Geriausios vaikų vasaros stovyklos - Kelionės su vaikais
Geriausios vaikų vasaros stovyklos
Geriausios vaikų vasaros stovyklos
2023-05-03

Geriausios vaikų vasaros stovyklos

Artėja vasara ir tėveliai ne tik galvoja apie šeimos atostogas ir keliones su vaikais, bet ir kokią naudingą veiklą surasti savo vaikams ir paaugliams vasaros atostogų metu. Vaikų vasaros stovyklomis jau reikia pradėti rūpintis dabar.

Geriausios vaikų vasaros stovyklos tai mūsų paruoštas mini gidas Jums. Dalinamės su Jumis atrinktu sąrašu pačių įvairiausių stovyklų Lietuvoje ir ne tik! Stovyklą išsirinkite pagal vaiko poreikius – galbūt jis svajoja praleisti vasarą kaime, tačiau tokio neturi. O galbūt visada svajojo išmokti važiuoti riedučiais, riedlente? Norėtų nukeliauti į kalnus ir išbandyti save žygiuose? Išmokti šokti, plaukti…

Šis mūsų straipsnis padės sužinoti, kokios yra geriausios vaikų stovyklos šią vasarą! Išsamus ir detaliai paruoštas stovyklų sąrašas padės Jums susipažinti su įdomiausiomis vaikų vasaros stovyklomis. O taip pat padės išsirinkti vieną ar net kelias pagal savo vaikų pomėgius ir poreikius.

Geriausios vaikų vasaros stovyklos 2023

„AKTYVUS STOVYKLAVIMAS“ 2023 metų vasaros stovyklos vaikams

„Aktyvus stovyklavimas“ vieni didžiausių vaikų ir jaunimo stovyklų organizatorių Lietuvoje. „Aktyvus stovyklavimas“ vaikams ir jaunimo siūlo išbandyti įvairias, aktyvias vasaros bei žiemos stovyklas įvairiuose Lietuvos miestuose. Visos „Aktyvaus stovyklavimo“ stovyklos orientuotas tik į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą. Buvimas tokiose stovyklose ugdo pasitikėjimą savimi, padeda įveikti savo baimes, užsispyrimus.

Stovyklų užsiėmimai vyksta pagal pasirinktą sporto šaką, žinoma atsižvelgiant į oro sąlygas. Jei oras visai netinkamas lauko veikloms, vyksta užsiėmimai viduje. Be pasirinktų sporto šakų taip pat rengiamos tinklinio, kvadrato, futbolo, orientacinės varžybos arba vaikai keliauja į žygius. Vakarais vaikai žaidžia „Protų mūšius“, vakaroja prie laužo, žiūri motyvacinius filmus ar filmuotą vaikų ir jaunimo medžiagą, po kurios vyksta aptarimai apie klaidas ar pažangas, kas verčia dar greičiau tobulėti.

Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, jiems talkina vaikų numylėti ir ilgametę patirtį turintys stovyklų vadovai.

2023 metų vasarą vaikams „Aktyvus stovyklavimas” siūlo šias savaitės trukmės bei dienines stovyklas skirtinguose Lietuvos miestuose:

,,Aktyvus stovyklavimas” padės pamilti sportą – išsamus straipsnis apie visas „Aktyvus stovyklavimas” stovyklas.

Stovyklos vyksta: Lazdijų rajone, Klaipėdos rajone, Vilniuje, Zarasuose ir Druskininkuose.

Stovyklos skirtos 8-18 metų vaikams (skirtingos stovyklos turi skirtingas amžiaus ribas).

Stovyklų tipas: dieninės ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti „AKTYVUS STOVYKLAVIMAS” internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Karinė vasaros stovykla vaikams „Alfa būrys”

Tai jau 4-us metus organizuojama vasaros stovykla, kurioje vaikai smagiai ir aktyviai susipažins su kario kasdienybe. Jaunųjų stovyklautojų kiekvieną dieną lauks vis nauja misija su vertybe, per kurias teks eiti iš komforto zonos, mokytis išgyvenimo gudrybių, savarankiškumo, disciplinos bei kaip ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

Šioje stovykloje vaikų laukia gyvenimas kariškose palapinėse, pasivažinėjimas šarvuočiu, mūšis „Fortnite“ ginklais, bėgimas „Alfa Run” kliūčių ruožu ir daug kitų nepamirštamų įspūdžių. Klegesys netils ir vakarais – juos stovyklautojai jaukiai leis prie laužo su dainomis ir šokiais, žiūrės kiną, vyks į naktinį žygį, atsiplaiduos pirtyje ant ratų ir patirs dar daugiau nuotykių.

Vaikus pasitiks profesionalūs, mylintys ir atsidavę darbui vadovai, kurie padės įveikti kiekvienos dienos misijas.

!!!  10% NUOLAIDA MŪSŲ SKAITYTOJAMS visoms registracijoms su kodu KSV10. Nuolaida taikoma registruojantis iki birželio 18 d.

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone.

Stovykla skirta 7-12 metų amžiaus vaikams.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Alfa būrys internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

Baltijos kelio šachmatų stovykla

„Baltijos kelio šachmatų stovykla“ skirta vaikams, kur tvyro linksma ir draugiška atmosfera. Rūpestingi ir patyrę treneriai laukia Jūsų. Tai puikus būdas palaikyti savo sportinę formą per vasaros atostogas ir smagiai praleisti laiką! Priimami vaikai, įvairaus žaidimo lygio iki 16 metų.

Bet vien šachmatais stovykla neapsiriboja – kasdien čia vyks ir įvairių sporto šakų užsiėmimai, o iš stovyklavietės kiemo matomas Alaušo ežeras kvies atsigaivinti ir stiprinti plaukimo įgūdžius.

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?

 • Vaikų laukia 30 valandų aukščiausio lygio šachmatų mokymų;
 • Žiniomis dalinsis profesionalūs sportininkai ir tarptautiniai čempionai;
 • Apgyvendinimas ypač vaizdingoje vietoje komfortiškuose nameliuose su vaizdu į ežerą;
 • Programoje daug aktyvių veiklų ir smagių žaidimų;
 • Galimybė atvykti su tėveliais – jiems galioja mažesnė kaina;
 • Ekskursija po Vilnių ir įdomiausius jo objektus.

Mes Jums paruošėme išsamų straipsnį apie šią Geriausią šachmatų stovyklą.

Stovykla vyksta: poilsio ir renginių centre Alaušo slėnis, Utenos rajone.

Stovykla skirta 9-16 metų amžiaus vaikams. Stovykloje gali dalyvauti ir tėveliai!

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Kalbos: užsiėmimai stovykloje vyks anglų, lietuvių bei rusų kalbomis.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Facebook paskyroje.

BANGA plaukimo akademijos stovyklos vaikams norintiems išmokti plaukti

Dienos stovykla JŪRŲ LIŪTAS Kaune ir Druskininkuose – vaikai stovykloje išmoksta plaukimo pradmenų, pagerina įgūdžius ir sužino kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su profesionaliais plaukimo instruktoriais! Stovyklų metu vyksta ir kitos treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės!

Šio sezono naujiena – valandinė stovykla BŪK SAUGUS VANDENYJE Kaune. Stovykloje „Būk saugus vandenyje” atkreipiamas vaikų dėmesys į vandens keliamą pavojų, jeigu jame elgiamasi nesaugiai. Treniruočių metų mokomi gelbėjimo ir išgyvenimo metodai, kai kyla grėsmė, mokomi plaukimo būdai.

Daugiau apie šias plaukimo stovyklas skaitykite mūsų paruoštame straipsnyje Stovyklos vaikams norintiems išmokti plaukti.

