Atostogos Lietuvos pajūryje su vyresniais vaikais -
Atostogos Lietuvos pajūryje su vyresniais vaikais
Atostogos Lietuvos pajūryje su vyresniais vaikais
2023-06-15

Atostogos Lietuvos pajūryje su vyresniais vaikais

Artėja vasaros atostogos ir vis dažniau pagalvojame apie poilsį pajūryje. Net jei ir negalime būti tikri dėl orų, bet visgi Lietuvos pajūryje rinktis yra iš ko – daugybė renginių, pramogų vietų, netgi vasaros stovyklų  atostogaujantiems pajūryje.

Atostogos su mažesniais vaikais dažniausiai yra įprastos pajūryje, tačiau atostogos Lietuvos pajūryje su vyresniais vaikais neretam jau kelia daug klausimų, o ką veikti, kur pramogauti, kur ilsėtis, ką aplankyti.

Atrinkome Jums ir sudarėme atostogų pajūryje su vyresniais vaikais rekomendacijų gidą – kur gyventi, kur pramogauti, ką pamatyti ir netgi kur leisti laiką be tėvelių.

Atostogos Palangoje ir šalia Palangos su vyresniais vaikais

Geriausia vieta poilsiui ir sveikatinimo programos su vyresniais vaikais – sanatorija Gradiali

Sanatorija Gradiali įsikūrusi gamtos prieglobstyje, pušynų apsuptyje, visai šalia Baltijos jūros. Čia Jūsų laukia jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras, virš 100 sveikatinimo ir grožio procedūrų, profesionalus ir kompetentingas personalas, restoranas su aukščiausia terasa visoje Palangoje ir dar daugiau!

O didžiausia šių metų naujiena – specialios sveikatinimo programos vyresniems vaikams.

Vėjų aitvarai – sveikatinimo programa, skirta 7-15 metų vaikams

Vaikai – judrūs, energingi, kaip ir suaugusieji, turintys daug veiklų ir nesustojantys. Pasirinkę šią programą vaikai stiprins koordinacijos, balanso ir vikrumo įgūdžius, žaismingos grupinės ar individualios kineziterapijos mankštos metu, raumenukus atpalaiduos veiksmingu gydomuoju masažu, kvėpavimo takus sustiprins inhaliacijos procedūra su mineraliniu vandeniu, pasilepins nuostabaus bruknių aromato perline vonia ir atsipalaiduos druskų kambaryje.

Profesionalių sanatorijos gydytojų sukurta ir puikiai vaikų aktyvumą su sveikatingumu suderinanti dienotvarkė bei išskirtinai vaikams pritaikytos procedūros padės sustiprinti kvėpavimo takų sistemą, sustiprinti raumenis, atsipalaiduoti ir pasimėgauti unikaliomis vandens procedūromis.

Sveikatingumo vaikams programa Vėjų aitvarai – lengvas, malonus, žaismingas ir efektyvus poilsis vaikams.

Mažasis perlas – SPA ir sveikatinimo programa, skirta 14-15 metų jaunuoliams

Paaugliai – mūsų mažieji vaikai, žengiantys į suaugusiųjų pasaulį, svajojantys, siekiantys ir turintys savo nuomonę. Norėdami atsipalaiduoti, pasilepinti, sustiprėti ir jaustis atsakingiems už savo kūno ir minčių darną, jaunieji suaugusieji siekia daugiau nei poilsis.

Profesionalių sanatorijos specialistų sukurta ir puikiai paauglių unikaliam augimo periodui su sveikatingumu suderinta dienotvarkė bei išskirtinai paaugliams pritaikytos procedūros padės sustiprinti jauno žmogaus kūną, kvėpavimo takų sistemą ir pagerins bręstančios odos būklę.

Sveikatingumo vaikams programa Mažasis perlas – lengvas, malonus, lepinantis SPA ir sveikatingumo poilsis jaunuoliams.

