Sanatorija Gradiali Palangoje - Kelionės su vaikais
Sanatorija Gradiali Palangoje
Sanatorija Gradiali Palangoje

Sanatorija Gradiali Palangoje

Sanatorija Gradiali Palangoje įsikūrusi unikalios gamtos apsuptyje, kur 500 metrų pušynų ruožą keičia balto smėlio kopos ir Baltijos jūra. Todėl tyliai siūbuojančių pušų ir tyro oro įspūdis ilgam išlieka Gradiali svečių prisiminimuose.

Stengiamės, kad svečių viešnagė Palangoje būtų kuo patogesnė ir kupina malonių įspūdžių. Teikiame profesionalias apgyvendinimo, SPA, laisvalaikio, maitinimo, sveikatinimo, medicininės reabilitacijos bei verslo renginių organizavimo paslaugas.

Laukiame šeimų su vaikais, porų, draugų kompanijų. Vaikams turime  įrengtas erdves žaidimams: tiek vaikų žaidimų kambarį, tiek lauko žaidimo aikštelę, vasaros metu atidaromas batutas, vaikučiai gali ilsėtis hamakuose pušyno apsuptyje. Baseinų vandeniui naudojame vandenį iš mineralinio vandens gręžinio, vandens temperatūra 34 laipsniai, todėl tiks net kūdikiams ir mažiems vaikams. Vasaros metu vaikai ir suaugusieji gali mėgautis basakojų tako teikiamais pojūčiais, pasivažinėti išsinuomotais dviračiais ar paspirtukais.

Sanatorija Gradiali Palangoje – vaikų sveikatingumo programos

Vėjų aitvarai

Vėjų aitvarai – sveikatinimo programa, skirta 7-15 metų vaikams.

Vaikai – judrūs, energingi, kaip ir suaugusieji, turintys daug veiklų ir nesustojantys. Pasirinkę šią programą vaikai stiprins koordinacijos, balanso ir vikrumo įgūdžius, žaismingos grupinės ar individualios kineziterapijos mankštos metu, raumenukus atpalaiduos veiksmingu gydomuoju masažu, kvėpavimo takus sustiprins inhaliacijos procedūra su mineraliniu vandeniu, pasilepins nuostabaus bruknių aromato perline vonia ir atsipalaiduos druskų kambaryje.

Profesionalių sanatorijos gydytojų sukurta ir puikiai vaikų aktyvumą su sveikatingumu suderinanti dienotvarkė bei išskirtinai vaikams pritaikytos procedūros padės sustiprinti kvėpavimo takų sistemą, sustiprinti raumenis, atsipalaiduoti ir pasimėgauti unikaliomis vandens procedūromis.

Sveikatingumo vaikams programa Vėjų aitvarai – lengvas, malonus, žaismingas ir efektyvus poilsis vaikams. Sąlygas ir kainas rasite Gradiali internetiniame puslapyje.

Mažasis perlas

Mažasis perlas – SPA ir sveikatinimo programa, skirta 14-15 metų jaunuoliams.

Paaugliai – mūsų mažieji vaikai, žengiantys į suaugusiųjų pasaulį, svajojantys, siekiantys ir turintys savo nuomonę. Norėdami atsipalaiduoti, pasilepinti, sustiprėti ir jaustis atsakingiems už savo kūno ir minčių darną, jaunieji suaugusieji siekia daugiau nei poilsis.

Profesionalių sanatorijos specialistų sukurta ir puikiai paauglių unikaliam augimo periodui su sveikatingumu suderinta dienotvarkė bei išskirtinai paaugliams pritaikytos procedūros padės sustiprinti jauno žmogaus kūną, kvėpavimo takų sistemą ir pagerins bręstančios odos būklę.

Sveikatingumo vaikams programa Mažasis perlas – lengvas, malonus, lepinantis SPA ir sveikatingumo poilsis jaunuoliams. Sąlygas ir kainas rasite Gradiali internetiniame puslapyje.

„Kelionės su vaikais ®“ Jums siūlo ir daugiau idėjų ką veikti su vaikais Palangoje.

Sanatorija Gradiali Palangoje