Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyje - Kelionės su vaikais
Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyje
Vandens parkai ir SPA Tenerifėje
2022-11-14

Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyje

Tenerifės sala didžiausia iš visų Kanarų salų ir turbūt siūlo vieną didžiausią vandens pramogų įvairovę.

Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyje. Tai ir vandens parkai, ir natūralūs baseinai bei paplūdimiai. Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informaciją apie vandens pramogas, natūralius baseinus bei paplūdimius. Jolita taip pat dalijasi savo įžvalgomis, patarimais ir tokių vietų sąrašu.

TOP5 vandens parkai Tenerifėje

Siam vandens parkas

Aprašymas: didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje!

Vieta saloje: pietų Tenerifė, Costa Adeje kurortas.

Pliusai: parkas tvarkingas, prižiūrimas, jame ypatingai daug veiklos ras tėveliai ir vyresni nei 7 metų vaikai, mėgstantys adrenaliną. Daugiau nei 20 atrakcionų, atskiros kelios zonos mažiesiems. Vaikams liemenes dėl saugumo duoda nemokamai. Puikūs restoranai pavalgyti – ne tik greitas maistas, bet ir bufeto tipo restoranai, kur galėsite gauti ir troškinto, ir vegetariško, ir kitokio „normalaus“ maisto.

Minusai: įėjimo kaina – kaina gana nemaža, ypač jei norima apsilankyti su visa šeima. Parkas sezono metu ypatingai apkrautas, prie įdomesnių atrakcionų reikia pastovėti ir eilėje.

Patarimai: atvykite į parką atidarymo metu – jei norite neskubėdami aplankyti visas atrakcijas. Rinkitės kuo saulėtesnę ir šiltesnę dieną. Vaikams patarčiau turėti hidrokostiumus, o jei jų neturite – nepagailėkite kelių eurų jų nuomai. Taip pat aktyviai leisdami laiką nepavaikščiosite su daug daiktų – imkite kuo mažiau, o turimus būtinai užrakinkite saugomoje spintelėje. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo.

Kainos: nuo 40 eur suaugusiems, nuo 28 eur vaikams nuo 3 iki 11 metų, vaikams iki 2 metų imtinai nemokamai.

Bilietai: Pirkite bilietus iš anksto, išvengsite eilių prie kasų. Siam parko bilietai iš anksto  Siam parko bilietai geriausia kainaJei planuojate lankytis ir LORO parke – pirkite TWIN bilietą, bus pigiau. Išduosime paslaptį, jog perkant TWIN bilietą vaikai iki 5 metų imtinai į abu parkus eina nemokamai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqualand vandens parkas

Aprašymas: Dar vienas vandens parkas Tenerifėje, siūlantis daug vandens pramogų vaikams ir suaugusiems. Parke vyksta ir delfinų pasirodymai.

Vieta saloje: pietų Tenerifė, Costa Adeje kurortas.

Pliusai: parke vyksta delfinų pasirodymai, kurie įskaičiuoti į apsilankymo kainą. Kaina mažesnė nei Siam parko. Mums labai patinka šiame parke esanti vaikų atrakcionų zona, kur šiek tiek paaugę vaikai galės savarankiškai ir saugiai leistis nuo kalnelių. Vanduo vaikų baseinuose buvo šiltesnis nei Siam parke, gal todėl, kad jie gana seklūs ir saulėtą dieną įšyla.

Minusai: parkas senesnis- senesnė ir jo infrastruktūra. Mažesnis maitinimo įstaigų pasirinkimas – daugiau greitas maistas, maistas gana brangus. Papildomai reikia mokėti už gultus.

Patarimai: Rinkitės kuo labiau saulėtą ir šiltesnę dieną. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo. Parke patogiau vaikščioti su vandens batais.

Kainos: nuo 28 eur suaugusiems, nuo 20 eur vaikams nuo 5 iki 10 metų, nuo 12,50 eur vaikams nuo 3 iki 4 metų, vaikams iki 2 metų imtinai nemokamai.

Bilietai į Aqualand vandens parką. 