Viešbutis “Melt in Palanga” ir Palangos Vasaros parkas

Viešbutis “Melt in Palanga” yra idealioje vietoje, pačioje kurorto širdyje, Basanavičiaus gatvėje, vos keli žingsniai nuo Palangos tilto. Viskas pasiekiama ranka – o su vaikais labai patogu. Pats viešbutis – labai modernus, stilingas, o svarbiausia – švarus ir tvarkingas.

Kas aktualu atostogaujant su vyresniais vaikais – apsistoję čia galėsite nemokamai lankytis “Palangos vasaros parke”. Laikas parke viešbučio svečiams neribojamas.

Šiame komplekse veikia didžiulis batutų parkas, su krepšinio lankais ir batutais, kurie gali iškelti žmogų net į 6 metrų aukštį. Ekstremalesnius nuotykius mėgstantiems – įkurtas lynų takas medžiuose, kuris yra ko gero arčiausiai jūros visoje Lietuvoje. Parke taip pat galite pasisupti karuselėje ar palenktyniauti itališkų automobilų trasoje.

Daugiau apie viešbutį „Melt in Palanga” ir pramogas šalia Palangos vasaros parke Geriausios pramogos su vaikais Palangoje ir Nakvynė ir pramogos su vaikais Palangoje.

Iliuzijų namas Eureka

liuzijų namas Eureka – čia ne tik galėsite suabejoti savo kūno pojūčiais, bet ir įsiamžinti smagiose situacijose nuotraukomis, kuriomis galėsite pasidalinti su savo artimaisiais socialiniuose tinkluose.

Unikalūs ir interaktyvūs eksponatai, visame pasaulyje populiarios iliuzijos, įvairios pramogos – tai vieta, kurioje tikrai yra ką pamatyti. Čia galėsite pramogauti, dalyvauti, tapti ekspozicijos dalimi, viską įamžinti nuotraukose ir pasidalinti tuo su draugais. Išvysite visatos kambarį, viesulo tunelį ir trimačius paveikslus!

Smagiausia yra tai, jog Iliuzijų namas EUREKA dirba visus metus, bet kokiu oru – o tai ypač svarbu lietuviško klimato gyventojams. O dar smagiau, kad Eureka šiais metais metais kviečia ir į dienos stovyklą, kuri užtikrins 7-13 metų vaikams turiningą ir smagiai praleistą dieną, o tėveliams ramų poilsį dviese.

BOOM park ir Miškas park – smagiausios pramogos pajūryje vyresniems vaikams

Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Parkas, tai išskirtinai šaunios nuotykių teritorijos, kuriose galima kokybiškai ir įdomiai praleisti dieną bei čia pat skaniai pavalgyti ir pailsėti.

Nors dažnai važiuodami į pajūrį koncentruojamės tik į prie pat jūros esančias pramogas, visgi dėl šių vietų verta vienai dienai ar bent pusdieniui pavažiuoti kelis kilometrus – nepasigailėsite! Tuo labiau, jei keliaujate su paaugliais – šie parkai padovanos jiems taip norimo adrenalino ir per šaunius nuotykius pašalins bet kokius streso požymius!

BOOM Parke:

 • 3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona
 • 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė
 • 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma
 • skrydis 230 m. ZIP line lynu
 • 15 m. aukščio padangų čiuožykla
 • elektrinių mašinėlių miestelis
 • drifto mašinėlių trasa
 • pneumatinių ginklų tiras
 • oro patrankų šaudykla
 • ekskavatoriukai
 • vandens dviračiai.

Miškas Parke rasite net 8 trasas, kurios patiks kone visų amžiaus grupių pramogautojams – žemiausias takas pakilęs vos 1 m. nuo žemės, tuo tarpu aukščiausia ir ekstremaliausia trasa iškilusi net 15 m. Čia taip pat galėsite pajusti ką reiškia laisvasis kritimas iš 20 m., siausti ant batutų, grožėtis zoo parko augintiniais.

