Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių-Boom Park ir Miško Park
Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Park
Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Park
2023-06-08

Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Park

Jei ramus poilsis pajūryje atsibodo, turime jums puikią idėją šeimos nuotykiams. Vos 8 km nuo Palangos įsikūręs parkas tikriems nuotykių ieškotojams – „Boom Park“! Netoliese įsikūręs ir nuotykių parkas „Miškas“, kuriame nuotykiai pakyla virš žemės ir susijungia su medžių ošimu. Be to, šiemet čia vaikai gali dalyvauti šauniose stovyklose!

Pramogos pajūryje pasiilgusiems nuotykių – Boom Park ir Miško Parkas, tai išskirtinai šaunios nuotykių teritorijos, kuriose galima kokybiškai ir įdomiai praleisti dieną bei čia pat skaniai pavalgyti ir pailsėti.

Nors dažnai važiuodami į pajūrį koncentruojamės tik į prie pat jūros esančias pramogas, visgi dėl šių vietų verta vienai dienai ar bent pusdieniui pavažiuoti kelis kilometrus – nepasigailėsite! Tuo labiau, jei keliaujate su paaugliais – šie parkai padovanos jiems taip norimo adrenalino ir per šaunius nuotykius pašalins bet kokius streso požymius!

Pramogų parkas ,,BOOM PARK“

Didžiuliai, 3000 m2 vandens batutai patinka tiek vaikams, tiek vyresniems broliams bei seserims. O štai įkopti į penkiaaukščio namo dydžio kalną ir nuo jo nučiuožti „zip line“ susigundo net tėvai.

Taip pat BOOM Parke yra:

 • 3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona
 • 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė
 • 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma
 • skrydis 230 m. ZIP line lynu
 • 15 m. aukščio padangų čiuožykla
 • elektrinių mašinėlių miestelis
 • drifto mašinėlių trasa
 • pneumatinių ginklų tiras
 • oro patrankų šaudykla
 • ekskavatoriukai
 • vandens dviračiai.

Ką galima veikti BOOM Parke?

 • Šokinėti ant pripučiamų vandens batutų;
 • Čiuožti į vandenį nuo pripučiamos čiuožyklos;
 • Nusileisti lynu virš vandens ir virš smėlio;
 • Paplaukioti vandens dviračiais;
 • Pasivažinėti smagiu traukinuku;
 • Žaisti didžiulėje žaidimų aikštelėje;
 • Pasidaryti pikniką, atšvęsti gimtadienį, krikštynas ar kitą šventę pavėsinėje (papildomai mokama už nuomą);
 • Atgauti jėgas ir užkąsti puikiame vietos restorane su pasaulio patiekalais;
 • Maudytis;
 • Tiesiog išsitiesti ant pledo ar gulto ir pailsėti.

Atvykite į BOOM parką!

Smagiausia yra tai, jog ši vieta neturi amžiaus cenzo, nes čia absoliučiai kiekvienas ras sau veiklos!

Bilietus PIGIAU galite įsigyti internetu.

Nuotykių parkas „Miškas“

Šis gamtoje įsikūręs nuotykių parkas yra visai šalia (praktiškai jungiasi) su BOOM parku, o ir leidžia savo lankytojams patirti visai kitokių (nors ne mažiau ekstremalių) pojūčių – vaikus ir suaugusius kviečia į laipiojimą medžiuose įrengtomis trasomis.

Parke rasite net 8 trasas, kurios patiks kone visų amžiaus grupių pramogautojams – žemiausias takas pakilęs vos 1 m. nuo žemės, tuo tarpu aukščiausia ir ekstremaliausia trasa iškilusi net 15 m.

Čia taip pat galėsite:

 • pajusti ką reiškia laisvasis kritimas iš 20 m.,
 • siausti ant batutų,
 • grožėtis zoo parko augintiniais.

Patogu ir tai, jog kaina priklauso nuo to, kokias trasas ir papildomas pramogas pasirinksite – galimybių įvairovė yra didžiulė! Galima rinktis tik ėjimą kažkuria trasa, o galima nusipirkti bilietą visoms trasoms+batutams+traukinukui!

Įsigykite bilietus internetu PIGIAU.

Kadangi „Miškas“ ir „Boom“ parkai yra praktiškai apjungti, tai galima smagiai praleisti visą dieną abiejuose arba išskaidyti skirtingoms dienoms – kiekvienas iš šių abiejų parkų vertas didžiulio dėmesio ir visų pramogų išbandymo.

O gyvenantiems ar atostogaujantiems pajūryje turime ir super naujieną – šią vasarą vyks smagiausios stovyklos BOOM CAMP’23, kur vaikai galės džiaugtis visais BOOM Park ir parko „Miškas“ privalumais!

