtadienius skaitykite straipsnyje žemiau.

Kur švęsti kūdikių gimtadienius

 1. Du peliūtai (Vilnius)
 2. Marmalūzi studija (Vilnius)
 3. Two foxes studija (Vilnius)

Kur švęsti vaikų gimtadienius Vilniuje

 1. Adventica
 2. Džiaugsmoteka
 3. Kartlandas
 4. Zoopark Vilnius
 5. Mergaičių SPA (Vilnius)
 6. Fėjų slėnis
 7. Alisa žaidimų šalis
 8. „Pramogama“ laisvalaikio centras (Linksmuolis, Nerf zona ir Lankinis)
 9. Žaidimų kambarys Šypsenų miškas
 10. Grybų dvaro arklidės

Kur švęsti vaikų gimtadienius Kaune

 1. Džiaugsmoteka
 2. Kartlandas
 3. Curiocity
 4. Zoopark Kaunas
 5. Mergaičių SPA (Kaunas)
 6. Girstučio baseinas
 7. Cirko akademija
 8. UP šokių studija

Kur švęsti vaikų gimtadienius Klaipėdoje

 1. Beauty business grožio mokykla
 2. Iliuzijų namas „EUREKA“
 3. Klaipėdos baseinas
 4. Vaikų pramogų erdvė PRAMOGĖNAI (netoli Palangos)

Kur švęsti vaikų gimtadienius Panevėžyje

 1. Mergaičių SPA (Panevėžys)

Kur ieškoti geriausios gimtadienių atributikos

Jei ieškote, kur geriausiomis kainomis įsigyti gimtadienio atributikos ir skanėstų šventei – mūsų didžiausia rekomendacija Babunė elektroninė parduotuvė. Čia geriausiomis kainomis rasite įvairios gimtadienio atributikos (balionų, žvakučių, vienkartinių indų). Taip pat didžiusią pasirinkimą įvairiausių skanėstų – saldainių, sausainių.

Ypatingai rekomenduojame atkreipti dėmesį į ypatinguosius dažomus meduolius, kurie gali tapti puikia veikla vaikams per įvairias šventes ar renginius.

Vaikų gimtadieniai

Išskirtinė pramoga gimtadieniui –  putų vakarėlis

Ar ieškote naujos, išskirtinės pramogos gimtadieniui? Siūlome Jums nerealią nepakartojamą pramogą ir idėją – putų vakarėlį!

Putų vakarėlis, tai:

 • Magiška aplinka. Sniego baltumo putos – nekasdienis vaizdas, kuris suteikia renginiui išskirtinumo.
 • Aktyvi pramoga. Putų vakarėliai skatina visus dalyvius aktyviai dalyvauti. Skirtingai nuo daugelio kitų pramogų, kur žiūrovai tiesiog stebi, čia kiekvienas gali tapti pramogos dalimi. Šokiai ir žaidimai putose neabejotinai patrauks tiek mažųjų, tiek suaugusių dėmesį. Ar žinote, kad putose galite žaisti net slėpynes?
 • Nuostabios šventės nuotraukos ir video. Putos kuria fantastiškus fono vaizdus nuotraukoms, todėl vakarėlio dalyviai gali įsiamžinti linksmoje ir neįprastoje aplinkoje.
 • Putų šou tinka įvairioms progoms –  vaikų gimtadieniams, darželių ir mokyklų šventėms ir išleistuvėms, vaikų vasaros stovykloms – organizuokite putų vakarėlį bet kokia proga!
 • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, todėl nesvarbu, kur vyksta jūsų šventė – Putų vakarėlis atvyks pas Jus!

Susisiekite per Putų Vakarėlis Jums Facebook paskyrą, el. paštu putuvakarelis@gmail.com ar telefonu +370 619 60660.

Geriausios vietos vaikų gimtadieniams visoje Lietuvoje

Kur švęsti kūdikių gimtadienius

Du Peliūtai

Du Peliūtai – tai nauja, kupina meilės ir gerų emocijų laisvalaikio ir pramogų erdvė vaikams Vilniuje!

Jauki, spalvinga bei saugi laisvalaikio, pramogų  ir švenčių erdvė vaikams, pritaikyta net ir patiems mažiausiems lankytojams. Išskirtinė vieta kupina nuotykių ir įvairovės. Tai erdvė leidžianti kurti ir mėgautis laisvalaikiu, plaukti laivu, užlipti ant aukščiausios pakopos laiptelių ar iškepti pačius skaniausius smėlio tortus.