Stovyklos vyksta: Kaune Girstučio baseine ir Druskininkuose.

Dienos stovyklos skirtos 5-11 metų vaikams, valandinės stovyklos – 7-13 m. (turintiems plaukimo pagrindus).

Stovyklų tipas: dienos ir valandinės.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti plaukimo akademijos Banga internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Basakojis stovyklos tikriems vasaros nuotykiams

Gamta, aktyvios ir kūrybinės užduotys yra stovyklos Basakojis šerdis. Stovyklautojai taps būrio dalimi, dalyvaus užsiėmimuose, kurie skatina komandinį darbą, fizinį aktyvumą, tarpusavio supratimą, ugdo lyderystę, skatina kūrybiškumą, savikritiką ir drąsą.

BASAKOJIS – tai stovykla, kur nepaliaujamai skamba nuoširdus vaikų juokas, nuotykiai niekada nesibaigia, o širdys plačiai atsiveria. Stovykla organizuojama jau 6 metus.

Nuobodžiauti nebūną kada, nes vaikai drauge žaidžia strateginius žaidimus su lazeriniais šautuvais, dūksta putų šou, varžosi orientacinėse varžybose su žemėlapiais, iškylauja naktiniuose ir dieniniuose žygiuose, mokosi skautų gudrybių, sportuoja, žiūri filmus su popkornais, kuria edukacinėse dirbtuvėse, demonstruoja savo talentus Talentų vakaruose, šoka ir dainuoja ir mėgaujasi maudynėmis. Na, ir žinoma, susiranda naujų DRAUGŲ!

Stovyklos su nakvynėmis vyksta: Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke esančioje sodyboje ir Panevėžio rajone, Krekenavos regioniniame parke esančioje sodyboje.

Dieninės stovyklos vyksta: Panevėžyje ir Šiauliuose.

Dienos stovyklos skirtos 6-12 metų vaikams, stovyklos su nakvynėmis – 7-15 m.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Basakojis internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Šokių studijos BASSE stovyklos

Laisvalaikio, šokių ir pramogų stovyklos vaikams ir paaugliams.

Dieninėse stovyklose: kompetetingi vadovai, nauji draugai, užimtumas visą dieną, fizinis aktyvumas ir sportas lauke, šokių treniruotės, išvykos, žaidimai bei įvairios pramogos, kūrybinės dirbtuvės.

Stovyklų Summer Fun Camp (su nakvyne) veiklos:

 • rytinė mankšta, bėgimas,
 • 3 treniruotės per dieną (skirtingi treneriai, įvairūs šokių stiliai),
 • aktyvios lauko pramogos: tinklinis, tenisas, futbolas, krepšinis,
 • lauko baseinas,
 • kubilas,
 • pirtis,
 • diskotekos,
 • šokių dvikovos, šokių konkursai,
 • kūrybiniai užsiėmimai,
 • filmų vakarai,
 • ir dar daug įvairiausių pramogų.

Stovykla Summer Fun Camp (su nakvyne) vyksta: Roko sodyboje, Kaišiadorių rajone.

Dieninės stovyklos: šokių studijoje „Basse”, Kaune.

Stovyklos skirtos: dieninė stovykla – 6-15 metų. Stovykloje su nakvyne – nuo 7-15 metų.

Stovyklos tipas: dieninės ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti BASSE šokių studijos Facebook paskyroje.

Smagioji vaikų dienos stovykla „Boom Camp‘23“

Kaip atrodo „Boom Camp‘23“ vasaros dienos stovykla? Jaunuoliai drauge su patyrusiais vadovais pramogauja nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Tėvai mėgaujasi laiku sau, vaikai parsiveža nuostabiausių įspūdžių ir naujų draugų.

Vaikai siaus pramogų parke „Boom Park“, kuriame laukia įvairiausios batutų erdvės (3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona, 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė, 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma), čiuožinėjimas padangomis nuo kalno, ZIP line‘as, elektrinės bei drifto mašinėlės, pneumatiniai ginklai ir daug kitų.

Adrenalino ieškos nuotykių parke „Miškas“ – įvairaus sudėtingumo, medžiuose įkurtose trasose. Grožėsis „Zoo Parko“ augintiniais, kuriuos stebės ne iš toli, o galės prieiti labai arti, glostyti ir maitinti.

Išbandys daug neįprastų veiklų. Mokysis vaidinti, profesionaliai filmuoti bei montuoti nuotykių vaizdo klipus, rengti putų šou, išbandys jėgas orientaciniame žaidime, vandenlenčių parke „313 Cable Park“ stebėsime Pro Rider pasirodymus ir daug daugiau.

Pažadame – „Boom Camp‘23“ jūsų vaiko vasarą padarys įspūdinga! Skaitykite daugiau apie Boom parką ir stovyklą mūsų straipsnyje.

Stovykla vyksta: Kretingos rajone, netoli Palangos, Boom parke.

Stovykla skirta 7-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Boom parko internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Cirko akademijos artistiškoji stovykla

Cirko dienos stovykla – galimybė susipažinti su cirko užkulisiniu gyvenimu ir bent šiek tiek pasijusti artistu.

Vasaros dienos stovykla Kameriniame cirke – tai:

 • Patikima patyrusių trenerių komanda;
 • Unikali, saugi, uždara erdvė;
 • Cirko sodelis;
 • Smagus laikas naujų draugų kompanijoje;
 • Scenos menų žanrų užsiėmimai;
 • Aktyvios kūrybinės veiklos cirko arenoje, tematinės paskaitėlės, grimo, kostiumo, muzikos pasirodymui parinkimo dirbtuvės;
 • Tematiniai filmai, ekskursijos, užduotys ir kulminacija – stovyklos baigiamasis pasirodymas.

Jūsų vaikai turės galimybę leisti savo vasaros atostogas visiškai naujame tik 2013 m. balandžio 19 d. atidarytame Kameriniame cirke. Per Pasaulinę cirko dieną iškilmingai atidarytas pirmasis stacionarus cirko pastatas Lietuvoje. Kviečiame patirti cirko magiją drauge!

Stovykla vyksta: Kaune, Kameriniame cirke.

Stovykla skirta 6-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Cirko akademijos internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

CurioCity pramoginės ir vaidmenų stovyklos

CurioCity – unikali, didžiausia Baltijos šalyse, pramogų ir edukacijos erdvė visai šeimai, įsikūrusi Kaune, lengvai pasiekiamame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, šalia automagistralės Vilnius-Klaipėda. Kaip ir kasmet, CurioCity kviečia vaikus į vasaros stovyklas!

Jūsų vaikui patinka vaidmenų žaidimai? Tai CurioCity Miesto herojų stovykla kaip tik jam! Ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su įvairių specialybių atstovais.

O gal Jūsų vaikas norėtų būti verslininku, mokslininku, astronautu, ar menininku? Dalyvaukite Jaunųjų lyderių stovykloje ir išbandykite save skirtingose profesijose!

Pasaulio atradėjų stovykla Jūsų vaikus supažindins su žemynais, jų išskirtinumais, gamtos įvairove bei gyventojais. Vaikai išbandys tradicinius skirtingų regionų žaidimus, pasigamins tik tam tikroms vietovėms būdingus gaminius, mokslinių eksperimentų pagalba supras skirtingo klimato galias, atras pasaulio stebuklus per interaktyvius žaidimus!

Raudonasis kilimas, interaktyvių šviesų šou, vaidybinės improvizacijos, muzikos žanrų kovos, radijo įrašų studija, lazerių žaidimai ir naujausi animaciniai filmukai specialiai vaikams įrengtoje „CINAMON Kids“ salėje – visa tai CurioCity stovykloje „Atostogos kaip kine“.