O atostogaujantiems pajūryje smagiausios stovyklos BOOM CAMP’23, kur vaikai galės džiaugtis visais BOOM Park ir parko Miškas privalumais!

Skaitykite plačiau: Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Park.

HBH Palanga pramogų kompleksas

HBH PALANGA pramogų kompleksas Pajūryje, Žibininkų kaime įsikūręs kompleksas, kuriame sukurtos puikios sąlygos trumpam atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, smagiai ir aktyviai leisti laiką su vaikais.

Atvykę su šeima ar draugais čia rasite:

 • Žvėrinčių – kur vaikus pasitiks keisčiausiais kuodais pasipuošusios vištos, antys, žąsys, skeltalūpiai triušiai, lamos, asilai, ožkos, avys bei dar visokių augintinių, su kuriais galėsite iš arčiau susipažinti, kartu pasivaikščioti, nusifotografuoti ar net juos pamaitinti.
 • HBH “Pelkių taką” – eidami miško takeliu galėsite mėgautis gamta, pasiklausyti paukštelių balsų ar net prisirinkti uogų ir grybų!
 • Skulptūrų parką – vaikščiodami „Sveikatos ir šposų taku“, galėsite mėgautis tarp medžių pasislėpusiomis skulptūromis.
 • Senų automobilių ir motociklų ekspoziciją.
 • Nuotykių parką ,,Lūšies takas“.
 • Daugybę kitų aktyvių pramogų tokių kaip jodinėjimą poniais, šaudymą iš lanko.
 • Restoraną ir vasaros barus su tradiciniu maistu ir ne tik, kur meniu pritaikytas kiekvieno skoniui – sau mėgstamą patiekalą atras visi lankytojai nuo mažo iki didelio.
 • Viešbutį – svečių laukia jaukus kaimiško stiliaus viešbutis su dviviečiais, triviečiais bei keturviečiais kambariais.

Palangos Gintaro muziejus ir Birutės parkas

Grafo Felikso Tiškevičiaus dvare Lietuvos dailės muziejui priklausantis Gintaro muziejus įkurtas 1963 m. rugpjūčio 3 d. Pačiame Birutės parko centre esančiuose didinguose rūmuose įrengtas muziejus – vienas lankomiausių šalyje.

Vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją turinčiame muziejuje iš viso yra virš 30 tūkst. eksponatų.

Poilsis su vaikais Palangoje

Palangos Birutės parkas 3 Nuotraukos autorius Palangos m. savivaldybė

Palangos koncertų salė

Visus metus Palangos miesto centre veikiantis naujas kultūros objektas su daugiafunkcine koncertų sale, tinkama įvairiems koncertams, festivaliams, televiziniams projektams, teatro pasirodymams, konferencijoms bei kitiems renginiams organizuoti.

Renginių kalendorius – tikrai su vyresniais vaikais galite apsilankyti ne viename renginyje.

Palangos koncertų salė

Palangos koncertų salė

Atostogos Klaipėdoje ir šalia Klaipėdos su vyresniais vaikais

Klaipėdos baseinas

Jei norisi mėgautis vasaros malonumais bet kuriuo metų laiku, „Klaipėdos baseinas“ – puikus pasirinkimas. Leiskite sau ir savo šeimai atsipūsti nuo kasdienybės ir pasimėgauti poilsiu baseino ir pirčių erdvėje. Kviečiame maudytis, plūduriuoti baseinuose, pliuškentis sūkurinėse voniose, kaitintis pirtyse, savaitgaliais įveikti iššūkių taką… Klaipėdos baseine vasara kiekvieną dieną!

O 5-11 metų vaikams Klaipėdos baseine vyksta ir dienos stovykla„Jūrų liūtas”! Daugiau apie stovyklas skaitykite Stovyklos vaikams norintiems išmokti plaukti.