Stiklo pertvara atskirta erdvė leis mėgautis užkandžiais, gėrimais ar pūsti žvakutes nuo torto stebint mažuosius tyrinėtojus.

Marmalūzi studija

Tai kūdikių kavinukė, kurioje kūdikiai, kaip lygiaverčiai mažieji piliečiai galėtų su tėveliais sau leisti pavalgyti jiems sukurto, kokybiško, pritaikyto ir šilto maistelio pagal amžių, norus, poreikius ir galimybes.

Marmalūzi studija – puiki vieta švęsti mažųjų gimtadienius, nes erdvė ypatingai pritaikyta kūdikiams. O ypatingai smagu, kad net ir kūdikiams pritaikytu maistu čia rūpintis nereikės.

Two foxes studija

Tai žaidimų kambarys skirtas patiems mažiausiems. Tai saugi, moderni ir labai jauki šeimos studija. Studijos tikslas yra suteikti nepamirštamas akimirkas mažiesiems ir švęsti kartu svarbiausias gyvenimo šventes. Studija skirta 1 – 5 m. vaikams.

Two foxes gali pasirūpinti Jūsų vaikučių gimtadienių dekoru, specialiu meniu ir kitomis detalėmis.

Kur švęsti vaikų gimtadienius Vilniuje

Šeimos pramogų parkas Adventica

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA – beveik 5000 kv. m. šeimos pramogų parkas po uždaru stogu. Parke daugybė pramogų ir atrakcionų visų amžiaus grupių vaikams: nuo karstynių iki kartodromo, nuo interaktyvių sienų iki didžiausio Baltijos šalyse vientiso pripučiamo batuto.

Parke įrengta net 14 teminių gimtadienio kambarių, žaidimai ir edukaciniai užsiėmimai vaikams, poilsio ir darbo erdvės tėvams bei pramogos, kuriose dalyvauti gali visa šeima. Čia tris gimtadienius šventė mūsų tinklaraščio „Kelionės su vaikais“ vaikai.

Apie gimtadienį Adventicoje skaitykite straipsnyje Smagiausias gimtadienis pramogų parke ADVENTICA.

Džiaugsmoteka

Džiaugsmoteka Vilnius – tai 2-tame Vilniaus Akropolio aukšte įsikūrusi džiaugsmonautų, mėgstančių dūkti, švęsti bei atrasti naujus įspūdžius susibūrimo vieta!

Čia tinklų bokštas – turbūt didžiausias tinklų debesis Lietuvoje, leidžiantis įveikti aukščio baimę. Įspūdinga ZIP line čiuožykla ir JUST DANCE žaidimas. Aktyviems vaikams labai patiks laipynių siena ir besisukanti čiuožykla.

Kiekvieno svajonių gimtadienių įgyvendinti – įsikūrę net keturi gimtadienių kambariai: laboratorijos, fėjų, atradėjų bei keliautojų. Džiaugsmoteka gali pasirūpinti ir Jūsų šventės specialia programa (veidukų piešimas, įvairios veiklos ir dirbtuvėlės, specialūs gimtadienio atributai) bei specialiu gimtadienio meniu.

Kartlandas

Gimtadienis pati geriausia diena netikėtiems, ilgai lauktiems ir labiausiai džiuginantiems dalykams. Būtent todėl „Kartlandas” kviečia sudalyvauti draugiškose kartingų varžybose bei pasisemti naujų patirčių ir įspūdžių. Draugiškas ir jaunatviškas kartodromo kolektyvas padės pasiruošti šventei, o instruktoriai užtikrins kruopštų ir kokybišką instruktažą. Jaukiose kartodromo patalpose galėsite mėgautis savo atsineštais ar mūsų parūpintais užkandžiais bei gimtadienio tortu. O kol atžalos pramogaus tėveliai viską galės stebėti iš erdvaus priimamojo.

Beje rugpjūčio 1-ąją dieną atsidarė ir Kartlandas MAX – didžiausias kartodromas visoje Lietuvoje.

