TOP50 pramogų Tenerifėje su vaikais - Kelionės su vaikais
TOP50 pramogų Tenerifėje su vaikais
TOP50 pramogų Tenerifėje su vaikais
2023-02-22

TOP50 pramogų Tenerifėje su vaikais

„Kelionės su vaikais ®“ kviečia Jus turiningai praleisti laiką su šeima Tenerifėje. Keliaukite, atraskite, išbandykite, pasimėgaukite ir praturtinkite save naujomis patirtimis. Kelionės su vaikais jums linki nuostabaus laiko!

„Kelionės su vaikais ®“ paruošė Jums išsamiausią pramogų gidą TOP50 pramogų Tenerifėje su vaikais, ką būtinai turite pamatyti ir aplankyti Tenerifėje. Tad skaitykite, išsisaugokite ir pasidalinkite su kitais.

TOP50 pramogų Tenerifėje:

1. Siam vandens parkas 

Nr. 1 pramoga Tenerifėje. Siam vandens parkas – didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje! Daugiau nei 20 atrakcionų, net kelios atskiros erdvės mažesniems vaikams.

Kelionės su vaikais rekomenduoja pirkti TWIN bilietą kartu su Loro parko bilietais. Bilietai tik į SIAM parką. O kaip sutaupyti ir vaikams gauti bilietus iki 6 metų nemokamai skaitykite čia.

2. Aqualand vandens parkas

Dar vienas vandens parkas Tenerifėje, siūlantis daug vandens pramogų vaikams ir suaugusiems. Parke vyksta ir delfinų pasirodymai – įskaičiuota į įėjimo kainą.

Pirkite bilietus iš anksto į Aqualand vandens parką pas mus, nereiks stovėti eilėse prie kasų.

3. Loro parkas

Tai vienas iš gražiausių zoologijos sodų pasaulyje tiek dėl savo grožio, tiek dėl puikių įrenginių, tiek dėl absoliučios pagarbos gamtai.

Parkas tikrai didelis, yra ir didelis akvariumas su tuneliu po vandeniu, ir atskiras pingvinariumas. Vyksta jūrų liūtų bei ruonių, delfinų ir įspūdingo dydžio orkų bei papūgų pasirodymai.

Kelionės su vaikais rekomenduoja pirkti TWIN bilietą kartu su SIAM parko bilietais.

4. Light Park Tenerife

Tai šilko ir šviesų skulptūrų parkas Tenerifėje, Adeje, salos pietuose. Labai įspūdinga vieta su nuostabia panorama, jaukiu restoranu bei pramogomis vaikams.

Bilietus pirkite čia.

5. Pramoginis važiavimas bagiais

Viena nerealiausių pramogų Tenerifėje! Mūsų draugai Buggy Expedition Tenerife priima į šią pramogą šeimas su vaikais! Su Kelionės su vaikais slaptažodžiu taikomos nuolaidos!

6. Delfinų stebėjimas 

Leiskitės į nepamirštamą kelionę vandenynu katamaranu, jachta, vikingų ar net povandeniniu laivu! Kelionės su vaikais atrinko Jums geriausius tiek individualius, tiek grupinius plaukimus įvairiausio dydžio laivais.

Skaitykite straipsnį Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje ir atraskite Jums įdomiausią turą bei būtinai pasinaudokite mūsų specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis.

7. Las Aguilas Jungle Park

Tai zoologijos ir botanikos parkas, kurį sudaro 7,5 hektaro džiunglės, kuriose yra daugiau nei 500 gyvūnų, parke yra keletas pėsčiųjų takų su tuneliais, pakabinamaisiais tiltais, kriokliais, lagūnomis ir urvais.

Kelionės su vaikais rekomenduoja įsigyti bilietus iš anksto ir nepraleisti parke vykstančių paukščių ir jūrų liūtų pasirodymų.

8. Lago Martianez

Tai yra baseinų po atviru dangumi kompleksas, esantis Puerto de la Kruze. Laisvalaikio parkas, kurio bendras plotas yra maždaug 100 000 kvadratinių metrų, sutelktas aplink dirbtinį ežerą.

9. Flamenco Show

Flamenko – neatskiriama Ispanijos dalis. Tai ne tik šokis, gražūs kostiumai, bet ir visa istorija. Labai rekomenduojame šį šou, jį puikiai įvertino aštuonmetė. Beje vaikams iki 8 metų šis šou nemokamas!

Siūlome rinktis vieną iš trijų variantų, vykstančių Costa Adeje , arba Puerto de la Cruz, arba San Miguel pilyje miesteliuose.

10. Viduramžių riterių pasirodymas

Šis viduramžių riterių pasirodymas tikroje pilyje su vakariene buvo visiškas mūsų atradimas. Mums labai patiko.