Radailių dvaro kompleksas, Dino parkas ir Babilonai sodai

Iš savo patirties tikrai galime rekomenduoti puikią idėją šeimos atostogoms ar savaitgalio išvykai, kuri suteiks ne tik gausybę džiaugsmo vaikams, bet ir atokvėpio akimirką tėvams!

Radailių komplekse po įspūdžių kupinos dienos DINO parke galėsite apsistoti šalia parko esančiuose jaukiuose „Radailių dvaro“ apartamentuose bei atsipalaiduoti Radailių SPA! Šis pasiūlymas puikus ir tuo, kad tinkamas bet kokiu oru, net sezono pradžioje ar pabaigoje – daugeliu pramogų galėsite naudotis visą dieną, o vėliau vakare pasišildyti jacuzzi burbuliukuose.

Daug pramogų, čia pat vietoje esantis restoranas, SPA su baseinais, jauki nakvynė, o jei dar poilsį suderinti ir su vaikų stovykla – Dino stovykla ir TOP pramogos su vaikais pajūryje.

Taip pat nepraleiskite kelionės su vaikais po pasaulį galimybės – kiek toliau nuo Radailių, prie kelio Klaipėda-Palanga rasite pirmąjį ir vienintelį Lietuvoje miniatiūrų ir botanikos parką Babilono sodai!

Jūrų muziejus ir Sudūvio laivas

Lietuvos jūrų muziejus – tobula vieta visos šeimos laisvalaikiui ir pažinimui. Delfinariumas ir Saulės įlanka visada nuteikia atostogų nuotaikai, nes čia išdykauja, šypsosi ir žaidžia delfinai ir išradingieji kaliforniniai jūrų liūtai. O kur dar nemokamos ekspozicijos – milžininški laivai po atviru dangumi, Etnografinė pajūrio žvejo sodyba su žvejiškais žaidimais ir ožkomis.

Pirma naujiena! Edukacinė poilsio erdvė šeimoms – Lietuvos jūrų muziejuje prie Etnografinės pajūrio žvejo sodybos atidaryta nauja nemokama edukacinė žaidimų erdvė. Ši lauko edukacinė erdvė – tarsi prieplauka, kurioje yra ir marių krantas, ir sustojęs laivas, linguojantys jo stiebai.

Antra naujiena! Sudūvio laivas eksponuojamas Dangės upėje Klaipėdoje. Vyksta įvairios edukacijos, renginiai.

 

Klaipėdos pilies muziejus

Modernių sprendimų mėgėjams – įspūdinga jų gausa: interaktyvūs terminalai, projektoriai, didžiausia projekcija muziejaus patalpose, įgarsintos zonos, įvairios hologramos, LED ekranai.

Laikrodžių muziejus

Kviečiame apsilankyti Laiko pasaulyje – pamatyti, susipažinti, patirti, pajusti laiko ritmą ir jį skaičiuojančią laikrodžių įvairovę. Šalia muziejaus pastato išlikusioje XIX a. parko dalyje įrengtas uždaras kiemelis su veikiančiais saulės laikrodžiais.

Švyturio arena

Per metus „Švyturio arenoje” įvyksta vidutiniškai 100 sporto, kultūrinių ir pramoginių renginių. Tai gali būti Jūsų atostogų viena iš įdomesnių pramogų – apsilankykite sporto renginyje ar kultūriniame renginyje. 

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Babilono sodai, Batutai pajūryje, Batutai Palangoje, Boom parkas, Dino parkas, Eureka, Gradiali, HBH Palanga, Iliuzijų namas Eureka, Klaipėdos baseinas, Melt in Viešbutis, Miškas park, Muziejus Klaipėdoje, Muziejus Palangoje, Palangos koncertų salė, palangos vasaros parkas, Radailiai, reklama, sveikatinimo programos vaikams, Švyturio arena