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqualand

Aqualand

Natūralių baseinų parkas Lago Martianez

Aprašymas: Lago Martianez – tai yra baseinų po atviru dangumi kompleksas, esantis Puerto de la Kruze. Laisvalaikio parkas, kurio bendras plotas yra maždaug 100 000 kvadratinių metrų, sutelktas aplink dirbtinį ežerą. „Lago Martianez“ – neprilygstamas jūros ir Teidės kalno vaizdas, jame yra didelis dirbtinis ežeras, apsuptas smaragdo baseinų, sodų, terasų ir restoranų. Parką aštuntojo dešimtmečio viduryje suprojektavo garsus vietinis menininkas César Manrique iš Lanzarotės, kuris kūrė kompleksą naudodamas tradicinės Kanarų architektūros ir vietinės floros elementus. Komplekse yra trys baseinai vaikams.

Pliusai: tai puikus parkas ramiam poilsiui, galbūt netgi labiau tinkamas su kūdikiais. Juk vandens parkai su atrakcionais „įpareigoja“ aktyviam poilsiui ir vienas iš tėvelių vis tiek turi likti su mažesniais vaikais – o šiame skubėti nereikia. Kaina tokiam poilsiui labai patraukli. Teritorijoje galite nusipirkti gėrimų, užkandžių.

Minusai: vyresniems vaikams gali būti šiek tiek nuobodu. Šiaurinė salos dalis taip pat gali būti minusas pramogoms žiemos sezonu.

Patarimai: žiemos mėnesiais gali būti vėsiau dėl šiaurinėje salos pusėje vėsesnių orų – todėl būtinai pasitikrinkite orus.

Vieta saloje: šiaurinė salos dalis, Puerto de la Cruz.

Kainos: 5.50 eur suaugusiems, 3 eur vaikams iki 10 metų.

Internetinė svetainė ir bilietai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Natūralių baseinų parkas Parque Maritimo Cesar Manrique Santiango de la Cruz

Aprašymas: tai 22 000 m2 ploto kompleksas, esantis pietinėje Tenerifės sostinės Santa Cruz pakrantėje, iš kurio atsiveria nepakartojami vaizdai į Santiago Calatrava suprojektuotą Tenerifės auditoriją, Palmetum botanikos sodą ir vandenyną. Lengvai pasiekiamas automobiliu ir viešuoju transportu, šis laisvalaikio centras turi didelę automobilių stovėjimo aikštelę. Parke vulkaninio akmens juoda spalva kontrastuoja su krištolinių vandenų mėlynumu ir palmių bei erdvę puošiančių gėlių žaluma.

Tai garsaus menininko iš Lanzarotės Cesar Manrique darbas.

Parke yra 3 sūraus vandens baseinai. Taip pat čia rasite restoranus, parduotuvėles, persirengimo kambarius, žaidimų kambarius, dušus ir sporto sale. Nuomojami hamakai ir skėčiai. Tai ideali vieta tiek turistams, tiek šeimos laisvalaikiui ir poilsiui.

Puikiai įrengti takai ir rampos vežimėliams ir neįgaliųjų vežimėliams, persirengimo kambariai ir kitos paslaugos. Jame taip pat yra vaikų baseinas, kad mažieji galėtų mėgautis.

Renginių programoje tokie užsiėmimai, kaip pripučiamos ir vandens pilys, vaikiškų personažų apsilankymai, piešimas ant veidų ir gimnastikos užsiėmimai baseine tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Vieta saloje: Tenerifės sostinės Santa Cruz pakrantėje

Kainos: Saugusiems 5 eur, vaikams iki 12 metų 1,50 eur, vaikams iki 3 metų – nemokamai.

Internetinė svetainė ir bilietai. 

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqua Club Thermal Spa

Aprašymas: 1000 kvadratinių metrų objektas su sūkurinėmis voniomis, turkiška pirtimi ir pėdų SPA. Dideliame baseine palaikoma 34 °C temperatūra, o 2 sūkurinėse voniose – 38 °C. Mėgaukitės 375 srovėmis, atsipalaiduokite ant gultų prie baseino.

Laikantis pagarbos aplinkai, vandenyje naudojamas tik ekologiškas chloras su jūros druskos ekstraktais, kurie yra ne tik ekologiški, bet ir naudingi akims, plaukams ir odai.

Mėgaukitės poilsiu ir laiku sau.

Svarbi informacija: vaikais iki 12 metų SPA gali lankytis nuo pirmadienio iki sekmadienio nuo 10:00 iki 14:00.

Vieta saloje: pietų Tenerifė, Costa Adeje kurortas.

Kainos: nuo 38 eur suaugusiems, nuo 13 eur vaikams.

