Masters of Calm festivalis – kiekvienam tinkanti kelionė į save -
Masters of Calm festivalis – kiekvienam tinkanti kelionė į save
Masters of Calm festivalis – kelionė į save tinkanti kiekvienam
2023-05-31

Masters of Calm festivalis – kiekvienam tinkanti kelionė į save

Ar kada norėjote padaryti kažką beprotiško, bet kartu ir gero sau? Norėjote pabėgti ir atsigauti nuo kasdienybės, atrasti sielos ramybę, gal pailsėti nuo vaikų, o gal nuveikti kažką nebanalaus su visa šeimyna ir vaikais? Kad ir kokio gero pokyčio norite – Masters of Calm festivalis tai geriausia galimybė, pritaikyta kiekvienam scenarijui. Meditacija, veiklos, paskaitos ir nuostabi gamta – viskas įskaičiuota.

Masters of Calm festivalis – kiekvienam tinkanti kelionė į save, nes kiekvienam ateina toks laikas, kai norisi gyvenime kažką pakeisti arba išbandyti naujo, nustebinti save patį. Ir nebūtina tokiais atvejais visko atsisakyti, mesti darbo ir gyventi girioje – kartais užtenka nusipirkti bilietą į gerą festivalį.

Visos 10 dienų arba bent keletas dienų (ir būtinai naktų!) Masters of Calm festivalis gali tapti gyvenimą keičiančiu įvykiu sau pačiam arba porai arba net ir visai šeimai! Galite pasirinkti čia būti tiek, kiek norite ir galite (laiko ir pinigų prasme).

Festivalis prasidėjo nuo vieno žmogaus, ieškančio kažko daugiau – vidinės laimės, pilnatvės, dvasingumo. Per dvyliką metų išaugo į tūkstančius dalyvių sutraukiančią šventę, subūrė bendruomenę ir tapo sąmoningo gyvenimo būdo traukos centru Lietuvoje.

Festivalio tikslas – pakviesti žmones atrasti gilesnį ryšį su savimi ir kitais.

Kas vyksta Masters of Calm festivalio metu?

 • Joga, mankšta ar meditacija ryte;
 • paskaitos ir praktikos dienos metu;
 • šokiai, dirbtuvės ar pašnekesiai vakare prie laužo;
 • daugiau kaip 70 mokytojų, 140 paskaitų ir patyrimų;
 • 20 skirtingų jogos rūšių, meditacijų, gausybė sąmoningumo praktikų;
 • daugybė kūrybinių dirbtuvių bei lauko pramogų;
 • atskiros veiklos 3-12 metų vaikams ir 13 – 18 metų paaugliams;
 • vakarais – net 4 keturios kultūros erdvės, kuriose vyks koncertai, šokiai, vakaro pramogos, degs laužai;
 • kasmet čia susirenka geriausi vietiniai bei užsienio saviugdos meistrai ir dalinasi savo žiniomis, kurios gerina gyvenimo kokybę ir stipriną bendražmogišką ryšį.
 • į 10 įsimintiniausių vasaros dienų organizatoriai sutalpino praktikas, paskaitas ir patirtis, kurios leis paragauti pilnatvės jausmo ir pažinti save.

Todėl tikėtina, jog iš festivalio išvažiuosi lyg po retrito – pailsėjęs, įsikvėpęs ir artimesnis pats sau.

Festivalis kiekvienam – ir vienam, ir šeimos atostogoms

Masters of Calm yra bene vienintelis tokio plataus universalumo įvykis, kuriame veiklos susiras kiekvienas, net išrankiausias ar skeptiškiausias vyras ar moteris. Dalyvavimas šiame renginyje gali būti pabėgimu nuo rutinos, draugų paieška, santykių stiprinimo įrankiu ar tiesiog smagia atostogų idėja visai šeimai.

Kas gali dalyvauti Masters of Calm festivalyje? – jei trumpai visi!

 • Pavyzdžiui mama, kuri jaučia, jog jai jau „verda smegenys“ nuo visos atsakomybės, kuriai pabodo apie viską nuolat galvoti, planuoti pirkinius ir šeimos laisvalaikį, kuriai užkniso tvarkytis ir stengtis visur laiku suspėti – ta mama gali tiesiog ,,pabėgti“ nuo kasdienybės į festivalį miške ir skirti laiko sau, savo poreikių išgirdimui, savo asmenybės tobulinimui arba tiesiog ramiam knygos skaitymui pavėsyje.
 • Festivalis yra nuostabi vieta ir šeimos atostogoms. Tam, kad jos būtų išskirtinės ir jose pailsėtų visi, ne tik vaikai, – daug dėmesio organizatoriai skiria vaikų užimtumui. Kol tėvai eina į paskaitas ir seminarus, vaikai mėgaujasi atskira tik jiems skirta programa, kuri yra pilna ir įvairiapusė tarsi vaikų dienos stovykla.
 • O gal kelios dienos be vaikų, tik dviese? Ieškote idėjų, ką nuveikti kartu, kad būtų ne tik smagu, bet ir sustiprintų santykį, o galbūt net padėtų susitvarkyti tai, kas santykiuose stringa?

Atraskite praktikas, paskaitas ir užsiėmimus, kurie padės geriau suprasti vienas kitą. Ilsėkitės specialiose vyrams ir moterims pritaikytose SPA programose. Organizatoriai siekia, kad Masters of Calm festivalyje turėtumėte visas galimybes augti, svajoti kartu ir tapti savo santykių Masteriais.

