Siam vandens parkas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Siam vandens parkas
Vandens parkai ir SPA Tenerifėje

Siam vandens parkas

Siam vandens parkas – didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje!

Pliusai: parkas tvarkingas, prižiūrimas, jame ypatingai daug veiklos ras tėveliai ir vyresni nei 7 metų vaikai, mėgstantys adrenaliną. Daugiau nei 20 atrakcionų, atskira zona mažesniems vaikams. Vaikams liemenes dėl saugumo duoda nemokamai. Puikūs restoranai pavalgyti – ne tik greitas maistas, bet ir bufeto tipo restoranai, kur galėsite gauti ir troškinto, ir vegetariško, ir kitokio „normalaus“ maisto.

Minusai: įėjimo kaina – kaina gana nemaža, ypač jei norima apsilankyti su visa šeima. Parkas sezono metu ypatingai apkrautas, prie įdomesnių atrakcionų reikia pastovėti ir eilėje.

Patarimai: atvykite į parką atidarymo metu – jei norite neskubėdami aplankyti visas atrakcijas, o jei dar reikės keistis vietomis dėl vaikų priežiūros, tikrai išbūsite visą dieną. Rinkitės kuo saulėtesnę ir šiltesnę dieną. Vaikams patarčiau turėti hidrokostiumus, o jei jų neturite – nepagailėkite kelių eurų jų nuomai. Taip pat aktyviai leisdami laiką nepavaikščiosite su daug daiktų – imkite kuo mažiau, o turimus būtinai užrakinkite saugomoje spintelėje. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo.

Kainos: nuo 42 eur suaugusiems, nuo 30 eur vaikams nuo 3 iki 11 metų, vaikams iki 2 metų imtinai nemokamai.

Pirkite bilietus iš anksto, išvengsite eilių prie kasų.

Jei planuojate lankytis ir LORO parke – pirkite TWIN bilietą, bus pigiau. Išduosime paslaptį, jog perkant TWIN bilietą vaikai iki 5 metų imtinai į abu parkus eina nemokamai. Pirkite bilietus iš anksto pas mus.

Skaitykite ir sutaupykite: Siam ir Loro parko bilietai pigiau.

Daugiau apie vandens pramogas Tenerifėje.

Siam vandens parkas