Pramogama – šauniausiems gimtadieniams - Kelionės su vaikais
Pramogama – šauniausiems gimtadieniams
Geriausios vietos vaikų gimtadieniams
2023-08-10

Pramogama – šauniausiems gimtadieniams

Artėja vaiko gimtadienis ir jau pritrūko idėjų kaip surengti smagią šventę? O gal netrukus rengiate krikštynas ar vestuvių metines? Skubame į pagalbą! Pristatome šauniausią vietą Vilniuje, kurioje kiekviena šventė taps tikru įvykiu! Be to, visai nesvarbu ar lyja, ar šalta – Pramogama tinkama absoliučiai visada ir visiems, mažų ir didelių šventėms.

Pramogama – šauniausiems gimtadieniams – tai iš tiesų viena universaliausių erdvių vilniečiams, kurioje galima surengti bene kiekvieną šventę – smagius vaikiškus gimtadienius vaikų žaidimų kambaryje, paauglių ir suaugusių pramogines šventes Lankinio arenoje, ar iškilmingas šventes, vestuves bei jubiliejus Pramogamos pokylių salėje.

Pramogama – ką čia rasite?

 • Linksmuolis – vaikų žaidimų kambarys gimtadieniams nuo 1 iki 7 metų;
 • NerfZona – pramoga su Nerf ginklais vaikų gimtadieniams nuo 5 iki 12 metų;
 • Lankinis – aktyvi pramoga gimtadieniams nuo 10 metų vaikams, paaugliams, suaugusiems, įmonių šventėms;
 • Banketai – čia veikianti erdvė puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir įmonės vakarėliams, talpina net iki 250 žmonių;
 • Kavinė-picerija – pagal užsakymus gamina šviežius užkandžius, gali sutalpinti iki 30 žmonių;
 • Helio balionų paruošimas šventėms;
 • Skaitmeninis įrankis, padėsiantis kurti kvietimus šventės svečiams;
 • Papildomų paslaugų organizavimas: fotografai, animatoriai ir kitos.

O šauniausia yra tai, jog Pramogama yra įsikūrusi Lazdynų mikrorajone, tad norėdami atvykti į šventę nei jums, nei jūsų svečiams neteks stovėti kamščiuose ar važiuoti per visą miestą. Lazdynus lengvai pasieksite Tūkstantmečio keliu ir Vakariniu aplinkkeliu arba tiesiog Laisvės prospektu. Atvažiavę be vargo pasistatysite nemokamai automobilį.

Kadangi Pramogama yra šauniausia vieta vaikų gimtadieniams, tai apie juos daugiausiai ir papasakosime.

Pramogama – šauniausiems gimtadieniams

LINKSMUOLIS (1-7 metų vaikams)

Įženkite į nuostabų vaikų kambarį „Linksmuolis“, kur išsvajotas vaikų gimtadienis gali tapti realybe!

Čia tiek maži, tiek dideli jausis itin patogiai, nes daugiau nei 100 kv. m erdvėje ras smagiausius užsiėmimus, įvairius žaidimus ir atrakcijas kiekvienai amžiaus grupei:

 • didesni (iki 10 metų) vaikai yra kviečiami įveikti kliūčių ruožą, išbandyti nuotaikingus batutus, panirti į burbulų baseiną čiuožiant dviguba čiuožykla ir net patirti Tarzano skrydžio adrenaliną leidžiantis „Tarzano” nusileidimu;
 • mažieji lankytojai taip pat nenuobodžiaus! Juos galės susipažinti su lavinamaisiais žaislais, mėgautis sūpynėmis ir karusele. Siūlomos pramogos padės lavinti mažųjų motoriką bei socialinius įgūdžius.

Šalia vaikų žaidimų erdvės įrengta poilsio zona, kur galėsite pailsėti kol mažieji smagiai pramogaus jūsų akiratyje! Žaidimų kambarys Vilniuje „Linksmuolis“ žaidimų ir atrakcijų įvairove užtikrins, kad visi vaikai puikiai praleistų laiką.