Daugiau informacijos rasite čia.

11. Monkey parkas

Beždžionių parke galite stebėti gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Tai vienintelis zoologijos sodas Kanarų salose, kuris specializuojasi beždžionių srityje ir yra unikalus tuo, kad lankytojai gali patekti į narvus ir paliesti bei šerti gyvūnus.

12. Teide nacionalinis parkas

Būtina aplankyti. Teidės parke yra 41 pažymėtas įvairaus sunkumo ir trukmės takas, 3 lankytojų centrai ir keltuvas.

Keltuvo bilietai ir laiko rezervavimas.

Mes labai rekomenduojame žvaigždžių stebėjimą.

13. Submarinas

Leiskitės į nepamirštamą kelionę į povandeninį pasaulį! Tikrai puikus pasiplaukiojimo pasiūlymas.

14. Karting Club Tenerife

Profesionali trasa, kurią net sportininkai renkasi. 1.2 km ilgio, 8 metrų pločio.

Kaip sutaupyti ir įsigyti bilietus pigiau.

15. Karting Las Americas

Trasos ilgis – 857 metrai, plotis – 8 metrai. Jie taip pat turi dvigubus kartingus, todėl galima saugiai pravežti trasa ir mažesnius vaikus!

16. Boulingas Megabowl Tenerife

Turbūt vienintelis boulingas salos pietuose yra Las Americas. 10 kėglių takų su UV kosminiu apšvietimu.

Rekomenduojame, kai oras lauke nedžiugina arba vakaro pramogoms.

17. Ekskursija bananų plantacijoje

Labai įdomi ekskursija tiek vaikams, tiek suaugusiems! Labai rekomenduojame.

Visi mūsų įspūdžiai ir patarimai aprašyti straipsnyje Ekskursija po bananų plantaciją Tenerifėje.

18. Plaukimas vandens motociklais

Pamatykite Geltonąjį kalną, Costa del Silencio įlanką, Las Galletas, Punta Rasca švyturį, Palm Mar uolą, Los Cristianos ir daugelį kitų.

Plaukimą galite užsisakyti čia.

19. Lego žaidimų kambarys Bricobilandia

Žaidimų kambarys yra Siam mall prekybos centre, kuriame vaikučius galima palikti su priežiūra ir kartais dirba lietuviškai/rusiškai kalbanti darbuotoja.

20. Batutai Siam Mall

Siam mall prekybos centre rasite smagius batutus vaikams.

21. Dragon Siam

Tai žaidimų kambarys su vaikų priežiūra Siam mall prekybos centre.

22. El Montillo parkas

57 000 kv.m. parke galite lankytis nemokamai, čia yra net dvi apžvalgos aikštelės. Na ir žinoma vaikams didelė žaidimų aikštelė su smėlio danga, smagūs nusileidimo takeliai.

23. Palmetum parkas

Palmetum soduose yra didžiausia palmių kolekcija Europoje, manoma, kad tai didžiausia botaninė tropinių salų palmių kolekcija pasaulyje.

24. Tandeminis skrydis parasparniu

Pasigrožėkite nuostabiais panoraminiais pietinės salos dalies vaizdais.

Skrydį galite įsigyti čia.

25. Paviršinis nardymas

Plaukiokite tarp atogrąžų ir subtropikų žuvų ir pamatykite rūšių, kurių nerasite niekur kitur pasaulyje.

Nardymą galite įsigyti čia.

26. Aqua Club Thermal

Siam ar Aqualand vandens parkus Tenerifėje žino kiekvienas, tačiau ar esate girdėję apie AQUA CLUB TERMAL? Tai didžiausias SPA Tenerifėje. O ir apsilankymo kaina tikrai labai draugiška.

27. Karstynių parkas – Forestal park Tenerife

Vienas didžiausių laipynių parkų Kanarų salose. Jis yra įsikūręs 1400 m aukštyje visai šalia Teidės nacionalinio parko ir apsuptas Esperanzos miško pušų bei slėnių.

28. Finca el Carreton

Tai agroekologinė, rekreacinė ir edukacinė erdvė, apsupta vaisinių augalų, didelių medžių ir plačiausia bei įvairiausia vietinių Kanarų gyvūnų paroda visame regione.

29. Išskirtinės ir apleistos vietos

Aplankykite išskirtines ir apleistas Tenerifės vietas! Vaikams tikrai bus įdomu! Visas straipsnis apie šias vietas Apleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos.

30. Harleys Tenerife

Tai tikras amerikietiško stiliaus restoranas. Pati smagiausia šio restorano vieta, kuri ypač patiks vaikams – tai staliukai įrengti vintažiniuose automobiliuose. Garantuojame – vaikams tikrai patiks.