Bilietus pirkite iš anksto saugioje bilietų sistemoje.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Natūralūs baseinai ir paplūdimiai

Tenerifėje gausu natūralių baseinų – tai uždaros erdvės, į kurias jūros vanduo dėl natūralaus susidarymo įsiskverbia be jokio žmogaus įsikišimo. Kai kurie iš jų turi įrengtą visą infrastruktūrą – laiptelius, takus, atitvarus, ar netgi suformuotus bei sutvarkytus baseinus. Paminėsiu keletą iš jų, bet neabejoju, jog atrasite ir daugiau, mažesnių, sau mielų baseinėlių bei paplūdimių. Mes su vaikais renkamės su gera infrastruktūra, saugius baseinus ir paplūdimius, prie kurių budi gelbėtojai. Be vaikų turbūt smagiau lankytis atokesnes, laukines ir natūralesnes vietas, tačiau su vaikais saugumas yra prioritetas. Taip pat saloje yra labai gražių paplūdimių, iki kurių reikia paeiti ar nulipti – tačiau su vaikais ypač mažesniais tai gali būti gana sudėtinga.

TOP5 natūralūs baseinai

Bajamar natūralūs baseinai

Nepaisant bangų stiprumo atviroje jūroje, apsilankymas natūraliuose Bajamaro baseinuose, esančiuose Tenerifės šiaurės rytuose, visada džiugins. Yra du dideli baseinai ir mažesnis, skirtas vaikams. Yra rampos ir turėklai. Netoliese parduotuvės, restoranai. Bajamaras dabar yra pripažintas vienu geriausių natūralių ir šeimai tinkamų vandens parkų. Jei lankysitės dieną, kai jūra yra banguota, paruoškite savo fotoaparatą – Bajamar paplūdimys mūsų šeimai ypatingai patinka – ne tik dėl maudynių, bet ir dėl bangų „terapijos“.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

El Caleton baseinai Garachico

Tenerifės šiaurėje esantys natūralūs baseinai. Pamatykite La Culata uolas ir vaizdingas šiaurines salos pakrantes. Vasarą budi gelbėtojai, netoliese yra paplūdimys, naujas uostas. Mieste yra daugybė mažų parduotuvėlių ir restoranų.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Punto de Hidalgo baseinai ir paplūdimiai

Šiaurinėje salos dalyje esantys jūros vandens baseinai yra puikiai įrengti maudytis, juose yra dušai, prieigos galimybės, pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia. Budi gelbėtojai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

La Jaquita baseinai Alcala

Pietinės salos pakrantė priešais Gran Melia Palacio Isora ties Alcala per pastaruosius kelerius metus buvo labai pakeista, atnaujinta bei sutvarkyta. Natūralus „La Jaquita“ baseinas, kuriame dabar puikuojasi patrauklus juodo smėlio paplūdimys, yra vienas iš prašmatniausių tokio tipo Tenerifėje.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Los Gigantes natūralus baseinas

Pietinėje salos dalyje esantis uolėtas natūralus baseinas, atskirtas nuo jūros betonine užtvara, populiarus saulėlydžio vaizdams. Būkite itin atsargūs – su vaikais ir net suaugusiems nėra saugu maudytis, jei vandenyne šėlsta didelės bangos.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

TOP4 paplūdimiai šiaurinėje salos dalyje

Benijo ir Almaciga paplūdimiai

Laukiniai juodo smėlio paplūdimiai, esantys Benijo kaimelyje, šiaurinėje Tenerifės pakrantėje, Anagos rajone. Jei matote didelį bangavimą, būkite labai atsargūs. Iki Benijo paplūdimio reikia lipti laipteliais, tačiau Almaciga paplūdimys pasiekiamas labai lengvai, šalikelėje pastačius automobilį.

Almaciga paplūdimio koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyjeBenijo paplūdimio koordinatės. 

El Socorro paplūdimys

Vienas iš Tenerifės paplūdimių, apdovanotų mėlyna vėliava, todėl jame yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip dušai, stebėjimo punktai, gelbėjimo ir gelbėtojai, tualetai, restoranai ir paplūdimio barai bei kt. Tačiau visada rekomenduojama elgtis atsargiai su vandenynu ir stebėti paplūdimyje plevėsuojančios vėliavos spalvą. Paplūdimys yra apie 230 metrų ilgio, turi daug vietų automobiliams. Šiame paplūdimyje taip pat dažnai galima pamatyti žmonių grupes su banglenčių pamokomis.