Galima užsisakyti ir edukacinius užsiėmimus:

1. Picų gaminimo pamoka

Vaikų gimtadienis gali būti išskirtinis! Visi mažieji kulinarai kviečiami į picos gaminimo vakarėlį, kuriame vaikai išmoks pagrindinių virtuvės įgūdžių, o nuotaikingas virtuvės šefas įrodys, kad picos gaminimo procesas gali tapti tikra švente!

Gimtadienio dalyviai, paragavę tikrų itališkų picų, galės toliau smagiai leisti laiką žaidimų kambaryje.

Programos trukmė – 40 min.

Rekomenduojama vaikams nuo 4 iki 9 metų.

2. Teminiai gimtadieniai

Teminiai gimtadieniai yra puiki idėja, norint suteikti šventei išskirtinumo! Tema gali būti susijusi su vaiko pomėgiais ar mėgstamais veikėjais.

Organizatoriai padės išpildyti net pačią nutrūktgalviškiausią gimtadienio idėją su savo dekoracijomis ir šventės animatoriais!

3. Linksmi personažai/animatoriai

Profesionalus animatorius užtikrins linksmybes, įtrauks svečius į įvairias veiklas, kurios praturtins gimtadienio atmosferą.

Elza, Patruliai, Žaibas Makvynas ir kiti smagūs personažai gali nuspalvinti šventę ir užimti vaikučius visos šventės metu.

Jūsų vaikučių laukia:

 • įvairūs žaidimai ir konkursai;
 • smagios estafetės ir užduotys;
 • muilo burbulai;
 • piešimas ir veidukų spalvinimas;
 • šokiai ir dainelės.

Personažo programa trunka 1-2 val.

Personažus galite prakalbinti lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir net lenkų kalbomis!

Galite būti ramūs, kad šventė pavyks – jei tik pageidausite, Pramogama pasirūpins viskuo: nuo stalo dekoravimo, tortų, balionų iki animatorių, užimsiančių vaikučius!

Pramogama – šauniausiems gimtadieniams

Pramogama – šauniausiems gimtadieniams

NERFZONA (5-12 metų)

Čia vaikų gimtadienis persikelia į mūšio lauką!

Tik įžengus į NERF areną prasideda nepamirštamas nuotykis kupinas adrenalino bei azarto. NERF žaidimas yra smagus, aktyvus ir svarbiausia visiškai saugus! Tai saugesnė alternatyva kariniams žaidimams (kaip dažasvydis) ir visiškai pritaikytas net ir mažiausiems kovotojams.

Virš NERF zonos įrengtas patogus balkonas iš kur galėsite matyti visą mūšio lauką! Prieš ir po gimtadienio pramogos vaikams šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius bendroms vaišėms, sveikinimams, pokalbiams ir įspūdžių aptarimui!

Nerfzona yra įsikūrusi „Pramogama“ laisvalaikio centre, kuriame veikia kavinė. Čia galėsite užsisakyti viską, ko gali prireikti Jūsų smagiai šventei – nuo valgių, gėrimų ir užkandžių iki tortų ar kitų saldumynų.

Jei tik pageidausite, Pramogamos organizatoriai pasirūpins viskuo: nuo stalo dekoravimo, balionų iki animatorių, užimsiančių vaikus!

LANKINIS (9 -18 metų)

Norite, kad šis vaikų gimtadienis būtų neįprastas ir su daug adrenalino? Tuomet nepraleiskite puikios progos išbandyti LANKINIO pramogą ir suorganizuoti nepamirštamą mūšį!

Pasitelkę profesionalius organizatorius, Pramogamos komanda garantuoja nepakartojamą gimtadienio nuotykį ir prižada, kad nei vienas gimtadienio dalyvis nenuobodžiaus.

