Vandens parkai ir SPA Tenerifėje - Kelionės su vaikais
Vandens parkai ir SPA Tenerifėje
Vandens parkai ir SPA Tenerifėje
2022-12-16

Vandens parkai ir SPA Tenerifėje

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose.

Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą „Vandens parkai ir SPA Tenerifėje”.

Vandens parkai ir SPA Tenerifėje

Vandens parkai ir SPA Tenerifėje

TOP5 vandens parkai ir SPA Tenerifėje

Siam vandens parkas

Didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje! Siam parkas yra pietinėje Tenerifės salos dalyje.

Parkas tvarkingas, gerai prižiūrimas. Daugiau nei 20 atrakcionų, atskiros kelios zonos mažiesiems. Vaikams liemenes dėl saugumo duoda nemokamai. Puikūs restoranai pavalgyti – ne tik greitas maistas, bet ir bufeto tipo restoranai, kur galėsite gauti ir troškinto, ir vegetariško, ir kitokio maisto.

Patarimai ruošiantis į Siam vandens parką

Vykite į parką kuo anksčiau nuo atidarymo. Jei norite neskubėdami aplankyti visas atrakcijas – parkas sezono metu ypatingai apkrautas, prie įdomesnių atrakcionų reikia pastovėti ir eilėje. Rinkitės kuo saulėtesnę ir šiltesnę dieną. Vaikams patarčiau turėti hidrokostiumus, o jei jų neturite – galite išsinuomoti pačiame parke. Aktyviai leisdami laiką nepavaikščiosite su daug daiktų – imkite kuo mažiau, o turimus būtinai užrakinkite saugomoje spintelėje. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo.

Siam park kainos ir kur pirkti bilietus

Įėjimo kainos nuo 42 eur suaugusiems, nuo 30 eur vaikams nuo 3 iki 11 metų, vaikams iki 2 metų imtinai nemokamai.

Pirkite bilietus iš anksto, išvengsite eilių prie kasų.

Siam parko bilietai iš anksto  Siam parko bilietai geriausia kaina

ATRADIMAS! Jei planuojate lankytis ir LORO parke – pirkite TWIN bilietą, bus pigiau. Išduosime paslaptį, jog perkant TWIN bilietą mūsų partnerių sistemoje – vaikai iki 5 metų imtinai į abu parkus eina nemokamaiSiam ir Loro parko bilietai pigiau!

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqualand vandens parkas

Dar vienas vandens parkas Tenerifėje, siūlantis daug vandens pramogų vaikams ir suaugusiems. Parke vyksta ir delfinų pasirodymai, kurie įskaičiuoti į apsilankymo kainą. Parkas yra pietinėje Tenerifės salos dalyje.

Kaina mažesnė nei Siam parko. Mums labai patinka šiame parke esanti vaikų atrakcionų zona, kur šiek tiek paaugę vaikai galės savarankiškai ir saugiai leistis nuo kalnelių. Tačiau parkas senesnis- senesnė ir jo infrastruktūra. Mažesnis maitinimo įstaigų pasirinkimas – daugiau greitas maistas, maistas gana brangus. Papildomai reikia mokėti už gultus.

Rinkitės kuo labiau saulėtą ir šiltesnę dieną. Vandenį, vaisius ir užkandžius neškitės savo. Parke patogiau vaikščioti su vandens batais.

Aqualand vandens parko kainos

Kainos nuo 28 eur suaugusiems, nuo 20 eur vaikams nuo 5 iki 10 metų, nuo 12,50 eur vaikams nuo 3 iki 4 metų, vaikams iki 2 metų imtinai nemokamai.

Bilietai į Aqualand vandens parką. 