Šio sezono naujiena – CurioCity stovykla su nakvyne GAMTOS HEROJAIPirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ goes wild!

Stovykla vyks daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Į stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai gryname ore, diskoteka, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo. Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Dieninės stovyklos vyksta: Kaune, edukaciniame pramogų centre „CurioCity“.

Gamtos herojai stovykla vyksta: poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.

Dieninės stovyklos skirtos 5-12 metų vaikams. Stovykla su nakvyne – vaikams nuo 9 iki 14 metų.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti CurioCity internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Day camp dienos šokių stovykla UP Studijoje

Day Camp stovykla – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori smagiai ir aktyviai praleisti vasarą arčiau namų! Dienos stovykla neleis dalyviams nuobodžiauti, čia jie susipažins su įvairiais gatvės šokių stiliais ne tik šokių aikštelėje, bet ir per filmus, proto mūšius, aktyviai sportuos salėje ir lauke, žais ir pramogaus už studijos ribų. Taip pat atrandamas laikas ir kūrybiškumo ugdymui, saviraiškai.

Day Camp stovykla skirta visiems norintiems: ir pirmą kartą šokantiems, ir pažengusiems šokėjams! Čia svarbiausia – noras tobulėti, aktyviai praleisti laiką ir turėti džiugių vasaros prisiminimų!

Stovyklos vyksta: Kaune, UP studijoje.

Stovyklos skirtos 7-15 metų vaikams ir jaunimui. Stovyklautojai skirstomi į dvi amžiaus grupes 7-10 ir 11-15 metų.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti UP Studijos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Debesų ganyklos dienos stovyklos

Neseniai įsikūręs jaunas ūkis Vilniaus rajone kviečia į tikras kaimiškas dienos stovyklas. Debesų ganyklos šiais metais organizuoja vieną savaitės trukmės dieninę stovyklą liepos 10-14 dienomis ir tris vienos dienos stovyklas – liepos 1, liepos 7 ir rugpjūčio 5 dienomis.

Stovyklų veiklos:

 • Arklių priežiūra: šėrimas, šūkavimas, glostymas, prausimas, kasyčių pynimas ir kiti smagūs dalykai;
 • Triušių priežiūra: šėrimas, glostymas;
 • Jojimas poniuku arba žirgu;
 • Lauko žaidimai, estafetės, sporto užsiėmimai;
 • Maudynės kūdroje;
 • Žygiai į mišką;
 • Piešimas, gamtos mozaikų gamyba ir kiti meniniai darbeliai.

Stovyklos vyksta: Debesų ganyklos ūkyje, Vilniaus rajone, Dasionių kaime.

Stovyklos skirtos 7-14 metų vaikams, vienos dienos stovyklos 6-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Debesų ganykla Facebook paskyroje.

Dino parko sportiškos ir kupinos nuotykių stovyklos

Nutrūktgalviški vasaros nuotykiai vaikams. Daug juoko, gerų emocijų, kūrybiškų veiklų, pašėlusių pramogų, subalansuoto maitinimo, tinkamo ir žolėdžiams, ir mėsėdžiams, Dino vasaros stovykla.

Jūsų vaikų laukia nesibaigiančios pramogos: turbo mašinėlės 360 °, karuselės, traukinukai, didieji ir mažieji batutai, 5D kinas, Cosmo veidrodžių labirintas, baseinų ir pirčių lankymas, laipynės medžiuose, vandens pramogos, mini zoo, vandens mūšiai, putų šou ir dar daug visko visko!
Jūsų vaikų lauks patyrę ir draugiški stovyklų vadovai.

Pirkdami stovyklą gausite vardinį viso sezono Dino parko abonementą!

Skaitykite mūsų išsamią apžvalgą apie Dino stovyklą ir TOP pramogas su vaikais pajūryje.

Stovyklos vyksta: Radailiuose, Klaipėdos rajone, DINO parke.

Stovyklos skirtos 6-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Dino parko internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Eksperimentų ir atradimų kupija EUREKA vasaros stovykla

Tikras atradimas Palangoje ne tik vaikučiams turiningai ir smagiai praleisti dieną, bet ir tėveliams ramiai pramogauti dviese. Jei atsibodo vaikams tik gulėti paplūdimyje, o norisi tikrai smagios veiklos ši dienos stovykla kaip tik Jums.

Eureka vasaros stovykla, tai:

 • Dienos ritualai – liekvienas rytas prasideda prie jūros su energinga mankšta ir pasiruošimas nuotykių dienai.
 • Šėlionės – šėlsmas didžiausiame batutų parke po atviru dangumi ir pramogos žaidimų aišktelėse.
 • Jūros pramogos – smagus pasitaškymas prie jūros bei pasiplaukiojimas laivu Baltijos jūroje.
 • Muziejai – apsilankymas Gintaro muziejuje bei šunų muziejuje.
 • Edukacijos – įdomios ir įtraukiančios edukacijos – „Jaunieji mokslininkai“, „Nematomas pasaulis aplink mus“, „Pažink mokslą kitaip“, „Spalvingojo muilo kelionė“, „Suvaldyk energiją“.
 • Kitos pramogos – iliuzijų namo lankymas ir visos pramogos, veidrodžių labirintas, viesulo tunelis, senoji animacija ir dar daug smagių eksponatų, kurių yra virš 50.

Jei susiplanavote atostogas Palangoje, galite jau dabar rezervuoti, nes iki birželio 10 dienos taikomos specialios kainos!

O kas negali susiplanuoti iš anksto – galėsite vaiką užregistruoti dieną prieš iki 15 val.

Stovykla vyksta: Eureka iliuzijų name, Palangoje.

Stovykla skirta 7-13 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti Iliuzijų namo Eureka internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Vaikų vasaros dienos pasakiškos stovyklos FĖJŲ SLĖNYJE

Fėjų slėnio pasakų pasaulis kviečia Jus į pasakiškas stovyklas.

Kas laukia šiose stovyklose?! Kaip visada daug nuotykių ir stebuklų:

 • Pažintis su Fėjų slėnio Pasakų pasauliu iš labai arti,
 • Šokių pamokos su tikrais profesionalais,
 • Jogos pamokos,
 • Išvykos į Vilniaus miesto centrą,
 • Išvyka į Zoo parką,
 • Išvyka į Future live,
 • Grožio pamokos Fėjų grožio akademijos guru – Jūrate Masiuliene,
 • Išvyka į mergaičių SPA ir kvepalų gamyba,
 • „Just dance“ ir prizai,
 • „Talentų show“ vakarai,
 • Dainos, filmai ir popkornai,
 • O kur dar muilo burbulai, blizgančios tatuiruotės, vandens mūšiai ir ledų degustacijos.

Stovyklos vyksta: Fėjų slėnio pasakų pasaulyje, Vilniuje.

Stovyklos skirtos 7-11 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Fėjų slėnio internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

G-Force vaikų vandenlenčių stovykla

Aktyvus laisvalaikis gamtoje – seniai įvairiomis naudomis apipinta veikla. Naudingas deguonies pliūpsnis plaučiams ir smegenims, ištvermingesnė širdis ir sveika oda bei sustiprėjęs imunitetas, palepintas vitaminu D. Čia tik viena, bet ypač svarbi pusė, bet kur dar įsimintinos naujos pažintys, vandenlenčių sporto įgūdžių lavinimas ir vidinis tobulėjimas?

Splash pramogų parkas, įsikūręs nuostabaus grožio vietoje prie Vilnojos ežero, šiemet padės sukurti dar vieną nuostabų nuotykį augantiems vandenlenčių entuziastams. Vaikų gerove pasirūpins vadovai/treneriai, turintys daugiametę darbo patirtį su vaikais.

