Tenerifėje su vaikais: muziejai - Kelionės su vaikais
Tenerifėje su vaikais: muziejai
Tenerifėje su vaikais: muziejai
2022-11-05

Tenerifėje su vaikais: muziejai

Tenerifės saloje Jums rekomenduojame aplankyti ir įdomiausius muziejus bei parodas su vaikais.

Tenerifėje su vaikais: muziejai. Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė visą sąrašą su šeima tinkamų lankyti muziejų Tenerifėje.

Muziejai

Mokslo ir kosmoso muziejus

Aprašymas: Mokslo ir kosmoso muziejus pristato mokslą iš arti.1993 m. Tenerifės salos tarybos ir Kanarų salų astrofizikos instituto iniciatyva buvo įsteigtas šis muziejus. Tai buvo labai naudingas veiksmas “išverčiant” Visatos mokslo atradimus į linksmesnę ir visiems suprantamą kalbą.

Šiame tradicinių muziejų ir atradimų centro derinyje rasite beveik šimtą eksperimentų, susijusių su trimis pagrindinėmis temomis: „Žmogaus kūnas“, „Kaip jis veikia?“ Ir „Kosmosas“, jau nekalbant apie atskirus įspūdingus monografinius kambarius.

Internetinė svetainė.

Kainos: 5 eur + 1 eur įėjimas į planetariumą, vaikams iki 8 metų nemokamai.

Vieta saloje: šiaurės Tenerifė, La Lagūna. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Pliusai: Čia daug interaktyvių ekspozicijų, erdvė mažiausiems – skirta jaunesniems vaikams (iki 6 metų) su eksperimentais, kuriuos jie supras ir galės atlikti.  Tai tiek tradicinis muziejus, tiek atradimų centras, kur galėsite iš pirmų lūpų sužinoti apie mokslo paslaptis. Idėjomis ir patirtimi trykštantis muziejus, kuriame jūs užimate pagrindinį vaidmenį – galima liesti, lipti, įjungti, išjungti… Vyresniems nei 5 metų vaikams kils labai daug klausimų – pasiruoškite…

Minusai: daugelio eksponatų aprašymų buvo tik ispaniški, teks pasinaudoti mobiliuoju vertėju.

Patarimai: planuokite muziejuje praleisti bent porą valandų. Tuo pačiu aplankykite ir La Lagūna miestą – buvusią salos sostinę. Tai universitetų miestas, su išskirtine architektūra ir dvasia.

Gamtos ir archeologijos muziejus

Aprašymas: muziejaus ekspozicijas paruošė trys pagrindinės mokslo institucijos: Tenerifės archeologijos muziejus, Kanarų bioantropologijos institutas ir Tenerifės gamtos mokslų muziejus.

Pirmame ir antrame aukštuose yra archeologijos ir botanikos skyriai. Sužinosite apie Kanarų archeologiją, pamatysite uolų raižinius, keramiką, įrankius, indus. Sužinosite botaninę salų istoriją, bestuburius, stuburinius. Gamtos mokslų salėje antrame aukšte galima pamatyti mineralų, uolienų, fosilijų ir jūrų biologijos kolekciją, taip pat įspūdingą meteoritų kolekciją iš Šiaurės Vakarų Afrikos.

Gamtos ir žmogaus muziejus laikomas vienu garsiausių muziejų, skirtų mumifikuotų žmogaus palaikų konservavimui ir demonstravimui. „Guanche“ (pirmųjų salos gyventojų) mumijų kolekcija yra unikali visame pasaulyje.

Internetinė muziejaus svetainė.

Kainos: Įėjimas 5 EUR, vaikams – 3,5 EUR. Nemokamas įėjimas visiems lankytojams penktadieniais ir šeštadieniais nuo 16 val iki darbo pabaigos.

Vieta saloje: Tenerifės sostinėje, Santa Cruz. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Pliusai: sužinosite Kanarų salyno atsiradimo faktus, pamatysite kokie gyvūnai gyvena sausumoje ir vandenyne, netgi rasite tikras mumijas, laikomas šaldytuvuose. Žinoma iš vaikų sulaukėme daug klausimų apie šias mumijas.