Išskirtinis dėmesys šeimoms su vaikais

Festivalyje organizuojamos atskiros veiklos 3-12 metų vaikams ir 13 – 18 metų paaugliams. Paskaitų suaugusiems metu vaikus prižiūrės ir užims patirtinių stovyklų Whatansu vadovai (apie juos rašome kitame straipsnyje apie Whatansu stovyklas). Ir svarbiausia – vaikų užsiėmimai įskaičiuoti į vaiko festivalio bilietą – jokio papildomo mokesčio mokėti nereikia!

Vaikų pieva – tai festivalio Masters of Calm vaikų karalystė!

Vaikų pieva skirta 4–12 metų vaikams, tačiau yra atvira prisijungti visiems norintiems. Dienos stovykla veikia festivalio paskaitų metu. Kitu laiku erdvė yra atvira ateiti žaisti vaikams kartu su suaugusiais.

Dienos stovyklos principu veikiančia erdve rūpinsis Whatansu patyriminių stovyklų vadovai, kviestiniai lektoriai ir vaikų edukatoriai bei festivalio savanoriai. Jūsų vaikai bus ne tik saugūs, bet ir prasmingai užimti: galės įsitraukti į lauko žaidimus, nuolat veikiančias kūrybines dirbtuves, judesio, šokio ir daugybę kitų turiningų užsiėmimų. Erdvėje bus įrengtos ir vietos savarankiškiems žaidimams: Hobito namelis ir namelis medyje, karstynių tinklai bei hamakai, jei kartais kiltų noras snūstelėti popiečio miegelio po gražiausia girios pušimi.

Whatansu Džiunglės – pirmą kartą Masters of Calm festivalyje – atskira programa paaugliams ir jaunimui (13–18 m.)!

Čia į savęs ir kito pažinimo nuotykius lydės Whatansu patyriminių stovyklų vadovai bei patyrę Lietuvos ir užsienio lektoriai.

Su paaugliais bus kalbama įvairiausiomis jiems aktualiomis temomis – apie tai, ko nedrąsu paklausti suaugusiojo, apie laisvę būti savimi, meilę, nerimą, apie santykius su tėvais, draugais, apie svajones ir ateities pasirinkimus.

Praktiniai festivalio aspektai

Vieta

Festivalis vyks Auksinėje girioje – šalia Asvejos ežero įkurtoje unikalių patirčių erdvėje, tapusioje tikrais Masters of Calm namais. Čia ošia Asvejos regioninio parko pušys, karaliauja žaluma ir tyras oras, kvapą gniaužia netikėtos ir patogios erdvės mokymams, blaivioms šventėms ir naujiems atradimams, o visas jusles glosto subalansuotas maistas.

Bet kuriuo metų laiku Auksinėje girioje rasi didžiausią sapnų gaudyklę, milžino kėdę, meilės taką.

Nakvynė, patogumai ir maitinimas

Galima gyventi savo atsivežtoje palapinėje ar įsikurti kemperyje. Gyvenimo nuotykį palapinėje palengvins organizatorių sumeistrauti šilti lauko dušai.

Į kainą įskaičiuotas maitinimas tris kartus per dieną – šiltas, sotus, spalvotas vegetariškas ir veganiškas maistas.O Jūsų vaikams – specialus vaikų stalas su vaikišku maistu.

Taip pat festivalio metu veiks kavinės, kuriose bus galima nusipirkti vietoje su meile gamintų užkandžių bei desertų, įsigyti kavos, arbatos ir kitų gėrimų.

Svarbiausios taisyklės

 • Festivalis yra blaivus
 • Augintiniai lieka namuose
 • Eko idėjos: savi indai, šiukšlių rūšiavimas, gamtos tausojimas
 • Draugystė ir pagarba kitiems

Vis dar dvejojate? Štai 8 priežastys kodėl verta atvažiuoti

 1. Čia tapsi ATVIRESNIS su kitais ir savimi.
 2. Gausi įrankius kurti džiugesnę kasdienybę ir geresnius santykius.
 3. Susipažinsi su pozityvia ir priimančia bendruomene, kurioje jauku ir saugu būti savimi.
 4. Patirsi, ką reiškia tirštas nuotykių, spalvų ir emocijų gyvenimas.
 5. Pabėgsi į kitą realybę nuo rutinos ir darbų.
 6. Atsipalaiduosi įspūdingos gamtos apsuptyje, prie skaidraus Asvejos ežero.
 7. Čia dingsta laikas ir per dieną įvyksta tiek daug, kad sunku patikėti, jog tai – tos pačios 24 valandos.
 8. Ir svarbiausia čia gali dalyvauti visi ir kiekvienas – po vieną, poromis, šeimomis, su draugais ir žinoma su pačiu savimi.

Neabejokite ir įsigykite bilietą jau šiandien! Juk Masters of Calm festivalis – kiekvienam tinkanti kelionė į save!

Master of Calm festivalio kontaktai

Master of Calm svetainėje rasite visą Jus dominančią informaciją apie festivalį, programą ir kitą Jus dominančią informaciją.

Pirkite bilietus ir susiplanuokite kelionę į save ar laiką su šeima.

Sekite visas naujienas apie Master of Calm festivalio Facebook’e ir Instagram paskyroje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.