Vaikų laukia ir vakariniai užsiėmimai, pokalbiai prie laužo, įvairūs stalo ir lauko žaidimai, lavinantys vaikų socializaciją, šokiai ir daug kitų linksmų veiklų. Įvairių užduočių ir sudėtingų žaidimų metu vaikai skatinami priimti iššūkius ir drąsiai atskleisti savo asmenybes.

Jūsų patogumui G-Force šiais metais taip pat siūlo ir vandenlenčių užsiėmimus, kurie prasidės liepos mėnesį ir baigsis kartu su rugpjūčio mėnesiu, tris kartus per savaitę – pirmadienį, trečiadienį bei penktadienį. 2 valandų užsiėmimai vyks grupėse iki 6 vaikų.

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone, Splash pramogų parke prie Vilnojos ežero.

Stovyklos skirtos 8-17 metų vaikams ir jaunuoliams.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti G-Force Facebook paskyroje.

Imperium Camp šokio stovykla vaikams

Tai išskirtinė ir alternatyvų neturinti stovykla, kurioje pasitelkiant įvairių gatvės šokių stilių šokius ir įtraukiančias veiklas, užtikrinamas prasmingas ir patrauklus stovyklos veiklų turinys.

Stovykloje Jūsų lauks komfortiškos apgyvendinimo sąlygos „Karklėnai Resort“ sodyboje, intensyvios skirtingų gatvės šokių stilių treniruotės (Hip Hop, House, Vogue, Show Dance), aktorystės pamokos su žinomu aktoriumi, kvalifikuoti stovyklos vadovai.

Jūsų vaikų laukia ir išskirtinės veiklos ir pramogos: putų šou, profesionalių vandens šautuvų mūšis, filmavimasis šokių video klipuose, cukraus vatos ir spragėsių (popkorn‘ų) gaminimo šventė vaikams, teminė diskoteka su profesionaliu DJ, Tik Tok Show, pabėgimo kambarys stalo žaidimo dėžėje, tvenkinys sodybos teritorijoje ir baseinas, azartiškas bingo vakaras, karaoke vakarėlis, kino seansai ir net siaubo kambarys!

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone, Karklėnai Resort sodyboje.

Stovyklos skirtos 8-16 metų vaikams ir jaunuoliams. Stovyklos veiklos bus vykdomos 2 pogrupiais, pirmas pogrupis-pradinukai, antras pogrupis- penktokai ir vyresni, tad dienos eigoje skirtingų amžiaus grupių vaikai turės skirtingus tvarkaraščius ir kartu susitiks tik bendrose vakaro veiklose.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Imperium Camp Facebook paskyroje.

Turistinė stovykla „IŠLIKIMAS“

Stovykla „IŠLIKIMAS“ tai 7 dienų trukmės turistinė stovykla, skirta 8-15 metų vaikams, kurie nori smagiai praleisti laiką ir yra pasiruošę miesto asfaltą pakeisti į ramiai ošiantį, tačiau netikėtumų kupiną mišką prie ežero.

Stovykla skirta tiems, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis gamtoje, nuotykiai, iššūkiai, norintiems patirti neeilinius vasaros įspūdžius, susirasti naujų draugų, o smagias šios stovyklos akimirkas dar labai ilgai prisiminti.

IŠLIKIME stovyklautojų laukia jauni, profesionalūs vadovai, grynas miško oras, gaivus ežero vanduo, pirmosios pagalbos, išgyvenimo pagrindų, laužo užkūrimo be degtukų, mazgų rišimo, pastogės statymo ir kitos pamokos, orientavimosi vietovėje pradmenys, lobio bei „jonvabalių“ paieškos, įvairūs žygiai dieną ir naktį, lauko kinas, vakaronės prie laužo, naujos pažintys, nauji patyrimai, išbandymai ir dar daug daugiau!

Stovykla vyksta: Asvejos regioniniame parke.

Stovyklos skirtos 8-15 metų vaikams ir jaunuoliams.

Stovyklos tipas: su nakvyne palapinėse.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti IŠLIKIMAS internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Klaipėdos baseino stovykla JŪRŲ LIŪTAS

Jei esi 5-11 metų, nori išmokti plaukti, patirti laisvės pojūtį, išgyventi nuotykį ir smagiai praleisti laiką naujų draugų kompanijoje, ateik į dienos stovyklą „Jūrų liūtas”!

Vaikai sportuos su treneriu, eksperimentuos bei išbandys kulinarinius sugebėjimus. Dienos stovykla – tai galimybė susikurti naujus prisiminimus, susirasti draugų arba su esamais sutvirtinti santykius bei patobulinti socialinius įgūdžius.

Stovykla vyksta: Klaipėdos baseine.

Stovyklos skirtos 5-11 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Klaipėdos baseino internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Kardokų Gamtos Mokyklos stovyklos „Pažink save per mišką“ ir mergaičių stovykla „Miško Fėjos“

Kviečiame į įkvepiančias stovyklas, kurioje bus ir šėlsmo, ir ramybės. Stovyklos metu vaikai stiprins gilesnį ryšį su mus supančia gamta. Stovyklos metu vyks kūrybinės dirbtuvės, jaukios vakaronės prie laužo, išgyvenimo miške įgūdžių lavinimas, žygiai ir dar daug daug neįkainojamų patirčių.

Ką vaikai veiks stovyklos metu:

 • stebės gamtos virsmus
 • dalyvaus patirtinėse veiklose
 • gamins maistą ant laužo
 • žais komandinius žaidimus
 • prisipildysi geromis emocijomis
 • mėgausis grynu oru ir žaluma

Stovykla vyksta: Kardokų Gamtos Mokyklos erdvėje

Stovyklos skirtos: 8-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Kardokų gamtos mokyklos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Gamtos stovykla su gyvūnais MARGAS PONIS

„Vaikystėje turėjau senelius su kaimu ir visais jo privalumais. Basos kojos, rasa ant žolės, labai aiškus paukščių čiulbėjimas iš miško ir daug gyvūnų aplink. Šiais laikais mes vis tolstame nuo kaimo, tačiau vaikams būvimas gamtoje su gyvūnais vis dar yra labai svarbus vasaros nuotykis. Mūsų tikslas kiek įmanoma atkartoti močiutės kaimą, buvimą gamtoje su draugais, tarp gyvūnų.” – sako MARGO PONIO stovyklos vadovė Apolonija.

Šių metų NAUJIENA, penkių dienų stovykla su nakvyne. Galima rinktis ir dienos stovyklas.

Stovykloje pirmiausiai skiriamas dėmesys bendravimui. Visų veiklų metu daug laiko bus skiriama išklausymui ir pažinčiai su vaikais. Vaikai skatinami bendrauti kaip komandai ir palaikyti vienas kitą. Patiems droviausiems skiriamas ypatingas dėmesys, kad galu gale vaikai jaustųsi kaip namie. Tai stovyklos pagrindinė mintis ir tikslas.

Žinoma vaikų laukia veiklos su gyvūnais – susipažinti, glostyti, maitinti, tinkamai pasirūpinti. Vaikai šukuos, balnos ir jos poniais.

Stovykloje laukia kūrybinės dirbtuvėlės su nuostabiąja kaimo močiute Elena; žaidimai; maudynės; fotosesija su ožkytėmis ir kitais gyvūnai; vakaronės, filmų vakarai, zefyrai ant laužo ir įdomios istorijos; žygiai su žirgais arba be jų.

Apie šį nuostabų ūkį, jo atsiradimo istoriją, šilčiausius šeimininkus skaitykite MARGAS PONIS – smagiausias laikas tikrame kaime.

Stovykla vyksta: Pakruojo rajone, Margas Ponis sodyboje.