Minusai: muziejus nuostabus, gal trūksta daugiau interaktyvumo.

Patarimai: muziejui skirkite bent 1.5-2 val.

Karnavalo muziejus

Aprašymas: karnavalo ištakos Kanarų salyne siekia XVI amžių. XVIII amžiuje tai tapo jau tradicija – žmonės mėgavosi šokiais ir šventėmis gatvėse. Istorikai teigia, kad tai buvo šventė, kuri prieštarauja iš anksto nustatytoms taisyklėms ir socialiniams standartams ir tapo laisvės, džiaugsmo išraiška. Anot to meto keliautojų ir metraštininkų, XVIII amžiaus karnavalai buvo šventė ir aukštesniųjų sluoksnių baliams ir pokyliams, ir žmonėms populiaresniuose vakarėliuose. Jie visi šventė karnavalą, nepaisant religinio ir pilietinio draudimo rengti balius ir dėvėti kaukes viešojoje gatvėje. XIX amžiuje, be tradicinių šokių, atsirado ir naujos rūšies šventiniai renginiai (gatvės lenktynės, parodos ir konkursai).
Tenerifės karnavalas tapo antru populiariausiu karnavalu pasaulyje po Rio de Žaneiro Brazilijoje dėl savo žavesio, konkursų, gatvės vakarėlių ir koncertų kokybės bei autentiškumo.

Muziejuje yra nuolatinė ekspozicija su kostiumais ir išskirtiniais karnavalo elementais. Be jokios abejonės, apsilankymas Casa del Carnaval bus unikali patirtis dėl įvairių skaitmeninių programų, leidžiančių lankytojui pajusti, kaip švenčiamas Karnavalas Tenerifėje.

Karnavalo muziejaus internetinė svetainė ir registracija apsilankymui.

Kainos: Muziejus nemokamas. Dirba kasdieną nuo 10:00 iki 18:30 val. Būtina išankstinė registracija internetu.

Vieta saloje: Santa Cruz, Tenerifės sostinė. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Pliusai: Mums didžiausią įspūdį paliko tikri ir autentiški karnavalo kostiumai! Tai nepakartojamas vaizdas.

Patarimai: muziejus nedidelis, užtruksite iki valandos, tačiau tikrai rekomenduojame.

ARTlandya lėlių pasaulis

Aprašymas: įeikite į augalais apsodintą parką ir apsilankykite muziejuje, kur rasite daugybę lėlių ir meškiukų. Pažiūrėkite patys, kodėl privati ​​aistringos austrų poros lėlių kolekcija yra laikoma vienu geriausių paslėptų brangakmenių Kanarų salose. Pradėkite savo kelionę trumpu pasivaikščiojimu po palmėmis, citrusiniais medžiais ir gėlėmis apsodintą sodą ir mėgaukitės Teidės kalno bei Tenerifės pakrantės vaizdais. Tada įeikite į tipišką akmeninį namą, kuriame jūsų laukia didžiulė lėlių kolekcija.

Pamatykite eksponuojamas rankų darbo lėles iš įvairių pasaulio šalių. Sužinokite, kokia kiekviena lėlė yra unikali ir skiriasi nuo naudojamų medžiagų, atsižvelgiant į menininko pageidavimus ir užgaidas. Nepriklausomai nuo medžiagų, kruopštus dėmesys detalėms išskiria lėles iš kitų. Pasivaikščiokite po keletą parodų salių skirtinguose muziejaus pastatuose ir pamatysite daugiau nei 400 lėlių ir meškiukų.

Po ekskursijos galėsite atsipalaiduoti su puodeliu kavos ir pyrago su vaizdu į didingą Teide ugnikalnį.

Vieta saloje: Icod de los Vinos, Tenerifės šiaurė. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kainos: Suaugusiems 10,00 eur, vaikams nuo 6 iki 14 metų 4,50 eur, vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai.

Bilietus įsigykite mūsų parterių sistemoje.

Guimaro piramidės

Aprašymas: apsilankykite Pirámides de Güímar etnografiniame parke ir botanikos sode. Pasivaikščiokite po muziejų po atviru dangumi su šešiomis laiptuotomis piramidėmis, orientuotomis į saulę pagrindinėmis astronominėmis datomis. Sužinokite daugiau apie šiuos keistus lavos uolienų darinius iš XIX a.

