Pramogama laisvalaikio centras - Kelionės su vaikais
Pramogama laisvalaikio centras
Geriausios vietos vaikų gimtadieniams

Pramogama laisvalaikio centras

„Pramogama“ laisvalaikio centras – šauniausia vieta Vilniuje švęsti gimtadienius!

Kviečiame švęsti Jums svarbias šventes: smagius vaikiškus gimtadienius vaikų žaidimų kambaryje, paauglių ir suaugusių pramogines šventes Lankinio arenoje ar iškilmingas šventes pokylių salėje. Pramogama – šauniausiems gimtadieniams.

„Pramogama“ laisvalaikio centras –  čia Jūs rasite:

Vaikų žaidimų kambarys „Linksmuolis“ (1-7 metų vaikams)

Čia tiek maži, tiek dideli jausis itin patogiai, nes daugiau nei 100 kv. m erdvėje ras smagiausius užsiėmimus, įvairius žaidimus ir atrakcijas kiekvienai amžiaus grupei:

 • didesni (iki 10 metų) vaikai kviečiami įveikti kliūčių ruožą, išbandyti nuotaikingus batutus, panirti į burbulų baseiną čiuožiant dviguba čiuožykla ir net patirti Tarzano skrydžio adrenaliną leidžiantis „Tarzano” nusileidimu;
 • mažieji galės susipažinti su lavinamaisiais žaislais, mėgautis sūpynėmis ir karusele;
 • tėveliai galės atsipūsti šalia įrengtoje poilsio zonoje.

Žaidimų kambaryje taip pat galite užsisakyti edukacinius užsiėmimus:

Apie žaidimo kambario, gimtadienių, šventinių maisto rinkinių, meniu ir picų meniu, kitas paslaugas ir jų kainas skaitykite Pramogama internetinėje svetainėje.

Pramoga su Nerf ginklais NerfZona (5-12 metų vaikams)

NERF žaidimas yra smagus, aktyvus ir svarbiausia visiškai saugus! Tai saugesnė alternatyva kariniams žaidimams (kaip dažasvydis) ir visiškai pritaikytas net ir mažiausiems kovotojams.

Virš NERF zonos įrengtas patogus balkonas iš kur galėsite matyti visą mūšio lauką!

Prieš ir po gimtadienio pramogos vaikams šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius bendroms vaišėms, sveikinimams, pokalbiams ir įspūdžių aptarimui!

Pramogama laisvalaikio centro kavinėje galėsite užsisakyti viską, ko gali prireikti Jūsų smagiai šventei – nuo valgių, gėrimų ir užkandžių iki tortų ar kitų saldumynų.

NERF zonos kainos.

Aktyvi pramoga „Lankinis“

 • Vaikams (vaikams nuo 9 metų ir ne tik vaikams). Norite, kad vaikų gimtadienis būtų neįprastas ir su daug adrenalino? Tuomet nepraleiskite puikios progos išbandyti LANKINIO pramogą ir suorganizuoti nepamirštamą mūšį! Žaidime gali dalyvauti ir puikiai jaustis visi skirtingo amžiaus šventės dalyviai, net ir tėvai su vaikais.

Šalia LANKINIO arenos Vilniuje įsikūrusi picerija-kavinė Pramogama. Prieš ir po pramogos šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius sveikinimams, pokalbiams ir įspūdžių aptarimui, bei pratęsti savo šventę su skaniais užkandžiais jaukioje aplinkoje!

 • LANKINIS (suaugusiems). Ši pramoga tai puiki idėja ir suaugusiųjų nutrūktgalviškoms šventėms: renginiai įmonėms; gimtadieniams; Bernvakariui; Mergvakariui.

LANKINIS gali būti žaidžiamas:

 • Pramogamos arenose Vilniuje Architektų 152. (prie Arklio).
 • Sabonio Krepšinio centre, Kaune.
 • Galima susitarti žaisti tiesiog jums patogioje vietoje, gamtoje!

Apie šio žaidimo stilius skaitykite plačiau.

Pramogama laisvalaikio centras – papildoma informacija

 • Galima užsisakyti pilną šventės organizavimą – pramogomis, animatoriumi, dekoracijomis, vaišėmis ir tortu pasirūpins „Pramogama“ laisvalaikio centro komanda;
 • Patogi vieta prie TV bokšto, Lazdynuose;
 • Yra daug nemokamų parkavimo vietų.

„Pramogama“ laisvalaikio centro darbo laikas: I – VII 10 – 22 val.

 

Daugiau idėjų, Ką veikti su vaikais Vilniuje.

Pramogama laisvalaikio centras