Geriausia šachmatų stovykla - Kelionės su vaikais
Geriausia šachmatų stovykla
Geriausia šachmatų stovykla
2023-07-21

Geriausia šachmatų stovykla

Vasara yra puikiausias metas apjungti malonumus su naujomis žiniomis ir visapusišku tobulėjimu. Būtent tokia yra ir ,,Baltijos kelio šachmatų stovykla 2023″. Tai ne tik šauniausia vieta jauniesiems šachmatų entuziastams, bet ir all inclusive atostogos – gražiausioje vietoje įsikūrusi stovyklavietė, aukšto lygio mokymai, aktyvios veiklos, patogus poilsis ir geras maistas.

Geriausia šachmatų stovykla – ,,Baltijos kelio šachmatų stovykla 2023″. Tai unikali tarptautinė stovykla visiems vaikams ir paaugliams, kurie domisi šachmatais. Ir visai nesvarbu, ar vaikas tik pradėjo perprasti žaidimą, ar jau yra pažengęs ir daug pasiekęs šachmatuose – čia laukiamas kiekvienas šachmatų entuziastas nuo 9 iki 16 metų. Stovykloje grupės bus sudaromos pagal žaidimo lygį, kad būtų užtikrintas efektyvus mokymas.

Geriausia šachmatų stovykla – Baltijos kelio šachmatų stovykla 2023

Šachmatų treniruotės vyks čia vadovaujant patyrusiems treneriams, turintiems daug metų patirties tarptautiniame lygyje.

Vaikų šachmatų stovykla kilo iš „Baltijos kelio šachmatų turnyro“, kuris vyksta nuo 2016 m. Šių turnyrų nugalėtojai ir dalyviai ne kartą užėmė aukštas vietas nacionaliniuose čempionatuose. Remiami Kasparovo šachmatų fondo organizatoriai įgyvendina programas, skirtas Baltijos regiono vaikų ir paauglių šachmatų tobulinimui.

Bet vien šachmatais stovykla neapsiriboja – kasdien čia vyks ir įvairių sporto šakų užsiėmimai, o iš stovyklavietės kiemo matomas Alaušo ežeras kvies atsigaivinti ir stiprinti plaukimo įgūdžius.

Kodėl verta rinktis geriausią šachmatų stovyklą?

 • Vaikų laukia 30 valandų aukščiausio lygio šachmatų mokymų.
 • Žiniomis dalinsis profesionalūs sportininkai ir tarptautiniai čempionai.
 • Apgyvendinimas ypač vaizdingoje vietoje komfortiškuose nameliuose su vaizdu į ežerą.
 • Programoje daug aktyvių veiklų ir smagių žaidimų.
 • Galimybė atvykti su tėveliais – jiems galioja mažesnė kaina (300 eurų), į kurią įeina apgyvendinimas ir maitinimas.
 • Ekskursija po Vilnių ir įdomiausius jo objektus.

Stovykloje laukia ir smagi sportinė veikla:

 • aktyvūs reakcijos ir motorikos žaidimai,
 • joga,
 • meditacija,
 • tempimas,
 • pratimai laikysenai koreguoti ir motoriniam aparatui stiprinti.

Stovyklos organizatoriai parengė daugybę įtraukiančių veiklų, tarp jų ir ekskursiją į Vilnių!

„Baltijos kelio šachmatų stovykloje” vyrauja linksma ir draugiška atmosfera. Vaikų čia lauks rūpestingi ir patyrę treneriai. Tai bene geriausias būdas išlaikyti aštrų protą per vasaros atostogas ir patirti tikrų linksmybių!

Geriausia šachmatų stovykla – didelis dėmesį profesionalumui

Šioje stovykloje ypatingas dėmesys yra skiriamas profesionalumui, todėl visi treneriai yra daugybės metų patirtį sukaupę specialistai ir aktyvūs šachmatininkai ir sportininkai.

Šiemet trenerių komandoje – didmeistris ir tarptautiniai meistrai iš Latvijos, Ukrainos ir Čekijos, o su pradedančiaisiais šachmatininkais dirbs patyrę vaikų treneriai iš Lietuvos.

Trenerių komanda:

 • Ilmars Starostits (LV) – Grandmaster 2010, International Master 2001 (IM), Latvijos čempionas 2002 m. ir 2022 m.;
 • Vladislav Larkin (UA) – International Master (IM) ir Ukrainos sporto čempionas, laimėjęs daugybę tarptautinių čempionatų Ukrainoje įvairiose amžiaus grupėse, „Baltijos Kelio turnyro“ nugalėtojas 2017 m. ir 2018 m.;
 • Vidmantas Zaura (LT) – daugiau nei 30 metų patirtį turintis treneris;
 • Sergei Bereziuk (SO) – Slovakijos vyriausiasis treneris, turintis virš 45 metų patirtį;
 • Karina Vnukova (LT) – jau 17 metų veikianti profesionaliame sporte, Lietuvos čempionė, dalyvavo Pekino olimpinėse žaidynėse, vaikų rankinio, krepšinio ir teniso trenerė.

Praktinė informacija

Numatomos dvi savaitės trukmės pamainos:

 • 2023 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 5 d.
 • 2023 m. rugpjūčio 6-11 d.

Kaina: 500 eurų. Į kainą įskaičiuota: programa ir jai reikalingos priemonės, maitinimas, apgyvendinimas, išvyka į Vilnių.

Be to, Baltijos kelio turnyrų nugalėtojai ir prizininkai gali gauti sertifikatą, kuris padengia 250 / 150 eurų išlaidų. Taip pat smagus akcentas – į šią stovyklą galima atvykti su tėveliais! Jiems galioja speciali 300 eurų per savaitę kaina, į kurią įskaičiuotas maitinimas.

Kur vyks: poilsio ir renginių centre Alaušo slėnis – tai net 7 ha poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje, Utenos rajono gamtos apsuptyje. Centre platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas, o šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplaus įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis. Svečiai čia gyvena jaukiuose rąstiniuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos su nuostabiu vaizdu į ežerą.

Maitinimas: vaikai maitinami 5 kartus per dieną (3 kartų per dieną švediškas stalas + užkandžiai).

Kalbos: užsiėmimai stovykloje vyks anglų, lietuvių bei rusų kalbomis.

Stovyklos kontaktai: tel. +370 (626) 42 428 arba el. paštu: balticway.chess@gmail.com

Apie visas mūsų rekomenduojamas stovyklas skaitykite Geriausios vaikų vasaros stovyklos.
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.