Žaidime gali dalyvauti ir puikiai jaustis visi skirtingo amžiaus šventės dalyviai, net ir tėvai su vaikais. Organizatoriai patars kaip taisyklių pagalba išlyginti suaugusiųjų ir vaikų galimybes, o jums teliks kovoti už savo komandą!

Šalia LANKINIO arenos Vilniuje įsikūrusi picerija-kavinė Pramogama. Prieš ir po pramogos šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius sveikinimams, pokalbiams ir įspūdžių aptarimui, bei pratęsti savo šventę su skaniais užkandžiais jaukioje aplinkoje!

LANKINIS (suaugusiems)

Ši pramoga tai puiki idėja ir suaugusiųjų nutrūktgalviškoms šventėms:

 • Renginiai įmonėms. Suburkite savo kolektyvą nepamirštamm lankų mūšiui! LANKINIS įmonėms yra nuotaikinga, fizinio aktyvumo reikalaujanti pramoga, kuri suvienija kolegas neformalioje aplinkoje ir skatina komandinį bendradarbiavimą. Pramogos įmonės darbuotojams visuomet yra gera motyvacija!
 • Gimtadieniui. Pakvieskite šventės kaltininką į mūšio lauką ir sukurkite jam nepamirštamą gimtadienio šventę draugų rate!
 • Bernvakariui. Šventės kaltininkas dievina aktyvias pramogas? Tuomet LANKINIS puikus pasirinkimas organizuojant bernvakarį! Tai aktyvus ir kupinas nuotykių žaidimas, kuris suteiks vyrams galimybę išreikšti savo konkurencinę dvasią! Pasirinkite scenarijų, kuris buvo sukurtas specialiai bernvakariui!
 • Mergvakariui. Būsima nuotaka nėra iš tų merginų kurioms patinka rožinės plunksnos? Meskite jai iššūkį ir pakvieskite į LANKINIO mūšio lauką! Tai puiki mergvakario idėja, kur adrenalinas ir kova su lankais nustebins net visko mačiusią merginą!

LANKINIS gali būti žaidžiamas Pramogamos arenose Vilniuje Architektų 152. (prie Arklio) arba Kaune, Sabonio Krepšinio centre.

O galima susitarti ir dėl absoliučiai fantastiško pasiūlymo – žaisti tiesiog jums patogioje vietoje, gamtoje!

Pramogama – tinkamiausia šauniausiems gimtadieniams, nes:

 1. Skirtingos pramogų programos skirtingo amžiaus vaikams.
 2. Galima užsisakyti pilną šventės organizavimą – pramogomis, animatoriumi, dekoracijomis, vaišėmis ir tortu pasirūpins Pramogamos komanda.
 3. Pramogamoje įrengta jauki kavinė, talpinanti 30 svečių, o šalia banketinė salė, talpinanti net ir 200 svečių!
 4. Jei švenčiate didesniame šeimos ir draugų būryje nereikės rūpintis dėl veiklos vaikams – šalia yra atskiras, pilnai įrengtas žaidimų kambarys.
 5. Patogi vieta prie TV bokšto, Lazdynuose.
 6. Yra daug nemokamų parkavimo vietų.
Pramogama – šauniausiems gimtadieniams

Pramogama – šauniausiems gimtadieniams

Mūsų patarimai ir rekomendacijos, kur švęsti vaikų gimtadienius gamtoje.

Daugiau idėjų, Ką veikti su vaikais Vilniuje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
animatoriai, edukaciniai užsiėmimai, Fotografai, helio balionai, Ką veikti su vaikais Vilniuje, Kavinė, Kur pramogauti su šeima, Kur pramogauti su vaikais, Kur švęsti gimtadienius su vaikais, Kur švęsti gimtadienius Vilniuje, Lankinis, NerfZona, Pramogama, Pramogama laisvalaikio centras, Pramogos su šeima, pramogos su vaikais, reklama, žaidimų erdvė, Žaidimų kambarys Linksmuolis