Zoopark Vilnius

Lemūrai, beždžionės, surikatos, triušiai… Jie visi dalyvaus gimtadienyje! Švęskite šventę tarp gyvūnų Zooparke. Ypatinga atmosfera leis pasijausti tikru gamtos ir gyvūnų tyrinėtoju. Antrame Zooparko aukšte – šeši spalvingi ir smagūs gimtadienių kambariai. Įdomiausia tai, kad nusileidus laiptais žemyn – atsiveria gyvūnų karalystė! Čia galima sutikti (ir pamaitinti!) triušiukus bei papūgas, stebėti surikatas, beždžionėles, švilpikus, pasisveikinti su laisvai lakstančiais lemūrais arba įveikti gyvačių baimę.

Taip pat, galima užsisakyti ir profesionalų edukatorių, kuris galbūt net leis paliesti driežą, papasakos visas įdomybes apie gyvūnus ir atsakys net ir į pačius keisčiausius klausimus. Vaišes svečiams, gėrimus ir papuošimus galima atsinešti su savimi.

Mergaičių SPA Vilnius

Čia galėsite pasijusti it tikrame SPA rojuje! O mamoms daugiau nereikės sukti galvos kur švęsti mergaičių gimtadienius. Visi atvykę gaus puikią galimybę pasilepinti įvairiomis veido kaukėmis, mini makiažais prie kosmetinio stalelio, masažuojančiomis vonelėmis su druskomis pėdutėms, nagų lakavimu, šukuosenomis, jaukia fotosesija ir dar daug kitų linksmų pramogų! Po SPA procedūrų su draugais, pakviesime Jus žaisti stalo žaidimus, gaminsime įvairiaspalvius kokteilius bei užsiimsime kvepalų gamyba!

Labiausiai ši vieta pritaikyta  5-16 metų vaikų gimtadieniams.

Fėjų slėnis

Fėjų slėnyje gimtadienis labai ypatingas, nes Fėjų karalienė sukūrė pasaką būtent tam, kuris jį švenčia. Ji kviečia keliauti su fėjomis ir atlikti paslaptingas užduotis. Gimtadienio dalyviai taps herojais, o draugų kelionė bus aprašyta tikroje knygoje. Nusiteikite neskubėti ir atidžiai stebėti slėnio gyventojus. Tai kvietimas į pasaką, kurios herojais taps patys svečiai.

Alisa žaidimų šalis

Tai nuostabus žaidimų ir švenčių kambarys, kuriame Motiejus šventė savo ketvirtąjį gimtadienį. Ši žaidimų erdvė suderinta su gyvuoju kampeliu, kuriame gyvena triušiukai, jūrų kiaulytės, trys linksmos voverytės Degu. Gyvajame kampelyje auga daug augalų, akvariume plaukioja žuvytės, aplinka yra draugiška gamtai. Juos galima maitinti. Vaikams gimtadienio metu tai buvo puiki pramoga.

Alisos žaidimų šalyje vaikai galės žaisti, laipioti, šokinėti, suptis, mokytis pasidaryti įvairius darbelius tiek iš saugių modernių, tiek iš natūralių gamtinių priemonių. Čia galite švęsti ne tik gimtadienius, bet ir krikštynas, šeimos šventes, organizuoti darželių, pradinių mokyklų išleistuves, gamtos pamokėlės, kurias praves mūsų puikios darbuotojos ar švęsti įmonių vaikų šventes.

„Pramogama“ laisvalaikio centras (Linksmuolis, Nerf zona ir Lankinis)

Linksmuolis, Nerf Zona ir Lankinis yra įsikūrę „Pramogama“ laisvalaikio centre. Šalia veikianti kavinė-picerija pradžiugins vaikų mėgstamu meniu nuo užkandžių ar picų iki desertų bei įvairių gėrimų.

Žaidimų kambarys „Linksmuolis“ – tai jauki erdvė vaikams ir suaugusiems Lazdynuose, puikiai pritaikyta gimtadieniams, ar kitoms privačioms šventėms. Patogiai suplanuota virš 100 kv.m aplinka, pripildyta smagiausių atrakcionų ir turinti poilsio erdvę, leis patogiai jaustis tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

NERFzonos erdvė išskirtinai pritaikyta patogiam žaidimui ir žaidimo stebėjimui – virš visos erdvios, daugiau nei 200 msalės įrengtas balkonas, iš kurio patogu tiek stebėti žaidimą, tiek ir švęsti. Balkonas su stalais ir kėdėmis pritaikytas smagiems gimtadieniams.

