ZOOPARK Kaunas - Kelionės su vaikais
ZOOPARK Kaunas
ZOOPARK Kaunas

ZOOPARK Kaunas

Zoopark Kaunas – pirmasis Lietuvoje kontaktinis zoologijos sodas, duris atvėręs 2017 metų birželio 22 dieną. Čia lankytojai gali iš arčiau susipažinti su gyvūnais turėdami tiesioginį kontaktą – juos galima glostyti, maitinti, bendrauti ir stebėti.

ZOOPARK Kaunas – tai geriausias laisvalaikis su vaikais Kaune:

  • Čia gyvena 17 rūšių ir daugiau nei 100 gyvūnų, atvykę galite juos pažinti iš arčiau, paglostyti ar pamaitinti.
  • Unikalus edukacinis projektas, ugdantis vaikų kantrybę, švelnumą, rūpestingumą, atsakingumą, pažinimą.
  • Galimybė iš arti susipažinti su gyvūnų pasauliu, rūpinantis ir stebint augintinių gyvenimą.
  • Bendravimas su gyvūnais turi terapinių savybių.
  • Gyvūnais kasdien rūpinasi profesionalūs gyvūnų prižiūrėtojai ir veterinarai.
  • Gyvūnai šeriami pagal nustatytus racionus, kokybišku ir subalansuotu pašaru.

Edukacinės programos mokykloms, darželiams ir stovykloms

Ar norite sužinoti kaip atrodo skraidantys egipto šunys, ką veikia surikatos, kiek spalvų ant saves nešioja spalvingiausi pasaulyje paukščiai? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų jūs galite sužinoti Megos prekybos centre esančiame kontaktiniame Zooparke.

Ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo mokytojus ir mokinius kviečiame dalyvauti Zooparko erdvėse vykstančiose edukacijose. Jų metu vaikai išgirs daug įdomios ir naudingos  informacijos apie čia gyvenančius gyvūnus (vėžlius, surikatas, vienintelį Lietuvoje gyvenantį tukaną…). Taip pat turės galimybę su gyvūnais susipažinti iš arčiau – paglostyti ir net pamaitinti jiems skirtu maisteliu. Edukacinės erdvės ir veikla puikiai pritaikytos specialiųjų poreikių turintiems dalyviams. Džiaugsmas, teigiamos emocijos ir žinios vienoje vietoje jums garantuotos!

Zoopark taip pat siūlo išskirtinę galimybę gimtadienį paminėti gyvūnų apsuptyje

Artėja vaikų gimtadienis, bet dar nesugalvojote kaip jį atšvęsti? Zoopark siūlo išskirtinę galimybę šią nuostabią dieną paminėti gyvūnų apsuptyje!

Jūsų laukia vienos valandos edukacija kurios metu keliausite aplink Zooparką, o mintimis bei savo vaizduotės pagalba apskriesite visą pasaulį. Edukacijos metu ne tik klausysite ir stebėsite gyvūnus iš pačių įvairiausių pasaulio vietovių, bet galėsite juos paglostyti ir susipažinsite su jais iš labai arti. Gimtadienio šventę pratęsti galėsite vien tik Jūsų kompanijai skirtoje gimtadienio erdvėje.

ZOOPARK Kaunas