Stovyklos skirtos 5-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti mūsų žemėlapyje, Margas Ponis Facebook ir Instagram paskyrose.

Kūrybinė vasaros stovykla vaikams ,,Merkurijus”

Kaip ir kiekvienais metais, stovykla „Merkurijus” kviečia pasinerti į kupiną nuotykių ir nepamirštamų akimirkų vasarą! Šių metų stovyklos užsiėmimų tema: kūryba- profesija, hobis, laisvalaikis.

Kokios gi laukia pramogos ir edukacijos? Laužai, šokiai, maudynės, maisto gamyba, rankdarbiai, meditacija, sportas, petankė – komandomis, kinas + popkornai, kiekvieną šeštadienį – renginys tėveliams ir visiems artimiesiems.

Pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus, meninėmis-kūrybinėmis priemonėmis stovyklos vadovai ugdys vaikų gebėjimus pažinti, kurti, komunikuoti, improvizuoti, aktyvinti vaizduotę ir motyvavimą.

Vyks keturios kūrybinės dirbtuvės: kūrybiškumas teatre, kūrybiškumas šokyje, kūrybiškumas madoje, kūrybiškumas tarpdisciplinoje.

Stovykla vyksta: Prienų rajone, sodyboje Šaltupis.

Stovyklos skirtos 6-17 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Merkurijaus stovyklų internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Mickūnų jojimo klubo KEMK žirgai stovyklos

Mickūnų jojimo klubas KEMK žirgai – tai nedidelis žirgynas, kur Jus pasitiks jauki aplinka, be jokio šurmulio būdingo dideliems žirgynams. Žirgyne įrengta jojimo aikštele su kliūtimis, nuo oro išdaigų saugo jaukus maniežas, aplink žirgyną nuostabūs miškai su puikiai žirgelių kanopoms tinkančiu gruntu.

Stovykla „VĖJAS KARČIUOSE” skirta 6-14 metų vaikams. Stovyklautojai turės galimybę užmegzti unikalų ryšį su šiais didingais gyvūnais bei gamta. Stovykloje vaikai dalyvaus žygiuose, plaukios baidarėmis, užsiims kūrybine veikla. O kaip gi stovykla be pasisėdėjimų prie laužo ir maudynių kubile! Galima rinktis ir dieninės stovyklos variantą.

Jojimo stovykla, turintiems patirties skirta nuo 10 metų vaikams. Stovykloje laukiami raiteliai, turintys jojimo patirties bei norintys tobulėti konkūro disciplinoje (iki 90 cm aukščio).

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone.

Stovyklos skirtos 6-14 metų vaikams, o jojimo stovykla nuo 10 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti žirgyno internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Stilingoji MISS TEEN vasaros atostogų stovykla

MISS TEEN stovykla grįžta į Beauty Business studiją! Pagrindinė stovyklos misija – merginų susipažinimas su dekoratyvinės kosmetikos pasauliu, savo odos poreikių supratimas bei patenkinimas, savo grožio puoselėjimo pradmenys. Be abejo, visi šie dalykai neįmanomi be saiko, stiliaus bei savęs supratimo pojūčių, kurių svarba yra akcentuojama visos stovyklos metu.

Merginos susipažins su aktualiausiomis, tačiau pagal amžių adaptuotomis, makiažo tendencijomis, bus įtrauktos į įdomų bei itin naudingą odos bei plaukų priežiūros pasaulį, joms bus atskleistos nesunkių, bet efektyvių sušukavimo metodų paslaptys. Laukia daug pokalbių – apie viską, apie grožį, apie draugus, apie iliuzijas, apie sveikatą, apie šiandienos veiksmų įtaką ateičiai, apie tai kas svarbu, o kas tik paviršutiniška ir nereikalinga.

Padovanokite savo dukroms šią įdomią savęs pažinimo bei saviraiškos savaitę. Visų užsiėmimų metu bus suteikiama būtinos priemonės.

Stovyklos kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Stovykla vyksta: Klaipėdoje, Beauty Business studijoje.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Beauty Business Grožio studijos – mokyklos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Mūzų Akademijos dienos stovykla „Prisiliesk prie muzikos”

Visus muzikalius, dainuoti ir groti mėgstančius vaikus Mūzų Akademija kviečia praleisti vasaros atostogas prasmingai dienos stovykloje „Prisiliesk prie muzikos”.

Čia vaikai ne tik pažins ir mokysis groti įvairiais muzikos instrumentais. Čia kurs, klausys ir kūrybingai atliks muzikos kūrinius. Ugdys ritmo pojūtį, lavins savo klausą. Susipažins su bendraminčiais, kurie taip pat mėgsta muzikuoti. Stovyklautojų laukia galimybė aplankyti Lietuvos Tautinės muzikos skyrių, pamatyti Kauno Valstybinį Muzikinį teatrą, Kauno Valstybinę filharmoniją, VDU Muzikos Akademiją. Daugybė smagių muzikinių nuotykių, edukacijų laukia pačiame Kauno senamiestyje.

Nuo mokymosi groti ir dainuoti iki kūno perkusijos, kai kūną pasitelkiame muzikai! Vaikai galės mokytis groti šiais instrumentais: pianinu, gitara, smuiku, ukulėle, afrikietiškais būgnais.

Stovyklos vyksta: Kaune, Mūzų akademijoje. 

Stovyklos skirtos 7-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti MŪZŲ AKADEMIJOS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

PAŽINK SAVE stovyklos vaikams ir jaunimui

„VŠĮ Asmenybės ugdymo kultūros centras” stovyklas organizuoja jau 16 metų.  Misija – ugdyti savimi pasitikinčias, kūrybiškas, talentingas asmenybes, lyderius, kurie įkvėptų kitus gyventi drąsiai! Visa tai mes daroma per sportines, menines, terapines ir patyrimines veiklas, kurias veda profesionalūs edukatoriai.

Vienos stovyklos metu, vaikai išbando virš 20 skirtingų veiklų:

 • Vandenlentės ir plaukimas kateriu;
 • Aikido ir riedlentės;
 • Kūrybinės ir muzikinės dirbtuvės;
 • Patyriminės edukacijos;
 • Žygis, linksmos krikštynos, vakaronės prie laužo, daug maudynių;
 • Šokiai, dainos, talentų pasirodymas, įdomūs svečiai;
 • Skanus maistas, nauji draugai ir atsakingi bei linksmi vadovai.

Ypatingos veiklos, pramogos ir ilgai išliekantys įspūdžiai garantuoti !

Stovyklos vyksta: Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Stovyklos skirtos 6-16 metų vaikams ir jaunimui.

Stovyklų tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti PAŽINK SAVE internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

Smagiausia, ritmiškiausia bei triukšmingiausia vasaros stovykla RITMAS KITAIP

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama būgnininkų muzikinė vasaros stovykla „Ritmas kitaip 2023“, kurią organizuoja asociacija Klubas „Ritmas kitaip“.

Stovykloje galėsite išmokti arba patobulinti savo grojimą šiais instrumentais: mušamųjų komplektu, perkusija, melodiniais mušamaisiais, maršiniais mušamaisiais instrumentais. Solinis bei ansamblinis muzikavimas.

Stovyklai galite registruotis ir dalyvauti 3 arba 6 dienas. Visos stovyklos metu su jumis dirbs grupės ,,Ritmas kitaip” nariai: Arūnas Banys, Evaldas Sidaras ir Titas Jukšta. Laukiama ir svečių, kurie pasidalins savo patirtimi: Jonas Lengvinas, Gintautas Gascevičius, Gediminas Mačiulskis.

Pramogos: perkunsinių instrumentų gamyba, pirtis, kubilas, maudynės, sportas ir daugybė kitų.

Stovykla vyksta: Miego klinikos, Vijurkų, Kelmė.