Norite, kad šis vaikų gimtadienis būtų neįprastas ir su daug adrenalino? Tuomet nepraleiskite puikios progos išbandyti LANKINIO pramogą ir suorganizuoti nepamirštamą mūšį! Pramogamos komanda garantuoja nepakartojamą gimtadienio nuotykį ir prižada, kad nei vienas gimtadienio dalyvis nenuobodžiaus. Žaidime gali dalyvauti ir puikiai jaustis visi skirtingo amžiaus šventės dalyviai, net ir tėvai su vaikais. Organizatoriai patars kaip taisyklių pagalba išlyginti suaugusiųjų ir vaikų galimybes, o jums teliks kovoti už savo komandą!

Žaidimų kambarys Šypsenų miškas („Šypsomės.lt“ švenčių organizatoriai)

Vaikų švenčių organizatoriai „Šypsomės.lt“ yra savo srities profesionalai. Jų veikloje viskas, nuo idėjos iki atlikimo ir makiažo, yra kruopščiai apgalvota ir patikrinta. Taip yra ir todėl, kad jie kelia sau svarbų tikslą – teikti tik aukštos kokybės paslaugą. Vaikams „Šypsomės.lt“ gali pasiūlyti išsirinkti net iš 100 personažų savo šventei, kurie atvyks į bet kurią šventę.

„Šypsomės.lt“ Vilniuje turi ir savo patalpas, žaidimų kambarį Šypsenų miškas. Šis žaidimų kambarys yra pritaikytas vaikams iki 7 metų, jame daug žaislų, veiklų, yra batutas, laipynės, kamuoliukų baseinas. Iš tėveliams skirtos zonos matomas visas kambarys, tad tėvams nereikės lakstyt paskui vaikus – jie juos matys, ramiai gerdami kavą ir bendraudami tarpusavy.

Klientai gali gauti pilną šventės paslaugų ir pramogų paketą už fiksuotą 165 Eur kainą, į kurią įeina:

 • žaidimų kambario nuoma,
 • pasirinktas personažas,
 • muzikinis fonas,
 • cukraus vatos ir popcornų aparatas,
 • reikiami indai,
 • kavos aparatas,
 • salės sutvarkymas po šventės.

Grybų dvaro arklidės

Grybų dvaro arklidės – tai jaukus, 16 metus skaičiuojantis, šeimos ūkis, įsikūręs Purnuškių kaime, netoli Vilniaus. Čia, žirgų, ponių ir kitų dvaro gyventojų – avių, ožkelių, paukščių, kačių ir šunų draugijoje švenčiamos linksmiausios šventės ir smagiausi gimtadieniai.

Arklidžių erdvė yra jauki, švari ir sutvarkyta, pritaikyta įvairaus dydžio svečių kompanijoms ir susibūrimams. Švenčių metu dvaro šeimininkai rūpinasi maitinimu, gėrimais ir pramogomis, kol lankytojai bendrauja ir jodinėja žirgais žirgais specialiai pritaikytoje aikštėje, lydimi profesionalių trenerių.

Grybų dvaro arklidėse lankytojai priimami visus metus, bet kokiu oru švęsti įvairias progas – nuo vaikų gimtadienių iki vestuvių ir užgavėnių ar Kalėdų švenčių su Kalėdų seneliu. Renkasi šią nuostabią vietą ir edukacijoms, ir darželių bei mokyklų išleistuvėms. Grybų dvaro arklidžių šeimininkai pasirūpins, jog kiekviena šventė atitiktų jūsų lūkesčius, tematiką ir nuotaiką.

Kur švęsti vaikų gimtadienius Kaune

Džiaugsmoteka

3-čiame Kauno Akropolio aukšte įsikūrusi džiaugsmonautų susibūrimo vieta – Džiaugsmoteka, pasitinka kiekvieno kasdieninės laimės akimirkas. Čia nuostabi vieta švęsti įvairaus amžiaus vaikų gimtadienius. Kiekvieno vaiko svajonių gimtadieniams įgyvendinti – įsikūrę net keturi gimtadienių kambariai: laboratorijos, fėjų, atradėjų bei keliautojų.