31. Miradorai (apžvalgos aikštelės)

Tenerifėje rasite daugybę nuostabių apžvalgos aikštelių! Visas jas galite rasti straipsnyje TOP30 apžvalgos aikštelių Tenerifėje su vaikais.

32. Centro Hipico Del Sur

Jojimo centras, įkurtas 1990 m. Nuo pat savo veiklos pradžios sutelkė dėmesį į šios sporto šakos populiarinimą saloje. Ta tikrai puiki vieta jodinėti su arkliais.

33. Mini golfas Las Americas

Mums labiausiai patinka mini golfas Las Americas. Rekomenduojame – vaikams ir tėveliams gerai praleistas laikas garantuotas.

34. Diverlandia

Puikūs ir tikrai smagūs žaidimų kambariai. Išsirinkite Jums arčiausiai esantį. Garantuojame vaikams tikrai patiks!

35. Pikniko aikštelės

Susipakuokite pikniko krepšelį ir leiskitės smagiai praleisti laiką gamtoje – čia rasite ir kepsnines ir žaidimų aikšteles! Tikslios vietos, su aprašymais, koordinatėmis.

36. Anaga nacionalinis parkas

Su vaikais tikrai galite keliauti „Sendero de los Sentidos“ (Pojūčių kelias), kurio lengvoji versija yra tik 340 metrų ilgio trasa. Būtinai užsukite ir į mistinę vietą – Pico del Ingles. Čia visi vyksta fotografuotis medžių lajoje. Labai graži vieta.

37. Masca ir Teno kalnai

Masca miestelis – pradžia Masca tarpeklio, viena gražiausių vietų Tenerifėje. Nusileiskite iki Buenavista de Norte, aplankykite Los Silos arba jei turite daugiau laiko nukeliaukite iki Punto del Teno – gražiojo laukinio paplūdimio su švyturiu.

38. Bajamar natūralūs baseinai

Yra du dideli baseinai ir mažesnis, skirtas vaikams, nuo jūros apsaugotas auksinio smėlio paplūdimys.

39. El Caleton baseinai Garachico

Tenerifės šiaurėje esantys natūralūs baseinai. Vasarą budi gelbėtojai, netoliese yra paplūdimys.

40. Punto de Hidalgo

Šie jūros vandens baseinai yra puikiai įrengti maudytis, juose yra dušai, prieigos galimybės su vaikiškais vežimėliais.

41. El Socorro paplūdimys

Puikiai tiks su vaikais, tai vienas iš Tenerifės paplūdimių, apdovanotų mėlyna vėliava, todėl jame yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip dušai, stebėjimo punktai, gelbėjimo ir gelbėtojai, tualetai, restoranai ir paplūdimio barai.

42. Las Teresitas

Čia auksinis smėlis driekiasi beveik 1,5 kilometro, palmės, ramus vanduo. Idealiai tinka su vaikais.

43. La Tejita

Šis paplūdimys yra vienas įspūdingiausių ir gražiausių raudono smėlio paplūdimių Tenerifės saloje. Tai vienas didžiausių Tenerifės paplūdimių, turintis apie 1000 metrų ilgio pakrantę, idealiai tinkantis sportuoti, vaikščioti.

44. El Medano

Paplūdimyje yra dušai, gultai ir skėčiai. Jis apdovanotas mėlyna vėliava. El Medano paplūdimyje galite pajusti vietos atmosferą – čia ir restoranai, kavinės, savaitgalio turgus, rankdarbių prekystaliai.

45. El Duque

Šiame paplūdimyje yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip dušai, stebėjimo punktai, gelbėtojai, tualetai, vietovės restoranai, turizmo informacijos centras. Labai patogu ir su kūdikiais, nes yra rampos ir takai.

46. Karnavalo muziejus

Erdvėje yra nuolatinė nemokama ekspozicija su kostiumais ir išskirtiniais karnavalo elementais.

47. Mokslo ir kosmoso muziejus

Šiame tradicinių muziejų ir atradimų centro derinyje rasite beveik šimtą eksperimentų.

48. Guimaro piramidės

Pasivaikščiokite po muziejų po atviru dangumi su šešiomis laiptuotomis piramidėmis, orientuotomis į saulę pagrindinėmis astronominėmis datomis.

49. Kupranugarių parkas

Parke galima ne tik maitinti kupranugarius, bet ir jais pajodinėti.

50. Pasivaikščiojimo takai

Leiskitės į žygius su vaikais po nuostabiąją Tenerifės salą. Atrinkome Jums tuos, kuriuos tikrai įveiksite su vaikais! Apie visus žygius, jų koordinates ir kitą informaciją rasite straipsnyje TOP10 gražiausių takų Tenerifėje su vaikais.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.