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqualand

Aqualand

Natūralių baseinų parkas Lago Martianez

Lago Martianez – tai yra baseinų po atviru dangumi kompleksas, esantis Puerto de la Kruze. Laisvalaikio parkas, kurio bendras plotas yra maždaug 100 000 kvadratinių metrų, sutelktas aplink dirbtinį ežerą. „Lago Martianez“ – neprilygstamas jūros ir Teidės kalno vaizdas, jame yra didelis dirbtinis ežeras, apsuptas smaragdo baseinų, sodų, terasų ir restoranų. Parką aštuntojo dešimtmečio viduryje suprojektavo garsus vietinis menininkas César Manrique iš Lanzarotės, kuris kūrė kompleksą naudodamas tradicinės Kanarų architektūros ir vietinės floros elementus. Komplekse yra trys baseinai vaikams.

Tai puikus parkas ramiam poilsiui, galbūt netgi labiau tinkamas su kūdikiais. Juk vandens parkai su atrakcionais „įpareigoja“ aktyviam poilsiui ir vienas iš tėvelių vis tiek turi likti su mažesniais vaikais – o šiame skubėti nereikia. Kaina tokiam poilsiui labai patraukli. Teritorijoje galite nusipirkti gėrimų, užkandžių. Vyresniems vaikams gali būti šiek tiek nuobodu. Šiaurinė salos dalis taip pat gali būti minusas pramogoms žiemos sezonu.

Kainos – 5.50 eur suaugusiems, 3 eur vaikams iki 10 metų.

Internetinė svetainė ir bilietai.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Natūralių baseinų parkas Parque Maritimo Cesar Manrique Santiango de la Cruz

22 000 m2 ploto kompleksas, esantis pietinėje Tenerifės sostinės Santa Cruz pakrantėje, iš kurio atsiveria nepakartojami vaizdai į Santiago Calatrava suprojektuotą Tenerifės auditoriją, Palmetum botanikos sodą ir vandenyną. Lengvai pasiekiamas automobiliu ir viešuoju transportu, šis laisvalaikio centras turi didelę automobilių stovėjimo aikštelę. Parke vulkaninio akmens juoda spalva kontrastuoja su krištolinių vandenų mėlynumu ir palmių bei erdvę puošiančių gėlių žaluma. Tai garsaus menininko iš Lanzarotės Cesar Manrique darbas.

Parke yra 3 sūraus vandens baseinai. Taip pat čia rasite restoranus, parduotuvėles, persirengimo kambarius, žaidimų kambarius, dušus ir sporto sale. Nuomojami hamakai ir skėčiai. Tai ideali vieta tiek turistams, tiek šeimos laisvalaikiui ir poilsiui.

Puikiai įrengti takai ir rampos vežimėliams ir neįgaliųjų vežimėliams, persirengimo kambariai ir kitos paslaugos. Jame taip pat yra vaikų baseinas, kad mažieji galėtų mėgautis.

Renginių programoje tokie užsiėmimai, kaip pripučiamos ir vandens pilys, vaikiškų personažų apsilankymai, piešimas ant veidų ir gimnastikos užsiėmimai baseine tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kainos: Saugusiems 5 eur, vaikams iki 12 metų 1,50 eur, vaikams iki 3 metų – nemokamai.

Įsigykite bilietus iš anksto. 

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Aqua Club Thermal Spa

1000 kvadratinių metrų objektas su sūkurinėmis voniomis, turkiška pirtimi ir pėdų SPA. Dideliame baseine palaikoma 34 °C temperatūra, o 2 sūkurinėse voniose – 38 °C. Mėgaukitės 375 srovėmis, atsipalaiduokite ant gultų prie baseino. Pietų Tenerifė, Costa Adeje kurortas.

Laikantis pagarbos aplinkai, vandenyje naudojamas tik ekologiškas chloras su jūros druskos ekstraktais, kurie yra ne tik ekologiški, bet ir naudingi akims, plaukams ir odai.

Mėgaukitės poilsiu ir laiku sau.

Svarbi informacija: vaikais iki 12 metų SPA gali lankytis nuo pirmadienio iki sekmadienio nuo 10:00 iki 14:00.

Kainos: nuo 38 eur suaugusiems, nuo 13 eur vaikams.

Bilietus pirkite iš anksto saugioje bilietų sistemoje.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Jums gali būti naudingas šie mūsų ruošti straipsniai Tenerifėje su vaikais: parkaiApleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos, Tenerifėje su vaikais: muziejai.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.