Kartlandas

„Kartlandas” kviečia sudalyvauti draugiškose kartingų varžybose bei pasisemti naujų patirčių ir įspūdžių. Draugiškas ir jaunatviškas kartodromo kolektyvas padės pasiruošti šventei, o instruktoriai užtikrins kruopštų ir kokybišką instruktažą. Jaukiose kartodromo patalpose galėsite mėgautis savo atsineštais ar mūsų parūpintais užkandžiais bei gimtadienio tortu. O kol atžalos pramogaus tėveliai viską galės stebėti iš erdvaus priimamojo.

Curiocity

Analogų Baltijos šalyse neturintis edukacinis pramogų centras sukurtas šeimoms, auginančioms 1-13 metų vaikus bei mokyklų ir darželių grupėms. Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančioje edukacinio centro erdvėse yra integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Curiocity kviečia rinktis net iš penkių skirtingų gimtadienio švenčių kambarių ir net dvidešimties ypatingų gimtadienio programų, kurios patiks bet kokių pomėgių vaikams.

Zoopark Kaunas

Zoopark Kaunas kviečia vaikus švęsti gimtadienius smagiai ir įdomiai. Čia laukia vienos valandos edukacija, kurios metu vaikai keliausi aplink Zooparką, o mintimis bei savo vaizduotės pagalba apskriesi visą pasaulį. Edukacijos metu ne tik klausys ir stebės gyvūnus iš pačių įvairiausių pasaulio vietovių, bet galės juos paglostyti ir susipažinti su jais iš labai arti. Zoopark komanda padovanos vaikui ir jo draugams galimybę pamaitinti gyvūnus jiems skirtu maisteliu. Na, o gimtadienio šventę pratęsti bus galima vien tik vaiko kompanijai skirtoje gimtadienio erdvėje.

Mergačių SPA

Mergaičių SPA puiki vieta mažosioms panelėms švęsti gimtadienį. Visos gimtadienio dalyvės gaus puikią galimybę pasilepinti įvairiomis veido kaukėmis, mini makiažais prie kosmetinio stalelio, masažuojančiomis vonelėmis su druskomis pėdutėms, nagų lakavimu, šukuosenomis, jaukia fotosesija ir dar daug kitų linksmų pramogų. Po SPA procedūrų  galėsite žaisti stalo žaidimus, gaminti įvairiaspalvius kokteilius bei užsiimti kvepalų gamyba.

Girstučio baseinas

Girstučio baseine vaikai mėgautis visomis vandens pramogomis – mažieji džiaugsis negiliu baseinėliu, nusileidimo kalneliu ir iššūkių taku! Jūsų pageidavimu profesionalus treneris vaikams praves smagią programą vandenyje ir papasakos apie saugų elgesį! Gimtadienio dalyviai galės mėgautis vaišėmis iš Party Bee, išpakuoti gimtadienio dovanas ir užpūsti gimtadienio žvakutę!

Cirko akademija

Rudens-žiemos laikotarpiu Cirko akademija kviečia švęsti vaikus gimtadienį į Baltijos cirko buveinę – Kamerinį cirką-muziejų. Čia vaikų laukia edukaciniai užsiėmimai įvairaus amžiaus vaikams, klouno pasirodymai, grimo bei balionš lankstymo pamokėlės.

UP šokių studija

Jei Jūsų vaikai mėgsta šokius – UP šokių studija kviečia švęsti nepamirštamą gimtadienį kartu. tai puikus pasirinkimas norint aktyviai ir šauniai švęsti gimimo dieną! Vaikai gali rinktis  “Kelionės aplink pasaulį”, “Gatvės šokių ritmų”, “Lotynų Amerikos karštinės” ar kitos temos gimtadienio programą.

Kur švęsti vaikų gimtadienius Klaipėdoje

Beauty business grožio mokykla

Beauty business kviečia įvairaus amžiaus paneles švęsti gimtadienius grožio mokykloje. Čia siūlomos net keturios gimtadienių programos įvairaus amžiaus merginoms. Jei Jūsų panelę domina makiažo paslaptys, ji nori išmokti gražiai pasidažyti bei smagiai praleisti laiką su draugėmis – tada grožio gimtadienis Beauty Business studijoje neabejotinai jai patiks. Gimtadienio metu ,okytoja viską rodys ir aiškins pažingsniui, o panelėms reikės tik daryti tai, ką pasako mokytoją per makiažo pamoką. Gimtadienio metu panelės pasidarys gražų makiažą, galės pasifotografuoti, ir smagiai praleisti laiką!