Stovykloje gali dalyvauti vaikai (nuo 8 metų), bei suaugę, kurie neturi grojimo mušamaisiais instrumentais patirties, arba jau mokosi groti šiais instrumentais.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti RITMAS KITAIP Facebook ir Instagram paskyrose.

Vaikų vasaros stovykla ŠOKINGAS 2023 su žymiąja Egle Straleckaite

JAU STARTUOJA registracija į nuostabią VASAROS stovyklą vaikams ŠOK’ingas 2023!

ŠOK’ingas – tai šokas blogai nuotaikai! Stovykla skirta visiems 7-18 metų vaikams, norintiems atgauti jėgas ir nuotaiką bei pasikrauti energija ilgam. Vaikai poilsiaus nuostabiame gamtos kampelyje, su puikiai įrengta infrastruktūra vaikų saugiam ir aktyviam poilsiui!

Ir svarbiausia – stovykloje laukiami ir nemokantys, tačiau labai svajojantys išmokti šokti vaikai!

Jūsų laukia ilgametę patirtį turintys vadovai, linksmos šokių pamokos nešokusiems vaikams, profesionalios šokių treniruotės – sportinių šokių šokėjams. O kur dar nepakartojami vakarai, sveikatinimosi paslaptys ir sveikesnės mitybos pagrindai, kalanetika, pilates, funkcinės treniruotės, pasitikėjimo savimi pratybos, sceninio įvaizdžio paslaptys, ypatingos maudynės ir daug vasaros nuotykių.

Su Jūsų vaikais drauge stovyklaus ir šokti mokys žavingosios šokių trenerės. Eglė Straleckaitė – šokėja, šokių trenerė. Eglė Straleckaitė 2014 metais nugalėjo TV3 konkurse „Šuolis”, daugelio šokių projektų dalyvė, Eglės Straleckaitės šokių studijos įkūrėja. Diana Dranseikienė – Domino šokių studijos trenerė, renginių organizatorė turinti 25 metų patirtį ruošiant sportinių šokių poras.

Stovykla vyksta: Švenčionių rajonas, Kaltanėnai.

Stovykla skirta 7-18 metų vaikams, ir šokantiems, ir nešokantiems.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti DOMINO šokių studijos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

TALENTŲ VASAROS STOVYKLA 2023

16 metų kartu su talentais! Vieninintelė pamaina ATOSTOGŲ PARKE liepos 30 – rugpjūčio 6 d. (8 dienos). Vietų su apgyvendinimu skaičius ribotas! Galimas ir dienos stovyklos variantas.

Kas Jūsų laukia Talentų stovykloje? Bendras šokis-mankšta, kūrybinės dirbtuvės, darbas savo veiklos grupėse su dėstytojais profesionalais, grupės Hypocrite muzikinio klipo filmavimas, 3 kartų apsilankymas Atostogų parko baseinuose, vakariniai renginiai ir vakaro svečiai ir žinoma, finalinis renginys/ piknikas su tėveliais ir dėstytojais bei stovyklos aptarimas.

Numatomos šios veiklos grupės

 • DAINININKAI: dirbs Latvijos Eurovizijos nugalėtoja, atlikėja, vokalo mokytoja Samanta Tina (Latvija), vienas žinomiausių scenos duetų, vokalo mokytojai Violeta ir Vilius Tarasovai.
 • ŠOKĖJAI: buvęs „Žuvėdros” šokėjas, choreografas, renginių vedėjas Ernestas Monginas;
 • AKTORIAI: Lietuvos kino ir teatro aktorius, kino mokyklos „Actors gym” įkūrėjas Edgar Bechter;
 • VIDEO KŪRĖJAI: influenceris, TV laidų vedėjas Antanas Jakimavičius;
 • DAILĖS KŪRĖJAI: dailininkas, žurnalistas, visuomenės veikėjas Gediminas Beržinis.

Stovyklos vyksta: Atostogų Parke, Žibininkuose, 10 km nuo Palangos.

Stovyklos skirtos 7-17 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti TALENTŲ STOVYKLOS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

„Teslos akademija“ vasaros dienos stovykla Energetikos ir technikos muziejuje

Liepos 24–28 d. Energetikos ir technikos muziejus (ETM) kviečia 14–17 m. moksleivius į „Teslos akademijos“ vasaros dienos stovyklą buvusioje Vilniaus miesto centrinėje elektrinėje.

Vasaros dienos stovyklą ves ETM gidai-edukatoriai, kasdien įtraukiančiais mokslo dėsniais sudominantys moksleivius iš visos Lietuvos. ETM Teslos dirbtuvėje ištisus metus veikia techninės kūrybos būrelis „Teslos akademija“. Kasmet čia veikia ir projektas „Upcycling: prikelk seną elektroniką naujam gyvenimui!“, kurio metu vyresniųjų klasių studentai kuria naujus interaktyvius eksponatus.

Stovyklos dalyviai:

 • Lankysis naujoje modernioje ekspozicijoje Virsmo salėje, kur generuos, kaups ir vartos energiją bei sužinos apie alternatyvius energijos gamybos būdus;
 • Dalyvaus muziejaus edukacijose, išbandys elektronikos, chemijos, fotografijos ir mechanikos dirbtuves bei kūrybines veiklas;
 • Aktyvų laisvalaikį leis lauke, muziejaus stogo terasoje, o naujas draugystes sustiprins komandos formavimo žaidimai.

Stovykla vyksta: Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje.

Stovykla skirta 14–17  metų vaikams ir jaunuoliams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Energetikos ir technikos muziejaus internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

„Teslos akademija“ vasaros dienos stovykla Energetikos ir technikos muziejuje

„Teslos akademija“ vasaros dienos stovykla Energetikos ir technikos muziejuje

Tylos muzikos studijos dienos vasaros stovyklos

Tylos Muzikos Studijos komandos tikslas atskleisti individualius kiekvieno mokinio muzikinius gebėjimus, nepaisant jo amžiaus ar išsilavinimo. Be streso, įtampos bei įvairių aplinkos veiksnių keliamo triukšmo. Juk tik tyloje, susikaupus ir ramiai įsiklausius išgirstame pačius gražiausius gamtos garsus.

Tylos muzikos studijos stovyklos:

Garso inžinerija – tai nuotaikinga,išradingumo kupina ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų,savęs pažinimo ir atradimų pasaulį.

Žaiskime teatrą – tai stovykla meniškos sielos vaikams, kurie mėgsta muziką, teatrą, kuriems patinka dainuoti, vaidinti, šokti, tiesiog kurti ir bendrauti. Stovykloje ,,Žaiskime teatrą” vaikai taps kūrėjais.

Epochų ekspertas – stovykla skirta 7-12 metų moksleiviams, kurios metu jie ne tik pramogaus aktyviai pažindami miestą ir jo nematytas vietas, bet ir gilinsis į muzikos istoriją epochų kontekste.

Aplink pasaulį su Muzika – stovykla mažiesiems, 3-6 metų vaikučiams. Stovyklos metu vaikučiai susipažins su skirtingomis muzikinėmis kultūromis bei gilins bendrąsias muzikines žinias. Prisilies prie Afrikos ritmų, keliomis kryptimis apžvelgs Amerikos muzikinius atradimus, “paragaus” ispaniškosios muzikos aštrumo.

Orkestro asas – stovykla skirta 7-12 metų moksleiviams, grojantiems klasikiniu instrumentu. Ši stovykla skirta grojantiems moksleiviams, kurie nori pagerinti savo grojimo įgūdžius grodami solo ir ansamblyje.

Stovyklos vyksta: Tylos Muzikos Studijoje, Kaune.

