Siam ir Loro parko bilietai pigiau - Kelionės su vaikais
Siam ir Loro parko bilietai pigiau
Vandens parkai ir SPA Tenerifėje
2023-01-11

Siam ir Loro parko bilietai pigiau

Tenerifėje yra du parkai, kuriuos tikrai būtina aplankyti su vaikais – tai Loro Parque ir Siam Park. Nors bilietai nėra pigūs, tačiau tikrai verta juos aplankyti! Garantuojame, kad patiks ir suaugusiems, ir vaikams!

Siam ir Loro parko bilietai pigiau – šiame straipsnyje dalinamės su Jumis informacija, kaip Siam ir Loro parko bilietus įsigyti pigiau, o vaikams iki 6 metų (5 metų imtinai) gauti nemokamai.

Loro parkas

Loro parkas Tenerifėje – tai tikra salos įžymybė! Parkas tikrai didelis, todėl jam rekomenduojame skirti visą dieną. Čia yra ir didelis akvariumas su tuneliu po vandeniu, ir atskiras pingvinariumas. Vyksta daug pasirodymų, kurie įskaičiuoti į apsilankymo kainą – tai ir jūrų liūtų bei ruonių pasirodymas, delfinų pasirodymas, įspūdingo dydžio orkų pasirodymas, papūgų pasirodymas. Parke yra didelis pasirinkimas maitinimo įstaigų. Daugiau informacijos apie parką ir mūsų rekomendacijos planuojantiems apsilankymą.

Siam parkas Tenerifėje

Siam vandens parkas – didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje!

Vandens parko teritorijoje yra net 14 atrakcionų! Vieni įspūdingesnių ir mums labai patinkantis – atrakcionas, imituojantis vulkano išsiveržimą. Garantuojame, kad abejingų nepaliks daugybė spalvingų, skirtingo aukščio čiuožyklų. O mažieji vandens parko lankytojai negalės atsidžiaugti atrakcionais „džiunglėse su gyvatėmis” bei „pamestame mieste”!

Daugiau informacijos apie parką ir mūsų rekomendacijos planuojantiems apsilankymą.

Bilietų kainos ir kaip sutaupyti suaugusiems

Bilietai tiek į Loro Parque tiek į Siam vandens parką suaugusiam žmogui kainuoja po 42 eurus. Į Siam parką – 30 eur vaikams nuo 3 iki 11 metų, vaikams iki 2 metų imtinai nemokamai.

Į Loro parką – 30 eur vaikams nuo 6 metų iki 11 metų, vaikams iki 5 metų imtinai nemokamai.

Išduosime paslaptį! Norėdami sutaupyti visuomet pirkite TWIN bilietą į abudu parkus kartu! Jo kaina bus 74 eurų! O vaikams 53 eurai į abu parkus ir bilieto reikia tik nuo 6 metų! Skaitykite toliau!

Perkant bilietą pasirenkate datą, kada norite aplankyti pirmąjį parką (nors biliete automatiškai nurodomas Loro parkas, tačiau galite eiti ir į SIAM parką), o antrąjį parką galite aplankyti per dvi savaites nuo pirmojo parko aplankymo!

Kaip gauti vaikams iki 6 metų (5 metų imtinai) bilietą nemokamai į Siam parką?

Bilietas į Loro parką vaikams iki 6 metų (5 metų imtinai) nemokamas. Bilietas į SIAM parką vaikams nuo 3 iki 11 metų kainuoja 30 eurų.

Jei suaugę perka TWIN bilietą į abudu parku per šią nuorodą (tikrai patikimas puslapis) vaikas iki 6 metų (5 metų imtinai) į SIAM ir LORO parką eina NEMOKAMAI. (Pridedame savo bilietus, kad matytumėte, jog bilietuose nurodyta ši sąlyga!)

Ši gudrybė tikrai veikia ir jei esate su vaikams nuo 2 iki 6 metų (5 metų imtinai) tikrai padės sutaupyti nemažą sumą pinigų!

SVARBU – turėkite su savimi vaiko dokumentą arba jo kopiją (užtenka telefone), jei prie įėjimo pasiteirautų Jūsų apie vaiko amžiaus įrodymą. Išduosime paslaptį, jog labai retai to prašo, jei ateinate jau su nupirktais bilietais iš anksto.

Siam ir Loro parko bilietai pigiau

Siam ir Loro parko bilietai pigiau

Daugiau apie pramogas vandens ir gyvūnų parkuose Tenerifėje: Vandens parkai ir SPA TenerifėjeZoologijos parkai ir gyvūnų ūkiai Tenerifėje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, Geriausi parkai Tenerifėje, Keliaujame su vaikais, kelionės su vaikais, Loro parkas, patariame, Siam ir Loro parko bilietai pigiau, Siam parkas