Gimtadienių programos: Gimtadieniai su pamokėle 7 iki 11 metų panelėms, PRO Gimtadieniai nuo 7 iki 18 metų panelėms, Gimtadieniai su pamokėle 12-18 metų panelėms, Gimtadieniai merginoms nuo 18 metų.

Iliuzijų namas „EUREKA“

Iliuzijų namas „EUREKA“ – paslapčių ir magijos kupinas pramogų kompleksas, įsikūręs Palangoje. Čia vaikams ir paugliams siūlomos net trys skirtingos gimtadienių programos. Visatos kambarys, vinių lova, velnio tunelis, loginiai žaidimai bei 52 interaktyvūs eksponatai. Čia ras ką veikti bei pamatyti ir gimtadienį švenčiantys vaikai ir juos lydintys suaugę.

Klaipėdos baseinas

Jei ieškote išskirtinės idėjos vaikų gimtadieniui Klaipėdos baseinas siūlo surengti linksmą ir tikrai nepamirštamą šventę. galite rinktis iš dviejų skirtingų gimtadienio programų. Vaikų čia laukia iššūkiai su treneriu, maudynės ir kitos pramogos. Po linksmybių baseine, šventę galite perkelti į  jaukiąją kavinę „Café Garden”, kur gimtadienio dalyviai galės mėgautis vaišėmis, išpakuoti gimtadienio dovanas ir užpūsti gimtadienio žvakutę.

Vaikų pramogų erdvė PRAMOGĖNAI netoli Palangos

Vaikų pramogų erdvė PRAMOGĖNAI ir Elfų kraštas – tai vaikų pramogų vieta Žibininkuose, pramogų komplekse HBH Palanga.

Karstynės, minkštų kaladėlių kampelis, paslapčių landynės, kamuoliukai, interaktyvūs žaidimai ir virtuali erdvė, labirintai.

Čia galite švęsti gimtadienius, vaikų mokyklos ar darželio išleistuves ir kitas asmenines vaikų šventes:

 • lankstus gimtadienių ir švenčių laikas (tada, kai jums reikia)
 • saugi, sausa vieta esant žvarbiam orui ar lietui
 • didžiulė nemokama parkavimo aikštelė
 • nemokamas elfų internetas parko viduje
 • daugybė pramogų net dviejuose Pramogėnų aukštuose!

Kur švęsti vaikų gimtadienius Panevėžyje

Mergaičių SPA

Mergaičių SPA Panevėžyje – tai pirmasis gimtadienio kambarys, po kurio populiarumo Mergaičių SPA sumanytoja juos įkūrė Vilniuje ir Kaune.

Čia galėsite pasijusti it tikrame SPA rojuje! O mamoms daugiau nereikės sukti galvos kur švęsti mergaičių gimtadienius. Visi atvykę gaus puikią galimybę pasilepinti įvairiomis veido kaukėmis, mini makiažais prie kosmetinio stalelio, masažuojančiomis vonelėmis su druskomis pėdutėms, nagų lakavimu, šukuosenomis, jaukia fotosesija ir dar daug kitų linksmų pramogų! Po SPA procedūrų su draugais, pakviesime Jus žaisti stalo žaidimus, gaminsime įvairiaspalvius kokteilius bei užsiimsime kvepalų gamyba! Labiausiai ši vieta pritaikyta  5-16 metų vaikų gimtadieniams.

Šis straipsnis Geriausios vietos vaikų gimtadieniams yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Grupėje Žaidimų kambariai, pramogos, stovyklos, būreliai ir veiklos vaikams! rasite daugybę naudingų rekomendacijų!
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Erdvės gimtadieniams, Erdvės renginiams, Geriausi žaidimų kambariai, Geriausios vietos vaikų gimtadieniams, Ką veikti su vaikais, Kur švęsti, Kur švęsti vaikų gimtadienį, Kur švęsti vaikų gimtadienį Kaune, Kur švęsti vaikų gimtadienį Vilniuje, Pramogos gimtadieniams, pramogos vaikams, reklama, vaikų gimtadieniai