Pasivaikščiokite po parką, kuris du kartus buvo nominuotas Europos metų muziejaus apdovanojimui. Rasite kelis lauko maršrutus ir specializuotą sodą. Mėgaukitės didele augalų įvairove.

Vieta saloje: Guimar. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kainos: Suaugusiems nuo 12,50 eur, vaikams nuo 7 iki 12 metų 5,50 eur, vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai.

Bilietus įsigykite mūsų parterių sistemoje.

La Casa de Los Balcones

Aprašymas: pasivaikščiokite po tradicinį 19-ojo amžiaus Kanarų miestelio namą, paverstą kultūros muziejumi, užpildytu išsaugotais buvusių savininkų daiktais ir unikaliais meno bei tradicinių rankų darbo eksponatais. Įeikite į nuostabų, bet įspūdingą namą ir pažiūrėkite, koks buvo šeimos, kuri iš pradžių čia gyveno, gyvenimas. Sužinokite apie jų papročius ir pamatykite jų asmeninę antikvarinę kolekciją. Pasigrožėkite meno ekspozicijomis ir tradicinių rankų darbo, vadinamų „Calados“, pavyzdžiais, kuriuose yra įmantriai nupiešti siūlai. Sužinokite apie Calados istoriją ir jų gamybos būdus.

Apsilankymo pabaigoje dovanų parduotuvėje nusipirkite vietinių gaminių, įskaitant siuvinėjimus, nėrinius, keramiką ir regioninius kostiumus bei kitus suvenyrus, pvz., miniatiūrinius La Orotavos balkonus.

Vieta saloje: La Oratava, šiaurinė Tenerifė. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kainos: Suaugusiems 5 eur, vaikams iki 12 metų nemokamai.

Bilietus įsigykite mūsų parterių sistemoje.

Drakono medis ir botanikos sodas

Aprašymas: susipažinkite su drakono medžiu – seniausiu tokio tipo medžiu pasaulyje. Pamatykite įspūdingą tūkstantmetį drakonų medį su storomis šakomis, kurių lapai imituoja aštrius kardus. Senovinio medžio šlovę lemia jo tanki ir kraujo spalvos derva. Jau romėnų laikais ši stulbinanti medžiaga buvo laikoma gerove sveikatai.

Pamatę medį, pasinaudokite proga pasivaikščioti aplinkiniame nacionaliniame botanikos sode.

Vieta saloje: Icod de los Vinos, Tenerifės šiaurė. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kainos: Suaugusiems ir vaikams nuo 7 metų – 5 eur,  6 metų vaikams – 2,50 eur, vaikai iki 5 metų įleidžiami nemokamai.

Bilietus įsigykite mūsų parterių sistemoje.

Ekskursija į Teidės kalno observatoriją (su gidu)

Aprašymas: sužinokite, kaip veikia observatorija. 1,5 valandos ekskursija po Teidės kalno observatoriją aukščiausiame Ispanijos kalne. Kanarų salos įvardinttos kaip viena iš 3 geriausių pasaulio vietų, kur galima stebėti dangų (kartu su Čile ir Havajais), o Teidės observatorija šiuo metu yra didžiausia saulės observatorija pasaulyje. Jame yra daug saulės ir naktinių teleskopų, priklausančių įvairioms Europos šalims.

Astronomijos ekspertas paaiškins, kas yra astrofizika ir kaip ji veikia.

Vieta saloje: Teidė. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kainos: Suaugusiems 21 eur, vaikams iki 7 metų ši ekskursija netinkama, vyresni vaikai priimami nemokamai (keliaujant kartu su tėvais).

Ekskursiją įsigykite iš anksto.

Jums gali būti naudingas šie mūsų ruošti straipsniai Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyjeTenerifėje su vaikais: parkaiApleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, Drakono medis, Kanarų salos, Karnavalo muziejus, Keliaujančios šeimos, kelionės su vaikais, Kosmoso muziejus, lėlių muziejus, muziejai, piramidės, Teidės observatorija, Tenerifė su vaikais, Tenerifėje su vaikais, Tenerifės lankytinos vietos