Stovyklose priklausomai nuo stovyklos pamainos gali dalyvauti vaikai nuo 3 metų iki 17 metų.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti TYLOS MUZIKOS STUDIJOS  internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

TOBULĖJIMAS stovyklos aktyviems vaikams

Yra stovyklų, kurios tiesiog moka pritraukti jaunimą. VšĮ „Tobulėjimas” viena tokių – tai rodo jų stovyklų populiarumas, kuris neblėsta jau dešimtmetį. Sukarinta-patriotinę stovyklą „Mes būsime kariai” ir aktyvaus poilsio stovyklą „Tobulėk” ši įmonė organizuoja jau nuo 2013 metų!

Visos 3 jų organizuojamos stovyklos skatina aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, ugdo ištvermę, daug dėmesio skiria vertybių ugdymui.

Kuo gi užima vaikus „Tobulėjimo” stovyklose? Kiekvienoje iš 3 stovyklų dalyvių laukia: šratasvaidžio žaidimai, išgyvenimo žygis, maskuotės menas, šaudymas su pneumatiniais ginklais, plaukimas baidarėmis, plaustais, perkėlos (nusileidimai su virvėmis, naudojant alpinistinę įrangą), stalo futbolas, stalo tenisas, sportiniai žaidimai, stalo žaidimai ir daugybė kitų organizatorių sugalvotų veiklų. Dienos programoje bus įtraukiama rytinė mankšta, maudynės upėje ar karštame kubile (pagal oro sąlygas), vakarojimai prie laužo, diskoteka.

Apie šias stovyklas, jų vertybes mes jau rašėme Geriausios stovyklos aktyviems vaikamsKviečiame jungtis į sukarintą-patriotinę stovyklą „Mes būsime kariai”, aktyvaus poilsio stovyklą „Tobulėk” bei vaikų vasaros stovyklą „SVEIKI !”.

Svarbi informacija dėl kompensacijų: vaikų vasaros stovyklos “SVEIKI edukacinė programa įgyvendinama projekto „Tapk 2“, kurį vykdo VšĮ Švietimo mainų paramos fondas. Skaitykite daugiau apie nuolaidas ir kompensacijas.

Stovykla vyksta: Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje.

Stovyklose gali dalyvauti vaikai nuo 8 metų iki 17 metų.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VšĮ „Tobulėjimas” internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Valkininkų stovykla: 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas

Stovykla 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas – Jūsų vaikų nuostabiai vasarai ir neišdildomiems įspūdžiams.

Valkininkuose prie aerodromo įsikūrusi stovykla pritraukia jaukumu ir puikiai sumanyta programa. Čia vaikai ne tik smagiai leidžia laiką Dzūkijos gamtos apsuptyje, tarp miškų ir laukų, bet ir išmoksta nekasdienių įgūdžių: jodinėjimo, buriavimo ir skraidymo parasparniu!

Džiugina ir tai, jog kiekviena veikla yra vedama labai kruopščiai, tad pvz. jodinėjimas neapsiriboja tik jodinėjimu, o pradedamas nuo pažinties su žirgu, jo kūno sandara, istorija. Mokydamiesi skristi parasparniu vaikai irgi iš pradžių susipažįsta su parasparnių istorija, galimybėmis, rekordais.
O viskas tam, kad stovyklautojai ne tik išbandytų naują pramogą, bet ir sužinotų daugiau apie pasaulį, jog viskas susideda iš svarbių detalių. Be to, daugiau sužinoję apie kiekvieną iš šių aktyvių veiklų ir į jas įsitraukę, tikėtina jog ir ateityje vaikai noriai prie jų grįš ir tobulins savo įgūdžius, pasirinks aktyvų laisvalaikį.

Kas gi laukia Valkininkų vaikų stovyklos dalyvių? Žirgai ir jojimas – pažintis su Žemaitukų slėnio žirgais ir kitais augintiniais. Pažintis su parasparnių sportu ir skrydis parasparniu. Vienos dienos buriavimo išvyka ir pamokos Trakuose.

Apie šią stovyklą bei ypatingas veiklas mes jau rašėme Stovykla 3in1 – žirgai, parasparniai ir buriavimas.

Stovykla vyksta: Valkininkų aerodromas, Varėnos rajone.

Stovyklos skirtos 9-13 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Valkininkų aerodromo internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Vencavas – nuotykių stovyklos, dovanojančios laisvę

Prisimenate save paauglystėje? Kaip norėjosi laisvės, nuoširdžios draugystės, naktinių žygių ir nuotykių. Įsivaizduokite, kad turite galimybę visa tai padovanoti savo paaugliams – saugioje, patikimoje, nuoširdžioje aplinkoje. Vencavas tai daugiau nei nuostabi gamtos nuotykių stovykla, tai – gyvenimo džiaugsmo pamoka, trunkanti visą savaitę, o išliekanti širdyje visą gyvenimą.

Vencavo stovyklos vadovai – kruopščiai atrinkti darbui su vaikais, bet asmeniškai šauniausi keliautojai ir nuotykių ieškotojai, kurie geriau nei kas kitas moka išmatuoti saugias rizikas, greitai reaguoja į situacijas, supranta jaunas veržlias sielas.

Šią vasarą rinkitės iš 3 nuostabių nuotykių stovyklų, iš kurių viena vyksta Slovakijos kalnuose!:

Stovykla ,,GIRIŲ KLAJOKLIAI”  – čia stovyklautojai eis ne tik į miškus ir pelkes, bet ir gilyn į save, susipažins, atpažins ir išreikš savo tikrąjį „aš“. Apjungs 5-ių dienų žygį pėsčiomis ir kanojomis su kūrybiškais žaidimais, turistiniais, alpinistiniais iššūkiais, įvairiausiomis ugdančiomis užduotimis. Stovyklos organizatoriai teigia, jog būtent čia galima bus nusimesti kasdienes kaukes ir leisti sau būti pačiais tikriausiais, šiek tiek laukiniais gamtos vaikais.

Stovykla „ŠAMBALA“ – utopinė gamtos karalystė – dalyviai susikuria gyvenimo sąlygas stovykloje pagal žmogiškas/žemiškas pamatines vertybes, kurių trūksta šių dienų visuomenėje ir vaikų kasdienybėje. Skamba paprastai, bet už to slypi laimingesnis gyvenimas! Čia statomos į priekį vertybės kylančios iš širdies: pagarba gyvenimui, kitam žmogui, gamtai.

STOVYKLA „KALNŲ MAGIJA“. Kelionės Aukštųjų Tatrų pažintiniais takais. Kiekvieną dieną vadovai apjungs kopimą į kalnus su asmenybę bei komandinę dvasią ugdančiais žaidimais. Susipažinimas su kalnų turizmu, maršruto planavimu, vaikai išmoks orientuotis kalnuose, sekti savo kelią žemėlapyje.

O mes parašėme išsamią apžvalgą visų Vencavas stovyklų – Vencavas – dovanojančios laisvę nuotykių stovyklos. Paskaitykite ir tikime, kad tikrai norėsite, kad Jūsų vaikai praleistų vienoje iš jų šios vasaros atostogas.

Stovyklos vyksta: Aukštaitijos nacionalinis parkas ir „Kalnų magija“ Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose.

Stovyklos skirtos 9-18 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VENCAVAS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Dienos stovyklos sodyboje „Vilko daina”

Dienos stovykloje vaikai kasdien mankštinsis, eis į žygius su šuneliais, jei tik oras leis, maudysis, aplankys gražiausias apylinkes, sočiai papietavę lavins skaitymo įgūdžius (padės kudloti klausytojai). Taip pat gamins ir leis aitvarus, mokysis dresuoti šunelius, žais indėnus, lankys terapinėms veikloms paruoštus gyvūnus.