Las Terasitas paplūdimys

Auksinis smėlis driekiasi beveik 1,5 kilometro, palmės, ramus vanduo. Sakoma, kad tai vienas gražiausių paplūdimių Tenerifės šiaurėje – mes aišku su tuo nesutinkame, bet vietiniai ir turistai mėgsta jį dėl balto (dirbtinai suformuoto) smėlio paplūdimio. Šis paplūdimys, įsikūręs žemiau Anagos kalnų, šalia sostinės Santa Kruzo, San Andres kaime. Patogumai – gultai, skėčiai nuo saulės, dušai, įvairūs barai bei restoranai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

TOP4 paplūdimiai pietinėje salos dalyje

La Tejita paplūdimys

Vienas įspūdingiausių ir gražiausių raudono smėlio paplūdimių saloje. Tai vienas didžiausių Tenerifės paplūdimių, turintis apie 1000 metrų ilgio pakrantę. Paplūdimyje yra plotas su gultais ir skėčiais. Nuo paplūdimio atsiveria įspūdingi vaizdai į Montana Roja ugnikalnį, kuriuo, jei norėsite, galėsite užlipti taku. Paplūdimys paprastai yra saugomas, tačiau visuomet patariama atkreipti dėmesį į iškeliamos vėliavos spalvą ir elgtis atsargiai. Jei matote dideles bangas, būkite atsargūs. Taip pat atkreipiame dėmesį, jog paplūdimys yra viename iš labiausiai vėjuotų Tenerifės salos rajonų.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

La Tejita paplūdimys

La Tejita paplūdimys

El Medano paplūdimys

Vienas iš geriausiai žinomų paplūdimių Tenerifės saloje, esantis pačiame El Medano mieste, Granadilla de Abona savivaldybėje, visai netoli pietinio orouosto. Paplūdimyje yra dušai, gultai ir skėčiai. Tai vienas iš Tenerifės paplūdimių, apdovanotų mėlyna vėliava. Paplūdimyje galite pajusti vietos atmosferą – čia ir restoranai, kavinės, savaitgalio turgus. Galite pėsčiomis pakrante nueiti iki Leocadio Machado paplūdimio – jame rasite vandens sportų ( burlenčių, jėgos aitvarų) mėgėjus.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

El Duque paplūdimys

Paplūdimys yra Adejės savivaldybėje, Tenerifės salos pietuose. El Duque paplūdimys apdovanotas mėlynąja vėliava, todėl jame yra visos reikalingos paslaugos, tokios kaip gultai, skėčiai, dušai, stebėjimo punktai, gelbėtojai, tualetai, vietovės restoranai, turizmo informacijos centras. Šis paplūdimys priklauso dvylikos Tenerifės paplūdimių grupei, pritaikytai neįgaliesiems, naudojantiems neįgaliųjų vežimėlius – patogu ir su kūdikiais, nes yra rampos ir takai. El Duque paplūdimyje bangų nėra daug, nes jis yra apsaugotas molu, todėl normaliomis sąlygomis maudytis yra gana saugu. Minusas – jame visada gana daug žmonių.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Abama paplūdimys

Auksinio smėlio paplūdimys, paslėptas prabangaus viešbučio teritorijoje. Norėdami patekti į paplūdimį, turite pereiti privačią „Ritz Carlton“ viešbučio teritoriją ir nusileisti kalnu žemyn. Viešbutis turi liftą, tačiau ne viešbučio gyventojams ne visada pavyksta juo pasinaudoti. Paplūdimys labai gerai prižiūrėtas, apačioje yra restoranas (tiesa, gana bragus), tualetai, budi gelbėtojas. Paplūdimys yra viešas, kaip ir visi Ispanijos paplūdimiai. Galite drąsiai mėgautis saule ir vandens pramogomis. Beje, mums šiame paplūdimyje pavyko sutikti ir nuodingųjų mėlynųjų medūzų – tačiau gelbėtojai reaguoja labai operatyviai ir atplaukus svečiams iškart visiems paliepė palikti vandenį. Vienintelis šio paplūdimio minusas, kad automibilius reikia parkuoti viršuje, todėl vienas šeimos narys, nuvežęs visus į apačią, turės pasivaikščioti, o paskui užlipti į kalną ir atvaryti automobilį.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Jums gali būti naudingas šie mūsų ruošti straipsniai Tenerifėje su vaikais: parkaiApleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos, Tenerifėje su vaikais: muziejai

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.