Vaikų dienos stovykla BOOM CAMP’23

Trukmė: 5 d.d. (pirmadienis – penktadienis)

Darbo laikas: nuo 7.30 val. iki 18.00 val.

Amžius: 7-12 metų aktyvią veiklą mėgstantys vaikai

Kur vyks: „Boom Park“, Kretingos raj.

Stovyklos kaina: 220 Eur.

Tai išskirtinė dienos stovykla, kurioje visos dienos bus kupinos nepaprastų nuotykių! Tik įsivaizduokite, kad ištisas 5 dienas jūsų atžalos galės veikti smagiausius dalykus, kuriais dažniausiai vaikai gali pasidžiaugti vos porą valandų lankydamiesi pramogų parke. Stovyklos metu vaikai turės daugybę galimybių čiuožti, važinėti, ropštis ir šokinėti net 5 dienas iš eilės!

Kadangi tai dienos stovykla, tad tinka ir vaikams, kurie nemėgsta ar bijo nakvoti ne namuose. BOOM CAMP stovyklos metu jaunuoliai drauge su patyrusiais vadovais pramogaus nuo ankstyvo ryto iki vakaro, o naktis leis kartu su tėvais. Tėvai galės mėgautis laiku sau, o vaikai parsiveš nuostabiausių įspūdžių ir užmegs naujų draugysčių! Stovykla puikiai tinka ir gyvenantiems, ir atostogaujantiems, ir darbostogaujantiems pajūryje tėveliams ir šeimoms.

Ką veiks stovyklautojai?

 • Siaus pramogų parke „Boom Park“, kuriame laukia įvairiausios batutų erdvės (3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona, 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė, 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma), čiuožinėjimas padangomis nuo kalno, ZIP line‘as, elektrinės bei drifto mašinėlės, pneumatiniai ginklai ir daug kitų.
 • Adrenalino ieškos nuotykių parke „Miškas“ – įvairaus sudėtingumo, medžiuose įkurtose trasose.
 • Grožėsis „Zoo Parko“ augintiniais, kuriuos stebės ne iš toli, o galės prieiti labai arti, glostyti ir maitinti.
 • Išbandys daug neįprastų veiklų. Mokysis vaidinti, profesionaliai filmuoti bei montuoti nuotykių vaizdo klipus, rengti putų šou, išbandys jėgas orentaciniame žaidime, vandenlenčių parke „313 Cable Park“ stebės Pro Rider pasirodymus ir daug daugiau.

3 priežastys kodėl verta rinktis BOOM CAMP stovyklą:

 1. Daugybė pramogų. Tiek pramogų kiek čia tikriausiai sunku būtų rasti kur nors kitur! Vien batutai ko verti! Galime lažintis, kad jūsų aktyvus vaikas skirs šiai stovyklai 10 iš 10 balų!
 2. Stovyklos vadovai. BOOM CAMP stovyklos vadovai turintys nemažai patirties jauni žmonės, kurie stengiasi sukurti kuo įsimintinesnę stovyklą vaikams! Visi vadovai turi itin akylias akis, greitą reakciją ir šypseną veide, tai padeda spėti visur kartu su vaikais, pamatyti visus vaikus kartu ir kiekvieną atskirai, pralinksminti ir padėti atrasti naujus dalykus!
 3. Įvairovė. BoomCamp – aktyvių pramogų stovykla, kurioje vaikai galės išbandyti labai daug pramogų bei įveikti labai daug iššūkių. Išbandys trąsas medžiuose, Boom parko batutų parką, čiuožimą padangomis nuo aukšto kalno, karštą dieną atsigaivins vandens batutų parke! Tiems, kas mėgsta ne tokias aktyvias pramogas, vadovai pasiūlys išbandyti daug meninių užsiėmimų: piešimą, lankstymą, kūrybinių darbelių darymą ir dar daug kitų ramesnių veiklų. Žinoma, vaikai išsiveš ne tik daug įspūdžių, bet ir neįkainojamas draugystes su kitais vaikais bei vadovais.

Maitinimas tampa čia papildomu pliusu, nes jis itin kokybiškas bei įvairus. BOOM CAMP stovyklos metu maistu jauniesiems nuotykių ieškotojams pasirūpins „Boom Studio“ restoranas, kurio maistas įtiks net išrankiausiam skoniui. Visi patiekalai subalansuoti jaunam organizmui. Skanu, sveika ir kokybiška. Boom Studio garsėja savo įvairių pasaulio virtuvių patiekalais, tad po kiekvienos dienos kupinos įvykių vaikai tikrai atras mėgiamų skonių.

Registruokitės į nuotykių stovyklą BOOM parke, kol dar yra laisvų vietų!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.