Tai stovykla pradinių klasių mokiniams, turintiems poreikį pabūti gamtoje, su gyvūnais, mokytis tinkamo elgesio su jais. Pažinti, judėti, bendrauti ir kurti. Tačiau dar nenorintiems atsiskirti nuo namų visai savaitei.

Paskutinę naktį visi norintys galės likti nakvoti didelėje tipi stiliaus palapinėje, kurti laužą, žaisti žaidimus, keliauti į naktinį žygį stebėti jonvabalių. Na, o tie, kam nakvynė be tėvelių dar per didelis išbandymas, bus kviečiami pavakaroti ilgiau prie laužo ir grįš nakvoti mano.

Stovyklaujame mažomis grupelėmis, iki 18 vaikų vienoje pamainoje.

Stovyklos vyksta: sodyboje „Vilko daina”.

Stovyklos skirtos 7-11 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti VILKO DAINA internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

WHATANSU patirtinės vasaros stovyklos

WHATANSU išskirtinai siekia pozityvaus asmenybės pokyčio ir kuria žmogiškąjį ryšį per patyrimus. Patirtinės stovyklos įgalina Jus būti geriausia savo paties versija ir nuolat plėsti komforto zonos ribas.

Išskirtinumas – patyrimas + vertybinis stuburas + refleksija. Tai unikali kombinacija, kuri garantuoja Jums niekur kitur neatkartojamą patirtį.

Whatansu stovykla W KOMANDA. Stovykla mažiausiems, 1 – 5 klasių moksleiviams. Stovykloje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

Whatansu stovykla UGNINIAI AITVARAI. Stovykla 6 – 8 klasių moksleiviams (12-14 metų paaugliams). Vasaros stovykloje atsiskleis vaiko unikalumas ir stiprybės. Jam bus lengviau bendrauti ir save išreikšti, kūrybiškai spręsti problemas ir kylančius sunkumus.

Whatansu stovykla MOTYVATORIUS. Stovykla 8-12 klasių moksleiviams. Stovykloje „Motyvatorius“ analizuojama, kaip ugdyti ir stiprinti psichologinį atsparumą, kokie įrankiai padeda tvarkytis su nerimu prieš svarbius įvykius, kaip kurti tvirtus, pagarbius santykius su šeima ir aplinkiniais, ar svarbu tinkamai pasirinkti draugus rr daugybę kitų aktualių ir svarbių dalyviams temų.

Whatansu stovykla PABĖGIMAS. Stovykla 8-12 klasių moksleiviams. Uodas and dešinio žando. Tavo kojos nesiekia žemės, o pirštų galais jauti tik slidžias šakas. Eini smakrą pakėlęs viršun, kad į burną nepakliūtų vandens. Tavo rankose kuprinė, iškelta virš galvos. Įkvepi ir iškvepi. Ir vėl. Ir dar kartą. Tavo tikslas – krantas. Net kai apima siaubas. Net kai vienu metu galvą gelia penki uodai. Net kai sunku pakelti minčių srautą galvoje. Tavo tikslas – įveikti save. Tyloje. Atsiųskite savo vaikus. Gali būti, kad jie truputį jūsų nekęs, o paskui labai padėkos! Nes visi iš Pabėgimo grįžta HEROJAIS!

Paskaitykite daugiau mūsų ruoštame straipsnyje ir pasiūlykite savo vaikams susitikimą su savimi – Whatansu stovyklos – susitikimas su pačiu savimi.

O nuostabius Whatansu vadovus galite sutikti ir Masters of Calm festivalyje, kuriame labai laukiamos šeimos su įvairaus amžiaus vaikais.

Stovyklos vyksta: Patyrimų erdvė “Auksinė giria”, Molėtų rajone.

Stovyklos skirtos: 1-12 klasių moksleiviams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti WHATANSU internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

WIDE OPEN judesio studijos vasaros stovyklos

„ĮKVĖPK VASARĄ“ – patyriminė, meninė dienos stovykla 7-10 m. vaikams. Tikslas – skatinti vaiko saviraišką ir savivoką per skirtingas meno rūšis.

Jogos ir kvėpavimo praktikų būdu vaikai mokomi nusiraminti, valdyti stresą ir nerimą. Kūrybinio proceso metu skatinama atsiskleisti, išreikšti savo individualumą ir autentiškumą. Naudojant judesį, muziką ir dailę kaip terapines priemones, lavinamas emocijų pažinimas ir raiška. Komandinėmis užduotimis lavinami socialiniai įgūdžiai, skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas, empatijos jausmas, mokomasi įsiklausyti ir išgirsti kitą.

„ŠOKU RUGPJŪTĮ“ – šokio, kūrybos ir improvizacijos stovykla 11-14 m. paaugliams. Tikslas – lavinti kūrybiškumą bei saviraišką šokyje, ugdyti meilę šokio menui, skatinti fizinį aktyvumą.

Vaikai susipažins su šiuolaikinio ir klasikinio šokio pagrindais. Sužinos improvizacijos ir kūrybos paslaptis. Lavins fizinio kūno galimybes. Išsiaiškins komandinio darbo subtilybes.

Stovykla vyksta: Vilniuje, Wide Open judesio studijoje.

Stovyklos skirtos 7-14 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti WIDE OPEN internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

ZOOPARK Vilnius jaunųjų gamtininkų dienos stovykla

Vaikų atostogų metu kviečiame nenuobodžiauti, o poilsiauti turiningai ZOOPARK Vilnius dienos stovykloje.

Jaunųjų gamtininkų stovykloje vaikai susipažins su zoologijos sodo gyvūnais, juos stebės, mokysis įdomių faktų, atliks su tuo susijusias užduotis. Visi kartu bandysime įveikti baimes, tapsime gamtininkais ir tyrinėsime gamtos pasaulį. Kursime meninius darbelius, gaminsime žaislus gyvūnams ir sužinosime, ką kasdien veikia gyvūnų prižiūrėtojai!

Stovykla vyksta: Vilniuje, Zoo Vilnius.

Stovyklos skirtos 7-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti ZOOPARK Vilnius internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Žibutės pievų ūkis dienos stovykla „Diena kaime”

Žibutės pievų ūkis 6-10 metų vaikus kviečia į dienos stovyklą „Diena kaime” liepos 24-28 dienos.

Stovyklos metu:

 • pasiūlysime daug įvairių, įdomių ir ugdančių veiklų;
 • esant palankiam orui visos veiklos vyks lauke;
 • vaikai laukiami be mobiliųjų įrenginių;
 • gamtos tyrinėjimas;
 • stovyklavimo nuotykiai;
 • pažintis su ūkio gyvūnais;
 • maudynės;
 • kariškos veiklos: laužo kūrimas, kareiviška košė, laikinos nakvynės vietos įsirengimas.

Stovyklos vadovai: psichologė Jolanta Čekauskaitė ir karybos patirties turintis Darius Lapka.

Stovykla vyksta: Žibutės pievų ūkyje, Ukmergės rajone.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti Žibutės pievų ūkio Facebook paskyroje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
cirko stovykla, dieninė stovykla, geriausios stovyklos, gyūnų ūkis, nuotykių stovykla, plaukimo stovykla, pramoginė stovykla, reklama, riedlenčių stovykla, riedučių stovykla, šokio stovykla, šokių stovykla, sporto stovykla, stovykla gamtoje, stovykla su gyvūnais, stovykla su nakvyne, stovykla su žirgais, stovyklos aktyviems vaikams, stovyklos vaikams, turistinė stovykla, vaidmenų stovykla, vaikų užimtumas vasarą, vandenlenčių stovykla, vasaros stovyklos, vasaros vaikų stovyklos, žirgynas, zoopark